Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość czekam i nic
Ja ow mialam 2 dni temu ale dzis kuje mnie prawy jajnik oby sie udalo ach dziewczyny.. od 2 dni nie pije ziol i czekam do nam nadzieje ze nie doszlej @ .... a u was jak dziewxzyny? Jakiej obiawy czy przyszly te glupie @,?? Dajcie znac co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnn
Do owu? o kurczę... ja myślałam, że cały czas przez 3 cykle a potem przerwa. Tak przynajmniej wyczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Dziewxzyny wyzej pisaly ze do ow powinno sie je pic od 1dc. Ale nie marwt sie napewno nie zaszkodzia... dlugo sie staracie o dzidzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnn
Prawie 2 lata.. chciałam spróbować ostatniej szansy za nim zacznę faszerować się chemią..no ale...niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ziola się pije na 2 sposoby. Albo do owulacji albo przez 3 miesiące i miesiąc przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Ja pije ziola do owulacij i teraz czekam a moze akurat sie uda ;-) jesli sie nie uda to kolejny cykl bede pila od poczatku do konca... dzis mam 19dc ale cykle mam dlugie 33 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocia_melodia
Cześć dziewczyny. To i ja się pochwalę. Jestem w 5 tyg ciąży! Pierwszy cykl z ziołami! Staraliśmy się z mężem 3 lata. Na nic nie chorujemy, wyniki wzorowe. Tylko mam tyłozgięcie macicy ale jak to mój gin stwierdził-w dzisiejszych czasach to nie problem. Dodatkowo zastosowałam żel concecive plus. I po jednym strzale się udało :-) zioła pilam od 3-4 dnia cyklu bo tak mi przyszły z allegro. W piątek mam oierwsze usg. Mam nadzieję ze wszystko jest w porzadku. Wierzcie w moc tych ziół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Kocia - Melodia -------Gratulacje !!! Super, że napisałaś na forum......to dla nas ważne......Życzę Ci dużo zdrowia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocia_melodia
dziękuję bardzo. Tak naprawdę to forum mi pomogło. Trafiłam na nie przypadkiem prawie juz zrezygnowana. W trakcie czytania zamówiłam zioła ojca sroki nr 3. Przeczytałam każda stronę od początku. Pomyslalam, że jest tego bardzo dużo i zamin skończę czytać to może już zaciążę:-) bardzo wierzylam, ze te ziolka mi pomogą! I udało się! Nie poddawajcie się kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ja po 3 cyklach i nic. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA_JAAAA83
OLI82-------Spokojnie, ja piłam zioła niemal przez 8 cykli więc OLI82 robiąc sobie m-c przerwy.....Nie poddawaj się ! Pamiętam jak mnie pocieszałaś po mojej stracie i jak się z mną cieszyłaś jak zobaczyłam 2 kreski......Tak więc wierzę, że nam się uda. Ja na razie muszę poczekać 3 m-c nie piję ziół, ale w lipcu zamierzam wrócić, a wtedy mam nadzieję, że wspólnie będziemy świętować:) Pozdrawiam Cię serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Taaka ....mam nadzieję. Ale już mnie o dobija. Kuzynka mojego męża ponad rok temu rozmawiała ze mną i nie starała się o dziecko a ja tak i dziś ona jest w 7 miesiącu a ja dalej nic. Pełno osób do okoła w ciąży a ja dalej nic. Planuję w końcu iść do lekarza bo wyszło mi tsh podniesione . Norma to 4200 a ja mam 4930. Może to przyczyna tego że się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi0809
