Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolinka232

Odchudzanie z Dietetykiem

Polecane posty

Gość karolina232
tylko ciekawe copotem czy zzucając 20 kg w 3 miesiace da się tą wagę utrzymać na długo ja startuje z 70 kg tak więc maks jaki mogę schudnąc to do 57 to byłaby waga idealna przed ciązami tyle zwykle ważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina232
Wiecie co dziewczyny dopiero kiedy zobaczyłam moja diete i wdrozyłam ją w życie uświadomiłam sobie że czlowiek nie je ale objada się codziennie przy tym ile kasy traci na jedzenie bez sensu bo skoro 100 -1300 kalorii wystarcza do życia to reszta to stracona kasa którą się przejada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antałek99
Ja mam zamiar dopiero się wybrać do dietetyka na co mam zwrócić uwagę przy wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla
Ja zwróciłabym uwagę na to czy podchodzi do Ciebie indywidualnie i czy uwzględnił Twoje dotychczasowe nawyki, oczywiście te lepsze bo te złe trzema elminować:) A jesli chodzi o inne porady to nie wiem, powinien przeprowadzić na samym poczatku wywiad zywieniowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Karolcia 232 trzymam kciuki! @madziulkaaa1, miałam podobny problem. Też albo nie jadłam przez tydzień albo pochłaniam lodówkę na raz a potem się „odchudzałam, i tak było do czasu aż przyjaciolka nie zapisała mnie do dietetyka. Rola dietetyka nie polega na daniu kartki z dieta z internetu moja dietetyczka, oprócz tego że ułożyła mi dietę, nauczyła mnie zasad prawidłowego odżywiania. Po rozmowie ze mną rozpisała mój plan dnia z zaznaczeniem pór posiłków, dzięki temu mam konkretny plan którego muszę się trzymać: jem regularnie, dzień zaczynam od śniadania (czego nigdy wcześniej nie robiłam) i nie omijam posiłków, obojętnie czy mam ochotę jeść czy nie. Co miesiąc chodzę też na kontrolę, a dietetyczka sprawdza moje wyniki to bardzo pomaga mi się zmotywować i trzymać dyscyplinę, świadomość że niedługo tam pójdę na ważenie i rozmowę z dietetyczką sprawia że jakoś łatwiej mi się oprzeć słodkiemu:) Odchudzanie się pod okiem dietetyka ma dla mnie jedną wielką zaletę łatwiej jest, gdy ktoś Ci zrobi plan działania, wyznaczy cel, kontroluje postępy i daje rady i wskazówki. To działa motywująco! No a gdy ktoś ma jeszcze jakieś problemu zdrowotne (cukrzyca, schorzenia wątroby czy nerek czy inne) to opieka lekarza czy dietetyka jest niezbędna, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Ja chodzę do dietetyka we wrocławskiej placówce Centrum Leczenia Otyłości (ale wiem że prowadzą przychodnie w 20 różnych miastach) i polecam to miejsce wszystkim, którzy mają zaburzenia odżywiania albo nie potrafią sami sobie poradzić ze zbyt dużą wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolineczka
dziewczyny podajcie namiary na dietetyka w Warszawie (lub okolice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeszele
witam, Ja już od 10 lat mam problemy z wagą,ale w ostatnim roku to jest masakra od kilku lat się nie ważyłam ,próbowałam różnych sposobów ale moja słaba wola zawsze zwycięża, Sama znalazłam dietetyka i powiem że wrażenia po pierwszej wizycie mam super. Dietę zaczęłam od wtorku mam się przez cały miesiąc nie ważyć a potem wizyta kontrolna. Ważę uwaga!!!! 117 kg przy wzroście 170 cm Zobaczymy rezultaty podzielę się z wami. Jak na razie mam silną motywację a co najważniejsze nie chodzę głodna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia4
Ile razy się odchudzałam nie zliczę. Po raz kolejny chcę podjąć tę próbę, ale tym razem chcę, żeby mi ktoś w tym pomógł. Czy ktoś z Was ma namiary na dobrego, sprawdzonego dietetyka z Łodzi? Z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolineczka
