Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Mulatek
9 lat to dopiero dlugo. Ja 4 lata i rowniez jestrsmy zdrowi, wszystko mamy w normie -ale wrazie co biore eutyrox wiec mije tsh jest ponizej 1 i przyznam sczerze ,ze czuje ze jest niskie ale dla osiagniecia szczescia czego sie robi. Ja jestem kierownikiem sklepu w sumie fajna dobrze platna praca ale stres ...stres . Jestem czlowiekiem ktiry sie wszystkin przejmuje. Jyz mi na kasie nie zalezy ,moge zyc biednie ale szczesliwie. Wszystkiego probowalismy i tak mysle ,ze czas na zmine pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek7
Dzieki Oli82, bylabym Ci wdzieczna, jakbys zapytala o to swoja lekarke, bo ja naprawde nie wiem, co to moze byc z tymi plamieniami przed okresem. Dzis mam juz drugi dzien takiego brunatnego plamienia.... Wkurza mnie to, bo nie wiem, o co chodzi.... I czy mam to zaliczac jako nowy cykl, czy jeszcze podciagnac jeszcze pod stary...? Mam 33 lata i powiem Wam, ze czasami jak mam gorsze dni, to mysle, ze jestem juz za stara, ale co zrobic, jak mojego meza pozno poznalam.... Oli82 skoncentruj sie teraz na sobie, tak jak piszesz i zobaczysz, ze w koncu sie uda :) Ja mialam przed rokiem tsh 2,4 i biore caly czas l-tyroxyne 25 (mieszkam w Niemczech i to pewnie jest odpowednik polskiego eutyrox) i mam teraz bardzo dobry wynik 1,2 , ale mimo to nam nie wychodzi. Od pol roku chodze tez do lekarza naprotechnologa, ktory na poprawienie sluzu przepisal mi w 3 dniu cyklu Letrozol 2,5 mg 3 tabletki i od 12 do 15 dnia cyklu antybiotyk amoxiciline 500 raz dziennie i acc 400 raz dziennie.... W tym cyklu odpuscilam antybiotyk i acc, ale wiecie sama nie wiem, jak to jest z ziolami i lekami. Musze chyba spytac o to lekarza, choc nie wiem, co on powie na ziola.... Trudna sprawa. Mulatek jak juz mowilam, stres jest najgorszy, dlatego ja w tym cyklu staram sie totalnie wyluzowac.... Sprobuje (choc nie wiem, czy mi sie uda :P) zmienic podejscie i sobie powiedziec, ze co ma byc, to bedzie, bo przeciez niczego nie wymusze.... Zobaczcie ile jest przypadkow zachodzenia w ciaze, jak dziewczyny wyluzowuja i dochodza do wniosku, ze juz im sie nie chce starac..... wtedy jakos podswiadomie cos sie odblokowuje i "bum" zachodza praktycznie od razu.... Chyba to jednak ma duzo wspolnego z nasza psychika... Wiem, ze sie madrze, ale wczoraj rozmawialam o tym z przejaciolka i po zastanowieniu, chyba cos w tym jednak jest.... Tylko jak tu wyluzowac...?Macie rade? Chyba dzis zaczne pic ziola (drugi cykl)....Udanej niedzieli dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Rekinek ja też mam 33 lata a mój mąż jest po 40 i mnie też czas goni. Co do psychiki to podobno dużo od tego zależy (sama lekarka o tym mówiła). To jakiś paradoks. Znam przynajmniej 3 osoby które nie bardzo chciały mieć dzieci a mają ja chciałam i nic. kompletnie nie wiem co robić żeby tego tak nie przeżywać i odpuścić trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Ja pije ziolka ale przyznam szczerze ,ze odpuszczam spine (wczesniej nie pilam alkoholu nie wychodzilam na imprezy ,uwazalam na wszystko bo myslalam ,ze moze w ciazy jestem ..)i troche ostatnio sie bawie. Ja i moj maz mamy po 28 lat wiec szybko zaczelismy starania. Nie wiem raz chce bardzo dziecko -chcialabym poczyc byc w ciazy ,poczuc ruchy dziecka nawet poczuc bol porodu. A innyn razem mysle ,ze moze jest dobrze (chyba tak sobie podswiadomie mydle oczy ). Jest mi tak smutno ,ze ja nie potrafie rozmawiac o moim problemie z piczeciem dziecka bez lez. Nawet sie wam przyznam ze z rodzina tez nie rozmawiam o moich problemach-wszyscy maja dzieci i nie rozumia co ja czuje. Nikt nie wie o insyminacjach nikt nie wie ile kasy wydalismy na to ,zeby miec dziecko i nic. Trudne to wszystko. Dzis dzien Milosierdzia Bozego -modle sie o poznanie przyczyny , powodu o jakiej kolwiek informacji czemu nie mam dzieca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
