Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CosmoPo4

Beznadziejny seks w stałym związku

Polecane posty

Gość agnieszka biegalka Birmingham
anonimowa stara zolza jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka anonimowa
ani stara ani zolza. chyba, ze zolze okresla pragnienie lepszego sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimka, odpowiedź jest prosta... to nie ten jedyny. HA! Też myślałem, że ta super laska i niesamowita kobieta jest dla mnie jedyną. Czas jednak zweryfikował nasz związek. To nie znaczy, że jej nie kocham. Wyjdź zamąż... dlaczego Tobie ma być lepiej. A tak na serio, to jak poczytasz cały wątek, to zobaczysz, że są ludzie seksualnie nie dopasowani i właśnie dlatego wspólnie zastanawiamy się jak temu zaradzić. Może: masturbacja, alkohol, pochłaniająca praca, wciągające hobby, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka anonimowa
wątek 'przeleciala' pobieznie masturbacja? no blagam, ja mam na niego ochote srednio co drugi dzien a czasem i codziennie. takze ma chetna i gotowa obok siebie wiec nie widze pola do masturbacji. alkoholu ne pija, tyle co wino ze mna albo czasem piwo z kolegami. pochlaniajaca praca - fakt, nawet az za bardzo. ale problem ma korzenie jeszcze z czasow przed ta praca hobby - generalnie nie posiada, chyba, ze praca i ksiazki na jej temat moga robic za hobby generalnie jest normalnym, zdrowym facetem bez defektow fizycznych czy psychicznych. no i nadal uwazam, ze jest to facet odpowiedni dla mnie. wierze, ze sfere seksualna da sie zmienic. a czlowieka z odpowiednim wnetrzem szuka sie trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duplo, coś nie w ten czas, bo nic nie przeszło. anonimka, ja (w żartach) proponowałem Ci czym masz się zająć, żeby nie wqrwiać się na swojego przyszłego męża. Wymienione zajęcia tyczyły się Ciebie, nie chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaeee
wrzuc tutaj tez... linki di zdjec, zamiesc na wgrajfoto.pl np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka biegalka Birmingham
zolza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka anonimowa
nie, nie ma na imie Adam Szybki to ja o tej pieknej porze nie zalapalam ;) ale oprocz zaproponowanych rozwiazan to i posexilabym sie troche. bo ile mozna sie masturbowac, chlac albo urabiac po lokcie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bill i obejzales fotki??? kometa chcem tutaj na poczte lepiej nie pisz bo czasem mojemu daje haslo zeby mi cos sprawdzil i nie chcem zeby cos wylukal a ja lubie buraczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta spacja miedzy pl ja kopiowalam ten adres wiec nie moglam sie pomylic niby juz poszlo masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dplo, na pewno wpisałaś poprawnie adres? Spoko, nie zamierzać nic przesyłać na wypadek, gdyby Twój facet to przejrzał. Spróbuj jeszcze raz przesłać. Coś jest nie tak z tym przesyłaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam 3 wiadomosci przed chwila nie mam pojecia o co chodzi na wszelki wypadek sprawdz jutro poczte przed zona bo bedzie niemila sytuacja mi komunikat przyszedl ze wyslano wiec musza dotrzec wcisnij F5 jak wejdziesz na mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoras 840
duplo a mi tez wyslesz? ocenie obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja czekac na ocene sama nie wiem ostatnio troche pzytylam ale wygladam tak jak na zdjeciach so sesja z przed tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duplo, to ty niezły wamp jesteś. Podoba mi się to zdjęcie z lustrem. Niezły patencik. A tak na serio, to masz nienaganne ciało, fajny biuścik, może trochę mniej makijażu i (moim zdaniem) dłuższe włosy. Dawaj mi adres do swojego chłopa, bo jak zdrowa dziewczyna nie może zaciągnąc faceta do wyra, to ja już nic nie rozumiem. Trzeba z nim pogadać jak facet z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoras 840
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz sukinkot nie che sie stukac nie no na tych w rozowej bieliznie mam makijaz na reszcie jestem bez makijazu i ja nie chodze tak na codzien wymalowany costy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoras 840
kikop999@gazeta.pl duplo wyslij mi chociaz 1 ok ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie wiem o co chodzi mojemu facetowi z tym dymankiem tzn jego brakiem a ty mlody fotek nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×