Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość LANCOME 23
Hej Dolarcia ja też już muszę odetchąć od tego wszystkiego też na razie odpuszczamy musimy wyleczyć ten cholerny stan zapalny:( biorę ten bromergon na prolaktyne pół tabletki i strasznie się czuje i wymiotuje po nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome straszne! Nie ma innego leku? Co wam powiedział gin na stan zapalny? Ile potrwa leczenie? Czy to poważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też potrzebowałam oddechu i tez staram się zdystansować, nie czytac, nie guglowac, nie myslec o tym zbyt wiele. ciężko, ale ostatnio więcej pracy w pracy i poza nią. dlatego mniej tu zaglądam, choć w wolnej chwili podczytuje, żeby być na bieżąco. dolarcio nie załamuj się, trzeba poczekać do 7 i potem mowic, ze dupa. nie przyciagaj czarnowidztwa! ;) myśl pozytywnie, tak wiem, wiem, że to jest trudne! ale dziewczyny pamiętajcie o tym, że jesteśmy coraz bliżej tego dnia gdy ujrzymy II kreski:) każdego dnia bliżej:) buziaki i pozytywne wibracje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszell wolę być zaskoczona niż rozczarowana ZNÓW! Mialyscie badania na chlamydie? Podobno często się o nim zapomina A jest bardzo ważne. Ja wczoraj miałam okropne bóle w podbrzuszu zadzwoniłam do lekarza kazał wziąć nospe mowi że mogę mieć niski progesteron w drugiej fazie stąd bóle heh. My musimy zaprzestać starań w grudniu bo mamy ślub a nie chce mieć daty porodu i ślubu jednago dnia. Castagus też u mnie nie działa przez niego napiecie mam już 1,5 tyg przed okresem... DO D**Y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie nic nowego, okres trwa. Dolarcia, ja badałam chlamydie, mycoplasme i ureaplasme. To podobno częste powody trudności. Warto zbadać. Lancome, bierz 1/4 tabletki przez tydzień, dwa, potem dopiero weź pół. Domyślam się, że pan doktor od razu wywalił Ci połówkę. To za duża dawka na początek! Po 1/4 nie będzie tak źle. Jak mojemu wyszły leukocyty, to lekarz kazał zrobić ureaplasme i mykoplasme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropka a ile kosztują takie badania na chlamydie, urea i myko? czy któreś z nich jest refundowane przez NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
A mój ginekolog przepisał dla mnie i narzeczonego cipronex i mi jakieś tabletki dopochwowe za miesiąc znowu mamy badanie nasienia zrobić żeby zobaczyć czy poskutkowalo. Nawet nie wiedziałam że po tak małej dawce tego bromegronu sie wymiotuje bardzo źle się po nim czuję chyba będę brała tak jak piszesz Kropka:-) a leczenie ponoć trwa szybko u mężczyzn szybciej się leczy niż u kobiet. I bardzo szybko mężczyźni to zalapuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja znowu się nakręcam małpa zapewne już się szykuje,ale tym czasem mam bolące sutki i te grudki pryszczowate,ból głowy jakos mi fajki nie pasuja ufff na dwoje babka wrożyla hahah najlepsze jest to ze zaziembiona jestem i żadne pomiary tempki,czy inne bóle głowy nie sa jednoznaczne.Jednym słowem znowu schizujeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Realnie patrząc to za wcześnie,więc jednak poczekam :) a te objawy to pewnie moje wmówione,ale oby się przerodziły w te realne tempka 37,1, oby nie była od zaziębienia i żeby nie spadła :) powodzenia wszystkim staraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 1 dzień okresu także od dziś 1 cykl z ziółkami. Pełna nadzieji o 21 zaparzam czy zawsze o tej samej godzinie trzeba pić ziółka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja aż tak drastycznie nie przestrzegałam tych samych godzin :) starałam się ale bywało różnie, czasem nawet zapomniałam lub nie mogłam ich wypić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, jeśli chodzi o stan zapalny, to może faktycznie facetów leczy się łatwiej. Natomiast jeśli są złe parametry nasienia, to wiem, że facetów ciężej leczyć niż nas. Bromergon ma bardzo silne skutki uboczne, więc dziwię się, że lekarz kazał Ci brać taką dawkę. Nie rozmyślaj, tylko zmniejsz ją do 1/4, bo się zamęczysz. Po tygodniu wróć do 1/2. Gość chlamydia to koszt u nas 40 zł, myko i urea po 30 zł każde. Ja zioła piję o różnych godzinach, ale powiem Wam, że już mam ich dosyć. Zaczęłam właśnie 4 cykl picia, przerwa w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
