Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teneryffaa

dostały sie wasze 3-latki do przedszkola ?

Polecane posty

Masakara jakaś ..... Zero szans . Moje dziecko chodzi do żłobka , ale od wrzesnia powinna iść do przedszkola , jest z rocznika 2008 . Jedyne matki jakie znam , a które się dostały to te "samotne" . To jakaś paranoja. Czy Wasze dzieci z pełnych rodzin dostały się do przedszkoli państwowych czy to tylko przywilej dla "samotnej" matki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim mieście generalnie nie ma problemu z miejscami... w sumie to nie znam nikogo wśród znajomych, którego dziecko by się nie dostało do przedszkola państwowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede wiedziec 23 maja ale jak maz zaniosl formularz to dyrektorka stwierdzila ze marne szanse, u nas jest znow mnostwo pseudo niepelnosprawnych ze wskazaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie chce normalnie płakać ... Pod żłobkiem dzisiaj stalyśmy chyba z 10 nas było i żadna sie nie dostała, podszedł facet i powiedział że żałuje że powiedział prawde , bo mógł naciągnać na "samotna matkę" bo nie ma ślubu z matką dziecka, a postanowił uczciwie zapisać dziecko do przedszkola jako pełna rodzina, bo przeciez taką są i doopa , nie dostał sie oczywiście. Inna dziewczyna z satysfakcją oznajmiła , ze jej syn sie dostał , a znam osobiscie i ją i jej faceta , razem mieszkają i wychowują dziecko i oczywiście skorzystała z tego dobrodziejstwa samotnej matki na papierze. Innej koleżanki mąż jeździ na tirach , wiec nie ma go w domu czasem i po kilka tygodni , dla mnie ona jest bardziej samotną matką niż taka co nie ma ślubu , a zyje z ojcem dziecka , który normlanie po dziecko przychodzi i widać że razem mieszkają . Jaka to sprawiedlość na tym swiecie ... W polsce uczciwie nic sie nie załatwi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój synek jest z sierpnia
też się nie dostał:( mam już dość, nic mi się w życiu nie udaje jestem tym zmęczona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teneryffaa
co ty masz do samotnych matek ? Zazdrosc czy cos, moze sama nia zostan skoro to taka super sprawa ;/ Moja kuzynka jest samotna matka i jej corka sie nie dostala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w mieście chyba nie ma tego problemu, mój się zawsze dostaje i dzieci znajomych też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój synek jest z sierpnia
my też podeszliśmy do sprawy uczciwie i oczywiście mamy co chcieliśmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Ale teneryfa pisze o "samotnych" matkach czyli takich, które samotne nie są, tylko nie mają ślubu. I raczej trudno jest sie dziwić jej rozgoryczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantuuuula
W Polsce bez znajomości lub bez kretactwa nic nie załatwisz :P W ubiegłym roku żeby mój 3 latek dostał się do przedszkola też zfałszowałam kartę zapisu. Napisałam ze pracuję a nie pracowałam. Gdybym napisała uczciwie że nie pracuję ale chcę iść do pracy to nadal bym siedziała z dzieckiem w domu. A tak ja znalazłam pracę, synek chodzi do przedszkola i wszyscy są zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza, a jakie jeszcze wybrałaś przedszkola? U Ciebie jest ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdwesdka
dla mnie smieszne jest to, ze po to niepracujaca mama wysyla dziecko do przedszkola by w koncu isc do roboty, a tak znajdzie sobie prace i okarze sie ze dziecko nie dostaie miejsca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do teneryffa , mi nie chodzi o prawdziwe samotne matki , tylko o te naciągaczki które albo żyją z ojcem dziecka bez slubu , albo z jakimś innym konkubentem . Szczytem chamstwa sa takie , które oprócz tego że zyją w wolnym zwiazku , , dodatkowo nie pracują i nie zamierzają takiej pracy znaleźć , odbierrają dziecko o 12.00 i blokuja miejsce dzieciom które na to zasługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak z tymi pracujacymi jest najlepsze ...babka sie mnie pyta czy pracuje ja mowie ze nie bo niemam z kim dziecka zostawic bo maz pracuje w norwegii no i jestem sama a ona to sie pani syn na pewno nie dostanie bo pani nie pracuje ..no kurcze ale z kim ja mam go zostawic..cholernie chce isc do pracy bo mam dosc siedzenia w