Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

@@@456 - kup sobie w aptece maść na poparzenia. Po świętach zbrązowieje, to wszyscy będą Ci zazdrościć, będziesz mogła mówić, że wielkanoc spędzałaś nad morzem śródziemnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
takas niska ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
nie mogę mąż się pokłada z tego morza śródziemnego i pyta czy jutro idę się doprawić na słońce :) a maść mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@456 - niech się nie pokłada tylko jutro też idzie sie upiec, bo koledzy będa się śmiać, ze tak dał sie porobić - żonką wyjechała nad morze śródziemne, a on musiał domu pilnować, bo nie zasłużył na bilet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
hej a gdzie się zapodział autor, ile można malować jajka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie było mnie chwilę, a tu tyle do nadrobienia. Może ktoś mi napisze relację skróconą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha:) Vendone właaśnie ode mnie wyjechał, zrobiłam mu najpierw cudne wydmuszki a później malowałam i malowałam, hit sezonu kolor- koralowy i pomarańcz :D Jack jest modny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah no wlasnie...V chce mieć ładne pisanki na spotkanie z Promyczkiem, może jeszcze farbka nie spłynie do tego czasu hihi Hej Green, no nareszcie, zaniedbałaś nas pieronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, dziś naprawdę cały dzień na nóżkach latam i to nie miało nic wspólnego ze świętami. Ale jeśli ktoś się stęskinił za mną to jest mi miło. Wczoraj chciałam odpalić kompa wieczorem ale zasnęłam :( wstyd, ale spacer był długi i mnie totalnie zmorzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to rozumiem my dear :) ja już dzisiaj odpusciłam sprzątanie, jutro zakasam rękawy i będe przeganiac wszystkich, który staną mi na drodze ;) Czytalas co się tutaj porobiło? trójkąt- Aniulka zaklepuje z Vendone termin na podróż poślubną...a tenże V umawia się jeszcze w międzyczasie z Promyczkiem...ufff, pomieszanie z poplątaniem. I jednak to prawda, że mężczyźni to poligamiści :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija- dzięki za zrozumienie i za ten mały skrót wydarzeń hehe no to się porobiło, Chyba jutro przysiąde do uważnej lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przysiądź bo warto! :D Jak tak dalej pójdzie do jesiennych wyborów na listy zostanie wpisana jeszcze jedna partia polityczna- "Wielkopolska- Rulez"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green a ja małopolskę i nie dam się wywalić :classic_cool: Bez nas to już nie byłoby to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam już adresu strony, ale żeby zrobić kwiatka piszesz [ kwiatek ] [ zly ] [ kiss ] [ spioch] [ cool ] tylko usun spacje pomiędzy nawiasem a pierwsza i ostatnią literą :) ahaa i [ love ] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie :) i jest jeszcze [ wsciekly ] i co tam jeszcze było....no i ": o" ale to znasz= :/ oby jak najmniej tych buziek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zaczynają mi się oczka kleić. Dziś naprawdę miałam dzień w biegu. Chociaż kawka w miłym towarzystwie też miała miejsce na szczęście. A nawet dwie kawki. Druga po fitnesie - bezkofeinowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dziś za dobre serce dostałam mandat za parkowanie. Odwiozłam kumpele z dzieciątkiem na dworzec i zanim się uwinęłam już miałam mandat. Nawet nie wiedziałam, że tam strefa jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po świętach wsiadam na rower, choć codziennie sie ruszam to jednak nie jest ten prawidlowy wysilek :) A np. aerobiku niecierpię, wolalabym już ćwiczyć na siłowni :) ale nie mam tutaj w poblizu zadnej wiec pozostaje rowerek i moje górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uu...niesprawiedliwe, za dobroć mandat. Mam nadzieje, że niezbyt Cie oskubią ;) Ja prawko mam od 9 lat, i póki co tfu tfu nie mam żadnego mandatu ani punkciku, no ok, nie jeżdzę w dalekie trasy ale tutaj też radarów pełno i policji na drogach, choć noge mam ciężką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie to nie aerobik bron boshe - takie cwiczenia na opone, żeby być piękną na wiosnę :) a to nie mandat z policji tylko parkingowy - na szczeście tylko 20 zl, ale na nieszczęście aż 20 zł, zawsze trochę szkoda - już by dobra kawa była w Cofee Heaven :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) przepraszam, ze tak zniknęłam wczoraj ale internecik odmówił posłuszeństwa, ale postaram się nadrobić :D póki co, życzę owocnych przygotowań do świąt, smacznego jajeczka, mokrego dyngusa :) ładnych malowanych jajeczek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zabieram się do ostatecznych porządków :) 🌼 Wesołych Świąt 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×