Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

zabronił przytulanek???? O boshe wiecie ja zapomniałam o te sprawy zapytać mojego gina ale trzymam M. kilometr od siebie chociaż zły jest strasznie. Ale ja się normalnie boje...Mówił ci wprost ze nie można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabronił przytulanek???? O boshe wiecie ja zapomniałam o te sprawy zapytać mojego gina ale trzymam M. kilometr od siebie chociaż zły jest strasznie. Ale ja się normalnie boje...Mówił ci wprost ze nie można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki i nic sie nie dowiedziałam :-)powiedziała tylko ze jest wszystko dobrze i ze jak dostane okres to mam zgłosić się pierwszego dnia do niej a jak nie dostane to mam za tydzień się zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik marsz robić test :):):) mi tez na początku zabronił przytulanek, powiedział żeby męża póki co trzymać z daleka, a potem to już się nie pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik niekoniecznie, skoro @ jutro, to już w zasadzie jest termin przewidywanego okresu, wiec jesli jutro rano miałaby wyjść kreska druga, to teraz wyjdzie jakaś słaba myślę. Ja test robiłam dzień po @ i też wieczorem, kreska była wyraźna. Jak ma być to myślę, że będzie coś widać i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czemu nie wyjdzie? ja wcz.robiłam a okres mam dostać w niedziele, a ty jutro to tym bardziej..no nie daj się prosić, zmykaj do łazienki, chcesz się cieszyć jeszcze dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik, przyłączam się do apelu, rób test!!!!!!!!!! Nie daj się prosić!:) Wyjdzie wyjdzie, zobaczysz;) szarlotka, a kiedy wznowiliście przytulanki?? Bo mój M mi wczoraj wyjechał tekstem, ze jak to go już chyba nie kocham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulek powiem Ci, że my to tak do dzisiaj ostrożnie, mąż na szczęście to rozumie, moja ciąża z racji zaawansowanej endometriozy jest bardziej zagrożona. Także ja mam potwornego stresa za każdym razem, zapytaj gina następnym razem, bo przecież nie ma raczej przeciwskazań jak ciąża przebiega tak jak trzeba. A podobno nawet przytulanki wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to gdzieś na necie czytalam o tych przytulankach i w sumie to różnie piszą, ja to właściwie teraz jakos nie mam szczególnej ochoty, może dlatego że nie są komfortowe te pociągania w dole brzucha, albo wogóle przez sam fakt że coś mogłoby się stać. Ale słyszłam że później to trudno się powstrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecna jestem :-) tylko się zastanawiam czy jest sens robic bo i tak mi się wydaje ze się rozczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik, ja cię chyba zaraz uduszę jak boga kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze go nie zrobiłaś??? Jesli masz się rozczarować to tak samo się rozczarujesz gdy dostaniesz @ a chyba lepiej wiedzieć wczesniej cooo???? grrrrr, rób ten test babo!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie rób! bo chce isć spać a nie pójde póki nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie zebym sebie i was rozczarowała to ide zrobić :-) jak chcecie to będziecie mały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik - proszę zrób test - ciężarnym się nie odmawia, bo myszy będziesz miała ;-) magdulek - powiedział dosłownie "żadnego SEKSU aż do piątku, a potem zobaczymy", mój mąż nawet się zmartwił, że najpierw klęska urodzaju a teraz ścisły post :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monida teraz to mnie utwierdzilasw przekonaniu że dobrze robię:) trudno musza być jakieś wyrzeczenia:) bigosik my tu czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dopóki nie ma @ jest szansa! i przepraszam za te myszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz jutro czy dostaniesz @, a mierzyłaś dziś temp.rano? a zmierz sobie jutro zobaczysz czy bedzie wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik no to za miesiąc będą dwie :):):) albo jeszcze i w tym, bo biorąc Twoje plamienie, które wspólnie orzekłyśmy, mogło być implantacją :):):) mogło minąć za mało czasu na pozytywny test :) bo przecież to plamienie to zaledwie kilka dni temu, a to kilka dni potrzeba, żeby na teście było widać. Także głowa do góry, jak nie teraz to wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, do @ to jeszcze nic nie wiadomo :> grrrr zestresowałam się tobą bigosik no... ja pieprze...znowu nic mnie nie boli, ani piersi ani jajniki,...i znowu sraka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy mi lekarka nie kazała mierzyć temperatury i nigdy tego nie robiłam :-) miejmy nadzieje ze za miesiąc będą te 2 wymarzone kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zmierz sobie rano, mi zawsze jak spadała to wiedziałam że dostane okres nast.dnia, a wcale nie zawsze mierzyłam regularnie, a jak wysoka temp.się utrzymuje to oznacza że możesz być w ciąży, a spróbuj rano, tylko nie wstawaj z łóżka tylko od razu po przebudzeniu.. a jak nie chcesz to poczekaj może jest zawcześnie, będzie dobrze kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×