Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

christina91

Zaczynamy odchudzanie:)27.04.2011

Polecane posty

Gość Samosia...
na tych kremach pisze ze jedna miejsce objete zmianami tzn celulitem trzeba masowac przez 5 minut :D po 30 sekundach mi rece odpadaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosia wiec musisz kogos zatrudnic by ci wsmarowywał ;) mi po kolacji kryzys minął :) ciesze sie ze na tej mojej diecie porcje moge jesc jak duze chce tylko pilnowac sie kilku zasad :) no mam nadzije ze kilogramy beda spadac , chociaz tak zdrowo jeden kilogram na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny :) Fajnie, że tyle napisałyście, miło się czyta:) Anaaa- trzymaj się, będzie dobrze, zobaczysz.. :) Ale fakt, ten czas przeraża... Leci za szybko. Gabela- ja na razie się nie ważę, nie mierzę. Poczekam z tym. :) Samosia- witaj! :) A jeśli chodzi o mój dzień, to minął dobrze. :) Jadłam regularnie, ćwiczyłam. :) Cieszę się z tego :) Ale z humorem bywało średnio. A jak tam u Was? :) Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia...
Cały czas mam ochotę coś zjeść.. . pije wode żeby sie powstrzymac ale nie bardzo mi wychodzi, rece mnie świerzbia az żeby coś wziać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie powoli zaczyna dopadać wieczorne ssanie :) Ale da się przecież wytrzymać. Opowiem wam, co dziś przeżyłam niedawno w sklepie. Weszłam tylko po jabłka. I na samym wejściu... chipsy. Po prostu prawie umarłam wychodząc ze sklepu bez nich... Naprawdę, nie wiem jak się powstrzymałam żeby ich nie kupić. Takie XXL, chyba paprykowe, po prostu cudo... Wrócił mi jako taki nastrój i od razu razem z apetytem. Już sama nie wiem co gorsze - brak humoru czy dobry humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaaaa- oj, ich to już dłuugo nie jem. :) Ja właśnie pozwoliłam sobie na jogurt. Pójdę spać późno, więc nie ma tragedii. :) Nałożyłam maseczkę alabastrową, mogę Wam ją polecić, świetnie wygładza skórę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, spokojnie dziewczynki ja dzisiaj wracajac z uczelni autobusem byłam torturowa przez jakąś dziewczyne ktora stała obok mnie i jadła batona i albo już miałam omamy albo jeszcze do tego mlaskała:P W pewnej chwili to już chciałam isć w drugi kąt autobusu bo myslalam ze oszaleje, ale dałam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio jadłam chipsy jakieś 2 tygodnie temu i strasznie za nimi tęsknię :( Po diecie jak zacznę zwiększać sobie limit kalorii to na pewno będę wciskać w jadłospis chociaż małą paczkę co jakiś czas. Chipsy i czekolada to moja miłość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........wzr.....wg27.04.....wg.teraz....wg16.05...wg0 1.06...cel....lat gabela......170......63.............x................x... .......x..........55......x kaktusko..169......69.............x................x..... .....x...........65....30 christina91.171....66.............x................x..... ......x...........56....20 Anaaaa.....166.....54..............x................x.... ......x............49....x LoganDeLuca.173...66............x.................x...... ....x...........56....20 różowa Gosia 154...55...........x.................x..........x........... ..49....21 trutututu....1.68....62...........x................x..... ....x............58.....24 techtel_mechtel...175...79.....x.............x........... x........65......20 Oobca_........165...61...........x.........x............. .x....... ....x.....56 Blanka2011. dlugowlosaOsa..172cm...62,2kg.......x........x........x........54kg.....21 Placki otrębowe z tuńczykiem: *puszka tuńczyka w wodzie *3 lub 4 łyżki otrąb OWSIANYCH *1 jajko Wymieszać, smażyć bez tłuszczu na patelni teflonowej najlepiej bez oleju! Polecam bo są bardzo soczyste i pożywne. Pamiętajcie dziewczyny że otręby są największym przyjacielem w trakcie diety, to źródło błonnika. Spożywanie 3 łyżek otrąb dziennie zapobiega wchłanianiu się tłuszczu i cholesterolu na odcinku jelit, co pomaga w szybkim gubieniu kilogramów. Również przywracają regularność wypróżnień. Jakby ktoś był zainteresowany innymi potrawami z otrąb to dam chętnie przepis, np. tosty które są całkowicie dietetyczne a w smaku jak świeży chlebek, moja mam myślała kiedyś że podpiekam sobie bułkę taką z piekarni, bo tak ładnie pachniało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia...
