Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

tak nazwisko, ale ten mój znajomy to francuz :) oj fajnie masz, że wolne już jutro :) to na pewno odpoczniesz trochę od prawa :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie do końca mam jutro wolne, bo jednak muszę iść do pracy z rana, dopiero o 13 się zwijam. do Norwegii? super! :) czemu się wcześniej nie pochwaliłaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nadzieję, że koło 13,14 z pracy się urwę :) hihi jakoś nie lubię się chwalić takimi rzeczami :) babski weekend, tanie bilety zakupiłyśmy, autko wypozyczamy, nocleg mamy i szalejemy :) zawsze chciałam zobaczyć fiordy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super wycieczka się zapowiada, na pewno Cię się spodoba; ja wprawdzie Norwegii nie znam osobiście ale wiem od osób, które tam zawitały że jest pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
&^^%$^$ - właśnie usłyszałam w tv, że mają zrobić płatne ekspresówki, z czasem dla wszystkich ^%$$%#$%*& ! Po co robią te drogi, jak i tak stare dalej będa zakrokowane, bo wszyscy będa nimi się poruszać. No i żeby chociaż zrobili je porządnie, a nie po pół roku do remontu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz jak u nas to działa? jak już coś zrobią dla innych to od razu chcą kupę kasy na tym zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że będzie fajnie :) potem zostaję na 2 dni nad morzem, wiec V może odwiedzę Twoje rejony hihi :) promyczku nie denerwuj się :) mi już przeszło, szkoda tracić nerwy, nic to i tak niestety nie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, wyjaśnij mi jak chcesz będąc nad morzem odwiedzić moje rejony? ja chyba nigdzie nie napisałem skąd dokładnie pochodzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiesz Vendome - to jest budowane za publiczne pieniądze - akcyza w paliwie itd - lierowcy już za to zapłacili kilkanaście razy!!! Martwi mnie to, bo trasa, kotrą standardowo jeżdzę do rodzinki została ostatnio wyremontowana (jak to komicznie brzmi jadąc tą drogą...) i przemianowana na ekspresówkę...:/ (nie wspomnę już, że ludzie tamtędy codziennie dojeżdżają do pracy - chyba im się pracować przestanie opłacać, bo będą jeszcze dokładać do transportu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczku ale wiesz... moze tak tylko na razie gadają, a zanim wprowadzą to jeszcze z 10 razy sie zmieni... nie wierzę we wszystko co mówią w tv :) ale fakt, płącić za drogę.. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome jesteś z Kaszub? Rewelacyjny rejon - niemal góry i morze obok siebie :P Ja niestety z nizin, ale swego czasu zachwyciłam się Kaszubami na równi z Maurami :) tylko język ciężki do zrozumienia - dobrze, że ulice są podwójnie tłumaczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniluka - oby :) Tylko boję się żeby nie było tak, że jak trzeba coś zrobic na plus to ciągnie się ze 20 lat, a jak mają w planach oskubać kogoś, to uwiną się z tym do 2014.... w tym roku mają już być ciężarówki i osobówki, które coś za sobą ciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, zapomniałem że podałem Kaszuby:) ale ja mieszkam w tych rejonach które są troszkę dalej od morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochodzę z rejonów , hmmm jest to dość blisko miejsca, gdzie niejaki Jarek Kret prowadzi hotel:) i gdzie Kusznierewicz pływa swoją żaglówką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam dopiero będę sobie mógł pomykać rowerkiem, którego mi w Poznaniu brakuje no i w ogóle tam jest fajnie, ale już przywykłem do mieszkania w dużym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×