Oli82 maasz zdecydowaanie za wysokie tsh. Ja lecze sie na niedoczynnosc tarczycy i najlepsze tsh na zajscie w ciaze jest ok 2000. Wiec lec do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Tak więc właśnie zrobię . Już się zapisałam na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Witam mam pytanie odpowiezdzie miiii... dzis jest 6 dni po owulacij i z ciekawosci zrobilam test woulacyjny i wyszedl pozytywnie;-) czy myslicie ze mi sie udalo to moj 1 cylk z ziolkami ;-) owulacje mialam 6 dni temu a dni pladne ok 10 dni temu. Co otym sadzicie? Wyszly 2 krechy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
ziola pilam od 9 dnia cyklu bo tak mi przyszly ale jak mialam dni pladne to mialalm tyle sluzu jak nigdy w zyciu po prosty ciagle czulam mokro bardzo.. ;-) naprawde wieze w te ziola... test owulacyjny pokazal chyba ciaze mam taka nadzieje :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Czekam i nic----------o kurcze ale fajnie, trzymam kciuki:) :) !!!! Oli82 biegnij do lekarza, zobacz Oli82 ile dziewczynom się udało, może i dla nas zaświeci w końcu słońce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Takaajaaa 83 kochana myslisz ze mi sie udalo???? Nie chce sie nakracac ale caly dzien mam haapy :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Czekam i nic-------------no nie wiem:);) ale trzymam mocno za Ciebie kciuki:) !!! Daj znać, co i jak:) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinem
Hej Dziewczyny, mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Przeczytałam wasze forum do końca i sama postanowiłam wypróbować ziółka. Staramy sie z mężem od około 15 miesięcy... Ogólnie wszystkie wyniki mam dobre, niby wszystko ok, a nie moge zajść w upragniona ciąże :( Od tego cyklu piłam zioła ojca Sroki, zaczęłam w pierwszym dniu cyklu, piłam do około 25 dnia... Jakoś dziwnie, bo wcale nie zauważyłam u siebie płodnego sluzy, tylko nagle w 24 dniu po każdej wizycie w toalecie przy podcieraniu lala sie ze mnie jakby woda... I to na tyle w tym cyklu. Ogólnie zawsze obserwowałam mało płodnego śluzu w moich cyklach.... Dzis jest mój 32 dzień, okresu nie dostałam (normalnie mam cykle 28-29 dniowe), mam ciężkie piersi i bóle jajników ale nie cały czas tylko przychodzą czasami.... Tak bardzo sie juz nastawiłam, ze a nuz sie udało... Tak bardzo bym sie cieszyła.... To takie steszne uczucie, gdy co miesiąc przychodzi okres... Rozczarowanie jest wtedy tak wielkie... Czasami nie mam siły... Przed chwila zauważyłam mała, brązowa plamkę na wkładce... To chyba niestety sie nie udało podczas pierwszego cyklu z ziołami (a tak bardzo w nie wierzyłam)... No cóż zobaczymy. Dziewczyny, co polecacie dla faceta? Co mógłby brać mój maz dla poprawienia stanu żołnierzyków ;) ? Pozdrawiam wszystkie staraczki i te, którym siejuz udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Rekinem- Witam Cię serdecznie:), ja dla swojego męża kupiłam witaminy ANDROVIT, wspólnie łykamy też kwas foliowy. Rekinem spokojnie w tej naszej walce trzeba być bardzo cierpliwym, wie co przeżywasz, ja mam tak samo:) trzymaj się ciepło:):):) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek7
To ja rekinem :P Przekrecily mi sie literki, miało być "rekinek7" :) Dziękuje za wsparcie TakaJaaa83!!! My łykamy tz wspólnie kwas foliowy i wit. D3. Ziółka tez pił ze mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Rekinek witamy w naszym gronie. Ech no cóż pożyjemy zobaczymy albo mi pomoże ten lekarz albo nie i zostane na starość sama z pieskiem i kotem w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Hej, dostalam @ ale 2 dni pozniej niz zwykle. Zaczynam kolejny sezon z ziolami. Odchodze z pracy -moze to praca jest przyczyna nie powodzen w staraniavh o dziecko. Lapie sie juz wszystkiego co mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek7