:( Załamka dziewczyny... już ledwo wytrzymuję... Okresu nadal nie ma (mimo, iż już 7 dni się spóźnia)... i codziennie robię test i d**a.... jedna kreska. 2 tyg temu były dni płodne...nie mam bóli, jak na okres. Przeciwnie - zaczyna mnie pobolewać dół brzucha- jak wtedy, kiedy byłam w ciąży... Czasami kręci mi się w głowie i mam mdłości..... ale pewnie z moim szczęściem, to okres przyjdzie spóźniony, a te objawy to wręcz urojenia :/ Kiedy iść do lekarza, jak nic się nie zmieni? Przecież to nie możliwe, żeby test nic nie wykazywał, jakby była ciąża :/ Myślicie, że to wina tych ziółek? Może nie każda powinna je stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
Lancome dlaczego nie bierzesz dostinexu zamiast bromegon. tez 1/4 tabl na tydzien i brak jakichkolwiek objawow ubocznych. dobrze zbija prolaktyne i utrzymuje na prawidlowym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome ale koniec z końcem robiłaś prolaktyne z obciążeniem? mój lekarz mówił że tylko po tym może dać coś na obniżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
mój ginekolog przpisał mi bromergon nic nie mówił o innych tabletkach łeb mi pęka i wymiotowałam ma doła strasznego:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
prolaktyne z obciążeniem zrobie za miesiąc razem z badaniem nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
mama foksika a ten dostinex jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
Lancome jest na recepte.jedna tabletka kosztuje kolo 35 - 50 zl.bierze sie 1/4 tabl na tydzien.bralam kilka mcy i kuzynka teraz bierze. dobrze sie czulam. moze powiedz lekarzowi ze zle sie czujesz po bromegonie i zeby zamienil na dostinex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieści mi się w głowie, jak można przepisać lek na zbicie prolaktyny bez badania z obciążeniem! Dolarcia ma rację, najpierw potwierdzona hiperprolaktynemia, potem leki. Lancome, po tym drugim leku też mogą być skutki uboczne. Wszystko zależy od organizmu. Po tygodniu brania bromergonu w mniejszej dawce, organizm powininen się przyzwyczaić i nic nie będziesz odczuwać. Ale nie zmienia to faktu, że nie powinnaś dostać tego leku bez pełnego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome mi sie wydaje, że ty więcej szkody zrobisz tymi lekami niż pożytku. dziewczyny powiedzcie mi, miałam owulację 11 dnia cyklu niby ostatnio cykle miała 28 dniowe, czy w związku z tym, że owulacja była wcześniej to i cykl się skróci? ostatnio mam strasznie dużo białego śluzu, myślicie, że to zasługa tych tabletek tzn witamin jakie przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Jeszcze sama w to nie wierzę :) Robiłam codziennie testy i nic...a dziś rano zbierałam śmieci do wystawienia i mignęło mi przed oczami 2 kreski na teście... aż mnie zamurowało... Przegrzebałam kosz i okazuje się, że na każdym ciążowym są 2 kreski (raz bledsza, raz ciemniejsza)... Od razu zrobiłam kolejny test i dopiero po ok. 4 min wyszła 2 kreska... Zawsze byłam niecierpliwa i od razu wyrzucałam, dlatego nic nie widziałam :) Już się zapisałam do lekarza (dopiero po Wszystkich Świętych) :/ Dawali mi minimalny % zajścia w ciąże, a po pierwszym miesiącu z ziółkami udało się.... Aż sama w to nie wierzę... Pewnie dopóki lekarz nie potwierdzi ciąży, to będę nie dowierzała... Boję się, że teraz się cieszę....a lekarz rozwieje moją radość, albo że znów stracę dziecko ;(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Ta wyżej to ja :) Zapomniałam się podpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Magdalena gratulacje! Wszystko będzie dobrze zobaczysz! To wspaniała wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE! wiem, że się boisz, ale widzisz? minimalny %szans i co? ciąża:):):) ile się w ogole starałaś? będzie dobrze! trzymam kciuki:) mocno trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Zobaczycie, że i wy za moment będziecie "ciężarówkami" :) Ja mimo, iż mi lekarz nie dawał teraz dużych szans, to z mężem się nie załamaliśmy... Miałam w nim duże wsparcie, sam zaczął przyjmować PROMEN...a ja piłam tylko ziółka... nie brałam żadnych leków, hormonów itp. Jedynie co łykałam, to kwas foliowy. Jak mi się okres spóźniał, to zaczęłam sobie wmawiać, że przez ziółka mi się rozregulowało... a test robiłam w kilka sekund i do kosza... dopiero rana wyrzucając śmieci zobaczyłam, że testy mają 2 kreski... Pewnie nadal bym myślała,że to przez ziółka cykl mi się rozregulował.... Dziewczyny wierzcie, że te ziółka pomagają... Bo z tego co czytałam na tym (i innych ) forum, to nie tylko Ja jestem tego przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyś przełamała tą złą passę:) za chwile założymy nowe forum:D wszystkiego dobrego kochana, kiedy wizyta? w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×