Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Memi to nie jest herbatka w zielarskim sklepie lub na allegro kup owoc niepokalanka. ja zamówiłam na allegro i troszkę zgniatam te kuleczki przed zaparzeniem pije z niepełnej łyżeczki raz dziennie. Na ten okres to czekam jak na jakiś zbawienny a to jeszcze do 1.11 tyle czasu po okresie idę na badania i zobaczymy co będzie, dodatkowo rozpoczynam ziółka i wznawiam starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczynki! A ja siedze i se wkrecam objawy :) Wczoraj sprawdzalam sobie ta szyjke i moje uczucie to jest wysoko i zamknieta wogle wszystko tam jest tj spuchniete? Po tym spr rozbolalo mnie w srodku i plecy i bylam pewna ze @ nadchodzi. Nadal nic. Ciagle biegam siusiu, mam takie bulgotanie w brzuchu. Rano bylo wrazenie ze mi pocieklo ale nic. Pare dni temu bolaly nie piersi po bokach a teraz nic. Eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - czy możesz podać mi Twój adres? Albo adres pracy? Nawet, jak to bedzie na koncu swiata - zaraz kupuje test i zmusze Cie do nasikania na niego!!!! :D Nie denerwuj mnie dluzej, bo na szpilkach tu siedze i czuje, ze kroi sie coś grubego :) Dreczysz nas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- ja sie poprostu boje :( Znowu sie zawiesc? Lekarz proponowala insemimacje a tu po 1 razie z castag. i ziolkami - udalo side???? Weekend jest a ja z tych nerwow mam ochote se wypic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test i się nie zadręczaj! prędzej czy później i tak sie dowiesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie boisz? ale sobie nadzieje robisz! rób test i tyle ci pozostało teraz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osa idź po test! Powinien ci już o każdej porze wyjść okres spóźnia ci się 4 dni. Po co będziesz się nakrecac! A tak będziesz miała pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memi
Osa, my tu wszystkie czekamy na dobrą wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Osa trzymam za Ciebie kciuki. Niech ta @ nie przyjdzie do Ciebie. Tylko zrob w końcu ten test dobrze???????????????. Lancome ja czuje, ze Ty bedziesz druga zaraz po Osie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
jajniki bolą jak na okres ale piersi w ogóle mnie nie bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
osa rób test trzymam kciuki!!! i czekamy na wiadomość!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
może zrób za kilka dni ponownie może na razie jest negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bo my za każdym razem doszukujemy w sobie symptomów same wzajemnie się nakrecamy i mam wrażenie że jak ktorejs się faktycznie uda to tego nie zauważy. Dziewczyny ale kiedy któraś pokona tą złą passę? Lancome chyba w tobie nadzieja teraz? Osa uda się kiedyś na pewno!! A ty kochana robiłas jakieś badania? A twój mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, fajnie, że jesteś kochana :* Dolarcia, zgadzam się z Tobą w 100%. Jedna drugą nakręca, a każdy z wymienionych objawów może zarówno zwiastować okres jak i ciąże. Uda się każdej i pewnie wtedy będziemy czuły dokładnie to samo co czujemy przed każdą @. Osa, może jeszcze nic przesądzonego :) Raszelll, gdzie jesteś??? Jesteś mi potrzebna na prv w sprawie hsg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chakalaka
Hej Dziewczyny, mam takie pytanie czy te ziółka można łączyć z antybiotykiem??? aktualnie mam grypę i biorę go już 2 dzień.. i nie wie czay zaczynac pić czy poczekać aż wybiorę cały antybiotyk??? Please o help bo nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka Mowisz i masz :) Tylko w sprawie hsg, no no no! Mialam hardcorowy dzien w pracy. Na serio nie daje rady, eh... Poza tym bylam wczoraj u gina. Pecherzyk tylko 12.5 i endo 6.7... W pn bylo 10 i 5.7 chyba. Mega slabo. Cos ten prawy jajnik nie pracuje super. W tym cyklu chyba lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll kochana, muszę Cię pomęczyć, a nie chce zaśmiecać forum :) korzystasz może z gg lub jakiś inny namiar, żebym zasypała Cię pytaniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracam sobie grzecznie z moim psem, napełniona nadzieją dzięki Wam, że kiedyś się uda. Spotkałam moją sąsiadkę w ciąży, a ona pyta mnie kiedy my się w końcu postaramy... myślałam, że jej lutne i w sumie teraz żałuję, że tego nie zrobiłam. Jacy ludzie są bezmyślni, wiem że nie chciała mnie urazić, ale po co w ogóle pytała? trafiła w najczulszy punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarcia, jestem pewna, że w słowach sąsiadki nie było nic złośliwego... Tak to jest, że ludzie, którzy nie mieli problemów z poczęciem potomka, nie rozumieją tego, co czujemy i przeżywamy. Mnie też często pytano, czy wolę karierę od dzieci, a od najbliższych moich znających problem najczęściej słyszałam: to wyluzujcie! Tak, jakby to było takie proste... ;) Osa - czy dostałaś @? Może trzeba było poczekać z sikaczem do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Hej noi niestety małpa@ przychodzi wielkimi krokami ale cieszę sie że sama przychodzi i nie musiałam brać luteiny na wywołanie miesiączki:) w środę idę z narzeczonym na badanie nasienia i mnie czeka reszta badań hormonalnych..jakieś mam złe przeczucia że mój ma złe nasienie nie wiem dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×