Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

tylko ja buziaka dostałem :) widać zasłużyłem :D Aniulka, a co z Tobą? zmykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V to pewnie za to kuszenie :P w sumie Morfi chyba sie zbliża w moją stronę ale jak na razie mu się opieram :D a Ty zmykasz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula mialaby przepuscic taka okazje i isc? teraz wreszciemoze z siebie zrobic gwiazde i pokazac swoja desperacje w pelnej krasie. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
ona predzej tu padnie niz odpusci i pojdzie, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
dalej anula pipisuj sie. czekamy!to takie smieszne jak robisz z siebie idiotke, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
u niej jak zwykle. duzo klientow, niestety niektorzy sie myli, a ona lubi tych cuchnacych. kilka razy policja ja przegonila ze nie zaplacila za miejsce handlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że również :) obadam pisanie na kafe przez phona :) chociaż chyba musiałabym zainwestować w nowy phonik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
co mam ci powiedziec? stara dupe to stara bida. a po robocie tak od niej walilo rybom ze jechala w tramwaju jak krolowa tak sie wszyscy od tej desperatki odsuwali, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
ty anula to sie sama obadaj. na syfa czy nie zalapalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfeusz i mnie nawiedził Aniulka, więc chyba się pozegnamy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula do roboty w krzaki, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
przeciez ona nie idzie spac, tylko ssac. cos ci sie pomyslilo. ona teraz idzie w krzaki, bo jest ciemno i moze sie ktos na nia skusi. jak jej nikt nie zapnie od tylca to pozniej wyje przez pol nocy z tej desperacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Green 🌼 A wiesz...do przodu :) kurcze nawet nie wiem kiedy zleciała ta prawie połowa roku. U mnie dobrze, choć generalnie każdy kolejny dzień zbytnio nie różni się od poprzedniego, czyżby to ta proza życia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, czas biegnie nieubłaganie. Mam nadzieję tylko, że nie przecieka między palcami, bo z tym uczuciem nie chcialabym się nigdy obudzić :) Proza życia - oby tylko to nas spotykało. Ja czasem za taką prozą tęsknie, bo dookoła mnie dzieje się wiele nieprzewidzianych tematów. Jedne pozytywne, drugie mniej. Dla mnie i tak najważniejsze, żeby było zdrowie, co niestety nie zawsze się udaje ;) Ale co tam - smutki zostawiam za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, w życiu jest tyle sytuacji...różnych, pozytywnych jak i negatywnych. Najgorsze jest to, że nie z wszystkimi sobie radzimy :( Dzisiaj zaszaleję, wypiję kawkę :) \_/b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie radzić sobie ze wszystkim tylko cena za to jest bardzo wysoka. Z drugiej strony mam przyklady w rodzinie, jak mozna siąść na dupie i nie radzic sobie z niczym - to mnie skutecznie dopinguje do działania. Kawa, kawka, kawusia - ravija nie poznaje koleżanki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam nie poznajesz. Juz trochę doszłam do siebie, choć jeszcze nie do końca. :) miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija buziaki i miłego popołudnia, czas już lecieć na miacho ;) dziś mega spacer mnie czeka i deszczyk nie spadł hura :) 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baw się dobrze, spaceruj, dotleniaj się...podrywaj! :classic_cool: 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnnnnnnnaaaaaa
chyba mam doła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×