ooo ja na pewno zajrzę na stronkę ;) Ja teraz wykorzystuje diete z allegro, namierzylam Pana, który kiedyś sprzedawał diety za nie duże pieniądze.Jestem już po tygodniu i o gólnie wsyzstko okej. Oczywiście było by lepiej jakbym wróciła na ten basen, ale co poradzę że tak ziiiimmmmnnnoo rano ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeszele
Witam Was moje kochane grubaski,pisałam tu w listopadzie 2011 i jak obiecałam chcę się podzielić moimi doświadczeniami. Miałam dietę najpierw 2200kcl,w pierwszym miesiącu schudlam bez żadnych wyżeczeń 9kgStosowałam się ściśle diety tj.jadłam 5 posiłków dziennie o stałych porach 8.00,11.00,14.00,17.00,20.00następne miesiące było gorzej z zrzucanymi kilogramami ale i tak w maju miałam rezultat 20kg mniej tj.ważyłam 117przed dietą i 97kg w maju.Niestey moja silna wola dała w łep i przestalam stosować dietę przytyłam pare kg.a kiedy się opamiętalam to teraz jestem w ciąży w którą wcześniej z moją wagą nie mogłam zajś ciesze się bardzo ale i tak się wybieram do mojej dietetyczki po to by nie przytyć w ciązy i oczywiście schudnąć potem do moich wymażonych 75kg.pozdrawiam was serdecznie trzymam kciuki za was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolineczka
dziewczyny czym się różni cukier brązowy od cukru trzcinowego ???? Mój dietetyk w mailu mi napisał żebym się nie myliła i wybierała trzcinowy. Wiecie coś mądrego o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukier brązowy to barwiony cukier buraczany. Cukier trzcinowy jest otrzymywany z trzciny cukrowej, a nie z buraka. :D Dziwie się, że dietetyk zalecił Ci zamianę białego cukru na trzcinowy, bo to jedna i ta sama cholera. :D :D Różni się tylko surowcem z którego jest otrzymywany (cukier biały - burak cukrowy, cukier trzcinowy - trzcina cukrowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolineczka
A Ty jak zamieniłaś cukier ? Na co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa.pe.
Osobiście odradzam słodziki i suplementy, jeśli ktoś stosuje się do zleceń dietetyka, to takie faszerowanie się nie ma sensu. Dobrze skomponowana dieta, ma w sobie mnóstwo witamin i składników mineralnych w końcu opiera się na warzywach, owocach, produktach zbożowych z pełnego przemiału. a jeśli ktoś chciałby poczytać o tym coś więcej to zapraszam na dietea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaSchudła
i jak pszczelinka, zaglądałaś na stronę Pana Grzegorza z isto.pl ? Ciekawa jestem jak Twoje wrażenia i czy zdecydowalas sie na jakies konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata75kg
ja weszłam na stronę tego Pana i zaczęłam mejlowe konsultacje jeszcze na razie trudno mi cos powiedzieć, bo dopiero zaczynam, ale już sama dieta mi się podoba, bo nie będę chodzila głodna i fajnie dobrane produkty w ogole co musze dodać to Pan Grzegorz Kowaluk ma niezwykle indywidualne podejście, wypytuje o wszystko, bo mówi, że wszystko ma znaczenie i nie da się dobrze indywidualnie dobrać diety bez zrobienia wnikliwego wywiadu widac ze mu naprawdę zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata75kg
ja weszłam na stronę tego Pana i zaczęłam mejlowe konsultacje jeszcze na razie trudno mi cos powiedzieć, bo dopiero zaczynam, ale już sama dieta mi się podoba, bo nie będę chodzila głodna i fajnie dobrane produkty w ogole co musze dodać to Pan Grzegorz Kowaluk ma niezwykle indywidualne podejście, wypytuje o wszystko, bo mówi, że wszystko ma znaczenie i nie da się dobrze indywidualnie dobrać diety bez zrobienia wnikliwego wywiadu widac ze mu naprawdę zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolineczka
no ja się zastanawiam, a na cyzm polegają konultscje mailowe ? jkai jest też koszt takich konsultacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz chudsza!
