Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość LANCOME 23
Kropko to źle że zrobiłam dzisiaj prolaktyne? czytałam że 15 jest idealne wcześniej taką miałam a teraz mam prawie 19:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No źle, że zrobiłaś dziś. Z obciążeniem oznacza, że tego samego dnia robisz badanie bez tabletki, łykasz lek, czekasz godzinę i znowu badasz. A nie, że robisz każde badanie innego dnia. Moja rada: nie badaj na razie już prolaktyny. Bierz regularnie castagnus i zbadasz sobie z obciążeniem za miesiąc lub dwa. Mimo wszystko jest wysoka jak na starania. Ja czytałam, że powinna być max 10, chociaż ten wynik mieści się w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
To tak zrobię za miesiąc prolaktyne z obciążeniem. Dziękuję Ci kropko za rady:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, do usług :) a następnym razem kochana, wypytaj dokładnie zanim polecisz na badanie, bo szkoda kaski :) Ja dostałam @, więc szykuję się do badania hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
My kobiety to sie nalatamy z tymi badaniami, w zyciu nie pomyslalabym, ze tyle tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Pytałam się wczoraj jakie badanka porobić:) no z tą prolaktyną ale teraz wiem że mam za wysoką może ten castagnus pomoże. A kiedy masz badanie hsg? to jest na drożność jajowdów tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Ja jakis czas temu tez bralam castangus czy jakos tak:) i niby to lek ziołowy a rozwalil mi caly cykl. jak wcześniej miałam co 28 dni to teraz mam od 24 do 36 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, tak, hsg to drożność jajowodów. Wychodzi na to, że badanie zrobię 4 listopada. Ale jutro będzie pewne na 100 %. Castagnus powinien pomóc, ale może to zająć troszkę czasu, bo to ziołowy lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
tak też tak myśle że ten castagnus po jakimś czasie pomoże tylko wiesz co mnie wkurzyło jak odebrałam wyniki od razu zobaczyłam ze coś jest nie tak z prolaktyną zadzwoniłam do ginekologa powiedziałam wszystkie wyniki i mówie że prolaktyna jest chyba za wysoka a on mi wciska kit że jest w normie i jest ok skad mam wziąć ten bromergon wiem że by mi pomógł już od dawna mówie dla swojego ginekologa że mam przeczucie że mam za wysoką prolaktyne i w tym jest problem tym bardziej że wcześniej miałam problemy z progesteronem. Ale on sie upiera że jest Ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka będę więc trzymać kciuki, też myślę nad tym badaniem ale dopiero jak minie równo rok od starań. Podobno badanie nieprzyjemne, ale da się przeżyć, będziesz robiła prywatnie czy na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
a te hsg to jakiś zabieg jest? mają sprawdzić czy plemniki docierają do jajowodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Kropko ja też trzymam kciuki mam nadzieję że hsg rozwiąże wszystkie problemy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome wstrzykują taki płyn i robią prześwietlenie. lancome zmień lekarza twój to nie traktuje się poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
chudzinka castagnus ma regulować cykl...kurcze to teraz się martwie bo dopiero co mi sie cykle uregulowały i nie chciałabym zeby znowu mi sie schrzaniło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
pomyśle nad tym za tydzień ide do ginekologa i mu powiem że ma mi przepisać tabletki na zbicie prolaktyny zawsze mi wmawia stary dziad że mam wszystko ok a potem jak mu pokazuje wyniki to już mówi ze nie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja dziś dowiedziałam się, że lekarz przepisał mi tą wit D i ona podobno robi też dobrze na układ rozrodczy więc będę grzecznie łykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam tego castagnusa tylko jeden miesiąc (zeszły), ale fatalnie się czułam - PMS 3x wiekszy niż zwykle, do tego @ po 25 dniach (zazwyczaj po 29). A bol przy @ to mialam najwiekszy w zyciu przez prawie 3 dni! Dziś dostałam @ po 1 m-cu picia ziół, po 27 dniach - też krócej i dziwnie sie czuje, bo zwykle piersi przestawaly mnie boleć i przychodzila franca do 3 dni, a teraz bola mnie dopiero od 3 dni i caly czas bardzo, a tu juz @ jest. nie wiem, czy ktos zrozumie te moje pokrecone wypociny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome on będzie ci mógł przepisać leki na zbicie prolaktyny dopiero jak zrobisz z obciążeniem. Dziewczyny mam w domu luteine, myślicie że mogę brać? została mi z kiedyś a skoro są jakieś szanse w tym miesiącu to raczej nie zaszkodziło by co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia80
