Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolinka232

Odchudzanie z Dietetykiem

Polecane posty

Gość gość
Moja mama tez korzysta z usług Kowaluka jest brdzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo się słyszy dobrych opini o dietach Kowaluka ale najważniejsza jest motywacja której u mnie brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Isto ma pyszną i zdrową dietę mobilną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaKoterska
Ja mając sporą nadwagę udałam się do poradni dietetycznej http://jasmed.pl zrobili mi tam parę testów i dostałam jadłospis dietetyczny, waga spada powoli ale systematycznie widać efekty, podobno nie dobrze jak szybko spada więc jestem zadowolona jak na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, że dieta Dukana i wszystkie inne to jest porażka. Najlepiej jeść mniej albo właśnie skorzystać z pomocy dietetyka. Ja jakby co polecam mojego http://poliklinikasloneczna.pl/ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpłatne odchudzanie serdecznie zapraszamy panie w wieku 30-45 lat na wspólne odchudzanie, połączone z grupowymi warsztatami zdrowego odżywiania! miejsce: warszawa  ursynów  sggw  ul. nowoursynowska 166 czas: 5 spotkań po 1,5h odbędzie się w grudniu i styczniu w godzinach popołudniowych program: pomiary składu ciała indywidualne konsultacje dietetyczne wykłady warsztaty kulinarne zajęcia ruchowe warsztaty i konsultacje poprowadzi grupa dietetyczek ze szkoły głównej gospodarstwa wiejskiego. wszystkie zajęcia będą całkowicie bezpłatne. zainteresowane panie prosimy o przysyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres: mojewyzwanieodchudzanie@gmail.com w zgłoszeniu prosimy o podanie swojego imienia, wieku, wzrostu i masy ciała. o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. w odpowiedzi przyślemy dokładne informacje odnośnie pierwszego spotkania. ilość miejsc ograniczona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama269
Odchudzam się z dietetykiem i jest o wiele łatwiej niż samemu stosować jakąś dietę. Jak idę do pani Falczyńskiej ze szczupłą być to wiem, że ona zna się na tym i moja dieta jest pod kontrolą i w razie czego jest odpowiednia korygowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Przyjechałam do Karoliny Gorzkiewicz specjalnie z Warszawy. Zależało mi na konkurencyjnej cenowo diecie, lecz zróżnicowanej. Pierwszy etap skończył się spadkiem masy ciała o 4 kg, co uważam za sukces. Głodna nie chodziłam, ani przez chwilę. Do tego poznałam na żywo techniki gotowania. Pani Karolina nie zostawia człowieka samego z dietą, ale prowadzi też konsultacje zdalne, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetico poradnia dietetyczna
Dietetyk oprócz pomocy w odchudzaniu, również będzie motywować do ciągłej pracy. Pełen sukces zostaje osiągnięty gdy pacjent po kilku spotkaniach wie sam jakich wyborów żywieniowych dokonywać. Zapraszam na moją stronę na Facebooku - bardzo dużo praktycznych porad i motywacji :) Pacjentom, z którymi współpracujemy zawsze proponujemy proste rozwiązania dzięki którym szybko osiągają swoje wymarzone cele! PAMIĘTAJCIE ZDROWIE JEST BEZCENNE! spotkanie z dietetykiem wcale nie musi być drogie. Zapraszam na mój FanPage Dietetico - poradnia dietetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumiak
Hej dziewczyny, już tu kiedyś byłam. Ja moje odchudzanie z dietetykiem wspominam bardzo dobrze. Przytyłam kolosalnie w trakcie ciąży, kiedy urodziłam moja waga wynosiła 80kg. Moje odchudzanie zaczęłam 10 lutego 2014r z wagą 80kg a zakończyłam z początkiem sierpnia 2014r tj. 6 miesięcy, schudłam wówczas 23kg i ważyłam 57kg. Miałam ogromną motywację gdyż we wrześniu tego samego roku miałam termin ślubu. Codziennie rano na czczo o tej samej godzinie piłam szklankę wody z połową soku z cytryny. Pół godziny po tym 1 śniadanie a później to już co równe 3 godziny kolejne posiłki. Bardzo tego pilnowałam i w trakcie nic nie przegryzałam.. a dodatkową motywacją było to, że co miesiąc jeździłam na kontrolę do Pani dietetyk i nie chciałam się wstydzić, że za mało się staram.. Uważam, że dietetyk i przede wszystkim dyscyplina do zaleceń lekarza to pełen sukces.. ja dużo diet stosowałam w swoim życiu ale zawsze powracał efekt jojo albo zbyt małe efekty.. A taka mała rada ode mnie dla osób które nie mają pieniędzy na dietetyka - po prostu jedzcie co równe 3 godziny, mniejsze porcje, zero słodyczy a efekt będzie murowany!! Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś pomogłam i zmotywowałam do działania bo koniec jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.limvena.pl Koktajle odchudzające dieta premium zajrzyj i zobacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralgollllll
