Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Gość NellyBlu
Daj mi miesiac na przemyslenia. odosobnienie wskazane. cela jednoosobowa, bez mozliwosci kontaktu z kimkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do normalnosci. Szczerze? Tak uważam Cię za normalnego, ale jeśli to Ty, o kim myśle to jak dla mnie masz za dużo przyjaciólek ;-) Konkurencja by mnie zjadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecafe
no,cześć wam, blue.Jak tam wam leci w okolicach czterdziestki??????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same "blu" tutaj? :-) Ja na szczęście jestem jeszcze w tej trochę dalszej okolicy 40-stki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecafe
w tejs starszej, czyli dobijasz di 50-tki?:) A dlaczego blue, jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecafe
proszę, piszcie trochę szybciej, bo chciałabym sobie z wami pogadać, a nie mogę doczekać sie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue na szczęście w tej dalszej, bliżej 30 ;-) i nie mogę szybciej bo pilnuję obiadku, który mi się piecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecafe
Nelly, to ile w końcu masz tych lat, bo już nie wiem.Zgaduję- 39 i pół???:) A co dobrego pieczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecafe
idę sobie, bo brakuje mi czasu na czekanie.PApa, pozdrawiam i życzę SMACZNEGO OBIADKU:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, troszku mnie tu nie było, coś nowego w temacie drogie panie? rozgryzłyście już 40 latków czy raczej wątki kulinarne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi to kulinarnie idealnie, a faceci... cóż. Zagadka. A Blue Monday chyba sie pogniewał myśląc że ten dziwny pomarańczowy tekst był mój :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Nieśmiała ania
Faceci po 40 zaczynają tracić swój młodzieńczy wigor, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Nieśmiała ania
chodzi mi o wydolność seksualną i ciało już nie takie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecafe
no właśnie ,tacy faceci bywają interesujący, zewnętrznie i wewnętrznie.Oczywiscie- nie wszyscy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecafe
a poza tym nie o wydolność tu chodzi.Liczy się technika, czyż nie?:D Aniu, dlaczego jesteś nieśmiała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewam się Nelly,nie lubię podszywów lub czyichś gierek a poza tym musiałem odejść do świata realnego.To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciekaw czy się zorientowałeś, ze to podszyw :-) Wiem, ze czarny wzbudza więcej uwagi i szacunku, ale jak mówiłam, nie wierzę, że temat przetrwa chociaż dzień, więc szkoda blokowac nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj.Pozdrawiam Cię Nelly🌼 i życzę miłego weekendu na początku nie zorientowałem się.Może niekiedy jestem za bardzo ufny. Teraz też zmieniłem nick ponieważ myślałem ,że jesteś osobą którą znam..a która może się poczuła smutna i odrzucona...więc chciałem ja pocieszyć trochę,dodać otuchy i wiary w przyjaźń nawet taką topikową. Pewnie domyślasz się kim jestem.Nie zamierzam tego ukrywać w nieskończoność .Dlatego pytałem o pierwsze litery nicku Twojego. Dlaczego masz tak mało wiary? Pewnie spotkała Cie jakaś przykrość? nie martw się nie wszyscy 40-latkowie są źli i wykorzystujący.Ja na przykład taki nie jestem.Dobrze odpoczywam przy kafe,rozmawiam,żartuję,dyskutuję,więc nie musisz obawiać się konkurencji.Chyba ,że na kafe szukasz czegoś innego,jakiegoś związku na stałe,nie tylko w wirtualu,to wtedy tak, masz konkurencję w postaci mojej żony a Tej nie zdradzę:)))) http://www.youtube.com/watch?v=sG8QgSzY3nI