czesc dziewczyny! od niecałych 3 tygodni pije ziółka.Jestem 6dni przed okresem i ciagle czuje jajniki. Przedtem tak nie miałam. Dziewczyny czy zioła mogą miec wpływ na organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia, hsg będę robić prywatnie i pod narkozą. Inaczej bym się nie zdecydowała :) Luteiny bym na własną rękę chyba nie brała, generalnie wystrzegam się brania leków na receptę ot tak bez lekarza :) Lancome, popieram dolarcię, zmień lekarza. Leki na prolaktynę dopiero jak ją zbadasz z obciążeniem. Ja castagnus brałam jeden cykl, jeszcze zanim zbadałam prolaktynę, ale za cholerę nie pamiętam jak się wtedy czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia, ja wierze, ze ziola maja wplyw na organizm! Sama od owulacji mialam bolesci w podbrzuszu jak na @ i bol jajnika. Liczylam tylko, ze przy @, jak niektorym dziewczynom bolesci zmaleja lub znikna, ale wlasnie jestem po 6 nospach i umieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
ja już 3 dni biore ten castagnus i dobrze się czuje biore 2 tabletki codziennie rano. ja miałam bolesną miesiączke 2 miesiące temu do łazienki na czworaka szłam krew była bardzo czarna w ogóle koszmar tak miałam przez 2 dni jak szłam gdzieś do sklepu miałam łzy w oczach. Jajniki tak mnie bolały jakby coś sie w nich rozrywało myślałam że zaraz na pogotowie pojade a nospa w ogóle nie pomagała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie castagus działa, zawsze umierałam na poczatku @ a teraz troszkę bolało, ale obyło się bez tabletek co jest dziwne w moim przypadku. Ja biorę jedną tabletkę rano i już, przedwczoraj kupiłam nowe opakowanie i dalej będę brała moim zdaniem to dobry lek zosia mam nadzieję, że zioła mają wpływ na organizm zresztą wierzę w to po co miałybyśmy je pić gdyby było inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Hej dziewczyny odebrałam wyniki mojego narzeczonego i nie wiem co o tym myśleć:( objętość ejakulatu- 0,5 konsystencja- prawidłowa pH-7,80 R****iwość- 65,00% Ruch plemników-szybki postępowy (typ a)- 60,00% Ruch plemników-brak ruchu- 35,00% Aglutynacja- ujemna upłynnienie do 30 min lepkość-prawidłowa Żywotność-65,00% Liczba plemników w 1 ml- 139,60 mln Liczba plemników w ejakulacie-69,80 mln Liczba leukocytów w 1ml- 2,40 mln Liczba komórek spermatogenezy- 3/100 plemników mln Liczba plemników o prawidłowej budowie- 34,00% Zna się któraś z was na tym?? proszę o pomoc:*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome wszystko ok mój ma 13% o prawidłowej budowie norma jest od 4 lekarz też mówił że ok nie ma czym się martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co kupić mężowi na żołnierzy jaki supl ement?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Mój narzeczony bierze salfazin codziennie wieczorem na nasienie do tego koenzym q10-2 razy dziennie bierzemy razem. Karnityne 2 razy dziennie i bodymax i resztę witamin ja mam wszystkie witaminy w jednej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja97
A ja mam odczucie ze po ziolach jest mi cieplej niz zwykle. Ktora tak ma?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja97 - ja tak mam! Pisałam juz o tym, że zioła te poprawiają krążenie i ja to naprawdę odczuwam. Do tej pory siedziałam w domu w dresach i pod kocem, a teraz wiecznie mi goraco. Pierwszy raz w zyciu! Ja te ziola chocby przez wzglad na to bede pila do konca zycia. I wcale nie chce mi sie ich odkladac w grudniu na przerwe, zeby znowu marznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×