domu a tu takie gadanie.. a z tymi samotnymi matkami na niby to tez jest głupi wymysł.. no przepraszam ale mieszkaja cala rodzine to jest ojciec dziecka dziecko i matka ale slubu nie maja i taka ma pierszenstwo rozumiem prawdziwa samotna matke ktora nie zyje z ojcem dziecka ale takie cos to jest zwykle wykorzystywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imilii , powiem ci że jak zapisywałm córkę do żłobka, to znajoma zapisała tez synka, ona nie pracowała nigdy , kazdy jej mówił że n ie ma szans , , jak sie okazło mały znalazł sie na liscie dzieci przyjetych , pomimo że jeden rodzic nie pracował. Do żłobka państwowego w Warszawie jest bardzo trudno sie dostac , ona miała szczęscie, bo kierowniczka własnie wzięła pod uwagę argument ze jak ma znaleźć prace skoro nie ma z kim dziecka zostawić. W rezultacie i tak zrezygnowała 1 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mateuszek się dostał do przedszkola, strasznie się z tego cieszę :) próbujcie tych przedszkoli za wszelką cenę, dzieci muszą mieć ciagły kontakt z rówieśnikami, to dobrze rozwija je interpersonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na wiele nie liczę, dopiero teraz zwróciłam na to uwagę, jak dużo mam wraca ok 12 z przedszkola...To pewnie te "pracujące".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehe w zlobku to samo :( falea a chcieli od ciebie zasw o zatrudnieniu teraz? bo ja sobie wszystko naszykowalam tak jak pisalo w instr a kierowniczka mowi ze to dopiero we wrzesniu a teraz tylko deklaracje netowe starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehe w zlobku to samo :( falea a chcieli od ciebie zasw o zatrudnieniu teraz? bo ja sobie wszystko naszykowalam tak jak pisalo w instr a kierowniczka mowi ze to dopiero we wrzesniu a teraz tylko deklaracje netowe starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żartujesz! Dopiero we wrześniu? O ja durna. Mogłam scyganić. Ja jeszcze nie byłam, deklaracje mam wypełnioną i zbieram się od wczoraj, a tak mi się nie chce z domu wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wprowadz zmiany! jeszcze mozna moglas wlasnie dostac prace :P ale najpierw zadzwon i zapytaj bo ja nie wiem czy wszyscy tak do tego podchodza ja oddawalam na napierskiego druki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do pracy muszę iść, to nie jest żadna fanaberia, cholera, sami się proszą, by człowiek kłamał, beznadziejna ta punktacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falea i tak nie ammy szans, z tego co sie dowiedzialam to zeby sie dostac to trzeba spelniac dwa kryteria najlepeij matka samotna i niepelnosprawna lub samotna matka niepelnosprawne dziecko lub z orzeczeniem o wskazaniach psychologicznych, ci maja pierwszenstwo ewentualnie niepelnosprawosc w rodzinie :/ za to sa najwieksze punkty a to czy pracujesz to zaledwie 3 pkt tyle samo dostaje ktos na bezrobociu z opinia mopsu ze szuka pracy a nie am na zycie dla dziecka i w ramach dozywiania dziecko ma isc do przedszkola to tez jest 3pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falea ale to chyba za późno??
" No żartujesz! Dopiero we wrześniu? O ja durna. Mogłam scyganić. Ja jeszcze nie byłam, deklaracje mam wypełnioną i zbieram się od wczoraj, a tak mi się nie chce z domu wyjść." Z tego co wiem to zapisy były do końca marca, a mamy połowe kwietnia więc jak ci się nie chciało wyjść z domu to chyba już nie da rady zapisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, jak się nie dostanie, to chyba się pochlastam. Do mopsu nie pójdę, samotną matką nie jestem, no nic zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ćwoka powyżej, u nas są zapisy do 22 kwietnia. Dziś mamy 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz prywatnego w poblizu? teraz ceny poszly w dol :) tylko pracy brak :( ja dalam mlodego do zlobka to 620zl bez jedzenia wychodzi a panstwowy 110 wiec nie ejst to juz tak kosmiczna roznica jak kiedys :) a przedszkola tansze ja z jedzeneim place 650 :) cwokowi wyzej potwierdzam do 22 kwietnia sa zapisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa, 14 dzisiaj, wczoraj nie chciałam iść bo przesądna jestem :) Jak się nie dostanie do państwowego, to nie będzie wyjścia, pójdzie do prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×