Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

postaram się ale nie obiecuje bo przed chrzcinami mam mase rzeczy do zrobienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Majla jak padne z ciekawości to bedziesz mnie miala na sumieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie:) ja już trochę ogarnęłam swój entuzjazm i znowu mi się wydaje ze to jednak nie to :) że to jednak nie będzie ten dzień :)... mam zupełne zero jakichkolwiek objawów :) tylko ta temperatura, ale moze to być spowodowane czyms innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Jak okaze sie ze jestes w ciazy to bedzie dla nas wszystkich przyplyw nadzieji ,ze i nam sie uda. Daj znac koniecznie co i jak. Ja tez drugi cykl z ziolkami ale tym razem pelen cykl bo w poprzednim zaczelam je pic od 9dc. Jest u mnie dobrze bo mam sporo sluzu i odczuwam jajniki. W poprzednich cyklach nie mialam tyle sluzu wiec ziolka daja efekty-mam nadzije ,ze wiekszy efekt bedzie widoczny za pare miesiecy kiedy zacznie brzuch rosnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Ja również trzymam kciuki, koniecznie daj znać bo inaczej połowa z nas tu nerwowo nie wytrzyma. U mnie 5 dzień 2 cyklu z ziołami zobaczymy co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
No to ładnie się porobiło aż teraz się boję wam powiedzieć jeśli się okaże że nic z tego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Przykro mi... naprawde wierze ,ze kiedys i my sie doczekamy tych ulragnionych 2 kresek. Ciekawe dlaczego @ nie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Majla do póki nie ma @ jest nadzieja. Może po prostu za wcześnie test zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
Majla mi dopiero 6 dni po okrese wyszedl pozytywny test... wiec trzymamy kciuki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
To znaczy ze jeszcze nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Dziewczyny mam cos dziwnego . Mialam okolo 8..9 dc sluzu duzo przezroczysty rozciagliwy (pisalam ,ze fajnie ,ze jest go duzo)ale tylko jeden dzien byl ten sluz dzis mam 12 dc i przyznam szczerze ,ze jest "sucho" a sluz nie ma. Czy to mozliwe ,ze ja juz mialam owulacje ? Mialyscie cos takiego ? A i nic mnie nie boli nic nie czuje . Cylke mam regularne i owulacha byla przewaznie w 12 dc.moze to te ziolka cos zmienily ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Mulatek nie wiem co ci powiedzieć.Ja przez 2 miesiące picia ziółek miałam 1 dnia jakieś bóle podbrzusza (podobno owulacja) w tym miesiącu żadnego bólu. Ze śluzem też średnio ale ja też nigdy za specjalnie go nie sprawdzałm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Malutek ja tak miałam w zeszłym miesiącu tylko 1 dzień super śluzu a potem Sahara. Nie mam pojęcia dlaczego jak 2 lata temu piłam zioła tyko 1 cykl - udany - to miałam przez kilka dni super śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Sama nie wiem ale zioła lubią wysuszać.Ja pijąc mamsusze w buzi potem wiec może mają wływ yeż na śluz???? Hmmmm? To tylko takie gdybanie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Nie wiem ..dzisiaj zmierzylam temp.i wyglada na to ,ze nie mialam owulacji -36,5 . A po sluzie echa nie ma. Moze cos sie poprzestawialo po tych ziolach. Boje sie ,ze moze ziola pomogly ale nie pekly jajeczka i bede miec torbiele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śluz jest olej z wiesiołka, jadłam go ale nie zauważyłam specjalnie różnicy, może za mało :) Ja już na nic nie liczę i czekam na @... I chyba będę "odpuszczać" Już mi się nie chce kombinować z ziołami lekarzami lekami itp. :) a na szczęście i ja i mąż uważamy, że nie musze być w ciąży żebyśmy mieli dziecko :) Może niektórzy starają się dużo dłużej niż my, ale chyba aż tak mi na ciąży nie zależy i nie mam też siły na to wszystko :) co ma być to będzie a mamą i tak zostanę :D od soboty jestem już mamą chrzestną heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Cudownie MAJLA. Szacun też dla męża ze ma takie podejście do sprawy bo nie każdy facet tak umie. A dużo też przypadków takich ze jak się adoptuje ,odpuści to ciąża pojawią się niespodziewanie. Tak więc