Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość anuleczka18041990
Czesc dziewczyny. Jestem endometriozka, od 2,5 roku staramy sie z mezem o dziecko. Jeszcze miesiac temu bylam na Visanne( tabletki na torbiele) wczoraj zakonczyl mi sie okres ktory trwal 69 dni... Niewiem ktore ziolke w moim wypadku beda lepsze, ziolka Ojca Sroki czy Klimuszki... I czy powinnym zaczac je pic dzisisja czy czekac do kolejnego okresu... Bardzo zalezy mi na tym zeby zajsc w ciaze i to jak najszybciej, synek rosnie ma juz 2,5 roku i co raz bardziej domaga sie o rodzenstwo. Mam jeszcze jedno pytanko, czy te ziolka trzeba pic przez cala ciaze?? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuleczka18041990 jeśli chodzi o zioła o. Sroki to pije się je prze trzy cykle później jest cykl przerwy i później znowu trzy cykle a jak test pokaże ciąże to ziółka trzeba odstawić. A co do wyboru ziółek to ci nie pomogę ale ja pije o. Sroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
I pomagaja Ci te ziolka cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dopiero pierwszy cykl je pije i jestem w 7 dc ale wierzę w ich moc:) ale przeczytaj forum od samego początku to zobaczysz jakie cuda zdziałały te ziółka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Troszke poczytalam, ale doszlam tylko do 5 strony:P z malym urwisem w domu ciezko wszytsko przeczytac. A czy takie ziolka mozna kupic tez w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Dzisiaj chyba pojde i moze je kupie i od razu zaczne je pic... Strasznie marze o coreczce, jeden Kacperek mi wystarczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Ja rowniez trzymam kciuki zeby nam wszystkim udalo sie zajsc w upragniona ciaze:)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko....jestem po okresie2 dni i mam cały czas lecą jakieś żółto białe resztki ze mnie hmm....miałyście coś podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) Mam do Was pytanie, pytania. Ile, od kiedy jak często pije się Zioła Ojca Sroki nr3????Nie mam okresu od 3 miesięcy(W CIĄŻY NIE JESTEM) jajniki mnie pobolewają...genetyczne chyba po mamie zaburzenia hormonalne.Staram się o @ z moim T. od roku i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
ziółka o.Sroki pije się bez przerwy przez 3 miesiące, przed pójściem spać, potem przerwa. Pijesz cały czas nawet podczas okresu, przeczytaj sobie wszystkie posty, wiem, że tego jest dużo, ale dużo przydatnych informacji już zostało tutaj napisane, więc po co to pisac drugi raz aha, i mała uwaga, symbol @ stosuje się do określenia okresu a nie ciąży ;) więc troszke to śmiesznie wyszło że od roku starasz się o @ ;) 3 miesiące nie masz okresu? ja też mam bardzo długie cykle, czyli bezowulacyjne, zacznij pic ziółka może one Ci pomogą, mi niestety nie pomogły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
oczekująca też miałam widoczną kropeczkę w 5 tygodniu a mi lekarz nic nie mowił,że jest za mała czy coś. Dziwnego masz lekarza co zamiast fachowo ci wszytko objaśniac to cię straszy. Ja dawno bym go wymieniła. Stres nie jest wskazany a napewno się denerwujesz bez sensu. Pewnie jest wsio ok a z kropeczki za 8 miesięcy wyjdzie małe bobo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Madzino ale też miałaś yaką malutką mierzącą o 2 mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Madzino ale też miałaś taką malutką mierzącą około 2mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna figa
hej dziewczyny! tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i teraz czas na mnie. Od 2 lat nie zabezpieczamy się z mężem. Myślałam, że coś się z tego wykluje..no ale nie udało się. Od grudnia chodzę do lekarza..brałam 4 cykle clo po 2 tabletki. Owulacja była, pęcherzyk sam pęka...nawet endometrium idealne..tyle ze brak u mnie prawie śluzu...do tego u męża po badaniu okazało się, że nie ma rewelacji..lekarz nie kazał badań powtórzyć,chociaż wszędzie czytam, że należy to zrobić po ok 3 miesiącach...i tak się teraz zastanawiam nad ziółkami o. Sroki no i wiesiołek...mój lekarz o ziołach mówi, że to bez sensu...masakra, myślę, że mnie naciąga...i zwodzi...dał mi clo a nawet nie sprawdził czy mam własną owulację..i jak z resztą same, to znacie- wszystkie koleżanki w ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna figa
Dziewczyny a te zioła pomagają facetom?? Dodam ,że w tym cyklu przestałam brać leki i odpuszczam sobie...mierzenie, chodzenie na monitoring..niedługo urlop i trzeba odsapnąć..i do tego pracuję z dziećmi 4- letnimi..i jak na złość swoich nie mogę mieć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
