Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Hej Luizjana ;) Ja poprosze, dzisiaj jadłam truuuskawki, mniam a dla mnie troszkę koktajlu plisss \_/b ;) Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim Czerski
hello :) czy dla mnie tez znajdzie sie koktajl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniulka :) ja dzisiaj niczego nie rozdaję ;) trzeba z Luizjaną gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Aniulka zniknęła. Ja też będę uciekać, coś tutaj się robi coraz głośniej za oknem. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dzisiaj chyba tylko zaznaczę tu swoją obecność; w ostatnich dniach ciągle gdzieś wyjeżdżam, albo zwyczajnie brakuje mi czasu; mam nadzieję, że ten korek czasowy się rozładuje do końca tygodnia... będę tu dzisiaj jednak zaglądał, może nie uda mi się nic napisać ale na pewno poczytam, pytanie ile będzie do tego poczytania :) miłego wieczorku dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy...wiecie co ;)
Zaprzestaje uzywania mojego nicka, bo gdzies wczoraj czytalam slowa paszteta, ale nie moje ;) Tak wiec mamy prawie noc... Deszcz cichutko puka w parapet przywolujac wspomnienia snu nocy letniej w miejscowosci Kretowiny...:D W tych odleglych czasach bylam pelna wigoru i marzen dziewczyna z dlugimi wlosami, ktora spedzala czesc wakacji w przemilym towarzystwie swojego niegdys ukochanego :) Niebo plakalo rzesistymi lzami pozwalajac piescic swymi delikatnymi uderzeniami plachte ciemnozielonego namiotu. Urok tego miejsca pozostal we mnie niezmiennie niezbrukany wydarzeniami, ktore przyniosla przyszlosc... Moj ukochany jest teraz mezem i szczesliwym tatusiem dwojki dzieci. Moje zycie tez popedzilo do przodu... Tak czy inaczej bywaja takie deszcze, ktore wydaja sie mowic tamtymi chwilami ;) Napisalam to, by Jack.... mogl sobie cos poczytac ;) Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Czyżby dzisiaj nasza reprezentacja narodowa miała opykać francuzów? :classic_cool: robimy zakłady? ;) daję 4:0 dla Francji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no Aniulko- wierzę, że kilka trafień bramkach wybroni ;) Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula tyle cipe szorowala dla niego zeby nie capic rybom, a ten sie za inne pizdy zabral, hehe. a ciebie anula desperatko dalej nikt nie chce, nawet jak placisz zeby cie zapinac, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiznajjjjjjjjjnaa
a ja mam duzo czasu teraz, ciagle w lozku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Miłego wieczorku :) Ps: pomarańczowy złośniku masz chyba za dużo wolnego czasu ,że "chodzisz po internecie " i szukasz co, kiedy i gdzie ktoś napisał . Nie powinno ciebie to obchodzić co kto pisze. Zajmij się sobą. ripmen odczep się od Aniulki, bo to jest " niesmaczne " i nudne, bo ciągle piszesz to samo.Poza tym jesteś tchórzem ,bo ukrywasz się pod pomarańczowym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Ktoś tutaj jeszcze chory? ja sobie wczoraj zrobiłam poślizg na schodach i dzisiaj noga spuchnięta, kręcenie..ehh i teraz taka kaleka ze mnie ;) A tak chciałam wyjść gdzieś wieczorkiem, a to dupa. Jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ojej ravija to nieszczęście, ale jak tylko zwichnięcie to parę dni i powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka..beznadziejne jest to, że jestemw środku urlopu i zamiast wybrac się gdzies to będe siedzić w domu. wrr...przynajmniej pogoda poki co nie kusi, zimno i deszczowo co u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie własnie sie zbiera na burzę :) wiec fajniutko :) oj bo Ty masz urlopik! to do bani faktycznie :/ ale może jakieś braki książkowe nadrobisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokonczę te Wzgórza toskanii które zaczełam miesiąc temu :) w środę skończyłam taką jedną, babską :) i kusi mnie, żeby sobie kupić jakąś nową, ale jeszcze nie wiem z jakiego gatunku :)może historyczna A Ty Aniulko jak dajesz radę w pracy? dalej taki kocioł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal, jeszcze 2 tygodnie takie zwariowane, potem mam nadzieję, że bedzie normalniej :) a teraz opole oglądam ;) własnie acidzi grają :D no bosko :D a książki.. ja ostatnio kupiłam podręcznik do photoshopa i się wprawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe photoshop to fajna sprawa, jak się wie co i gdzie kliknąć. Ja niestety nie posiadłam tej wiedzy i żadnego tuningu sobie nie zrobię :P A jak tam u Ciebie w sprawach D-M? dzieje się coś? lepiej? czy machnęłaś na to ręką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machnęłam :) nic na siłę, zresztą tak zamotana jestem, że chyba bym nie zauważyła, że coś sie wokół dzieje ;) moze za czas jakiś :) a photoshopa własnie poznaję bo zaczęłam znajomym obrabiać foteczki :) no i ucze się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ucz się ucz :) ja może też kiedyś spróbuję :) No nic, pora do łóżka, moja noga musi odpocząć, jutro tez będę musiała przystopować. Buziaki, do nastepnego razu :) dobranoc :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ravija, ale dziś skopany dzień :/ po prostu boska niedziela :/ nie ma to jak miłe zakończenie weekendu, mam nadzieję, że Wasze wolne dni były lepsze. buziaki na noc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×