Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

oczekujaca: dzis mialam wizyte u lekarza i uswiadomil mi, ze mam sie bac tylko silnych bolow brzucha i plamien, a jesli sa delikatne bole, to mozna lykac nospe.. uszka do gory! bedziemy szczesliwymi mamami i naszymi pozytywnymi fluidami zarazamy inne dziewczynki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca.. będzie wszystko dobrze zobaczysz, dziewczyny maja racje 4 tydz to jest jeszcze za wcześnie więc myśl pozytywnie a my tu wszystkie mocno trzymamy za ciebie kciuki :) Bubblegum witaj kochana na forum i trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Cześć dziewczyny:) Już wczoraj wieczorem mnie tak nie bolało jak przedwczoraj... Prawie nic nie czułam i dzis narazie też jest dobrze:) Co do ziółek to napisałam do tej Pani od której kupowałam ziółka z allegro z zapytaniem czy mam pić dalej ziółka i napisała mi że mam je odstawić bo nie jest wskazane je pić w czasie ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o dziecku
Witam wszystkie drogie panie staraczki i bedące juz szczęśliwymi staraczkami z pozytywnym skutkiem. U mnie bez większych zmian. Mam 18 dc i raczej nie odezwę się do planowej @, czyli za około tydzień. Dam znać co ziółkia zmieniły. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
oczekująca ja miałam ciąże pozamaciczną i powiem ci,że lekarz nie może stwierdzic takiej ciąży w tak wczesnym stadium bo żadne usg pęcherzyka nie znajdzie. Ja miałam 2 kreski na teście, brązowe plamienia i tępy ból z jednej strony podbrzusza. Nie miałam płynu w zatoce douglasa, także miałam za wysokie hcg jak na ten tydzień ciąży ( policzyła wg ostatniego okresu) a na usg nic nie było widac. Wtedy dała mi skierowanie do szpitala i się zaczęło. Więc się nie martw, będzie ok, zresztą na pewno w najbliższym czasie się wszystkiego dowiesz. A do tej pory dbaj o siebie i myśl pozytywnie. trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
Czesc dziewczyny:) ale dawno mnie tu nie bylo:) Gratulacje przyszlym mama:) ale z was szczesciary:) Jestem w 20 dniu cyklu na 27.... to juz 2gi z ziolkami mam nadzieje ze @ nie przyjdzie :/ Asbaria bedzie dobrze moze potzrebujesz wiecej czasu ale napewno sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaąca...
Madzino a te objawy jak napiałaś czyli ból z boku,plamienia najakim etapie ciąży miałaś??w jakich tygodniach?? Ja narazie nie mam plamień(i odpukać...)... Pokuwają mnie raz jeden jajnik raz drugi....a jaki miałaś poziom hcg w jakim tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
to kika idziemy prawie, że równo, to też mój 2gi cykl, tylko dzien 18 (na 25 dn cykle), chociaż ten chyba też potraktuje za stracony, gdyż nic mnie nie kłuło, nie bolało...i przytulanki co 3-4 dni były...ale co tam, zawsze jest 3ci cykl sie zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
mi się zaczęły plamienia prawie zaraz po okresie i trwały z przerwami cały cykl, w sumie byłam ciemna o co z tym chodzi. Zrobiłam test w dniu okresu następnego co nie przyszedł bo mnie już ostro bolał jajnik i poszłam na hcg które wyniosło ponad 9 tysięcy. Pani gina mi powiedziała,że wg hcg powinnam byc w 9 tygodniu a pęcherzyka nie widac więc odrazu na drugi dzień znalazłam się na oddziale i wyszło. Pęcherzyk w lewym jajowodzie w 6 tygodniu. To jest najgorsze,że trzeba czekac aż pęcherzyk urośnie na tyle aby go wykryc w późniejszym czasie na tych ich kiepskich sprzętach :( i tyle musisz poczekac aby o tym się dowiedziec. Wtedy nie piłam ziółek i do tej pory nie wiem dlaczego tak się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Mnie w przeddzień tego dnia co mi wykrył ten płyn w zat. Douglasa bardzo bolało całe podbrzusze tak jak na miesiączke tylko mocniej i nie mogłam spać przez to.... Teraz już tak mnie nie boli tylko czuję jak kuje i skurcze takie dziwne w jajnikach ale w obu nie w jednym.... dziękuje że mogłam od Ciebie otrzymac odpowiedzi:):):) Mój wynik z krwi wyszedł 396.3hcg a w tolerancji wychodzi na to że jestem w 4 tyg.... Dziwne to bo owu miałam 20 maja ... Od owu minęło 18dni...to nawet nie 3 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
Sluchajcie dziewczyny bo ja zaczynam sie juz gubic potrzebuje waszej rady......cykle mam 27 dni pije te ziolka to jak myslicie od ktorego dnia cyklu do ktorego sie przytulac i czym karmic swojego meszczyzne... zaczac od 11 dnia i konczyc na 14 czy jak :/???? nie chce traktowac swojego faceta jak reproduktora..... i jue nie wiem czy on tez iolka powinien pic??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Czyli : miesiączke miałam ost. 28kwiecień czyli byłabym w dalszym tyg niż 4tym... Jak sie mylę to mnie poprawcie bo już świruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
do Madziny_ czyli razem czekamy na @..kochana :) oby nie przyszlo u mnie powinna przyjsc 15 czerwca mamy podobnie termin juz mam dosc czekania jakie to stresujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
