Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Monida to ale wspaniale,aż skórka gęsia mi wyszła GRATULUJE!!!! A ja niedawno się kompałam i wyleciało mi taka krew takie coś nie miłe :-( i boli mnie dół brzucha :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki to wyczarujcie coś zebym też mogła napisać że dwie kreseczki są :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoja droga, tez jedna z Was napisala chyba, ze cos czuje , ze niedlugo zaciaze i wydaje mi sie , ze to wlasnie byla nasza swierzo upieczona mamusia :) Bigosik- postaram sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monida ale suuuper, kurde duzo buziaków ode mnie, aż mi łezki stanęły, ale fajnie, że tak wszystkim się tutaj udaje, ja pierdziele no super:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigosik, zauważ, że Get powiedziała że wyczuwa nowe mamusie- nie mamusię tylko mamusie!:) Ja myślę, że to jednoznacznie wskazuje na to, że tych drugich kresek w tym miesiącu będzie więcej:):) Błagam Get wyczaruj jeszcze szczęśliwe te najbliższe 9 miesięcy dla nas, heeeeeee??!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur-freak-on no chciałabym już bardzo:) bigosik kiedyś też mogłabym codziennie uprawiać seks:) ale odkąd się staramy to ten seks trochę taki na siłe jest, i bardzo mnie zraziło to, że mój mąż tak czasem narzeka, że mówi mu, że mu się nie chce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche nas dzisiaj na forum o jednym czasie:)... monida to po jakim czasie od owulki zrobiłaś test, że Ci wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeniu jak to miło się czyta o tych waszych dwóch kreskach!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, nie martw się,każda z nas to przechodzi lub przechodziła. To jest mocno stresująca sytuacja dla was obojga i to się pewnie nie zmieni. Ale za chwilę będziemy się cieszyć z twojego testu kochana, więc wszystkie problemy znikną, zobaczysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get, co z tym czarowaniem, bo my tu czekamy:) Będzie szczęśliwych te 9 miechów czy nie???!!!:)Machaj różdżką i to już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika ale jeśli mojemu mężowi się nie chce to ja się muszę męczyć na górze :-)a gdy już ma być zakończenie to się przeżucamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja przeważnie sie staram, on się dużo nie narobi;p, tylko jak mi ktoś ględzi ciągle to i mi oochota przechodzi, zrobie sobie trochę przerwy to wiem, że ochota przyjdzie:).. bigosik to my chyba podobnie mamy termin @, mam nadzieje, że się uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko bedzie szczesliwie :) Cale 9 miesiecy kazdej z nas :) Juz zaczyna mi sie wieczorna bezdusznosc, ktorej nienawidze. Oddycham jak jakis parowoz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochaniutka miejmy taką nadzieje :-) buziaki dla was ja zmykam bo zaraz mąż wraca z pracy do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika_997 - owulację miałam w 14dc wieczorem, dziś jest 27 dc czyli dziś 13 dzień od owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uciekam, idę odpoczywać bo ciężkim tyg.pracy, mąż dopiero k 23 wróci to pewnie już nynać będę, to miłego weekendu życzę Wam wsz.. Monida koniecznie napisz w niedziele:) Buuuuuuuuuuuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz czyli to jednak było plamienie przy zagnieżdżeniu!!! No nie ma bata, bigosik szykuj się, bo ty chyba jesteś następna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loversweekend - teraz twoja kolej na test i coś mi mówi, że tobie również za chwilę będziemy gratulowały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha - no oby :D W ogole moj sie mnie pyta, dlaczego ja sie tak ciesze do tego laptopa. Opowiedzialam mu o naszym temacie i o tym , ze kolejnej z nas sie udalo. On sie zapytal gdzie ja jestem, w sensie, ktore posty sa moje (biedaczek i tak nic nie rozumie). Jak mu pokazalam, to skomentowal , ze mam debilny pseudonim i usiadl do swojego komputera :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik10 - no ja też myślę, że te plamienia to implantacja, a poza tym to magdulek1984 ma rację, w moim przypadku też była pewna że to zarodek się zagnieżdża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monida , kochana jestes, ale ja poczekam z testem az okres mi sie spozni, narazie czekam;) choc nie powiem korci...jutro wieczorem moze byc @ albo i nie;) ciesze sie ze styczen jest dla Ciebie szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get, faceci to w tych sprawach są z innego świata:) Mój wogóle nie kuma jakiejś takie ludzkiej potrzeby pogadania z kimś, a przecież z nim nie będę rozmawiać o pewnych sprawach bo on tego nie czai. A nie wiem jak u was to jest, ale mi jest jakoś łatwiej gadać o tym z kimś kogo w sumie nie znam i kto jest w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×