Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Mozesz ewentualnie zrobic betke i powinno ci juz wyjsc ona wykrywa wczesnoej niz testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Oj dziewczyny ale sie rozpisałyście :) Super. Nareszcie aktywniej tu. 2 łyżeczki ) O matko ! Nie przestymulowałaś się ? He he jakieś 5 raczki urodzisz :) No to czekamy z tobą na pozytywne wieści i od razu zazdroszczę. Ja dziś poszłam na cytologie i położna zapytała czy jestem na coś uczulona bo mam opuchnięte wargi sromowe i jakąś wydzielinę na nich ale stwierdziła że w środku "czysto". Wynika za 2 tygodnie tak więc 2 tygodnie stresu mnie czeka. Ja w drugim cyklu z ziołami miesiączka w 27 dniu a w 3 ostatnim cyklu z ziołami @ w 31 dniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
P.S. Rekinek mój mąż też ma córkę z pierwszwgo małżeństwa. Dobrze cię rozumiem. Wzrok wszystkich jest skierowany na ciebie bo przecież on ma dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Dziewczyny ale nas dużo :) ja na razie mam 3 m-c przerwy w staraniach po stracie ciąży ( przed zajściem piłam zioła)....zaklinam rzeczywistość aby teraz wszystko się udało.....kibicuję Wam wszystkim:)...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
No ja tez slyszlam od lekarza ,ze mala infekcja to czasmi oznaka wczeanje ciazy-trzymam kciuki. Ja po ziolkach to tylko mam strasznie bokace piersi po owulacji i przedkuzyl mu sie cykl. Tak sie zastanawiam moze faktycznie zwiekdzyc dawke ziol ? Fajnie ,ze tu jestescie :) jakos raznien sie przez to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Mulatek uważaj bo się przestymulujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Witam kobietki wczoraj sie nadalam " tam" i nie wiem co o tym sadzic moja szyjka jest zamknieta i twarda jak czubek nosa taka jal przed okresem tylko ze ona taka zawsze byla dziem przed i byl @ przez to poznawalam ze dostane @ bo takim moim zdaniem to tam sie wszystko zbieralo zeby za dzien 2 wybuchnac.. tyloo ze ja jestwm 4 dni przed okresem a ona jest taka jak zawsze byla dzien 2 przed ale to jeszcse nic.. z tej strony co jajnik mnie kuje czyli z prawej ona jest bardzo twarda a z lwewj strony miekka moim zdaniem jest taka jakby plaska lekko a nie taka okragla.. mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylam.. bardO czesto ja badam wiec mniej wiecej wiem ze jest teraz jakas dziwna co o tym myslicie? Chyba kupie dzis test bo zwarjuje :-(:-( jajnik kuje mnie nadal ale tylko wtedy gdy cos podnosze lub siadam. Test lh nadal pozytywne.... kreska druga coraz mocniejsza... jak sie okaze ze nie jestem w ciazy to pojde sie leczyc na glowe bo kompletnie oszalalam ;-) pomocyyyyyyyyyyyyuy jestem w goracej wodzie kapana:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
A i czasem mam takie skurcze jak @ ktore trwaja sekumde moze dwie i jak siekam to czasem mam wrazenie ze za raz cos mi wypadnie z tamtad i mie mam wg ochoty na przytulanki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocia_melodia
Czekam i nic- trzymam mocno za Ciebie kciuki! Ja przed ciążą mialam dokładnie takie same objawy jak przed@ W niedzielę wieczorem mialam leciutkie plamienie- już bylam wkurzona, że kolekny raz nic. Moim pierwszym objawem było to, ze w poniedzialek nie mogłam tknąć rano owsianki, którą jadlam od wielu miesięcy co dzień! Poprostu rosła mi w ustach. I strasznie mi się trzęsły ręce. Nie potrafilam herbaty donieść żeby nie rozlac. I czułam w brzuchu takie jakby motylki jak na zakochanie lub stres. We wtorek test pokazał już dwie krechy a beta potwierdziła. Mocno sciskam i wspieram Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Trzymam kciuki. No powiem szczerze ze ja nie umiem badać szyjki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie umiem badac szyjki macicy, to dla mnie wyzsza szkola jazdy :P Nie wiedzialabym nawet, jak sie do tego zabrac.... Ja mierze codziennie rano temperature i obserwuje sluz. Czekam i nic... trzymam mocno kciuki, zeby Ci sie udalo!!!!! Kocia_melodia a ty jak dlugo pilas ziolka? Miewalas wczesniej plamienia przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek7
ta do gory to ja rekinek7, zapomnialam sie podpisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Badan e szyjki jest bardzo prooste tylko zeby sie tego nauczyc trzeba ja badac codziennie ja tak robie wieczorem kiedy sie kapie i uwiezcie zobaczycie roznice.. ja mam tak ze jak mam ow to ona jest taka eozpulchniona jakby zmieszala sie ze sciankami w pochwie potem jest normalna miekka okragla przed okresem robi sie lekko twarda i kiedy jest okres zmowu jest taka jak przy ow i tak w kulko a w ciazy po termimie miesiaczki jest trwarda zamknieta twarda jak kamiem tak mi kolezanka mowial ze taka miala we wczesnej ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocia_melodia