oczekująca czyli od ostatniego okresu licząc jesteś w 6 tygodniu, tak wyliczył mój kalkulator tygodni ciąży. Przy ciąży pozamacicznej przyrost hcg jest bardzo szybki i wysoki a u ciebie wskazuje nawet mniej. Może byś musiała znów iśc na to badanie żeby zobaczyc jak przyrasta dalej ten hormon lub po prostu poczekac do wizyty u lekarza bo wtedy powinno byc już coś widac na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
jutro mam iść na drugie badanie hcg i z tymi wynikami do gina.... dzięki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
oj kika,zebys chociaz Ty zaszła teraz:P a z tymi tyg i bhcg wynikami, to też nie jest tak, że to są tylko wyniki (widełki właściwie) orientacyjne i bardziej przyrost się liczy? bo przecież, owulacja owulacją, 1 dc i te inne, ale zagnieżdżenie może być i w 4 d po owu jak i w 12 dc po owu (słowa mojego lekarza), a bhcg przyrasta różnie , jedni mówią ze po 48 h ma być co najmniej 60-65 % wieksze, a mój powiedział, że ma dziecko pacjentka z przyrostem na początku 30 pare % a z czasem dobiła do 50 % zwyżki, każdy organizm jest inny i trzeba odczekać swoje a nie od razu straszyć z góry pozamacicznymi ciążami, czy nie daj Boże zaśniadami:/ tak więc dziewczyno głowa do góry:) musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny...mam pytanie bo pije zioła od 4 dni i teraz dopiero zobaczyłam że ma być 20 g ruty nagietka i nostrzyka a ja zmieszałam wszystkie po 50g...myślicie że może zaszkodzić???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyn a powiedzcie mi ziółka pijecie przed samym snem? Bo ja np pije o 20 a o 22 chodzę spać i nie wiem czy dobrze robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
nie panikujmy przed snem czyli nie w ciagu dnia.... tu jest mowione na nic wiec nawet 20 jest ok moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Hej:) Byłam u gina . Beta podskoczyła mi ponad 100 % bo z 396 do 843:) Jestem(ponoć) w piątym tyg na usg widac małą kropeczkę 2mm... Lekarz mnie straszy że ta kropeczka jest za mała biąrąc pod uwagę poziom bety i hipotetyczny tydzień w którym jestem... Straszy mnie ciążą nieprawidłową.... Boję się... Mam przyjść do niego za tydzień w środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten "ginekolog" nie wie ze pecherzyk ma byc widoczny przy poziomie bety 1500??????????? spokojnie za tydzień bedzie dobrze widoczny a za 2 usłyszysz serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
właśnie to co Moniko napisałaś wyczytałam w necie i już nie wiem co mam myśleć... Mam kocioł w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
kika, przede wszystkim jak zobaczysz płodny śluz to jedziesz ostro z mężusiem na maksa ;) zalecają, żeby się kochać co drugi dzień , bo wtedy plemniki są w pełni wykształcone ;) ja swojemu mężowi podaje kwas foliowy, Salfazin i Macę, te dwa ostatnie poprawiają jakość plemników potrzebuje czasu :( no ale ile można czekać, mam już dość, pije te ziółka non stop już 3 cykl i nic :( w tej chwili mam 32 dc i dalej nie ma skoku temp., chyba będzie cykl bezowulacyjny, poprzednie dwa cykle były o długości 44 i 42 dni, ten to chyba będzie mieć 50 dni :/ przerąbane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newela
Hej dawno nie zagladałam ale... od 26 maja pije ziółka wczesniej nie mialam owu i brałam clo ale bez efektu po stwierdzonych dwóch monitoringach wczoraj robilam sobie test owulacyjny i wyszedł pozytywny czy to możliwe zeby test wyszedł negatywnie pozytywny czy raczej nie?? do tego mierze temp i miałam ostatnio 36.2 36.2 36.1 36.0 36.2- to dziesiejszy pomiar czy możliwe ze miałam owu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
oczekująca, bez paniki...wspomnisz moje słowa....CIĄŻA MNOGA a nie "nieprawidłowa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
do madziny... jak Wasze słowa dają otuche...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
no po to tu jesteśmy, wprawdzie rzadko tu wchodzę, bo praca, dom...ale teraz nadrabiam zaległości:) a z tego co piszesz, to myślę, że wszystko będzie ok!!! zresztą nie tylko ja:) co tam będzie MUSI być dobrze:) i koniec . (kropka:P:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny...mam pytanie bo pije zioła od 4 dni i teraz dopiero zobaczyłam że ma być 20 g ruty nagietka i nostrzyka a ja zmieszałam wszystkie po 50g...myślicie że może zaszkodzić??????????? proszę odpiszcie??????? aha a te ziółka pije się 3 cykle cały czas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca.. nie przejmuj się tym co lekarz mówi, maleństwo na pewno prawidłowo rośnie:) a za dwa tygodnie zobaczysz już bijące serduszko:) Newela moim zdaniem owulka mogła być ale poczekaj jeszcze do jutrzejszej tempki jak będzie jeszcze wyżej tzn że owulka była:) brunetka20099 nie wiem czy nie zaszkodzi ale na twoim miejscu kupiłabym nowe zioła i wymieszała tak jak powinno być, wiesz lepiej dmuchać na zimno. A ziółka pije się bez przerwy przez całe trzy cykle i później robi się jeden cykl przerwy i później znowu trzy cykle pijemy. A jeśli test pokaże ciąże to ziółka odstawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×