ja miałam ledwo widoczną kropkę ale nie wiem dokładnie ile mierzyła. Powiedział mi tylko,że mam przyjśc za dwa tygodnie to wtedy serduszko będzie biło i założy kartę ciąży. Czytałam,że w piątym tygodniu kropeczka ma średnice ok 1,25 mm więc nie wiem skąd lekarz ma info,że 2 mm to za mało w twoim przypadku czarna figa faceci mogą pic ziółka wręcz nawet jest to zalecane bo zwiększają ruchliwośc plemniczków. Raczej przez to my będziemy miec syna bo mój M pił razem ze mną więc ładnie mu się tam kijanki rozruszały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna figa
hmm mój mąż nie ma problemów z ruchliwością..ogólnie te wyniki są jakieś dziwne..tzn m. wydał z siebie b. mało spermy, bo tylko 1ml..i lekarz mi to pokazał na strzykawce..przecież to jakaś masakra...w tym było ich 29mln...i teraz pytanie się pojawia...czy zawsze tak ma? z tego co nieraz zaobserwowałam, to ma dużo więcej:P więc chyba stres albo coś zmajstrował, bo ilość dni bez stosunku była zachowana odpowiednia:P a gdyby nawet, to nie wiem czy ze mną jest ok..obserwując siebie wydaje mi się, że mi hormony wariują...my chyba jesteśmy wciąż na początku drogi..no zobaczmy może to ziółka pomogą;) jutro idę kupić;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
No nic ja czekam do środy... okaże się czy dzidza rośnie prawidłowo...Pozdrawiam wszystkie nowe ziółkowiczki życzę powodzenia:) Pijcie ziółka z wiarą a napewno soe uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
witajcie ponownie u mnie znowy jakiś cyrk...jaż pisałam ze moje cykle są bardzo długie.nawet do 50dni.zioła pije od tego cyklu...czyli 30dni.....i nie wiem co soie zaczyna dziać...czy to one tak działaja....czy co..owulacja okoła 25dc potwierdzona testem....a od 2 dni męćżą mnie bóle dolnej częśći brzucha,takie jak na okres.....zazwyczaj,piersi bolą jak zawsze na okres...tylko martwi mnie jedna rzecz.....otóż jeśli owulacja była 25dc to moja faza poowulacyjna będzie az ta?standardowa to 10-14 dni.wiem ze każda kobieta ma swój indywidualny cykl....i to co w książkach to nie zawsze pokrywa sie z rzeczywistośćią.co wy na to...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
do "oczekująca"niczymsie nie martw,bęzie dobrze.....wiesz lekarze są różniu niekoniecznie dobrzy....znam przypadek kiedy lekrrz leczył dziewczyne na jakjiegoś guza a okazała ie ze to nie jakiś guz tylko normalna 4 miesięczna ciążą...także...puki co nie denerwuj sie.....a jesli coś cier ma uspokoić to możę skonsultuj sie z innym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
colleta jeśli w środe mój lekarz znowu mnie nastraszy to pójdę do innego napewno żeby sie upewnić czy bedzie miał takie same zdanie.... A co do tych Twoich bóli to powiem Ci że ja po ostatniej owulacji miałam podobnie tzn. Jakies 3 dni po owu zaczęły boleć mnie piersi i też odczuwałam takie dziwne uczucie w dole brzucha w jajnikach... nigdy wcześniej tak nie miałam dlatego było to dla mnie podejrzane ...Też brałam pod uwagę opcję że to działanie ziółek ale wyszło co innego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
no wiesz.....u mnie to juz takie jazdy bywały przed okresem,nawet wymiotować potrafiłam...wiec w zadne objawy juz nie wierze...i nie uwierze jak mi lekarz nie powie....a tak na chłopski rozum to mi te bóle nie pasuja bo powinny sie zacząć troche pozniej....skoro faza poowulacyjna jest raczej stała to okres też powinien przyjść dopiero koło 40dnia...chyba ze coś mi sie znowu poprzestawiało i juz odczuwam PMS "OCZEKUJĄCA" ty w którym dn cyklu testowałas?i kiedy jeśli moge wiedzięć jmiałaś swoje dni płodne?używasz testów?monitoring czy rosyjska ruletka ci w tym pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Ale ja też wcześniej niż zawsze miałam bóle przedmiesiączkowe i się dziwiłam bo nigdy tak nie miałam... Ale zobaczymy co u Ciebie będzie czas pokarze:) Trzymam kciuki:) Ja mam wgl cykle nieregularne czasem nawet 60 dniowe.... owulację monitorowaną miałam 23dnia cyklu a testowałam chyba 38 dnia cyklu ...Druga kreseczka bardzo blada... Na drugi dzień troszkę wyraźniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
colleta czyli w jakim jestes teraz dc? Ja tak 5 dni przed spodziewaną miesiączką miałam już bolący brzuszek jak na @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
załamana parę dni po owulacji jakieś 3 dni tak mnie troszkę kuły ...potem zaczęły boleć za wczesnie jak na miesiączkę i to było podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×