No widzisz Mulatek czytając twoją wypowiedz w 99 % widzę siebie. Jedni mówią że za dużo o tym myśle i mówię inni każa myśleć bo jak coś chcesz i myślisz itp to się spełni. I nic. Łatwo mówić tym co już są rodzicami albo tym co nie mieli z tym problemu. Czasem dobrze się jest wygadać bliskim ale i bywają sytuację że denerwują mnie ich mądrości.... Tylko my się chyba dobrze rozumiemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Witam się po krótkiej przerwie, i z tą cholerną @ niestety kolejnego cyklu z ziołami nie będzie bo leżę z córci w szpitalu. Ale za to kupiłam olej z wiesiołka i mam nadzieje że poprawi mi ten mega marny śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalak
Dziewczyny możecie dać linka do tych ziół?? Patrzyłam ale tam jest kilka.mieszanek i zupełnie nie wiem o które chodzi... Chciałabym spróbować czy i nam pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Cofnij się kilka stron w tył .Tam podawałam skład całej mieszanki według książki ojca Sroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Witam ;-) dziewczyny jestem 11 dni po owulacij dzis robilam test owulacyjny i znowu 2 krechy.. mam je wszystkie z ostatnich dni i porownujac to sa coraz mocniejsze czy moge sie juz cieszyc?? Ow mialam w polowie tamtego miesiaca znam swoj organizm i zawszw wiem kiedy mam owulacje dokladnoe a po tych ziolach to juz wg nie dalo by sie jej nie zaluwazyc :-D za tydz mam termin miesiaczki nie wiem co o tym myslec.. dorazdzcie mi :-( tak bym chciala a nie chce sie nakrecac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek7
Oli82 tez nie wiem, jak to do konca jest z nasza psychika, bo o sile przyciagania tez duzo razy czytalam :D Wiec z jednej strony wyluzowac i nie myslec, a z drugiej przyciagac cos myslami, zeby sie spelnilo.... Chyba nie ma jednak zlotego srodka... Ale mysle, ze jednak w wyluzowaniu cos jest.... Moze to chodzi o Jakis podswiadomy stres, ktory same wywolujemy nie wiedzac o tym... Stres sprawia, ze sie spinamy, wewnetrznie blokujemy i moze wlasnie to nam szkodzi (mimo, ze podkreslam jeszcze raz, nie mamy swiadomosci, ze w srodku sie stresujemy). Probuje sobie wmawiac, ze musze jakos inaczej podejsc do tego wszystkiego, ale tak jak Wy mam wahania. Jak jestem po owulacji, to zawsze mam taka duza nadzieje, zwlaszcza teraz mialam po pierwszym cyklu z ziolami. czytalam tyle pozytywnych opinii, ze myslalm, ze mi sie tez od razu uda. Okres spoznia mi sie bardzo rzadko i jak juz bylo po 30 dniu i temperatura mi nie spadala, to bylam juz tak nakrecona.... A jak tylko zobaczylam, ze mam znowu brazowe plamienia, to tak strasznie plakalam, ze nie moglam sie opanowac.... Wiecie dziewczyny, chyba naprawde tylko my sie rozumiemy. Kto tego sam nie przezyl, to nie wie, jak to jest, dostawac co miesiac @ i przezywac wielkie rozczarowanie. @Mulatek: Ja tez praktycznie z nikim o tym nie rozmawiam, bo to trudne. Wczoraj bylismy u tesciow na obiedzie i byla siostra mojego meza, ktora mimo problemow z tarczyca praktycznie od razu zaszla w ciaze i ma juz kochanego malego szkraba (1,5 roku). Eh... i jeszcze jak ona i jej maz pytaja nas, kiedy my planujemy dziecko.... to normalnie wtedy tak mnie zal sciska, ze nie moge....! Tez mialam ta faze, ze nie pilam alkoholu i uwazalam na wszystko, bo moze moge byc w ciazy.... Troche mi to przeszlo... choc czasem lapie sie jeszcze na tym, ze po owulacji raczej mam tendencje do tego, ze rezygnuje z kieliszka winka itp. @czekam i nic: jejku cudownie by bylo, jakby Ci sie udalo. Kolejne "swiatelko" :) Trzymam kciuki!!!! Choc mysle, ze nakrecanie sie nie jest dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Tak masz racje ,ze to jest strasznie frustrujace. Albo jak mi zajomi gadaja ni ciaza super czemu sie nie staracie ? Moja tesciowa jest nalepsza -jak do grudnia nie zjadziesz w ciaze