Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

lecą na kasę i tyle, no i może żeby przeżyć przygodę, żeby się tak upodlić... taka nie ma u mnie czego szukać, nawet jakby była tak piękna jak Nicole Scherzinger :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczku masz racje, jeszcze wiesz... trzeba sie pochwalić przed koleżankami fajnym facetem :) hihi ogólnie i dziewczyny i faceci to ciężka obecnie sprawa :) chociaż tym panom w klubie bardzo taki układ odpowiadał... drinkowali tylko, a dziewczyny same się kręciły ;) oj ciekawy to był wieczór obserwacyjny hihi :) na szczęście się wytańczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, ja uważam że takie miejsce to nie jest dobry pomysł na poznanie swojej potencjalnej połówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko widzisz Aniulka, te panienki pokazują jakie sa łatwe,a mężczyzni chyba aż tak się nie zmienili, żeby myśleli o czymś powazniejszym z dziewczynami tego pokroju :o Ale z drugiej strony, mężczyzni teraz sa wygodni i woląjak jemu, lwu mieso samo się położy przed nim, niz miałby zapolowac i miec satysfakcje, że sam zdobył jakąś antylopę :D co za porównanie :P Ja raz poszłam z moją grupą dziewczyn na impreze i miałyśmy plan, że ubierzemy się najbardziej obciachowo jak się da :D I wiecie co? wstęp miałyśmy a darmo :D i drinki też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie lubię, jak mam wszystko pod nos podstawione; wole jak jest swego rodzaju gra między płciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome myślę , ze z tą $ to trochę naciągana opinia. To chyba raczej kwestia światopoglądu (ograniczonego), że są coś warte tylko wtedy, kiedy mają faceta. I obowiązkowo musi być przystojny. A faceci tez nie są bez winy, żeby nie było, że obsmarowujemy tylko te dziewczyny! Każdy ma potrzebę bycia kochanym i dla kogoś ważnym. Nie wszyscy są na tyle silni psychicznie i świadomi siebie, żeby swoje szczęście uzależniać od siebie a nie oczekiwać go od innych. A ich zachowanie zostało ukształtowane na bazie doświadczeń z facetami, którzy są niedojrzali, zainteresowani swoimi gierkami komputerowymi i innymi głupotami. Nie obchodzi ich charakter, zainteresowania, jakaś głębsza osobowość - nie mają na to czasu ani ochoty.Więc te dzieczyny dostosowały się, chcąc z kimś być - po co mają inwestować w swój rozwój, charakter, jak i tak nikt tym nie jest zainteresowany i tego nie doceni? Mają tylko kilka chwil na zwrócenie na siebie uwagi, więc zwracają - krzykliwym zachowaniem, strojem, makijażem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to chyba jestesmy skazani na samotnosc, bo mlodsze pokolenie ma inne priorytety :P Dzisiaj siostrzeniec zapytał mnie: Ciociu, a kiedy znajdziesz sobie chlopaka, wiesz, żebys sie zakochała. hmm..a wczoraj zapytal: czemu Ten Rafal juz tutaj nie przyjezdza? niedobry był? Szok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą nad kondycją męskiej części naszej populacji długo można by debatować :P Szkoda, że tak "wszystko zeszło na psy" i tyle. Ale być z kimś na siłę, łamiąc własne zasady i wartości po prostu się nie da. Dlatego myślę, że jeśli chodzi o mnie, to, cóż......... na starość będę miała prywatne schronisko dla psów i kotów żeby mieć towarzystwo :P Co nawet jest fajne, bo będę miała mnóstwo czasu na własne zajęcia i rozwój siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż poradzić, że dla wiekszosci ludzi "sztuka się liczy". Ja nie mam wymagań z kosmosu, oczekuję normalnosci i szczerego uczucia do mnie i vice versa rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi jestem akurat na etapie zamówień publicznych gdzie określałam jakie dokumenty należy przedłożyć, zeby wziąc udział w przetargu, to moze coś podobnego przed randką? :D trzeba bedzie przedłożyć obowiązkowo dokumenty poświadczającego pewne zdolności żeby w ogóle sie umówić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - czyś Ty oszalała!! To tak jakby wymagać od gimnazjalisty żeby umiał pisać, czytać i liczyć :P To juz było, teraz nie ma czasu na takie długotrwałe wymagania - kto ma głowę na szacunek i i vice bersa - liczy się byle szybko i byle ktokolwiek. Faceci z dyskoteki i ich wizja świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku, może, oszalałam... Nie szukam księcia na białym rumaku,w bajki przestałam już jakiś czas temu wierzyć. Sama nie jestem idealna i tez być może nie jestem ucieleśnieniem czyichś pragnień, podchodzę do tego racjonalnie po prostu. Oszalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza randka : kwestionariusz standardowy 1B: dane osobowe; wiek, zawód itd; przebyte choroby' posiadane choroby wrodzone; stosunek do współczesnej kultury instant; zainteresowania; ulubione gatunki musyzczne; literatura; posiadane dyplomy szkół wyższych, kursów i szkoleń; test ze zjaomości języka: gramatyka plus umiejętność poprawnego budowania zdań itd :D Żeby kandydat mógł przejść do dalszej części procesu rekrutacyjnego musi zyskac co najmniej 85% z części 1B :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija nie oszalałaś :) ja w księcia nie wierzę :) sama nie jestem księżniczką więc i na księcia nie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×