Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Buuuuuuuu :( Jutro mielismy miec malego, ale ma ospe wietrzna, korej ja nigdy nie przechodzilam, wiec wole nie ryzykowac. A tak si juz cieszylam , ze go zobacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee...nie mam dziś mdłosci....może to dziwne co powiem ale czuję się rozczarowana:( To normalne że nie występują codziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulek nie stresuj się,ale przecież nie muszą być chyba codziennie mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja Ci powtarzam to juz po raz setny! :) Mdlosci nie musza byc regularne, wiec przestan sie schizowac :) Poza tym dzien sie jeszcze nie skonczyl, wiec bardzo mozliwe, ze jeszcze przyjda. Ja wczoraj rozmawialam z moim jak wrocil z pracy i ledwo co zdazylam dobiec do lazienki , tak mnie zemdlilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wsz. a powiedzcie mi kiedy jest to plamienie? kiedy miałyście ? ile po owulacji? ja niestety nie mam ani nie miałam:(szkoda... bolą mnie tylko jajniki i sutki więc pewnie na okres:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika to plamienie implantacyjne wystepuje mniej wiecej 7 dni po owulacji, ale wcale go miec nie musisz. Jest wiele kobiet, ktoe w ogole tego nie doswiadczyly, takze glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, właśnie czytam, że większość z was ma dlatego trochę mnie to zaniepokoiło... jakoś niewierze za bardzo, że mi się szybko uda, no ale okaże się za tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, ja nie miałam plamienia implantacyjnego, ani teraz ani przy tej pierwszej ciąży i z moich znajomków też nikt nie miał, to wcale nie jest warunek konieczny. Get...wiem, łoś ze mnie i już, ale ja się chyba już nie zmienię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie. Jestem w 10 tyg w ciąży i od wczoraj wieczorem pojawiły mi się przy oddawaniu moczu i podcieraniu papierem czarne plamienie(upławy). Nic generalnie mnie nie boli i czuje się dobrze, ale jestem bardzo wystraszona. Na majtki tez nic nie leci.Od samego początku biore luteine i bardzo staram się oszczędzać.Wizytę u gina mam dopiero 13.02.Czy to moze być poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to poronienie. Nigdy nie slyszalam o czarnych uplawach. Z pewnoscia nie czekalabym do wizyty. Zadzwon do lekarza przynajmniej. Wydaje mi sie, ze nie powinno sie czegos takiego lekcewazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get ma rację, zwłaszcza przy luteinie to nie powinno być plamień. Ja też nie czekałabym do wizyty. Przy poronieniu wcale nic nie musi boleć, niestety wiem po sobie. Dzwoń koniecznie do gina!Lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny,u mnie tak jak myslalam, 4 lutego przyniosl to co mogl przyniesc, nothing special... 3mam za Was kciuki, a ja musze sie wyciszyc. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulek, spokojnie, ja też nie miałam mdłości codziennie, raz w ogóle miałam tydzień przerwy i czułam się cudownie, to był dla mnie stres - że coś jest nie tak. Ja np.4 dni miałam i dwa dni nie miałam, potem jak zaczęłam wymiotować to już była masakra, ale naprawdę bywało różnie. Co do krwawienia implantacyjnego, też go nie miałam. Z tego co kiedyś czytałam ma go mniejszość kobiet, ale też liczyłam, że u mnie będzie, bo przecież już kilka dni po owu wiadomo, że coś jest na rzeczy. No cóż, ale jednak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ger-Ur-Freak-On jakoś tak od października nie uważamy, ale na początku to okresu nie miałam ponad 1,5 miesiąca więc owulacji nie było, póżniej 3 starania z duphastomem i też nic, a teraz 1szw cykl z clo, zastrzykiem pregnylu i luteiną( bo zmieniłam lekarza)... jak narazie to moje objawy to ból jajników i sutek, piersi praktycznie nie bolą, ale drugą noc mam okropne boleści brzucha, trwa to kilka minut i przechodzi, ale w poprzednim cyklu też miałam takie dziwne bóle i miałam nadzieje, że to ciąża a dostałam normalnie okres więc podejrzewam, że pewnie się zbliża... Leśna jak Cie lekarz nie przyjmie ja bym jechała od razu na pogotowie, moja koleżanka miala kiedys plamienie w czasie ciąży i 1wsze co to na pogotowie jechała.. loversweekend - szkoda:(, najgorsze to czekanie i robienie nadziei a później zaczynanie wsz.od nowa, ale zobaczysz za kilka dni znowu będziesz miała nadzieje i kolejny cykl starań, więc główka do góry:* magdulek jeszzce