Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

przykro mi... piszę prawdę. Tak te zioła działaja, ze pobudzaja znacznie prace hormonow, do tego ukrwienie wieksze i takie sprawy przez to bardziej odczuwalne. Plusem jest to, ze cos tam sie dzieje, wszystko pracuje, jak trzeba. Wez nospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
ja to sie chyba załamie mój narzeczony ma stan zapalny za dużo leukocytów w nasieniu i dlatego nie zachodze w ciąże:( musimy podjąć się leczeniem antybiotykami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Właśnie nie wiem w poniedziałek mam iść do ginekologa sie popytam. Dolarcia a Twój partner ile miał leukocytow w badaniu? Jeżeli przekracza więcej niż 1mln to już świadczy o stanie zapalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Mój ma aż 2, 40 i objętość ejakulatu ma małą 0, 5 a powinna być minimalnie 2, 0 jest to duży stan zapalny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój miał 0 leukocytow, a tego drugiegi chyba więcej niż 3 specjalnie speawdzilam. Lancome ale znacie przynajmniej prztczyne powinnas się cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dolarcia z jednej strony racja ale z drugiej to już wszystko mnie przytłacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome ja ci jednak trochę zazdroszczę wiadomo w czym jest problem szybko się uwiniecie i będzie dobrze! musisz pozytywnie się nastawić zresztą czytałam, że niektórym się udawało nawet z leukocytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
też czytałam właśnie że udawało sie nawet przy dużych ilościach leukocytów ale też było dużo poronien. Trzeba ten miesiąc oczekiwać że się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome wierzę, że do świąt napiszesz nam o dobrej nowinie. Ja mam wrażenie, że mi się nigdy nie uda okazało się że mam niedoczynnośc tarczycy, a teraz 5 dni po owulacji, a podbrzusze boli jak na @ jestem ciągle na no spie i boję się, że znów dostanę okres dużo wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
moja koleżanka też ma niedoczynność tarczycy i od razu zaszła jak sie dowiedziała o tym. Może się udało i zarodek się zagnieżdża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome lekarz mówił, że w tym miesiącu wszystko spoko pęcherzyki popękały piękny płodny śluz, ale endo tylko 5 więc raczej nic z tego ale cieszę się bo dzięki ziołom nie mam już torbieli ( to dla mnie mega wielki wyczyn) i prawy jajnik owuluje a miałam tylko jeden działający. Szczerze powiem Ci, że wydaje mi się że Tobie pierwszej się powiedzie, ja się tylko martwie bo we wrześniu bierzemy ślub i jak zajde w grudniu lub styczniu to troszkę lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,ja jestem po pierwszej @ i odstawieniu ziolek,czekam na nastepna @ okolo tygodnia powinna przyjsc,musze wam powiedziec ze ta ostatnia byla tragiczna tak mnie bolalo ze myslalam ze zemdleje,nie wiem dlaczego nigdy tak nie mialam,oby ta nie nadeszla :) a jesli ma byc to oby byla normalna bo juz sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
mi po clo zaczął drugi jajnik pracować i nawet 2 pęcherzyki dominujące sie zrobiły nigdy wcześniej prawy jajnik nie owulował, wiesz może się uda ci się nawet jak masz małe endometrium na pewno podrośnie jeszcze, już nawet nie licze ile się staramy ale chyba coś około 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome to nie długo chociaż wiem że dla ciebie to wieczność ją kapke odpuscilam ciekawe na jak długo bo u mnie to takie fale są. Wszystkim nam się uda! Ją jeszcze nie bralam leków stymilujacych no to pewnie przede mną! Mój lekarz wierzy w naturę i zaczyna trochę mnie to denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Mój ginekolog twierdził że też zajdę naturalnie bo mam piękną macice,ładne jajniki i piękne endometrium i co poszłam wyniki zrobić 1 dzień po owulacji a tam niski progesteron i niski estradiol aż sie za głowę złapałam i już ginekolog inaczej gada ale po clo wszystko mi się polepszyło i pęcherzyki dominujące w prawym i lewym jajniku wcześniej widziałam tylko jeden pecherzyk w