Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość olatka
Shivia!! Prosze podaj maila do siebie poniewaz jestem zainteresowana kupnem tabletek Lesinelle moj mail to : ola_tkaczyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shivia
ania.shivia@gmail.com , zapraszam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! ;) Od miesiąca biorę te tabletki oczywiście jest to początek mej przygody z tabletkami antykoncepcyjnymi ;) Mój ginekolog przepisując mi je ostrzegał mnie,że mogą pojawić się plamienia,ale żebym się tym nie przejmowała bo to normalne...jednakże ja już jestem w najlepsze po okresie a plamienia mam nadal i tu moje pytanie do Was jak długo występują plamienia? Sprawia mi to spory dyskomfort no bo jak tu mogę cokolwiek działać jak tu takie plamienia w koło występują?? Czy to normalne? czy u Was także one występują? Niedługo kończę brać pierwsze opakowanie i zaczynam następne czy przy następnym opakowaniu mogę się spodziewać kolejnej powtórki z rozrywki??? :(:( Proszę o normalne i konkretne porady...z góry bardzo dziękuję ! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja :)
hmm z tego co pamiętam to po pierwszym opakowaniu chyba plamienia mi się kończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.a.ss.i.aa
Biorę je od listopada, w pierwszym miesiącu było wszystko okej, może wystąpiły drobne wahania nastroju. okres przyszedł zaraz po skończeniu listka i był mniej dolegliwy. zrobiłam sobie miesięczną przerwę i znów zaczęłam brać lesinelle w styczniu. jak zaczęłam brać w 1 dzień okresu to do teraz przez 2 tyg mam okres. do tego mam fatalne samopoczucie, ciągle płaczę bez powodu, wpadam w zły nastrój, jestem podenerwowana. nie wiem czy to przez ten niekończący się okres czy przez tabletki, nie jestem do nich przekonana i nie wiem czy zdecyduję się kiedykolwiek na tabletki antykoncepcyjne, te czy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
spokojnie dziewczyny, przez cały pierwszy blister mogą występować plamienia i nie jest to nic niepokojącego- po zaczęciu drugiego blistra wszystko się unormuje. nie jest to nic niepokojącego :) biorę te tabletki już rok, całemu pierwszemu blistrowi towarzyszyły mi plamienia które przy drugim opakowaniu już się nie pojawiły, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyliszka
Witam, Lesinelle biorę mniej więcej od pół roku, po dwóch miesiącach doskwierał mi ból nóg - ciągnięcie żył, zmiany nastrojów, spadek libido, spadek wagi (w sumie 5 kg) - to dało się przeżyć. Trzy dni temu zaczęłam nowy blister i nie wiem co się dzieje... w pierwszy dzień standardowy ból w nogach, ale już od wczoraj coś się stało ze wszystkimi stawami. Po prostu nawet chodzić nie mogę, bolą mnie wszystkie stawy bez wyjątku nawet palce u rąk i nóg bolą przy ruszaniu! Poruszam się pod domu jak staruszka, smaruję żelami - na chwilę pomaga, ale potem znów sztywnieje i boli. Już drugi dzień tak mam, siedzę w domu i nie mam pojęcia do jakiego lekarza pójść i co robić... Czy to może mieć związek z tymi tabletkami, że poszło na stawy? Dodam, że nie jestem chora, nie mam gorączki ani żadnych objawów grypy, to jest bardzo specyficzny ból, jak po przetrenowaniu, jakby zakwasy w stawach...bolą kolana, łokcie, nadgarstki, palce, kostki...W skutkach ubocznych nic nie ma o stawach tylko o żyłach. Czuję jakbym była cała spuchnięta i zdrętwiała, ale opuchlizny nie ma. Szukam przyczyn wszędzie proszę o pradę, czy to mogą być te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam brać te tabletki wczoraj. Są to moje pierwsze tabletki a zostały mi przepisane bo dwa tygodnie temu wykryto mi guza, który podobno ma się zmniejszyć dzięki hormonom. Wczoraj miałam 8 dzień cyklu ale lekarz kazał mi je brać już ze względu na okropny ból jajnika który towarzyszy mi cały czas dzięki guzkowi. Tak więc mam rozumieć, że przez pierwszy miesiąc te leki mnie nie zabezpieczą przez to, że zaczęłam je "źle" brać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antk77
