Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Heheeh no chyba że tak :D wczoraj tak się zasapałam na rowerze, masakra, ale to dopiero drugi dzień, po dwóch latach niejeżdżenia. Wyszłabym jutro gdzieś na drinka,musze do sprawdzonych kolegów napisać :) weekend spędzam w domu, może jakąś wycieczkę mała sobie zrobię :) ide po kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - chyba do Kolumbii po kawę poleeeeciałaś hihi Ja mam zaraz spotkanie, więc odezwę się dopiero koło 12stej, ale na pewno będę:) zostawiam Ci kawkę, gdyby w Kolumbii były kolejki :) (_)d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no tak, właśnie wylądowałam w Balicach :P nie miałam jak urochomić tel. w samolocie a w Kolumbii brak zasięgu z orange :D Ja tak dzisiaj z doskoku będę, ale będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - ja pewnie też z doskoku, bo te spotkania takie dziś przerywane jak zasięg w orange hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - znowu burza? u nas słonko świeci nieustająco, moze tylko trochę chłodniej się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest że u mnie wciąz takie burze, wiatry, deszcz. Ty tam bardziej na zachodzie mieszkasz to pogodę macie ciut lepszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - jaką tam lepszą, zgniły niż :) A ja lubię burzę i trochę Ci zazdroszczę, te wiosenne to są cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czy ja wiem...granatowe niebo, mocny wiatr i te grzmoty, błyskawice. Zawsze boje się że strzeli to gdzies w domu lub w kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija- pewnie nie zauważy. A ja jutro śmigam do Empiku ;) a ta burza - nie wiem mi się podoba cały spektakl tego zjawiska. Chociaż po tym linku jakoś nie burza mi w głowie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ach wiedziałam czego potrzebujesz hehe jak ja chciałabym byc tym metalowym "czymś" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ach wiedziałam czego potrzebujesz hehe jak ja chciałabym byc tym metalowym "czymś" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe uspokój się kobieto. Nie chciałabyś posłużyć mu za oparcie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz w jakich warunkach przyszło Ci pracować ;) Może Jack zrobiłby sobie takie zdjęcia i wstawił do profilu :P ach , prawda że byłoby przyjemnie tak zerkac od czasu do czasu? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, Jack wpadnie wieczorem to może będzie załatwiał szybko jakąś sesję zdjęciową :P Oj ale mi się miło zrobiło, jak tak sobie popatrzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak milo, że mi aż przeglądarka padła hehehehe ravija, medal Ci się należy. A teraz czas ruszać na majówkę :) Do pogadania i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wyłączyli prąd w pracy :o no to pisze teraz Chyba od każdej z Was dostanę medal :D jedynie od Jacka pewnie opiernicz, ze mu konkurencję wklejam ;) Własnie mi się kolega pochwalil, ze wylosowal bilety na finał euro2012 w Kijowie :D ale ma fajnie. Ale nie rozumiem, czemu bilety? a nie bilet hmmm... Green 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,ja tu czuwam:) Pisze z tel. ale mam slabe polaczenie wiec wiele pewnie nie napisze. ravija,ja Ci dam za ta fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo myslalam ze tutaj juz bedzie posucha przez weekend ;) Vendi a co mi dasz? :classic_cool: nie kuś nie kuś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilas cos? :) Vendi? :) Co dostaniesz? Mozemy ponegocjowac :) nie wiedzialem,ze tu fotke mozna wstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×