Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość colleta
e nie...za wczesnie....jeszcze to napewno.czekam.nie robie testu piki co.czekam do 20go...możę potem.nie ma co sie nastawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
TAK PIERWSZY...I CUDA SIE DZIEJA.....sama nie wiem co o tym mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
a u ciebie nie ma żądnych dziwnych skutków po ziołach....jak je znosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colleta ja dopiero pije 10 dzień ziółka i jak na razie nic nie czuje no może dzisiaj poczułam lekko jajniki ale tak bardzo lekko ale ogólnie po ziółkach czuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
możę owulka sie sie zbliżą rób testy...i jazda....ja włąsnie tak miałam przy ziołach....nie robiłam od początku cyklu testów owulacyjnych...tylko w momencie własnie wyrażnego kłucia....i potwierdziłam owulke testem....wyszły dwie krechy...testuj ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
trzymam kciukascy....powodzenia życze i informuj na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuje żeby nie zapeszyć:) i na pewno będę informowała co u mnie się dzieje:) a za ciebie kochana mocno trzymam kciuki tzn za II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
0CZEKUJĄCA jak tam...?kiedy masz tego lekarza...daj znać co tam słychać u maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Witam:) Fasolka ma już 8mm:) od piątku podrosła z 2mm do 8mm.. Nie wiem czy to dużo..Za tydzień mam znowu wizytę. Nie wiem czy cotygodniowe usg nie szkodzi fasolce.... No i teraz już moge tylko się martwić czy serduszko będzie biło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj o dziwo zaobserwowałam u siebie śluz jaj JB, ciekawa jestem jak dzisiaj wyjdzie test:) Oczekująca.. czekamy na relacje z wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
i co lekarz na to teraz..mówił coś? bardzo sie ciesze...będzie dobrze.wszystko na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
ZAŁAMANA25 zrób test owu...może to juz dziś......alebo w następne kilka dni...do boju...do boju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
Oczekująca jak ja bym chciała być na twoim miejscu...ale nie moge....nie mam juz sił na to wszystko.....zawsze w życiu pod prą musze iść.chciałabym nieraz wszystko olać ale nie da sie.....niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
mówił że może być mniejsza ciąża ..Chodzi mu o to że to 5/6 tydzień i powinnam miec większą fasolkę.... szczerze ja tak nie uważam bo owu miałam później.... Ale już nie zwracam na te jego takie gadanie uwagi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
colleta nie martw się nie załamuj się... Na każdego wkońcu przyjdzie czas:) Ja miałam niemałego farta że tak szybko się udało... Każdy wkońcu doczeka się swojego szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
wkońcu powiedział coś mądrego...a nie straszy....każa ciążą przecież jest inna...a to porównywanie wg książek......to nie zawsze sie tym lekarzom sprawdza.....puki co rośnie....wiec jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
kiedyś miałam tyle nadzieji w sobie...teraz z cyklu na cykl chyba ja coraz bardziej trace....robie sie płaczliwa i sentymentalna wiec raczej na 99% przyjdzie ta wstrętna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
kiedyś znajoma jeszcze z czasów szkoły mi palneła...robisz sie stara...kiedy sie na dziecko zdecydujesz?i własnie w takich momentach te słowa do mnie wracają....i tak sobie mysle ze moje życiejest bez sensu....a ok..koniec użąlania sie nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
wiem,ale czasem cieżko bywa.cóż takie życie i tacy ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
ok wsiadam w auto i jade na zakupy bo lodówka pustkami świeci....trzeba zapasy uzupełnić.wpadne potem.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×