Cześć dziewczyny, chętnie kupię opakowanie lub wiecej Lesinelle, jeśli ktoś dysponuje tabletkami piszcie na maila anetka5269@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
Pater- jeżeli zaczęłaś brać tabletki w inny dzień cyklu niż pierwszy, przez pierwszy miesiąc nie jesteś chroniona i musisz stosować dodatkową metodę antykoncepcji- dopiero przy drugim opakowaniu będziesz chroniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie z tego co zrozumiałam z ulotki 21 dni biorę i odstawiam w ciągu 7 dni powinnam dostać @ i kiedy zaczynam nowe opakowanie po 7 dniach od odstawienia czy w pierwszym dniu @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUPIE LESINELLE
mateusz121092@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasaaa
Witam na początku brałam Naraie i byłam zadowolona od dwóch miesięcy biorę Lesinelle i już zauważyłam ze moja skóra się poprawiła i bardzo się z tego cieszę natomiast minusem tych tabletek jest to że mam różne humory i dużo jem cały czas jestem głodna ........:/ są to nowe tabletki na rynku cena około 35 zł .Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
nowe opakowanie zaczynasz w 8 dniu po ostawieniu. przykładowo- wzięłaś ostatnią tabletkę w piątek, więc następne opakowanie zaczynasz za tydzień w sobotę (w 8 dzień) :) okres powinien się pojawić ok 3-5 dnia przerwy bez tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
nowe opakowanie zaczynasz w 8 dniu po ostawieniu. przykładowo- wzięłaś ostatnią tabletkę w piątek, więc następne opakowanie zaczynasz za tydzień w sobotę (w 8 dzień) :) okres powinien się pojawić ok 3-5 dnia przerwy bez tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
nowe opakowanie zaczynasz w 8 dniu po ostawieniu. przykładowo- wzięłaś ostatnią tabletkę w piątek, więc następne opakowanie zaczynasz za tydzień w sobotę (w 8 dzień) :) okres powinien się pojawić ok 3-5 dnia przerwy bez tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee93
nowe opakowanie zaczynasz w 8 dniu po ostawieniu. przykładowo- wzięłaś ostatnią tabletkę w piątek, więc następne opakowanie zaczynasz za tydzień w sobotę (w 8 dzień) :) okres powinien się pojawić ok 3-5 dnia przerwy bez tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbdoaw
bylam u ginekologa i przepisal mi te tabletki, ale kazal mi wziac dopiero w 5 dniu cyklu a nie tak jak pisze na ulotce ze w 1, co mam teraz zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucipuci
hej dziewczyny :) jeśli któraś z Was chce się pozbyć bardzo chętnie odkupię lesinelle. dopiero jestem w połowie I blistra, ale one są dla mnie stworzone :) żadnych humorów, okres delikatny, bezbolesny i prawie niewidoczny, żadnych plamień ani bólu. Jeśli któraś zechce mi odsprzedać to kraków, rzeszów, obojętne, albo pocztą :) mój mail: puckatarzyna@o2.pl pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antk77
Witam Kupię lesinelle (nawet kilka opakowań ) , kto ma do sprzedania proszę pisać na maila anetka5269@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa1800001
