Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolinka232

Odchudzanie z Dietetykiem

Polecane posty

Gość gość
Ja nie wiem jak wogole można chować takie rzeczy przed mężem? Co to za mąż w takim razie? W każdym razie ja jestem na dietach i poradach Pana Grzegorza Kowaluka, czasem nawet z mężem do niego wpadnę bo trochę brzuch "spożywczy" zaczyna mu się robić, ale jestem pewna, że z Kowalukiem długo nie potrwa jak zgubi ten brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskey
No właśnie, jak jest z tym odchudzaniem się z dietetykami? Bo wciąż stykam się ze sprzecznymi informacjami. Niektóre zachwalają, inne mówią, że to straszna bzdura. Bo mam problem, chcę schudnąć, mam serdecznie dość swojej otyłości. Zwłaszcza, że mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Chciałabym wreszcie wyleczyć tę otyłość. Mieszkam w Szczecinie, możecie mi polecić jakiegoś dietetyka ze Szczecina? Kilkakrotnie słyszałam o Poradni Dietetycznej Slimer, ale nie wiem jak to jest do końca. Mam nawet ich stronę, slimer.pl. Słyszałyście o tej dietetyczce? Któraś z Was miała z nią styczność? Proszę o szybką odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoAoMoBoIoNoO
Diety Pani Barbary Kreft to żart! I jeszcze bierze za to po 100 zł. Świetne wyłudzanie pieniędzy!!! Chyba się przerzucę na ten biznes, tym bardziej, że mam w tej dziedzinie 100 razy większą wiedzę niż ta pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agna1236
Ja też mam tej otyłości dosyć. Postanowiłam odchudzać się z dietetykiem i trochę podziałało. Schudłam 8 kilo, ale jeszcze muszę zrzucić tego sadełka. Zdecydowałam się na takie tabletki http://nutrina.pl/28,slimette.html i myślę że dam radę schudnąć te 7 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych wszystkich diet najbardziej sensowna wydaje się propozycja Pana Kowaluka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta dietą, ale mi najbardziej spodobało się to, ze Pan Grzegorz Kowaluk ma opcję spotykania sie ze swoimi pacjentami przez Skype i nie muszę wychodzić z domu, żeby chodzić do dietetyka, to jest naprawdę genialne, tym bardziej, że mam różne kompleksy i po prostu wstydziłam się zawsze bezpośrednio iść do gabinetu dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem sporo pomysł z tym Skypem! Ja studiuje na 2 kierunkach, totalnie nie mam czasu, a już spędzać czas w jakichś gabinetach to już w ogóle...ratowałam się dietami z Internetu ale średnio skutecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poszukuje osób odchudzających się z p. Kreft celem zadania kilku pytań. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arizona2017c
:) ROFL Oj dzieci dziec***Prowadzenie tej formy reklamy wymaga odrobiny inteligencji, na pierwszy rzut oka widać, że teksty są pisane po słowach kluczowych i monologi są totalnie nie naturalne. ;) Nie odrobiliście lekcji i robicie sobie anty reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HanniaaA
Najlepsza dieta to MŻ i WR, czyli mniej żryj i więcej ruchu. Chyba, że ktoś naprawdę choruje na tarczycę, czy cukrzycę, wtedy to już nie takie łatwe i bezpieczne. Moja koleżanka była zawsze szczupła i nagle jej się sporo przytyło, na moje oko z 7 kg, okazało się, że ma niedoczynność taryczy i hormony jej szaleją. Moja babcia zawsze była szczupłą kobietą, ale niestety pojawiła się cukrzyca typu II, dodatkowe kilogramy i ogólne gorsze samopoczucie. Wtedy dobrze jest poradzić się lekarza. Jakby kogoś interesował dietetyk Łódź, to moja babcia chodzi do tej Pani http://www.kusowska.pl/oferta-diabetologia.php A jak nie macie problemów to powtarzam, MŻ i WR. Najskuteczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj Madziulka ,Madziulka ile masz jeszcze" fachów "w rękach.Poprostu jestem pod wrazeniem Twoich "MĄDROŚCI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja byłam u dietetyka tydzień temu, dostałam ulozona diete, dla mnie nie do przejścia, natomiast dostałam tez takie tebele wymiennikow co można jesc i ile, zdziwil mnie brak w warzywach kalafiora i brokuły, natomiast pojawila się wasa, co sadzicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumiak
Cześć dziewczyny, uważam, że dietetyk to świetna sprawa. Robiłam dużo diet, ale z marnym efektem. Zmobilizowałam się i poszłam do dietetyka miesiąc po urodzeniu dziecka. Dietę rozpoczęłam miesiąc temu i spadłam 8 kg. Ale wiadomo, że to po ciąży te kg. Teraz spadam mniej bo 1 kg tygodniowo, ale naprawdę warto i polecam!! Może i jest to spory wydatek, ale można zaoszczędzić na jedzeniu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agesta
Witam, poszłam z 14 letnią córką do dietetyczki. Sporo do zrzucenia, nigdy motywacji do tego ale jak ma bat nad sobą w postac***ani doktor, co miesięcznej wizyty i chyba przede wszystkim godzin spożywania posiłków to trzyma się diety. Po 18dniach diety 3,700 zrzuciła. Myślę, że lekarzowi mogę zaufać i zrobi to z głową dla nastolatki, która jeszcze rośnie, rozwija się, więc uważam, że trzeba to zrobić pod okiem fachowca. Nie ma jakiejś drakońskiej diety bo 1600kalorii i chudnie, A co do kosztów, sama wizyta kontrolna to koszt 20zł, za dietę 10dniową płacę 130zł. Jak na razie kontynuujemy tę sama dietę, trochę zmodyfikowaną o rzeczy, które jej nie smakują. A tak nawiasem mówiąc znajoma odchudza syna u tej samej pani doktor od roku i teraz dopiero zaczynają "wychodzić " z diety. Zwiększa mu kalorie, właśnie po to, by nie było efektu jojo. Życze powodzenia wszystkim na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agesta
