Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

no mieszkam w Poznaniu, od momentu podjęcia studiów czyli w sumie już 11 lat; przez ten czas wrosłem w otoczenie i się przystosowałem:) generalnie jednak - jak to się mówi - pochodzę z prowincji, nie czuję się z tym źle ani się tego nie wstydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam :P byłoby o czym pogadać - obecnie na topie, przynajmniej w komunikacji miejskiej jest temat trawy na stadionie, bo wyobrazcie sobie, ze ja muszą wymieniać śrenio po jednym meczu i ludzie już się wkurzaja powoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem z murawą jest taki, że powinna mieć czas, żeby się zakorzenić, poza tym z uwagi na konstrukcję stadionu nie ma odpowiedniej ilości światła i trawa nie rośnie jak powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :D sorka, miałam zawiechę hihi :) a murawa do bani :D ale stadionik całkiem całkiem, moze piękny nie jest, ale na stingu faaaajnie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej podobało mi się jak łatali dziury zimą :D a dwa dni później dziura znowu była hehe :D nie ma to jak polska robota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz się sypie trasa katowicka, to akurat obok mnie, więc będzie ciekawie jak czegoś z tym nie zrobią a na teatralce 14 wypadła z szyn i wjechała na ulice - piszą tak na ePoznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, podobno centrum stało, bo tramwaj zablokował jeden pas na kaponierze... a wczoraj jak wracalam do domku, to taki dym w centrum a to na matejki się paliła kamienica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej pójdzie to założę osobny topic, pt. samotni z Poznania, łączcie się:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer - swiat, a przynajmniej kafe jest naprawde mala :) Taaaaaaaaak, a konserwator dróg czy jak to tam się naywa stwierdził, że jak estakasa nie będzie wyremontowana w ciągu dwóch lat, to ją zamknie. Teraz miasto wpadło na "rewelacyjne" rozwiązanie i z 3 pasów zrobili 2, ale kasy na remont nie będzie ani w tym roku ani za rok, więc nie wiem jak oni zamierzaja ten problem rozwiazać - 3 murawy i pewnie trasa byłaby wyremontowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome - to byłby całkiem dobry pomysł jak widać :P Albo serwis randkowy dla poznaniaków - tylko trzeba by jkąś selekcję robić czy coś, żeby jacys niekulturalni ludzie się nie pojawiali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczek, zrzucimy się jak zwykle, coś tam wymyślą ,żeby kieszenie podrenować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobimy selekcję, zrobimy a tych niekulturalnych będziemy ignorować, bo to niestety/stety forum otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz zrzucamy się na raty kredytu za stadion - ograniczeniem predkosci w centrum do 30, platnymi jezycami i gigantycznymi oplatami za ogrodki piwne na rynku, kotre firmowo są robione na 7 metrow, a przepisy zostaly wprowadzone na 6,5 zeby kary można było wymierzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety my małe ludki z wielkimi korporacjami i politykami nie wygramy... trzeba niestety to zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha tak, super był ten pomysł :D ja podziwiam ludzie, że są tak kreatywni haha, kasa za deszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome - to zróbmy zamknięty serwis: single poznania poznawajcie się :) i tam można by selekcję zrobić, żeby nie obniżać standardów uprzejmego zachowywania się i traktowania innych ludzi - i coś, żeby sie dyskotekowi podrywacze i podrywaczki nie pojawiali żeby się lansować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×