marze o "Milce" orzechowej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaMa83
Hej dziewczynki:) ja dzisiaj zaliczam dzionek do udanych, nawet bardzo:))pocwiczylam 74 min na rowerku stacjonarnym, potem zrobilam 6stke Weidera, takze jest oki:) zjadlam dzisiaj 600 kcal, wiem ze to troche malo,bo mam limit 1000 kcal dziennie,ale do poznego popoludnia bylam zaganiana, nie mialam czasu, a potem cwiczenia i tak jakos nie bylo czasu...ale zjadlam wielki talerz surowki przepysznej z paluszkami krabowymi, jajkiem i krewetkami, pyszoootka:))no i 2 jogurty vitalinea, mrozone,bo takie uwielbiam, smakuja jak lody:)) czytam wasze posty i zauwazylam ze niektore z was uzywaja wspomagaczy, typu goodbye appetite, l-karnityna itp. ja osobiscie tez uzywam fat burnera i l-tyrosine. dziewczyny uwazajcie z l-karnityna, bo przy regularnym stosowaniu wzmaga apetyt!!!!jest to udowodnione naukowo, a ja wiem to z autopsji, wiec nie polecam dziewczynom ktoreborykaja sie z nadmiernym apetytem. zamiast l-karnityny zaopatrzcie sie w l-tyrosine, ma tak samo jak l-karnityna dzialanie spalajace tluszcz, ale dodatkowo hamuje apetyt a nie go wywoluje:)polecam, mo pomaga:)jezeli uzywacie fat burnerow to tez czytajcie sklad i wybierajcie te z zawartoscia l-tyrosyny zamiast l-karnityny. no i oczywiscie pijcie zielona herbatke, bo to samo zdrowie i poprawia metabolizm:))wode tez polecam, gdyz oczyszcza organizm z toksyn, co jest bardzo wazne przy odchudzaniu, ja pije mineralna i przegotowana(na czczo 1 szklanke i przed snem),pomaga poprawic prace jelit. a co do octu jablkowego,to na mnie niestety nie dzialal dobrze, mialam zgage i chcialo mi sie po nim bardziej jesc...ale kazdy organizm inaczej reaguje,wiec dziewczynom ktore stosuja i nie maja takich objawow polecam, gdyz ocet jablkowy swietnie oczyszcza i regeneruje watrobe:)oki dziewczynki mam nadzieje ze moje rady na cos sie wam przydadza:))pozdrawiam was wszystkie i zycze powodzenia w traceniu tluszczyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Nigdy nie jadłam otrębów. Natchnęłyście mnie i jutro biegnę kupić :) A powiedzcie jeszcze, ile to ma kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Christina91- hehe, silna wola i mocne nerwy to postawa :P Anaaa- ja nie jadłam rok z troski o zdrowie:) do czasu ostatnich dwóch miesięcy, tzn. napadów... Wyobraź sobie jaki to był dla mnie cios. Po takim czasie taka porażka. Nie mogę jeść czekolady ze względów zdrowotnych, a od chipsów po prostu się odzwyczaiłam dla kondycji organizmu. Oczywiście rzuciłam to znowu. :) Zależy mi na zdrowiu, sam lekarz mi zabronił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie teraz natchnełaś na te otręby jutro się za nimi rozejrze:)Ale mam teraz głoda ehhh...ale walnełam sobie szklane wody i mam andzieje ze uspie moj glod chociaz na troche:)A poza tym zaraz luby przyjedzie, a wogole ma dla mnei jakas niespodzianke i modle sie zeby to nie było nic słodkiego...:o Bo oczywiscie nie przyznalam sie ze sie odchudzam razem z wami:) chce mu zrobic taka mala niespodzianke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama83- widzę, że znasz się na rzeczy, hehe:) NIe używam wspomagaczy, ale warto wiedzieć. :) Co do otrębów to dodaję pszenne do jogurtu, bardzo lubię, są super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalorii, hm nie wiem ale ich się nie je np po pół szklanki, tylko po kilka łyżek, np do owsianki na mleku (całą