Gratulacje efektu. Oby się utrzymał. Jedzenie co 3 godziny nie zawsze będzie gwarancją sukcesu bo to indywidualna sprawa. Mówi się nawet, że pomysł z jedzeniem 5 posiłków dziennie jednak nie jest trafiony dla wszystkich. Że to zbyt indywidualna sprawa. Jeśli ktoś nie ma pieniędzy na dietetyka, to sugeruję usiąść z kartką i długopisem i podsumować swoje wydatki na: jedzenie, zachcianki, przekąski, suplementy diety, ew. dodatkowe badania czy prywatna opiekę zdrowotną. Teraz porównać to z kosztem wizyty i badań u dietetyka. Okaże się, że taka inwestycja jest opłacalna nie tylko z punktu widzenia naszej sylwetki ale zdrowia i wydatków na jedzenie, bo: mamy jadłospis zaplanowany, wiemy co kupić i wykorzystujemy produkty w 100%, nie marnujemy jedzenia, nie wyrzucamy otwartych i zepsutych już rzeczy. Jeśli się wyeliminuje również ew. suplementy diety to wychodzi nam suma, którą wydamy na dietetyka i badania. Przykładowy koszt badania DNA u dietetyka i ew. konsultacji -> http://www.genosfera.pl/jak-to-dziala.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie chodzisz do dietetyka? Ja zaczęłam właśnie odchudzanie tutaj: http://slimcenter.pl/o-nas/ i jestem bardzo zadowolona. Przeprowadzili ze mną bardzo szczegółowy wywiad żywieniowy, zrobili badanie ukazujące ilość tłuszczu w moim organizmie, rzetelnie opracowali program dietetyczny. Ciekawe jakie będą efekty, ale jestem dobrej myśli, bo jestem z nimi w stałym kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raz poszłam do dietetyczki żeby mi dietę ustaliła, jak zaczynałam sie odchudzać. Na wizytach dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat żywienia i zdrowego trybu życia. Dietetyczka w klinice Amaryllis w Bytomiu była i jest mega pomocna, w sumie to ona mnie zmotywowała do odchudzania i większego dbania o siebie, a afektem tych wizyt jest 8 kg mniej bez efektu jojo, polecam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia7676
Hej dziewczynki :) A ja wrzucam kontakt do mojej dietetyk, z którą odchudzałam się jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona. Z tym, że swój gabinet otworzyła na ursynowie w warszawie więc pewnie nie każda z Was będzie miała możliwość zajrzeć tam osobiście. Miła atmosfera, różne rabaty teraz będą z tego co się orientuje bo centrum działa od sierpnia. No i nie zdzierają z ludzi kasy tylko podejście bardzo indywidualne. Mają swój kanał na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=XBHs94A8FEU zobaczcie sobie wpiszcie na fejsie: Centrum Żywienia i Dietetyki Jabłuszko i sobie przejrzyjcie stronę. Jest też coś takiego jak dieta online, moja znajoma nie miała czasu przyjśc osobiście i w ten sposob schudla 12 kg w 2 miesiace :) :) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, miałam problemy z odchudzaniem się i ze złym odżywianiem. Korzystałam z porad dietetyka, jednakże nie pomagały, więc wizyt było co raz to więcej, co odbijało się na mojej kieszeni, aż do momentu, kiedy wpadłam na pomysł i zrobiłam kurs dietetyka w SKK w Łodzi. Świetna sprawa, polecam każdemu. Dzisiaj sama umiem ułożyć sobie odpowiednią dietę i zadbać o zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erytrea2
hejka, mam problemy ze zrzuceniem kilogramów po ciąży, właściwie staram się schudnąć, robie sobie głodówki a kilogramów zamiast ubywać to przybywa :/ długo się zastanawiałam, ale chyba w końcu muszę udać się do specjalisty, czy może ktoś mi polecić dobrego dietetyka w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo miła i kompetentna jest pani z Ekodeli przy al. Piastów w Szczecinie, w razie czego tu masz do niej kontakt http://ekodeli.eu/dietetyk. Ma dobre podejście do sprawy i z pewnością nie wypuści Cię z kwitkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na własną rękę jest bardzo ciężko dlatego po wielu próbach postanowiłam zasięgnąć porady specjalisty. Na razie jestem bardzo zadowolona :) Trafiłam z polecenia koleżanki na Ewę Młodawską z http://dietaslask.pl i nabieram nowych nawyków. Uczę się w jaki sposób jeść, jakie produkty są dla mnie dobre i jak je łączyć a waga spada. Jestem już w połowie drogi do celu i w końcu mam siłę ćwiczyć z Mel B i Ewą Ch. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia Śnieżna
Ja proponuję wypróbować jagody Acai. Bardzo fajnie i skutecznie wspomagają odchudzanie, jak i przyczyniają się do poprawy stanu zdrowia, utrzymania młodości, ponieważ są bardzo silnym utleniaczem i mają mnóstwo prozdrowotnych właściwości. Nie bez kozery są przecież zaliczane do tzw. SUPER POKARMU. Ja się zaopatruję w sprawdzonym miejscu: http://pl.bestacaiberryplus.com/ Polecam wypróbować - dla figury i zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam w warszawie to nie znam nikogo ale mogę za to mogę wam polecić dietetyka w Krakowie do którego sama chodzę medicor.krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to szczerze powiem, że nie wyobrażam sobie innego rodzaju odchudzania. Przecież dietetyk jest właśnie od tego http://www.med-expert.pl/ żeby zrozumieć własny problem i pokazać, jak można skutecznie walczyć z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaS1982
Ja polecam Panią Monikę z Kliniki Odchudzania. Świetny specjalista i dodatkowo jest tez coachem, więc podczas całego procesu dostaje się kompleksowe wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×