Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Gość wadi
mówisz : mam swój maleńki cel w pisaniu ; chcesz coś wysondować , przekonać sie o czymś np. jak ktoś zareaguje na ten topik czy moze jakieś osobiste sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli juz to osobiste sprawy. Nie sonduję a co do topiku.... uwierz, dziwię się ze jeszcze istnieje. Nie dawałam mu nawet doby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
jeśli ciekawi cie co ja tu robie to moge powiedzieć tobie ze lubie rozmawiać z ludźmi , słuchać co mają ciekawego o ile tak jest do powiedzenia jak postrzegają świat jakie mają problemy , wpadam tu tak pomiędzy wierszami prozy którą zycie pisze gdy mam czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
to sie mile zaskoczyłaś hehehe niewiem ile jeszcze tu bede bo mi sie córka na kompa zaczyna dobijać chyba sprawie sobie swój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi czasem tak samo, lubię poczytać co ludzie myśla, co mają do powiedzenia. Ale nie ukrywam, że po pierwsze niestety też łatwo mi wpasć w dołek bądź kompleksy jak za dużo poczytam, a po drugie... mniej więcej wygląda to tak, ze chciałabym gdzieś na świecie znaleźć człowieka- perełkę, takiego który zrozumie pewne moje problemy, rozterki. Nie twierdzę, że koniecznie tu na kafe, ale nie wykluczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
ale zawsze do wszystkiego i wszystkich trzeba podchodzić z dystansem , bo net ta taka niewiadoma nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi i jak ciebie za jakiś czas potraktuje , a wtedy mniej boli albo mamy mniejszego doła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam doła i w realu i w necie jak mnie ktoś zrani, i to bardzo szybko. bardzo się staram trzymać dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
moze zbyt emocjonalnie podchodzisz do takich "znajomości" ... moze jesteś zbyt szczera i tego samego oczekujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeg
nie chciało mi się czytać tego wszystkiego, więc odpisluje na pierwsze pytanie. Faceci po 40 sa cholernymi klamcami do żon, do potencjalnych kochoanek sa naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
nikogo nie budują nieprzyjemne sytuacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
.... taka z przesłaniem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
a moze ty mi prześlesz kilka swoich linków jak znikne za chwile , co lubisz słuchać abym wiedział co ci w duszy gra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
wierzysz w boga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę. A z linkami mam kłopot, nie korzystam w ogóle w muzyki, bo mam kiepski transfer w necie ;-( a słucham bardzo różnorodnych rzeczy, sporo polskich kawałków, im smutniej tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
to mi prześlesz potem kilka tytułów , a dlaczego im smutniej tym lepiej... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
ja musze juz zchodzić , dobrej spokojnej nocy zycze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
i miłego dnia a i uwaga na porywy ..... wiatru też bo przynajmniej w moich stronach dalej bardzo wieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak potwornie wiało przedwczoraj i wczoraj, dziś jest chyba nieco spokojniej. Narazie jeszcze nie wychodziłam, wczesnym popołudniem pójdziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
a pogoda "spacerowa" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie, ale chłodno. Dla mnie niemal każda pogoda jest spacerowa, bo ujarzmić mojego malucha w domu to cieżka sprawa, wiec chodzę bez względu na pogodę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
a ja mam chnurki a raczej dywan z chmurek z których co chwila pada deszcz , zimno i tylko patrzeć jak zacznie padać śnieg ... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
mapiszesz mi co słuchasz , pare tytułów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie u mnie chmur coraz wiecej, mam nadzieję, ze nie spadnie z nich coś :-( Słucham ostatnio bardzo niewiele, ale... hm co ś z ulubionych to np Ira "Nie daj mi odejsć", Markowska "Księżycowy", Urszula "Dziś już wiem", Kombi "Slad", ... mogłabym tak naprawdę długo wymieniać. I taki zespół X-Perience, czasem Schiller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×