miseczkę) wystarczy dać 3-4 łyżek i jeśli gotujemy na wolnym ogniu powstaje bardzo gęsta. Aha dziewczyny najważniejszego bym zapomniała ;) : OTRĘBY ZWIĘKSZAJĄ SWOJĄ OBJĘTOŚĆ 30-krotnie w żołądku, przez co świetnie zaspokajają głód i działają jak miotełka na nasze jelita. Polecam raz jeszcze. Najlepiej jeść owsiane bo pszenne są ostrzejsze i bardziej kaloryczne. Ale nie dajcie się w sklepie zmylić, płatki owsiane, czy otręby granulowane, to nie to samo co otręby- nie mają już takich właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
180kcal na 100g - tak znalazłam co do tych otrębów. To w sumie niewiele, na pewno się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia...
mam w domu otręby granulowane o smaku owoców leśnych, co moge z nimi zrobic? w czym je wykorzystac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli macie chcice na słodkie, mam przepis na nutellę całkowicie bezcukrową :D powaga, jedłam ją dzień w dzień a mimo to w miesiąc schudłam 10kg. Całkowicie bezcukrowa a jedynym tłuszczem w niej jest kakao, świetnie nadaje się do dietetycznych naleśników, gofrów lub solo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia...
dlugowlosaOsa- możesz napisać przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie właśnie! Ojejku, byłoby cudnie taką nutellę podjadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly86
ooo tak czekamy na przepis na nutelke :-) mniam :-) a co jaacie na obiadek ? moze napisalybyscie kazda po jednym chociaz przepisie :-) ja nie wiem co mam robic , jak przyprawiac te dania i co wazniejsze najesc sie nimi ... ja dzis godz: 10 - musli z mleczkiem 15- salatkowy misx 19- smoothies :-) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly86
aaa no i zapomnialam dodac 45 minut szybkiego marszu i godz hula hop :-) to wszystko na dzis jutro powtórka z rozrywki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUTELLA: - 7 łyżek mleka odtłuszczonego w proszku - 1 czubata łyżeczka kakao odtłuszczonego(np Decomoreno) - 3 czubate łyżki słodziku albo ok 8 tabletek, wedle upodobań - 8 kropli aromatu orzechowego, może być bez - 2-3 płaskie łyżki odtłuszczonego mleka płynnego - 1 żółtko Smacznego kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly86
dlugowlosaOsa ------> a jak robisz te nalesniki beztluszczowe :-) ??? mam na nie ochote !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia...
Kupiłam dzisiaj to gotowe danie z HORTEXU, co daje sie do mikrofali i po 7 minutach jest gotowe... tam jest ryz, kurczak i warzywa, pisało że porcja zawiera jakies 300 kcal, zrobilam to dzisiaj, a pozniej sie dowiedzialam ze moja siostra w takim samym produkcie znalazla gąsienice... :/ fuuuuuuuj myslalam ze zwymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Wam dietetycznymi przepisami na pewno nie pomogę, bo jem normalnie... :) Tymczasem uciekam, czas na relaksującą kąpiel. :) Pozdrawiam i do jutra. :) Miłej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NALEŚNIKI Składniki na 3 duuże nalesniki: 2 jajka 1 łyżka skrobii kukurydzianej, może być 1 łyżka budyniu śmiet. pół szklanki mleka szczypta soli Wszystkie składniki dokładnie wymieszać (ja to robię widelcem:)).Wychodzi bardzo rzadkie ciasto! Wylewać na gorący teflon i smazyć na średnim ogniu*, tak aby masa się porządnie ścieła. Przewracać w momencie, kiedy brzegi się zarumienią i masa się zetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×