Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Promyczku chyba burza, podobno ostro ma być, od zachodu idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie boję sie burzy, w zasadzie jest to dość fascynujące zjawisko, ale "ma byc ostro" brzmi dośc niepokojąco :( Zdaje sie, że w sam raz udało mi sie wrócić do mieszkania :P (ja to jednak zawsze mam szczęście :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez to wyśledziłam przez okno :P Zdaje sie, że to jednak burza idzie :p Podoba mi sie ostatnio rozwaga pogody- w zasadzie jest tak, jak zawsze w dzieciństwie sobie zyczyłam: słonecznie w trakcie dnia, a woda dla roslin w nocy, żeby następnego dnia znów wróciło słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sobie delikatnie pada:) Czuc zapach deszczu :) Najchętniej zostawiłabym te okna otwarte, żeby rano nie było duchoty, ale sama nie wiem - jak sobie tak delikatnie będzie padac, to nic sie nie stanie, ale skoro podobno "ma byc ostro" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a V potrafi przepowiadać przyszłość wiec skoro tak mówi :P to będzie hardcorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie leje - jeszcze; Promyczku zamknij lepiej ja się już z wami żegnam dobrej nocki, spokojnej Aniulka 😘, Promyczek 😘, ravija 😘 do skliknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim, u mnie cisza, coś mi bzyka za oknem ;) śpijcie dobrze i spokojnej..burzy 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mili, ja z reacji swoich ciężkich przeżyć dzisiaj, juz się zmywam :) V sie zaoferował z tymi masażami, a poxniej zwiał (nie wiem, czy jedzie do mnie, czy uciekł z forum :P), wiec idę sie sama kurowac :) Dobranoc Wam i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wrzosik :) a u mnie się chmurzyło no i w końcu zaczęło padać:) ale leciutko... szkoda, mam ochotę na taki wielki deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniulka :) U mnie wczoraj była burza , a dzisiaj wytrzymało bez deszczu :) Jak spędzasz weekend ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie dzisiaj przeszła niewielka burza, popadało troszkę, powietrze zrobiło się genialne :) Życzę Wam miłego wieczorku, ja na chwilę znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ravija witaj :) To pewnie ta burza , która była u mnie wczoraj:) Również miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na weekend na razie brak planów :) jutro jedynie idę na godzinkę na tenisa, a tak to pewnie pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie ;) wiec ciekawy szalenie weekend :D a Ty jakie plany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak planów. :) Rano praca , potem jadę na działkę rodziców.A niedziela w zależności od pogody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jutro koniec świata :p :D Ja też niedługo idę lulać, korci i kusi mnie na drinka, ale chyba sobie odpuszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×