kto wie moze będziesz miała więcej niż jedno dziecko. Życzenia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę nam zostało bo z tego co wiem trzeba być małżeństwem 5 lat a my mamy dopiero 4 w czerwcu :) wiec do tego czasu może się sporo wydarzyć ale postanowiłam nie wydać już ani złotówki na lekarzy itp. :) dobrze mieć jakiś cel i granice czasową :) tak mi lżej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam piłam zioła 3 miesiące :) od razu zaszłam w ciążę choć staraliśmy się 3 lata bez rezultatów :/ teraz zaczynamy starać się o drugię i już zioła czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Takie historie daja nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Ja tez tak mysle . Takie historie to nadzija dla nas ,ze i nam sie uda. Ja sie chyba zabardzo nakrecam na to dziecko... ciagle o nin mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylące a propozycje tego śluzu to ja miałam tak w 10 dc i chyba wtedy miałam owulacji bo i temperatura na to wskazuje dzisiaj mam 23 dc i coś mnie podbrzusza pobolewa ale nie tak na @ tylko jakoś inaczej. Pije zioła juz 23 dni zobaczymy jaki będzie efekt czy będą te dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Oj jak boli inaczej niz na okres to dobre wskazowki :) moze juz sie zagniezdza male nowe zycie. Ile cykli pijesz ziolka ? Ja drugi ale tym razem od pierwszego dnia cyklu ,w zeszlym cyklu zaczelam pic ziolka od polowy bo dopiero wtedy je otrzymalam. Modle sie o potomstwo ale tak dlugo sie juz staram ,ze moj optymizm i zapal sa naprawde rozchwiane -raz wierze ,zaraz placze ,ze nie jest mi dane miec dziecka ,poznije ,ze tak chce Pan Bog i tak ma byc itp. To czekanie i bezradnosc sa najtrudniejszym i najbardziej emocjonalny "zdarzeniem" jaki mnie w zyciu spotkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije pirwszy cykl. Prawie 4 lata starań i nic zobaczymy co to bedzie. Bylam w szpitalu na karowej na konsultacji i mam sie do nich zglosic miedzy 3 a 6 dc ba kompleksowe badania a ppzniej miedzy 22 a 24 dc i zobaczymy co bedzie bo Pani doktor jest nastawiona na hsg mimo ze mialam laparoskopie i zalezy co w noej wyjdzie ale bedzie sklonna do inseminacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwel87
Dziewczyny, od początku stycznia obserwowałam forum, 18 stycznia zaczęłam pić zioła. W walentynki miałam upragnione 2 kreski :) nie spodziewałam się, bo sluzu miałam mniej a i staraliśmy się z mężem już rok... a Tu taka niespodzianka :) na początku marca miałam pierwsze usg i jeszcze większą niespodziankę, ponieważ urodzę bliźniaki :) myślę, że dużą zasługę w tym mają zioła ojca Sroki nr 3 i naprawdę polecam :) trzeba próbować a naturalne sposoby są wg mnie najlepsze :) Trzymam za Was wszystkie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ewwel cudownie. Właśnie spełniają ci się moje marzenia. Dość ze ciąża to blizniacza . Zazdroszczę i gratuluję. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Dziewczyny ja naprawdę wierze w te zioła. Tak jak już wczesniej pisałam po ponad 4 bezowocnych latach starań, badań , leków itd już w 1 cyklu ziół mi się udało. Teraz w 1 m-cu piłam tylko do owulacji teraz mam zamiar do końca cyklu, ponadto zamęczę męża i znowu zobaczę 2 kreseczki! !!!!! Taki mam plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwel87
Dziękuję Oli82 Tobie na pewno niedługo też się uda. Dodam że moja mieszanka była lekko zmodyfikowana bo znalazłam 2 różne przepisy na mieszanki. moja miała dodatkowo niepokalanek i 100 g melisy, a nie miała ruty i nostrzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E87
Cześć dziewczyny! Od wczoraj prześladują mnie ciężaróweczki. Pojechaliśmy z M. na zakupy. Gdzie się nie spojrzałam wszędzie brzuchatki. Człowieka coś trafia. Pon, wt testy owu pokazały dwie kreseczki. Przytulanko było. Zobaczymy co i jak. A od dwóch nocy śni mi się, że jestem w ciąży. Najpierw urodziłam dziewczynkę, a dziś, że miałam taki śliczny brzusio. Eh... Kiedy to się spełni. Tak sobie z M. wczoraj rozmawialiśmy, że gdyby od razu po ślubie nam się udało, to teraz pewnie byłabym na porodówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×