Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość lipa1000
U mnie wszystko w porządku kolejna wizyta 29 luty:) dużooo śpię ale tak to wszystko ok:) mija mieszanka wyszła prawie 70 zł ale w małym miasteczku mieszkam wiec zielarski mógł mieć zawyżone ceny .. nie wiem. .. ale oddam pozostała połowę albo i nawet ponad polowe za 20 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Madziagr twoja mieszanka to trochę inny skład. Nie wiem co to ale jeśli chodzi o cenę to ja zapłaciłam prawie 40 zł natomiast w każdym zielarskim masz różne ceny. Jeśli mowa o tym na ile wystarczy to ja piję już drugi cykl ale razem z mężem i myślę że starczy nam jeszcze spokojnie na kolejny miesiąć. czyli powiedzmy że starcza na 3 miesiąće na 2 osoby. Super Lipa że wszystko ok. Trzymam kciuki żeby dalej tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Bo są podobno jakieś 2 składy które się różnią ale z tego co czytałam to dziewczyny piją ten co ja podałam . On jest oryginalny z książki o. SROKI. U Bonifratow chyba się ciut różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
Ja kupowałam na allegro i Wyszło trochę ponad 20 zł... A wystarczy jej na parę miesięcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E87
Ja kupiłam w zielarskim i wyszło jakoś 46zlotych. Dziewczyny, jakie testy ciążowe kupujecie? Kiedy robicie testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ja jestem pewniejsza jak sama kupię osobno i zmieszam ziola ale nie twierdzę ze z allegro są zle. Co do testów to nie wiem. Proszę w aptece o test i go dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Dominika jak tam twoja akcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Póki co pełen luz wczoraj i 2 dni wcześniej działaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Plan jest taki że do piątku działamy codziennie a co z tego wyjdzie to się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
To trzymam kciuki Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam pytanko . Znacie może jakieś zioła na wywołanie miesiączki. Wiem że każda z nas chce jaje zatrzymania ale ja juz dawno jej nie miałam a ciąże wykluczyłam . Narazie nie mogę iśc do ginekologa wiec raruję się tak. Ostatnio wyczytałam że kwiat malwy pomaga ale mi nie pomógł , więc szukam dalej. Jeśli możecie to napiszcie . Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Co do wywołania miesiączki to na szczęście nie miałam takiego problemu ale kilka stron w stecz podawałam mieszankę ziół według zielarki Stefani Korżawskiej na wywołanie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
dziewczyny starajace sie :-) po stosunku polezcie troche z 20 min nie biegnijcie od razu do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ja to nie liczę na cud bo w tym cyklu przytulanko było tylko 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
to coś podobnie jak u mnie... ogólnie ten cykl to jakos tak dziwnie mija. Najchętniej bym się tylko przytulała i nic więcej, zero ochoty na coś więcej... ale chyba nie mam siły nawet tego zmieniać, to chyba było by bez sensu i tak :) a ja "po" zawsze leże trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ja też leże "po". Ech ..... niech no w końcu się coś zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Tak jak myślałam. Kolejny cykl bez rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E87
Oli82 nie załamuj się! W kolejnym sie uda. Bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
E 87 dzieki za slowa otuchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E87
Oli82 nie ma za co :) Wszystkie jedziemy na tym samym wozku. U mnie pewnie tez nic tym razem, bo jestem na antybiotykach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cały czas stan podgorączkowy. Choroba nie idzie ani do przodu ani do tyłu, przez to moje mierzenie temperatury jest trochę utrudnione i wychodzą mi głupoty... ale mam dopiero 13 dzień cyklu wiec jeszcze sporo zanim się dowiem.... Strasznie dużo mnie to kosztuje nerwów wszystko i nie wiem czy mam siłe tak się męczyć, leki zioła lekarze pare razy w tyg... Mój mąż mówi, że już nie wie jak mi pomóc... Coraz więcej myśle o adopcji, chyba nie miałabym z tym problemów...Chyba poczekam do końca tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Wiem ze jedziemy na tym samym wózku ale jak pojawia się @ to jestem zła i ryczec mi sie chce. Potem trzeba sie zebrac w sobie i dzialac dalej. Tylko slaba czestotliwosc u mnie z tym przytulaniem. Teraz zaluje ze kiedys sie nie zdecydowalam na ciążę ale mialam mega kryzys w zwiazku i balam sie ze jak sie nam nie uda to zostane sama z dzieckiem. No coz nie moge sie cofac do tylu. Trzeba isc do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peloha
Hej. Piję zioła ojca Sroki nr 3 od tego cyklu. Mam nadzieję, że pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez zaczelampic te ziolamod tego cyklu itez mam nadzieje ze mi pomoga. Staramy sie o dzidzie juz prawie 4 lata i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ja liczę na to że w końcu pomogą nam wszystkim i nastąpi wysyp fasolek na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Mój plan prawie zrealizowany, 10,11, 12 dc "zaliczony" 13 przerwa 14 zaliczony dziś 15 dc i chyba też będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Bez sensu tyle napisałam a opublikowane tylko troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Mam pytanie odnośnie śluzu bo do 13 dc był lepki kremowy, 14 dc był typowo płodny jak białko kurze a dziś jest znowu kremowy, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Do gościa o 4 latach starań, bodajże 2 strony temu pisałam o 4 latach starań, nie trać nadziei ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×