Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość goska1813
Proszę o radę. Jestem teraz w cyklu bez ziółek (zrobiłąm przerwę) i tak sie zastanawiam czy już mogłabym zacząć pić je przed okresem?? Czy może poczekać te kilka dni?? Około 20 powinnam dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do - Goska - ja zióła rozpoczynałam pić od @.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ja też zaczęłam od @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1813
Dziękuję za odpowiedź. Tylko, że ja miałam problemy z regularnym okresem. Teraz boję się , że po zrobieniu przerwy że go nie dostane (a 4 marca mam wizyte u gina i jak dostane okres to mam brać clo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Witam, mogę do was dołączyć? Wcześniej to ja jako gość pisałam tą długą historię o 4 latach starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Witaj Dominika ! Zapraszamy do naszego grona ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Właśnie oglądałam " Pojutrze " ryczę jak głupia. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Dominika to moglybysmy sobie reke podac. Ja tez placzek jestem. Czasem to sie smieje ze ja niczego nie moge ogladac bo potrafie ryczec na filmie jak i bajce albo na jakims programie o zieciach czy zwierzetach jaknsie krzywda dzieje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przeżyłam kryzys... generalnie jestem osobą towarzyską i bardzo nie lubie mieć wrogów, staram się nie oceniać ludzi i nie żywić urazy...poza jedna osobą. Moja "przyjaciółka" z którą przez 8 lat rozmawiałam dzień w dzień i spotykałam się czasem i 3 razy w tyg pare miesięcy temu prawie zniszczyła mi życie. Złapałam ją jak próbowała dobrać się do mojego męża a później zrobić ze mnie psychopatke przed innymi znajomymi... generalnie nie wyobrażacie sobie jakie uczucia do niej żywie.... wczoraj dowiedziałam się ze jest w ciąży...starała się jakies 5 min... gdzie jest kur^&$% sprawiedliwość !!!! przepłakałam pół nocy, mąż nie umiał mnie uspokoić, mam ochotę pier#$@%ć wszystkim... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Majla kochana współczuję. Ja wiem jak to jest jak ktoś próbuje wejść miedzy "ciebie a męża.Przeżyłam parę lat temu ciężki kryzys i nie życzę tego nikomu. Jedyne co nas różni to nie była mi bliska osoba. Moja babcia zawsze mówiła że jak się ma męża ,partnera to koleżanki trzymać z daleka i coś w tym jest. Może to śmieszne ale nawet w wieku mojej babci się to zdarza. Jedna pani drugiej pani próbuję odbić stardszego pana :) Wyrwałabym jej chyba kłaki na twoim miejscu. Trzymaj się słonko. A z drugiej strony to chyba jakaś latawica jak tu w ciąży a bierze się za innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
I masz rację.Niby się mówi nie życz drugiemu co tobie nie miłe ale masz rację to nie sprawiedliwe że człowiek chce ,stara się i nie wychodzi a taka ......i jej się udało ot tak od niechcenia. Ale głowa do góry. Musi się nam w końcu udać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsi ludzi na ogół mają rację... Wtedy jeszcze nie była w ciąży, ale jej mąż jej wybaczył i widać że godzenie im się udało...Karma wraca...nienawidzę jej i mam nadzieje że kiedyś odpłaci za to... I całe moje opanowanie szlak trafił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
No i mówią że faceci zdradzają.Ale muszą mieć z kim. Ech....Masz racje wszystko do człowieka wraca jak i dobro tak i zło. Moja mama mi opowiadała dużo rzeczy z młodości ,które wydarzyły się w około u jej znajomych i koleżanek z pracy. Zapamiętałam też to że nie wolno za dużo mówić koleżanką i tym pseudo przyjaciółka bo prędzej czy pózniej wykorzystaja to przeciw tobie . Pamiętam historie jak mężatka zwierzała się z problemów w domu i związku a jej koleżanka jej wysłuchiwała a potem zabrała jej ęża bo umiała wykorzystac to co jej ta opowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
hej dziewczyny. moze Wy mi cos doradzicie... bylam wczoraj u lekarza starego dziada na NFZ tylko po to zeby mi dal skierowanie na badania ale on mnie najpierw zbadal i powiedzial ze albo jest cos nie tak z ciazą albo mam tak obkurczona macice i dal skierowanie na usg. moj lekarz prowadzacy ma wolne i nie moge sie z nim skontaktowac... jak myslicie co robic? tydzien temu mialam usg serduszko bilo i bylo wszystko ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Usg można zawsze zrobić bo to nie zaszkodzi.Ale myślę że można by też było zasięgnąc rady jeszcze innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek idz do lekarza innego i daj znac, na pewno jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
w poniedzialek mam usg wiec czekam ale jestem dobrej mysli. a co u Was? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
U mnie bez zmian. Jestem w drugim cyklu picia ziół i czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E87
Drugi cykl z ziołami, ale teraz jestem na antybiotyku, wiec pewnie znów się z dzidziusiem nie uda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziagr
Hejka zamierzam pić ziola ojca sroki. I wszędzie na forach widzę hasła "ziola ojca sroki nr 3" ale kurcze nie mogę nigdzie w sklepie internetowym znaleźć tego produktu. Czy moge was prosic o podanie mi konkretnego linku do konkretnego produktu? Żebym wiedziała co kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Madziagr najlepiej kup w zielarskim ziola osobno i zmieszaj. Cofnij sie kilka stron w tył a ja tam podawałam skład i gramature mieszanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
strona 234 tam podałam skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziagr
Aha czyli to się osobno kupuje? Bo jak wszędzie pisze ziola ojca sroki nr 3 to byłam pewna że to jest gotowa mieszanka. Oki dzięki zagłębie się wtedy i cofnie się do tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Ja mam do sprzedania gotowa mieszankę Bo juz nie potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziagr
A pokażesz linka jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Bo można kupić gotowca przez allegro ale ja wolałam kupić i zrobić sama zwłaszcza po wpisach niektórych dziewczyn że zdarzyło się kupić jakąś oszukaną mieszankę. Skład mieszanki jest w necie a ja mam z książki ojca Sroki. TAKA JAAAA jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
a ty Lipa jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Dziś 10 dc akcję czas zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ha ha ha Dominika to trzymam kciuki. I co tak codziennie czy co drugi ? Czy po prostu czysty spontan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziagr
Mam jeszcze pytanie odnośnie kosztów taka mieszanka: Liść melisy 100 Ziele lebiodki 50 Kwiat rumianku 50 Ziele macierzanki 50 Liść pokrzywy 50 Ziele dziurawca 50 Ziele rdestu ptasiego 50 Owoc niepokalanka 50 Ile mniej więcej kosztuje jak zakupie każde zioło osobno? Czy tu mówimy o cenie 20 zł czy kolo 40? I na ile wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×