to ja wam pojde i pomoge, no albo przy kazdych wiekszych swietach (moj maz ma duzo rodzine i juz 3 rodzenstwa ma dzieci ) wszystcy pdzy stole siedza a ona ,ze kiedy u was dzieci ? My czekamy . Moja reakcja jest zawsze taka sama - oczy pelne lez czerwona twarz i nie wien gdzie sie schowac. Chcialabym poprostu zapomniec chciec dziecka ,zyc szczesliwie i sie nie przejmowa. Dzis trafilam na fragment modlitwy gdzie byli opisane cierpienie tak moimi slowami opis po krotce cierpienia- kazdy dzwiga swoj krzyz ,cierpienie zawsze jest po to zebysmy sie czegos nauczyli lub cos docenili .prosilem Biga o sile abym migk soekbuac ambitne zamuerzenia ,a On uczynil mbie slabym,abym zachowal pokore. Midlilem sie o zdrowie ,abym migl dokonywax wieljich dziel a On dal mi cierpienie, abym migl lepuej zrozumiec , czym jest zdrowie... Nasze cierpienie to brak potomstwa moze po to ,zebysmy docenily jak ono jest wazne i piekne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Czekam i nic----na bang to ciąża:):) biegnij zrobić betę:) trzymam za Ciebie kciuki:) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E87
Witajcie po krótkiej przerwie. Dostałam @ 3 dni niż zazwyczaj. Już myślałam, że może się udało. Okres trwał 1 dzień, a drugi to takie bardzo brązowe plamienie. Nigdy tak nie miałam. Czy to normalne. Ostatnio nie piłam ziół. Wybieram się do innego lekarza, może coś poradzi. Mulatek - też dałam na luz, właśnie popijam piffko Karmi co prawda. I czasami mam takie myśli jak Ty. Czasami myślę, że już nie mam siły i nie chce się starać. Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Takaajaa .. tak bym chciala zwby to byla prawda ach :-D:-D jesli to prwada ze ro ciaza to jestem zywym przykladem na to ziola to cuda i ze test ow wykrywa wczeana ciaze;-) kuje mnie pod brzuchem ale nie biore tego pod uwage bo nie raz tak bylo.. mulatek... takaajaa.... oli... i cala reszta trzymam mocno za nas w kciuki aby wrescie kazda z nas mogla zostac mama;-) az mam lezke w oku :'( takkajaa dalas mi tym postem duzy usmiech na twarzy dziękuję. I przepraszam ze przekrecilam twoj pseldonim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Mulatek -----wiem, co przeżywasz najgorsze, że najwięcej mają do powiedzenia Ci co mają, dzieci...nie raz ich super rady.....bolały mnie i mojego rady. Dziewczyny co się dzieje teraz z tą płodnością ...? Rozumiem, tych które brały tabletki itp. ale ja nigdy nie brałam żadnej chemii, regularne cykle, zdrowa jeden partner mój wymarzony ukochany maź....na początku odwlekaliśmy bo ja nie miałam pracy itp....a kiedy już stwierdziliśmy, że to teraz to nic się nie dzieje od ponad 1,5..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Mulatek -----wiem, co przeżywasz najgorsze, że najwięcej mają do powiedzenia Ci co mają, dzieci...nie raz ich super rady.....bolały .ale nie poddaję się bo co mi pozostało tylko rozpacz i żal...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Takajaaa83 ja tez nigdy nie stosowalam srodkow anty i moj kochany maz jest pierwszym z jakim sypialam i sypiam a mimo to rok staran.. 9 lat jestesmy razem po slubie 2 lata nie mamy jeszcze dziecka bo a to dom stawialismy kredyt praca i tak zeszlo jesteśmy mlodzi jeszcze nie mamy 30 jeszcze nawet.. i co dom jest samochody praca moja jego i co? Lipa :-( a jakas patologia ma dzieci i ich nie szanuje tego nie rozumiem po prostu.. mam podobnie jak Mulatek..... cala famillia ti kiedy u was będzie male? Do mojego meza szwagry dlupie teksty czy może nauczyc goo jak to sie robi a ja co co mam powiedzieć ze nie moge zajsv to jest chore dla mnie wszystko... mam wielka nadziwje ze te testy ow pozytywne ro ciaza.. TakaJaa pisalas żebym szla na bete ale moj maz mowi zeby poczekac bo nie chce sie znowu zawiesc :-( jak to bylo nie raz.. od 4 rano bardO ale to bardO kuje mnie jajnik prawy.. 