Jeżeli chodzi o cukier, to nie ma tego „zdrowego, chyba, że w owocach. Jeżeli dietetyk zaleca zmianę z jednego zła na drugie, to nie jest to chyba fachowa porada. Dietetyk powinien tak komponować dietę i doradzać, by ten cukier całkowicie wyeliminować. Zamiast trzcinowego mógł polecić miód, jak moja Pani Dietetyk Alicja z Setpoint. W centrum zmieniam swoje nawyki + odchudzam się od pół roku i już w tym czasie nauczyłam się nie słodzić, chociaż byłam fanką cukru ogromną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaMM
ja za takie konsultacje płaciłam u Pana Grzegorza około 30 zł, ale to rożnie jest, koszty nie są duże na pewno, a efekty takie same jak być chodziła normalnie do dietetyka, tylko nie musisz tyle bulić kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzęO60kg
na tej stronie isto.pl zobaczyłam coś takiego jak Mobilna Dieta, może coś takiego pomogło by mi schudnąć? bo mi szczerze mówiąc to w tym przeszkadza brak czasu i po prostu jeden dzień jem rzeczy dietetyczne a potem nie mam czasu na ich przygotowanie i jem byle co i cały plan odchudzania idzie w las

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaJowita
ohh, gdyby tak ktoś mógłby mi codziennie przygotowywać takie dietetyczne posiłki to wreszcie byłabym szczęśliwa, bo jak na razie to na przykład zjem dietetyczne śniadanie, ale w pracy na przykład mam jakieś zamieszanie i już nie zdążę zjeść dietetycznie, tylko zjem cokolwiek, bo jestem głodna,a sporo jeszcze pracy przede mną... Ciekawe czy dobre mają jedzonko w tej Mobilnej Diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubieSięOdchudzać
Moja znajoma jest na tej Mobilnej Diecie, dostaje cały czas, w sensie codziennie pudełeczka z pysznym jedzeniem, naprawdę świetna sprawa, menu cały czas jest na stronie www.isto.pl więc można sobie sprawdzić co mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaMobilnejDIety
pyychaaaa, zamówiłam testowo na tydzień i rewelacja, nie dość że tanio to pysznie i się chudnie bez żadnego wysiłku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChcęSchudnąćSzybkooo
Muszę przyznać, że taka Mobilna Dieta to coś genialnego, żałuje, że nie mieszkam w Lublinie i że nie mogę z niej skorzystać, u mnie w mieście nie ma takich opcji i niestety jak chcesz chudnąć to sam sobie musisz przyrządzać posiłki. Na co ja oczywiście nie mam czasu i w pracy zamiast obiadu jem Snickersa.... Eh żeby u nas taka Mobilna Dieta powstała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetychooliczka
Ja mieszkam na Pomorzu więc nie mogę skorzystać z tej diety, ale jestem na Fan Page'u Mobilnej Diety i biorę sobie inspiracje z Facebooka, i sama sobie robię takie dania http://www.facebook.com/mobilnadieta?ref=ts&fref=ts poza tym teraz zaczęłam konsultacje mejlowe z Panem Grzegorzem, bardZo fajny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulincia
ale fajne przepisy, napisałam do Pana Kowaluka z prośbą o wyznaczenie indywidualną dietę i już na drugi dzień dostałam odpowiedź, wszystko pięknie rozpisane, dziękuję za polecenie Pana Grzegorza z ISTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia-awaria
HM, wiecie że nigdy nie wpadłam na to że można z dietetykiem się mejlowo "spotykać" ? a to był mój problem zawsze bo się wstydzę chodzić i opowiadać...... Już piszę do tego Kowaluka, obyście miały rację, że warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrywamsięprzedmężem
może to i głupie, ale zapisałam się do Kowaluka, odchudzam się z nim mejlowo i faktycznie mam efekty, ale ukrywam to przed mężem, bo jak się dowie, że to zasługa dietetyka to zacznie mi narzekać że na głupoty pieniądze wydaje...najlepiej żebym była chuda jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlankaŻonka
To chyba trochę głupie że się ukrywasz? Zresztą nie będę się wtrącać. Mój mąż jak widzi efekty po odchudzaniu z Kowalukiem to jeszcze chwila a sam będzie mu Jacka Danielsa stawiał ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×