W innym wypadku nie musisz się bać i chętnie z Tobą pogadam.Możesz liczyć na życzliwość i otwartość.Na pewno nie na złośliwość i czytanie miedzy wierszami...albo jakieś inne nieuczciwe zagrania z mojej strony.Wszystkiego dobrego Ci życzę Nelly{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj.Pozdrawiam Cię Nelly🌼 i życzę miłego weekendu na początku nie zorientowałem się.Może niekiedy jestem za bardzo ufny. Teraz też zmieniłem nick ponieważ myślałem ,że jesteś osobą którą znam..a która może się poczuła smutna i odrzucona...więc chciałem ja pocieszyć trochę,dodać otuchy i wiary w przyjaźń nawet taką topikową. Pewnie domyślasz się kim jestem.Nie zamierzam tego ukrywać w nieskończoność .Dlatego pytałem o pierwsze litery nicku Twojego. Dlaczego masz tak mało wiary? Pewnie spotkała Cie jakaś przykrość? nie martw się nie wszyscy 40-latkowie są źli i wykorzystujący.Ja na przykład taki nie jestem.Dobrze odpoczywam przy kafe,rozmawiam,żartuję,dyskutuję,więc nie musisz obawiać się konkurencji.Chyba ,że na kafe szukasz czegoś innego,jakiegoś związku na stałe,nie tylko w wirtualu,to wtedy tak, masz konkurencję w postaci mojej żony a Tej nie zdradzę:)))) W innym wypadku nie musisz się bać i chętnie z Tobą pogadam.Możesz liczyć na życzliwość i otwartość.Na pewno nie na złośliwość i czytanie miedzy wierszami...albo jakieś inne nieuczciwe zagrania z mojej strony.Wszystkiego dobrego Ci życzę Nelly{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monday wciaż mam podejrzenie, ale nie pewnosć kim jesteś. Ale wydaje mi się że nawet jeśli Cię znam to z "widzenia" tzn nie pisaliśmy blizej na innych tematach. ;-) Czego ja szukam? Chyba gdzieś to juz wspominałam.... a moze nie. Z pewnością nie zwiazku he he maż by się nie ucieszył :-) Najogólniej czegoś więcej niż przygodne znajomości. Moze przyjaźni? Choć kiepsko to brzmi bo raczej w tradycyjną przyjaźń nie wierzę, więc sama bym sobie zaprzeczała... Masz za to rację, ze moja wiara w ludzi równa się jedno wielkie zero. ALe to bardzo długa historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Nelly:D... Blue Monday.Nelly chodź do nas do Koliberka.Nie chcę Cię oszukiwać ani nikogo i zmieniać w nieskończoność nicków ,bo nie muszę tego robić.Pisze jawnie...więc już mnie poznałaś...o ten nick Ci chodziło? Nie bój się tam też znajdziesz ciekawych i uczciwych ludzi mniej wiecej w Twoim chyba wieku...odwagi Nelly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow- 10 punktów dla mnie, zgadłam :-) Nie chcę do koliberka. Byłam tam kiedyś chwilkę, dosć dawno, podczytuję topik ale niezbyt mi sie tam podoba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witam wszystkich , nelli nie odbieraj czyjejś nieobecności jak brak zainteresowania tym topikiem , wszyscy mamy jakąś prace , coś do zrobienia z czegoś trzeba zyć ; czasem zastanawiam sie dlaczego gdy ktoś chce porozmawiać często odbierany jest jako osoba która szuka "wrazeń" a nie zawsze tak jest .... a tego linka to na poprawe nastroju , jeśli komuś trzeba ....http://www.youtube.com/watch?v=_8VpOJeUBhY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, ze ja często odrazu wszystko widzę na czarno i odbieram jako brak zainteresowania... I masz rację, ze każdy kto chce popisać to najczęściej postrzegany jest jako"poszukujący wrażen". A z drugiej strony niektóre topiki jak dla mnie są za nudne i nijakie. Mało jest takich posrdku- bez wulgaryzmów i chamstwa ale i bez "wazeliny". Ja osobiście mam swój maleńki cel w pisaniu, ale na żadnym z tematów nie odważyłabym się napisać o tym wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×