Jeszcze jedno, nie każda dieta, która zadziałała u jednego, tak samo zadziała u innego. Na 1 wizycie córka musiała wypełnić 4 kartki i zaznaczyć to, czego nie lubi. poza tym Pani dietetyk pytała o rozkład dnia, plan lekcji, godz, spania w wekkend, co jest dla mnie ważne (dla tej, która będzie to przygotowywała) podczas przygotowywania posiłków, czy jestem w stanie zorganizować jej te posiłki i jakie urządzenia AGD posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumiak
Hej, moja walka z kilogramami trwa dalej, tj. od 10 lutego tego roku, mam już za sobą 17 kg mniej. Jestem szczęśliwa, świetne samopoczucie, energia:) I te komplementy od ludzi jak świetnie wyglądam również dodają pałera :) Zaczynałam od 80kg a teraz mam 63kg. A jeśli chodzi o cennik to wszędzie jest gdzie indziej. Ja za pierwszą wizytę konsultacyjną zapłaciłam 80 zł... następnie za 2 diety 180zl, a teraz co miesiąc po 60zl. Ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za swoją dietę w lux medzie zapłaciłam 195 zł i w tej cenie miałam dwa spotkania, najpierw wywiad, a potem przy drugim spotkaniu zostaje opracowana indywidualna dieta. Ale tak jak Ty uważam, ze odchidznie z dietetykiem to zupełnie inna sprawa ułoży Ci dietę tak, zebyś mogła zdrowo chudnać, co z tego że na tych wszystkich dietach cud zgubisz szybko wagę jak efekty nie utrzymająs ie na długo, co innego jak zmeinisz swoje nawyki żywnieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei z Panem Grzegorzem Kowalukiem odchudzam się już dwa miesiące, jem racjonalnie, kilka posiłków dziennie, są one bardzo zróżnicowane. Pomijając to, że już trochę schudłam, to znacznie poprawił mi się stan włosów, paznokci i cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosek
Cześć dziewczyny. Piszę, aby Wam polecić najlepszego dietetyka w Warszawie :) Otóż jest to Pani Marta z Chmura z którą udało mi się zrzucić już 8 kg i zrzucamy dalej. Piszę w liczbie mnogiej, bo wiem, że gdyby nie dobre podejście dietetyka to nie udałoby mi się to samej Podaje Wam kontakt http://dietetyk-warszawa.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do dietetyka i powiem ,ze chudne na samej diecie, powoli ale idzie, tutaj czlowiek sie musi pilnowac,poniewaz co 2-3 tygodnie mam kontrole u dietetyka,a jak sama diete stosowalam to przewaznie olewalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mróewkka
lepiej powoli a skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria11111
Możesz skorzystać z oferty Magdaleny Skowronek, ze strony dietica.szczecin.pl. Pani dietetyk działa na rynku w Szczecinie, a jej konsultacja jest naprawdę warta swojej ceny, bo masz u niej analizę składu ciała, dokładną interpretację, ocenę nawyków żywieniowych i wiele innych. Godzinka mija raz dwa. Zalecenia dietetyczne wykorzystasz na spokojnie długoterminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam i korzystam nadal co jakiś czas, W Kaliszu najlepsza jest Pani Falczyńska http://www.szczuplabyc.net przesympatyczna, bardzo dobra do współpracy polecam na każdym kroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak schudnąć 20 kg ? Mam 160 cm wzrostu i ważę 70 kg . Wiem to stanowczo za dużo. Prowadzę zdrowy tyb życia codziennie jeżdżę na rowerze i parę razy w tygodniu chodzę na piłkę nożną staram się nie jeść nic słodkiego, ale czasami to nie wychodzi ;/ Chciałabym ważyć 50 kg ! Jak schudnąć 20 kg w 2 miesiące ?! Proszę pomóżcie to dla mnie bardzo ważne . Może na początek jakieś wskazówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam wczoraj u dietetyka, niestety przy wzroście 160 moje BMI to 40, więc mam duzo do zrzucenia. W pakiecie mam 5 wizyt co tydzień plus dieta ułożona przez dietetyka -na następnej wizycie ją dostanę , na tą chwilę mam podane produkty co jeśc. Moja dieta będzie składać się z 1600-1500 kcal. Rano na czczo mam wypijać 20 ml soku z zurawiny z wodą letnia przegotowaną (200 ml). Śniadanie do godz po wstaniu. Posiłki co 3 godz. Mam dzienniczek i wszystko zapisuję o której godz i co i w jakich ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas2323
Wiadomo sama dieta to za mało, trzeba też dołączyć jakąś aktywność, choćby nordic walking. Co do diety to skorzystałam z programu pana Łukasza z www.trener-dietetyczny.pl . Profesjonalnie obliczył jakie mam zapotrzebowanie energetyczne przy moim trybie życia i wspólnie zaplanowaliśmy co mogę i będę jeść przez najbliższe tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo dobrze wspominam Panią dietetyk Falczyńską (szczuplabyc.net) wg mnie najlepsza dietetyczka w Kaliszu, chodziłam do niej ponad rok bo nie mogłam sobie poradzić, 70% odchudzania to dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Warszawy odchudzam sie od roku u Grzegorza Kowaluka z Lublina. Byłam u niego dwa razy bo lublin to moje miasto rodzinne :) Teraz już tylko kontaktuje się z nim telefonicznie . Od roku straciłam 21kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×