25 dc a test pozytywny owilacyjny.. Dziewczyny dzięki ze jestescie latwiej mi jak powiem ze lezy mi na sercu dziekuje.. aaaaa i jeszcze jedno cykl mam regularny 32 dni dzien w ta dzien w ta ow mam zawsze po 17 dniach najpierw mniej sluzu 3 dni przed a kiedy jest ow jest go od groma a po ziolach to wogule nie moglam sobie poradzic z tym sluzem ( 1 cylk z ziolami) bylam u lekarza zeobil cytologie usg badania i powiedziala tylko tyle ze wszystko jest ok prosze sie starac rok ro jest normalne jeszcze 2 cykle i bedIe u mnie rok staran :-( co o tym wszystkim sadzicie??? Milego Dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Z ta antykoncepcją to różnie bywa.Znam przypadki że właśnie po odstawieniu było bum i dziewczyny zachodziły w ciąże. Ale to wszystko indywidualna rzecz. Co do komentarzy rodziny,bliskich.... Syty głodnego nigdy nie zrozumie. Tak jest też z naszymi bliskimi. Oni nie mieli problemu jest to dla nich coś naturalnego wiec jak sie nam może nie udawać.... Nie zrozumieja tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Ja nie potrafie zrozumiec jak to jest przeciez to taka naturalna rzecz , tak oczywista w zwiazkach po to sie tak naprawde rodziny by dac nowe zycie potomkom wiec dlaczego my musimy miec z tym problem...! Dziewczyny trzymam za was kciuki bo ja po tylu latach staran raczej jestem na straconej pozycji. W sumie jest ciezko zyc patrzyc ma szcesliwych rodzicow na te male brzdace ale z czasem byn sie nauczyla zyc moze byn zapomniala. Boje sie jedynie ,ze moj maz nie zniesie braku potomstwa i wezmie ze mna rozwod -wiem jak on bardzo pragnie dziecka ,to on mnie namowil na insyminacje. Jak juz tak wiecej wypije alkoholu to to slysze jak placze ( noj maz jest prawdziwym mezczyzna ,twardy silny , mocny charakter dlatego wiem jak on cierpi ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Mulatek co ty gadasz jaki rozwód przeciez jest twoim mezem kocha Cię przeciez nie mysl nawet w ten sposub ze moglby cie zostawic przestan wieze w was i reszte z nas uda nam sie damy rade jesteśmy kobietami kto nie da jak my glowa do gory.. moj maz tez chce mieć dziecko tak bardO jak ja i kiedys zapytalam a co jak mie zajde a co jak akurat nie mozemy miec dzieci to powiedzial zebym nie gadala glupot ze jak nie teraz sie uda ro potem ze ktoś kiedys w okolicy po 10 latach mieli dziecko... Mulatek kochana nie smuc sie no musi nam sie udac odpusc tak jak pisalas chodz na imprezy pij troche alkoholu baw sie i nie mysl... ja tak robie ze nawet nikt ze zmajomych nie podejzewa ze sie staramy. Ale w srodku jest ta okropna ochota przytulenia dziecka tak jak pisalas poznac bol porodu :'( ech za jakis czas będziemy czytac nasze terazniejsze posty i smiac sie bo gdzie s w kacie bedIe spalo dziecko ;-) ja w to wierze.. pij ziola nie rezygnuj moze twoj organizm musi bardziej nimi nasiagnac... nie mysl lecz to mie znaczy nie poddawaj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatek
Czekam i nic-bardzo dziekuje za dobre slowo. Czasmi sie uzalamy nad soba i bardzo sie przydaje takie slowny "kopniak" :) . Masz racje co bedzie to bedzie , czas skonczyc nad rozmyslaniach co by bylo gdyby. Ale przyznam szczerze ,ze takie wyzucenie z siebie takich negatywnych mysli mysli i podzielenie sie nimi z innymi osobami - taka troche terapia ktore same sobie fundujemy (za darmo ). Pije ziola i czekam . Bardzo duzo mi tych ziol zostalo a juz pilam 2 miesiace. Jedna plaska lyzeczka ziol na szklanke wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Mulatek ja ziola pilam od 8 dc do 17 dc czyli ow ale ja pilam z 2 lyzeczek moze dlatego mialam az tyle sluzu ze nie potrafilam sobie poradzic z nim nie wiem ;-) dzis moj 26 dc a cykle mam 33dni 32 dni i codziennoe robie testy owulacyjny i wychodzi pozytywny caly czas a od wczoraj tak boli kuje ciagnie mnie jajnil ze masakra jak sie schylam siadam jest najgorzej czemu tak sie dzieje to taki bul jak ow ale ow mialam juz ok 2 tyg temu co otym myslisz? Wiem ja od kat pisze z wami na forum czuje sie jakos lepiej fajnie ze sa takie fajne babki jak wy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi0809