Rekinek 7 zioła piłam jeden cykl i się udało. Wcześniej podczas 3 letnich starań miałam dwa razy podobną sytuacje, że plamilam a@ dostałam 3 dni później. Zawsze jednak spadała mi tempka w dniu@ a teraz nie spadla. Czekam i nic- ja teraz przy ostatnim cyklu miałam twardą szyjkę oby to była dobra wróżba dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Udalo sie!!!! Jesyem w ciazy tes pozytywny robilam wczoraj wieczorem i wyszla 2 kreska bardzo slaba ale jest!!!!!! Dzieki ziola dziewczyny kestem w ciazyyyyy robilam 2 testy bo nie wierzyłam i 2 kreski jesna bardzoooo slaba ale jestem przed terminem miesiaczki.. Jeszcze nie wirze mowie wam jak to pisze to reca mi sie trzesa udalo mi sieeeee :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Czekam i nic gratuluję.Bardzo się cieszę i zazdroszczę. Na mnie ziola nie zadziałały. Za 2 tygodnie mam wizytę u lekarza. A byłam pewna ze pójdzie jak sałatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Splatka miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Czekam i nic !!!!!!!!!!!!!!!GRATULACJE !!!!!!!!!!!! ale fajnie...cieszę się z Tobą:) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Czekam i nic... tak bardzo sie cieszę!!!! Gratuluje z całego serca!!!! Mam nadzieje, ze ja tez niedługo będę mogła podzielić sie taka wiadomością!!!! Dbaj o siebie teraz :) Jad długo piłaś ziółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Rekinek wydaje mi się że piła jeden cykl i to chyba nie od początku cyklu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Olli tak 1 cylk i to od 9dc bo tak mi przysLy i pilam di 17dc do ow.. pamietacie jak pisalam po kilku dniach picia ze mialam rozowa plamke na wkladce moze wtedy juz doszlo do zaplodnienia :-D taj sie ciesze dziekuje was trzymam z wami kochane kazdej z was zysze tego samego ;-) wczoraj o 17 robilam test druga kreska byla bardzo bardzo blada ale byla jesttttt :-D i w pon termin przewidywalnej @ powiem wam ze boje sie zeby moja fasolka sie utrzymala nam straszny lek :-( zmieniam pseudo na cud to ona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Czekam i nic (cudo ) gratuluje! Bardzo sie ciesze ,ze ci sie udalo. Ty czulas od samego poczatku :) czyli jednak kobiety wiedza takie rzeczy. Nasze grona sie pomniejsza i bardzo dobrze wiecej takich cudow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud to ona
Witam ja czulam sie inaczej od poczatku myslalm ze przez ziola ale jednal nie ;-) jestem z wami i trzymam kciuki za was.. za tyg lub 2 ide do gina zobaczymy co powie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Cud to ona- cieszę sie tak bardzo i tez bym chciała wreszcie zajść w upragniona ciąże! Dopiero przed owulka jestem, to mój drugi cykl z ziółkami. Ciekawe, jak będzie w tym cyklu u mnie wyglądało, mam nadzieje, ze poprawi mi sie śluz :) Kochana a ogólnie jak długo sie starałas o dzieciątko? Byłaś na coś chora, albo miałaś jakieś problemy? Bo my z mężem oboje zdrowi, a nie wychodzi :/ Czasami mysle, ze muszę sie psychicznie odblokować, bo może to wszystko w głowie sie tez rozgrywa... Ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud to ona
Witam ja czulam sie inaczej od poczatku myslalm ze przez ziola ale jednal nie ;-) jestem z wami i trzymam kciuki za was.. za tyg lub 2 ide do gina zobaczymy co powie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud to ona
Rekinek staralismy ok roku tez zdrowi jesteśmy tylko ze ja zle przeczytalam i zamiast lyzeczke tych ziol pilam dwie kello czubate. Ale sie udalo wam tez sie uda powiem wam ze do mnie to jeszcze nie dociera.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMiMa
Witam wszystkie starające się!!! 2 lata temu trafiłam na wasze forum i 2 lata staraliśmy sie o dziecko i po 2 miesiącu picia ziółek udało sie !! Teraz mam 14 miesięczną córeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi0809
Cud to ona ogromne gratulacje!!! Ja wiem ze mi ziola wydluzyly cykl dzisiaj mam 19 dc i dopiero dzisiaj mialam owulacje i czulam normalnie jak mi pecherzyk peka bol ogromny przez godzine. Przez caly wekeend przytulanki jutro dla pewnosci poprawimy i czekamy. Odstawie ziola bo w tantym cyklu pilam caly miesiac a teraz postanowilam do owu. I od wtorku bede brala luteine moze to cos da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 04
Hej. Jestem nowa na tym forum - czytam Was i piję zioła od połowy lutego. Stwierdziłam, że napiszę dopiero jak mi się uda i udało się w drugim cyklu picia ziół. Jeszcze sama nie mogę w to uwierzyć:) Staraliśmy się 22 cykle w tamtym roku przez 3 cykle brałam Castagnusa, ale nie pomogło. W lutym przeczytałam o ziołach Sroki i postawiłam na naturę. Zrobiłam dwa testy (pozytywne) i betę - wynik to 4 tydzień ciąży. Dziś idę do ginekologa Dziewczyny wierzcie w ziółka naprawdę DZIAŁAJĄ CUDA Trzymam za Was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Cieszę się że wielu z was zioła pomogły.Niestety mnie po 3 miesiącach picia nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×