Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

jack to o czym mamy rozmawiac a propos topicu? my tez same z ravija no ale chyba nie bedziemy we trojke narzekac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale pomyśl..jak uczciwie siebie pomiędzy nas podzielisz. To trochę egoistyczne :D Ja może już zrobię rezerwację na jakąs część ciała, żeby nie bylo pozniej ze zajęta czy cuś hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack czuj sie zaproszony. ravija czemu masz do szczecina nigdy nie dojechac? dobry powod znajdziesz to przyjedziesz. niby szczecin nic specjalnego ale ja lubie to miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green a bo to daleko troszke, nawet baaardzo :D z 12h jazdy jak nie więcej buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze w pore tu zajrzalam jakies rezerwacje hihi ravija to co rezerwujesz to moze ja sie chociaz tez na cos zalapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh własnie się zastanawiam :P :D :classic_cool: hehe ale może zaklepie od razu bo sie wszystkie rzucicie :P heheeh to tak, Jack pewnie ma sprawne ręce, bystry umysł schowany w ksztaltnej czaszce i ładnych rysach twarzy, ja natomiast wybieram od pasa w dół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 24 lata... W świetle tego co napisałam trochę głupio to brzmi ale jest prawdą :P Do 30-stki będę miała jeszcze 7 narzeczonych z moim szczęściem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę :) zupełnie odleciałem :P :) :) i znów biedronka na podłodze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będe chciała rozmowy na poziomie to wyjdę na drzewo, posmyrac- aah jakoś dam radę hehe bierzcie górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, mnie już dwóch chcialo na żonę ;) choć bez pierscionka ale jak zaczynaly sie gadki to ja sie wycofywałam :P Młoda jeszcze jesteś to z siedmioma spokojnie sie wyrobisz heheh Biedronka? gdzie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dla promyczka i Aniulki zostały klata i ręce, ciekawe jak się obdzielą :P ja się nie podzielę heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : ) i w tym wieku już 2 razy przyjmowałaś pierścionek, a ile lat mieli Twoi adoratorzy? nie łam się dziewczyno, jesteś młoda, wszystko przed Tobą na pewno znajdzie się taki jeden co zdobędzie Twoje serduszko :) tylko nie rób nic na siłę, czekaj cierpliwie i bądź uważna (ostrożna też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja to nawet mam pamiatkowy prawdziwy brylancik chociaz sentymentu do niego nie mam. wlasciwie to chyba go sprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, biedrone walnąłem na podłodze :) jaja sobie ze mnie robią, normalnie :) chyba się poddam i sprowadzę męskie posiłki na ten topik, bo się nie opędzę, no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej jak tak sie podzielimy Jackiem, to umowimy się i wszystkie jednoczesnie zafundujemy mu rozrywkę intelektualną i cielesną :D ciekawe jakby to przezyl heheh Dobrze, że jest inteligentny umysłowo da rade,ale zależy co będzie u mnie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aniu:) ravija i Greeneye mnie tu napastują :) dzielą się mną, bez ceregieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack nie łam się :D będziemy Cie molestować po kolei :P ejj ale patrzcie, ja z poludnia to wzielam południe, Green północ a P. i A. centrum :D jak się to ładnie poukładało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Green :) no zdązyłam chyba w ostatnim momencie hihi, przynajmniej się na ręce Jacka załapałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome Nie byli dużo starsi ode mnie. Po prostu tak wychodziło. Wszystko było dobrze, a na końcu niespodzanki. Chłopak jak da pierścionek jest pewny dziewczyny i pokazuje swoje nawyki. Z każdym nowym chłopakiem jestem coraz ostrożniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×