Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

z nowości często Anna Dereszowska i De Mono "Jednym zdaniem". /bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
czy mi sie wydaje czy tobie w zakamarkach duszy smętki siedzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
właśnie takie nastroje duszy twojej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
wiesz dlaczego sie odezwałem tu pierwszy raz ? bardzo zirytowało mnie twoje pierwsze zdanie na tym topiku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilę, pozdrowić założycielkę topiku Jak widać topik się rozwija i znaleźli się "porządni" mężczyźni. Tak więc, głowa do góry. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nelly🌼Widzisz ..topik trwa...czasem trzeba go tylko podnosić z czeluści.Widzisz..i znalazłaś przynajmniej jednego porządnego 40-latka. Tak trzymaj Wadi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi... ależ dlaczego zirytowało? Nie było osądem, ale pytaniem :-) klopf- i ja Cię pozdrawiam, wpadaj często:-) magnum... nie jestem skłonna oceniać porządności kogoś po 2 dniach na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnum wiem, mówiłeś o wadi. Ale właśnie jego znam bardzo mało- prawda wadi? A Ciebie już lepiej, jak przyznałeś kim jesteś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witajcie , nelli i inni dlaczego mnie zirytowało ? myśle ze ty chyba szukasz potwierdzenia takiej opinii , być moze masz jakieś przykre doświadczenia , a moze ja nieodpowiednio to odebrałem....mówisz ze znasz mnie bardzo mało ? myśle ze praktycznie wcale , tak jak i ja ciebie , znajomość w necie jest na tyle prawdziwa na ile szczerzy są rozmówcy ....a jak sama pisałaś trudno takich znaleźć ...a moze masz całkiem inne zdanie ....miłego popołudnia ze słonkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi, tak szczerosć w necie to jedno, ja jestem bardzo podejrzliwa. a drugie to... nie wiem jak to okreslić... Chodzi mi o takie poważne podejscie do drugiego człowieka. W necie łatwiej jest kogoś "olać", bo nie trzeba się tłumaczyć- znikasz i już. W realu czasem kogoś spotykasz, ktoś Cię pyta "dlaczego". W necie jest łatwiej= pstryk i nie ma cię. Nienawidzę tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
zgadzam sie z tobą i wiesz co myśle ? ze masz takie podejście do ludzi jakie chciała byś aby oni mieli do ciebie , traktowali cie tak jak ty ich traktujesz ale chyba kiedyś sie zawiodłaś na takim podejściu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi nie jestem tu po to aby sie nad sobą użalać. ALe tak zawiodłam się nieraz, nie tylko w necie także w realu a co najlepsze całkiem niedawno. Odchorowuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
napisałaś mi kiedyś jak pytałem o muzyke ze jest im smutniej tym lepiej , mozesz mi to wyjaśnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia gustu. Lubię nostalgiczne spokojne dźwięki, wyciszające, dające do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak na przykład takie. ale słucham bardzo mało, bo cały dzień jestem z dzieciątkiem więc w domu to ona chce bajeczki a zadne słuchawki nie wchodzą w grę, muszę nasłuchiwać małej, więc bardzo rzadko mam czas na muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz u mnie się rozpadało, w domu cisza bo wszyscy śpią a ja wolę deszcz niż muzykę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
a moze to ty sama sie tak nakręcasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
jak ? np. taka muzyka nie poprawia nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chcę sobie poprawiać nastroju. na bieg wydarzeń muzyka nie ma wpływu, a jak coś się dzieje dobrego to mam dobry nastrój, jak złego to zły i uważam to za naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
czy to jest naturalne ze wolisz słuchać jak pada deszcz zamiast muzyki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
a lubisz coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
sprawdzałem czy m pójdą te kropki bo mam problemy z wysyłaniem wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×