Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość helpheLP_PPP

BOTOX W WARSZAWIE

Polecane posty

Gość MonikaLudwsiak
Witam!!! Wszystkie zainteresowane osoby -mezoterapia igłową, botoksem, wypłnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zabiegi z wykorzytaniem fal radiowych, zabiegi wyszczyplające laserem I-lipo proszę o kontakt. Konkurencyjne ceny i doświadczenie. Preparaty użyte do zabiegów renomowanych firm. Wszystkie papiery potwierdzające kwalifikacje zawodowe do wglądu klientek. Pozdrawiam tel. 881708010 Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula0088
Witam wszystkich. Mam pytanie...czy ktos moze wykonywal botox na kurze lapki w klinice beautymed warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosssiowa2
Ja moge polecić salon Elite na Pereca. Moim zdaniem na 100% bedziecie zadowoleni jesli chodzi o profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
time clinic! a przynajmniej koleżanka zachwala. poznałam ją już po zabiegu, ale w życiu bym nie powiedziała że coś sobie poprawiała, bo wygląda bardzo naturalnie. żadnych spuchniętych powiek, czy siniaków. chodzi na botoks 2 razy do roku i nie zamierza z tego co wiem przestawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie warto zrobić botox w Warszawie , jak długo trzymał, i cena (kurze łapki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejeska2
Wspomniany salon Elite. Naprawde szczerze polecam. Jeden z lepszych w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety cena kurzych łapek od 700zł. wiem, że bywa taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonka4512
Zabieg w centrum Elite na kurze łapki trwa max 20 minut. Profesjonalnie i szybko. Nie bolało.Zabieg można powróżyć maksymalnie 3 razy w roku, u mnie zmarszczki powróciły dopiero po jakiś 4 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Wszystkie zainteresowane Panie zapraszam na zabiegi z medycyny estetycznej: mezoterapia igłowa, wypełniacze, powiększanie ust, modelowanie owalu twarzy, lipoliza iniekcyjna i wiele innych. Wszystko potwierdzone certyfikatami (do wglądu pacjentek). Konkurencyjne ceny!!!! Zapraszam na bezpłatną konsultację. Monika Bednarz tel. 510062061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska40
W Warszawie to tylko Extravaganza Wyspa Urody. Są świetni! Korzystała z ich usług. Efekt jest naprawdę naturalny, a zmarszczki wygładzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś przed 30-tką i widzisz już pierwsze oznaki starzenia ? Chciałabyś, aby Twoja twarz wyglądała młodo i promiennie przez długi czas? Pozwól sobie pomóc! Już teraz wyślij zgłoszenie, w którym przekonasz nas do siebie swoją ciekawą historią oraz kilka zdjęć na adres: uroda@tvn.pl Być może nasi specjaliści z „Kliniki urody” pomogą właśnie Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam botox w http://www.med-expert.pl/ (na ul. Łukowskiej na Pradze) - bardzo fajnie, bezstresowo i profesjonalnie, polecam :) ceny też bardzo przystepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walerka36
Moja siostra była również w Extravaganza Wyspa Urody. Dr Rafał pamiętam, że cały czas odpowiadał nawet na jej błahe wątpliwości. Miał bardzo dużo cierpliwości ;p A efekt po był po prostu rewelacyjny. Teraz sama chcę iść tam na botox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o sprawdzone miejsca w Warszawie to zdecydowanie warto zainteresować się gabinetem www.medycyna-estetyczna-waw.com.pl - ja byłam póki co raz i naprawdę jak kobieta idzie to może liczyć na stuprocentowy profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczmiska
Ja na botox jeździłam z Warszawy tutaj http://www.anlaya.pl To jednak chodzi o twarz, więc nie kierowałam się odległością, a renoma salonu. Byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikwcętki
Cena zależy od okolicy na twarzy i powierzchni. Ja wygładzałam zmarszczki na czole, to zapłaciłam 499zł w Extravaganza. To profesjonalny gabinet, pracują tam lekarze. A do tego atmosfera jest miła. Z zabiegu jestem w pełni usatysfakcjonowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam w klinice w Józefowie pod Warszawą i jestem bardzo zadowolona i ceny konkurencyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest sprawdzona klinika i godna polecenia Aestheticmed. Szczególnei polecam dr Dmytrzaka. Dla mnie to najlepszy specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN Style
Wiemy, że wiele osób pada ofiarą błędów lekarzy medycyny estetycznej. Nie każdy potrafi o tym rozmawiać ale też nie każdy musi z tym żyć. Jeśli jesteś taką osobą, TVN Style może Ci pomóc. Wyślij zgłoszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl. Koniecznie załącz zdjęcia części ciała, których dotyczy Twój problem. Możemy sprawić, że lustro znów stanie się Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma teraz wstrzyknęła sobie w górną wargę kwasem hialuronowym W klinice Aestheticmed i piękne ma teraz usta!! Ma kształt jak Diane Lane. Ma pięknie wymodelowane ale nie napompowane jak u Szulimowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie korzystałam osobiście, ale wykupiłam zabieg na czoło dla mojej mamy (50 lat). Była bardzo zadowolona zarówno z przebiegu jak i z efektów. Ja też byłam zadowolona, bo dostałam zniżkę ;) Zabieg kupiłam z QClinique http://www.qclinique.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkKatarzyna
Ja osobiście mogę polecić Klinikę na mokotowie i dr Wypler. Robiłam już kilka razy u niej botoks i zawsze byłam zadowolona. Ceny jak na Warszawę i dobrą lokalizację nie są wysokie, a obsługa profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt super gładkiej, napiętej i wypoczętej skóry gwarantuje też mezobotoks. Nie słyszałam o tym wcześniej ale polega to na tym, że lekarz specjalnym pistoletem albo igłą robi serię mikronakłuć i podaje niewielkie dawki preparatu. To takie jakby "muśnięcie botoksem". W Warszawie zapiszecie się na to do Dr Preibisza: http://www.preibisz.com/porady/mezobotoks-musniecie-botoksem-w-preibisz-skindoctors/ . To super miły, rzetelny i godny polecenia fachowiec w dziedzinie beauty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pozytywne doświadczenia w klinice Strzałkowski. 🙂 Super obsługa oraz pełen profesjonalizm 🙂 Poleciłam również koleżance L:) Ona również stała się ich klientką 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam Ci dr Rafała Woś, przyjmuje w cinis med. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjentek, a przy efekcie końcowym botoksu to mega ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Wymodelowałam swój owal twarzy dzięki zabiegwi endermologii. Moja skóra jest ujedrniona, napieta i w dużo lepszej kondycji. Zabieg polecam i klinikę gdzie robiła Lumiere w Kielcach  ul. Żeromskiego 15/2 https://gabinetlumiere.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja polecę klinikę Demeter z Białostockiej i doktora Wiktorowskiego. Chodzę tam na różne zabiegi, w tym własnie na botoks. Efekty zawsze są fajne, nieprzesadzone. Buzia wygląda młodziej i świeżej, ale nie ma zamrożonej mimiki twarzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę śmiało polecić Elix z Puławskiej. Chodzę do tego studio medycyny estetycznej już od jakiś 2-3 lat 🙂 regularnie na botoks + modelowanie i wypełnianie ust 🙂 Myślę że własnie to że jestem ich wierną klientką tyle lat jest najlepszą rekomendacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×