Jest mozliwe ze masz druga owulacje poprostu. Ja tak kiedys mialam ze mialam 10dc a potem 22dc oczywiscie nic z tego nie wyszlo ale tak mialam. Jednak jest nadzieja ze moze to ciaza ale trzeba czekac nic innego. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi0809
Najlepszy bylby monitoring w tym przypadku zeby sprawdzic czy to owulacja. A mierzysz temperature? Ja mam dzisiaj 14 dc a owulacji jeszcze nie mialam podejrzewam ze znowu bedzie pozniej jak w tamtym miesiacu. Te ziola.mi wydluzyly chyba cykl bo zawsze mialam 28 do max 30 a w tamtym miesiacu mierwszym z ziolami mialam 33 zobaczymy jak bedzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Gabi mialam juz ow sluz bol jaknikow sluzu co nie miara ziola pilam od 8 dc sluz pojawil sie 12dc i trwal do 17dc.. migdy bolu ow nie mialam dwa razy w cylku juz sama nie wiem dzis wypilam dwie kawy i zrobilam test ow i pozytywny a mawet pisze zeby 2h nie pic plynow niw wazne o ktorej god zrobie czy pilam cos xzy nie on zawsze jest pozytywny.. tak bym chciala od 2 dni mam bole podbrzusza i kuje jajkik i wieczorami mi cos w brzuchu bulgocze.. mój 1 cykl z ziolami moze to dlatego wszystko jest inme jakies a a a i dostalam malutkiej imfekcij w okolicach imtnych dokucha najbardziej przy przytulanka i jak dzis robilam ten test ro mocz jest pomaranczowy nie wiem juz co myslec o tym wszystkim :-(:-(:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek7
Mi ziola tez wydluzyly cykl z 28/29 dni na 33. Okres tez jest Jakis Taki inny, 3 pierwsze dni brudzenie a teraz od 2 dni normalnie sie ze mnie leje czerwona, zywa krew plus skrzepy. Moj maz tez bardzo chce miec dziecko i rodzine. wiecie co mnie dobija, ze on juz ma corke (8 lat) z poprzedniego zwiazku. Wpadl z dziewczyna, ktora znal bardzo krotko...Jak sie rozstali to ona od razu zaszla w ciaze z innym facetem....Bez komentarza!! A mnie strasznie boli sytuacja, ze ja nie moge miec z nim rodziny... Dziwnie sie w zyciu uklada.... Naprawde! Ciekawa jestem, jak bedzie ze sluzem w tym cyklu. Mam nadzieje, ze sie polepszy! Ciesze sie dziewczyny, ze jestescie, to bardzo pomaga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak jakas infekcja to najlepiej do lekarza.i dobrze by bylo zeby i maz cos wziac bo poznoej jak wyleczysz to przy przytulankach mozesz spowrotem zlapac i tak wkolko.tak miala moja bratowa w ciazy ze caly czas miala infekcje i nonstop globulki i jej nie pomagalo. Ao tym antybiotyku dla meza to mi ppw znajoma ze jak sie obijga noe doleczy to infekcja bedzie wracala. Ja kiedys mialam infekcje od zelu durexa i odtantej pory mam spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Ja mialam kiedyś zapalenie kilka ladnych lat temu i od tamtej pory tak mnie lapie raz na jakis czas ale dzień i tyle i po... ale ten mocz pomaranczowy i sluz pomaranczowy czytalam ze to oznaka ciazy jak myslicie? Od 7 dni test ow pozytywny mimo ze ow mialam juz dawnooo.... i ten jajnik dziwnie kuje... soryyy za ciagle mokw postyy ale te dni do @ sa dla mnie jakbym czekala na wygrana w lotto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek7
czekam i nic.... jak masz caly czas test pozytywny, to nie jest normalne.... Moze sie udalo :) :) :) A nie chcesz sie wybrac do lekarza? Lepiej zeby moze zobaczyl, co to za infekcja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i nic
Właśnie chodzi o ro ze nie mam kiedy moj lekarz przyjmuje 2 razy w tyg ja jestem ciagle w pracy kiwdy koncze maja zamkniete telefomu nie odbieraja nie wiem czemi ale u nich to norma... czytalam ze pomaranczowy gesty sluz jest oznaka ciazy i ze infekcje maja to do siebie ze wystepuka w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×