Hej Dziewczyny, najważniejsze to nie tracić nadziei. Sama wiem, jakie to trudne, bo mam rożne wahania....raz sobie powtarzam, ze sie w końcu w odpowiednim czasie uda, ze to ode mnie nie zależy, a innym razem sie załamuje, ze może nie jest mi to dane ....eh... Dzis brudzę na brązowo, wiec chyba @ przychodzi. Dziwne tylko, ze temperatura mi nie spadła i mam 37,10... Progesteron miałem juz 3 razy badany i jest super, wiec nie wiem, czemu zawsze mam brudzenie przed @. Mulatek jak masz stresująca prace, to dobrze, ze ja zmieniasz... Stres jest zły na wszystko!!! Wiem po sobie, bo tez nerwus ze mnie :) Próbuje z tym jednak walczyć. A wiec chyba tez czeka mnie kolejny (drugi) cykl z ziółkami :) Mój maz bardzo je lubi :D Ściskam was mocno!!! Uda nam sie w końcu, zobaczycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek7
Dziewczyny mam jeszcze pytanie... Co myślicie o ziołach na druga fazę cyklu? Jak pisałam, progesteron mam ok, ale mimo to plamie zawsze pare dni przed @ ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Rekinek ja tez plamie przed @ a progesteron też mam dobry. Podobno może to być jak by koniec starego cyklu. Tak czy inaczej jak nie zapomnę to zapytam o to lekarke do której się wybieram. Ja się zawzięłam z pracą bo zawsze było a to praca a to choroba mojego taty a to milion rzeczy zeby odłożyć ciąże. Zbuntowałam się i powiedziałam mężowi że nie tkne palcem. Najpierw dziecko potem praca. Ale i tak się nie udaje. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Witam Was ;-) sluchajcie nie poddawajcie sie ro ze niie udalo sie w tym cylku uda sie w nastepnym.. my z M staramy sie ok roku i zle mi z tym ze jeszcze sie nie udalo ale wieze bardO mocno w to ze nie dlugo sie uda.. widzialam roznice w tym cyklu z ziolami wiec powiem wam ze nawet jak sie nie uda nie bede sie martwic bo te ziola dzialaja naprawde widzie to widocznie musza zrobic tam swoje zeby sie udalo.. test ow dzis wyszedl tez pozytywnie i jestem 7 dni po owulacij :-D ale dzis slabsza kreska :-( ale czuje jak jakniki pracuja odczowam je codziennie ale nie nakrecam czekam.... kochane nie martwcie sie to nie jest rzecz ktora mozna zrobic w kilka godZ tu potrzeba czasu aby zobaczyc 2 krechy a potem usmiech dziecka ;-);-) wieze ze nie dlugo po kolej kazda bedzie pisac o pozytywnym tescie ;-) powodzenia kobietki i witam nowa kolezanke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Zioła działają na zdrowe pary przynajmniej tak pisze w książce. Ja w 2 pierwszych cyklach też czułam jajniki i nic z tego. A tu się okazuje ze mam za duże tsh i tu może tkwić problem. No cóż zobaczymy co powie pani doktor. Szkoda tylko że zmarnowałam tyle czasu zamiast działać wcześniej. Teraz pewnie znowu się wszystko przeciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
U nas mic lekarz nie stwierdzil wszystko jest oki... olii83 nie martw sie bedzie ok napewnoo.. dacie rade i bedzie wasza dzidzia napewnoo. Tydz temu urodzila znajoma mojej siostry starali sie 9 lat czujesz? Leki kliniki itd w koncu dali spokuj bo pschika im siadala i cooo? Urodzila blizniaki..;-) siostra moja zdrowa jej maz tez i o 1 dziwcko rok staran a o 2 dziecko 3 cylke... moim zdaniem musi przyjsc nasza kolej i tyle;-) trzymaj sie olii 83 nie poddawaj sie i mysl pozytywnie jak ja a usmiech dzieci będzie najlepsza nagroda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×