Hej dziewczyny, Mam pytanie. Zaczęłam brać tabletki Lesinelle 25.01.2013r. Chciałam zrobić chłopakowi niespodziankę na Walentynki, bardzo nie lubi innych metod antykoncepcji. Nie był to pierwszy dzień miesiączki tylko zaczęłam brać po okresie. Wiem, że podczas pierwszego blistra nie byłam zabezpieczona, ale akurat Walentynki 14.02 trafiły na 21 tabletkę pierwszego blistra. Robiliśmy to bez innego zabezpieczenia, ale nei pozwoliłam mu "pójść na całość" tj dojść we mnie. Uważacie, że jest jakiekolwiek ryzyko ciąży? Dużo par stosuje taką metodę antykoncepcji (stosunek przerywany), a ja wzięłam już 21 tabletek niby. Dodatkowo dodam, że nie zrobiłam przerwy między 1 a 2 blistrem i jestem w ciągu brania drugiego. Stwierdziłam, że w jakiś sposób zwiększy to zabezpieczenie. Co uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antykoncepcja hormonalna dziala od 1szej pigulki. Nie jestes wiec w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennaaaaaaaa
Dziewczyny ja biore lasinelle juz chyba rok, wczesniej pralam inne tabsy :) Nie mam praktycznie zadnych skutków uboczynych. Pierwszy raz słysze o jakiś bólach w nogach i tak sie zastanawiam czy nie moze nie powinnyscie zmienic tabletek. Ekspertem nie jestem ale chyba po prostu akurat taka dawka hormonow wam nie odpowiada jesli sie zle po nich czujecie ;) A no i ja za nie place ok 25 zł a ostatnio trafilam na promocje w Aptece Słonecznej w Krakowie i kupilam za 9.99 :) wiec i cena nie jest taka zła ;) Jestem zadowolona z tych tabletek. Teraz po poltora roku robilam tez proby watrobowe i wszystko wyszło w normie :) Zadnych problemow z watrobą i zadnych z krzepliwoscia krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an=tka 77
hej dziewczyny, pilnie potrzebuje tabletek, jeśli ktoś ma do sprzedania proszę pisać lub dzwonić 792900527 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzzxx2
Biore pierwsze opakowanie tabletek LASINELLE . Wczesniej bralam DIANE 35 musialam zmienic dla sw. spokoju z przyczyn '' naglych smierci '' kobiet ( od zazywania diane 35 ) .... Jestem zadowolona , nie tyje , nie chudne . Cera jest prawie idealna ( lepsza niz przed braniem jakich kolwiek tabletek oraz lepsza niz przy diane 35 ) ! zobaczymy jak bd dalej . Mam nadzieje ze urosna mi piersi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjja
Witam ! Od dwóch dni biorę Lesinelle. Na razie nie odczuwam jakichś większych skutków ubocznych. Są to moje pierwsze w życiu tabletki antykoncepcyjne. Jednak ostatnio bardzo dużo naczytałam się o zagrożeniu zakrzepicą i teraz trochę się boję. Dziewczyny, czy któraś z Was ma z tym problem ? Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkłopociehelp
Dziewczyny pliz poradźcie mi co mam robić. Biorę lesinelle od tygodnia, ale wróciłam teraz na weekend do domu i nie spakowała tabletek ! W ulotce napisali, że jeżeli nie weźmie się więcej niż jednej tabletki to trzeba iść do lekarza, ale ja w tym momencie nie mam takiej możliwości, co robić??? ( nie mam chłopaka, nie współżyję w tym momencie, biorę anty aby unormować okres)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzzxx2
WKLOPOCIEHELP !! ALbo pojdziesz do lekarza i da ci recepte , kupisz tam gdzie jestes , albo wroc tamgdzie je zostawilas , albo masz duzy problem ! jak sie przerwie w polowie to podobne jest zle . Nie wiem . Nastepnym razem pamietaj !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauka8080
Biorę tabletki Lesinelle równo tydzień, od dwóch dni chodzę i placzę bez powodu, plamienia mam już 5 dzień jest to dręczące, mało tego od poćzątku brania tabletek przytyłam 2 kg, masakra! I ciągle jestem głodna, pomimo tego, że jem tak jak wcześniej to tyje. Nie wiem czy mam brać te tabletki do ukończenia pierwszego opakowania, czy kierować się do gine i je odstawiać, co myślicie?są to moje pierwsze tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjja
Moja mama właśnie też źle się czuła po tabletkach anty. i odstawiła sama bez konsultacji ze swoim lekarzem ale dopiero po wzięciu całej jednej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×