będziesz miała dość tych wymiotów i mdłości, zobaczysz, że wsz.będzie ok, teraz już musi być, już swoje przeszłaś, teraz już musi być wszystko dobrze:) monida - powtarzałaś test? mów nam tu szybko dobre wieści:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jade dziś z mężem oglądać autko, mam nadzieje, że kupimy... ktoś kiedyś mi powiedział, że dłuugo się starał i nic a jak kupił większe auto to od razu było dzidzi hehe... więc kupujemy większe, w sumie trochę z myślą o dziecku, mam nadzieje że się uda kupić auto i mieć jak najszybciej dzidzia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Mika może to rzeczywiście jakaś skromna zachęta dla bobasa;) na pewno warto spróbować haha!A te objawy na okres to tym się nie przejmuj, bo na ciązę objawy są takie same:) nigdy nic nie wiadomo... loversweekend, przykro mi:( ale wiesz kończy się nadzieja na ten cykl, ale zaczyna się następny, nowy, z nową nadzieją. Po prostu musimy mocniej trzymać kciuki:) Monida, powtarzałaś test? Jak się czujesz? Ja dziś znów bez żadnych mdłości, ale za to z lekkim bólem jajników, no niech sobie pracują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście test powtórzyłam i są dwie grubachne różowe krechy:-D Oprócz bólu piersi i metalicznego smaku w ustach jest ok. Chyba w piątek wybiorę się do gina. tylko nie wiem czy to nie za wcześnie, jak myślicie? loversweekend - szkoda, ale głowa do góry "kolejny cykl i nowe możliwości", a próbowałaś monitoringu cyklu? mi udało się za pierwszym razem, ściskam mika_997 - coś w tym jest, mój mąż 2 m-ce temu kupił terenówkę na 6 osób, i trach pach udało się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki! Dwa dni temu pisałam że mam jakieś plamienia gdy się kąpałam miałam czerwoną krew konsystencja to była taka jak kisiel z krwią to pisałyście że może to jest plamienie implantacyjne, a wczoraj i dzisiaj to mam takie coś brązowe przy podcieraniu się.Miała któraś z was coś takiego? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigosik, ja dalej podtrzymuję swoje, że to implantacja. Wykrakałam Monidzie i mam nadzieję że tobie te wykraczę:) A kiedy ty masz @ dostać? Monida, moja kumpela poszła do gina zaraz po terminie @ i widać było tylko tarczę zarodkową czy coś takiego. Ja przy tej pierwszej ciąży poszłam w 6 tygodniu i nawet jeszcze zarodka nie było widać.A teraz idę dopiero w tym tygodniu bo stwierdziłam że nie chcę się stresować ze czegoś jeszcze nie widać, a może już powinno być i wogóle. Ja pewnie na Twoim miejscu pobiegłabym ze dwa razy na pomiar hcg żeby tylko sprawdzić czy rośnie. Gdzieś przeczytałam ostatnio że coś widać przy hcg w okolicach 6000, ale podejrzewam że nie jest to sztywna granica, w końcu każda ciąża rozwija się inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monida- sto buziakow dla Ciebie :) Z lekarzem to bym poczekala, bo niestety nie bedzie zbyt wiele widzial, a Ty sie bedziesz stresowac, ze serduszko jeszcze nie bije i takie tam. Mika-to wcale jeszcze nie jest tak dlugo. Uda sie :) Loversweekend- nowy cykl , nowa nadzieja :) Bigosik- nie ma jeszcze @, wiec nic straconego :) Niedlugo moje badania. Mysle, ze wszystko bedzie dobrze, jednak troche sie tym wszystkim stresuje. Najgorsze jest to, ze mam tam isc o pelnym pecherzu. Kazano mi wypic ponad litr wody godzine przed badaniem, a ja nie potrafie za bardzo moczu trzymac. Nie w sensie, ze popuszcze ( oby nie;)) , ale wiele razy zmagalam sie z zapaleniem pecherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, dobrze ze cykle trwaja tyle ile trwaja a nie np 100dni moznaby sie na maxa podlamac, choc ja od wczoraj mam taki humor ze dziekuje, dobrze ze chociaz maz mnie potrafi rozweselic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulek1984 ja okres powinnam dostać 11( w sobote) a w piątek ide do pani doktor zobaczymy co powie.No mam taką nadzieje,że będzie tak jak mówisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik, spoko oko;) będzie dobrze!:) Get, a jakie ty teraz badania masz?? Pełny pęcherz???? O dżizassss....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje że będzie dobrze,ale wydaje mi się że w tym miesiącu znów nic nie będzie :-( takie mam odczucia ze ten okres w sobote przyjdzie.No ale mnie cycki nie bolą :-) a zawsze przed okresem to już z półtora tygodnia mnie bolały tak,że nawet nie można było się dotknąć. ZOBACZY SIĘ JUŻ LADA CHWILA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×