lewym jajniku i estradiol mi wzrósł teraz robiłam estradiol w 3 dniu cyklu i w pęcherzyk będzie bardzo dojrzały tak twierdzi mój ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ja to się cieszę że teraz zrobiliśmy te badanie nasienia bo tak do cały czas bylibyśmy w kropce. ale też są skutki uboczne po lekach stymilujących bardzo przytyłam i chociaż sie najem dalej czuje głód,wieczorami zaczęłam podjadać po tych hormonach strasznie się tyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Dziewczyny doradźcie... zaczynam już popadać w jakiś obłęd :( Pisałam wam, że w czerwcu (4 miesiące temu) poroniłam... i od tego czasu nie miałam dni płodnych... Od miesiąca piję ziółka i miałam 2 dni płodne (18-19.09)... ostatni okres miałam 22.08.... i od tego czasu spokój (moim zdaniem te dni płodne pojawiły się dość późno...) - czułam jak mi coś tam w środku pracuje, ale już nie miałam takich bóli jak wcześniej na okres... i powinnam mieć kolejny okres 22-23.10..... i nic... nic mnie nie boli, czuję się dobrze itd... Na pewno nie jestem w ciąży- bo sprawdzam codziennie tymi testami z allegro za 1zł (bo szkoda mi wydać 23 zł na te z apteki i ciągle widzieć 1 kreskę :/) Czy waszym zdaniem te ziółka aż tak wydłużyły mi cykl??? Do tej pory miałam dość regularne 28-30 dni.... Czy któraś z was też miała tak, że przed ziółkami miała dość regularne, a ziółka wam rozregulowały cykl???? Nie mam żadnych problemów z tarczycą itp. Jestem zupełnie zdrowa i oprócz ziółek i kwasu foliowego niczego nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Tak, Magdalena, cykl może się wydłużyć. Jak czytam to co piszesz, to jakbym czytała o sobie ;) Ja poronienie miałam pod koniec maja, potem przez trzy, cztery msce brak dni płodnych. Teraz chyba jest ok. Cykle wcześniej trwaly u mnie jak w zegarku 27-28 dni, natomiast pierwszy cykl z ziołami przedłużył mi się do 33 dni, czyli aż 5 dni dłużej niż zwykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenamój cykl dzięki ziolom zrobił się regularny i trwa 28 dni może tobie się wydłużył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Poczekamy zobaczymy... Jak w ciągu tygodnia nic się nie zmieni, to będę musiała iść do lekarza :/ Do tej pory najdłuższy cykl miałam 31 dni... ale nigdy dłuższy.... Ciągle pobolewa w lewej pachwinie...ale to nie ból jajników... Nadal piję ziółka i zobaczymy co dalej... A mam jeszcze do was pytanie... pijecie codziennie przez 3 miesiące i przerwa, czy w czasie tych trzech miesięcy również robicie przerwę (np. podczas okresu)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena1984, ja cale zycie mialam @ co 29 dni i to jeszcze zawsze o tej samej porze dnia sie zaczynala - wczesnie rano. A po castagnusie i ziolach mialam co 25 dni. Tobie akurat wydluzylo cykl, w kazdym razie cos te ziola mieszaja... Ziola powinno sie pic 3 miesiace bez zadnych przerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Dzięki, bo nie byłam pewna, czy przypadkiem w czasie okresu nie ma przerw w piciu.... ale już wiem, że pić, pić, pić i wierzyć :) Jak pisałam wcześniej- mnie na pewno pomogły. Nie mam bóli i czuję się rewelacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny chyba zwariowalam pije ziola dopiero miesiąc byłam w tym miesiącu na monitoringu lekarz stwierdzil piękna owulacje choć bardzo małe endo bo tylko 6 od kilku dni czuję ciągnący jajnik z którego była owulacja bóle brzucha jak na okres przechodzące do kręgosłupa okres mam dostać 5 listopada myślicie że się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Do gość- do 5 listopada jeszcze sporo czasu... lepiej poczekaj i dopiero się ciesz... na tym etapie, to loteria... ;) Lepiej być mile zaskoczoną, niż niemile rozczarowaną... A jak masz bóle, jak na okres...to raczej spodziewaj się okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny jak wasze starania? U mnie pewnie znów dupa od grudnia do kwietnia robię przerwę od leków witamin wyliczania i mierzenia nie wiem tylko czy dac sobie spokój z ziolami? Trochę mi szkoda jednak potrzebuje oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×