Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Mufi - ja też mam wizytę 10 sierpnia :) Ja jestem na L4 od maja i jeszcze mnie Zus nie kontrolował . My często z pracy sprawdzaliśmy pracowników ale tych którzy mieli krótkie zwolnienia i od różnych lekarzy, wtedy wysyłaliśmy do Zus-u żeby sprawdzili i Zus wzywał takie osoby na komisje, a co do wizyt domowych to tylko komisyjnie sprawdzaliśmy pracowników w domu w okresie letnim. Nie słyszałam żeby Zus się pofatygował do kogoś do domu. Mój mąż 2 lata temu był 6 miesięcy na L4 i tylko go raz Zus wezwał ale on miał problemy i mu nie cofnęli L4 Z tego co wiem to kobiet w ciąży nie kontrolują szczególnie u nas ja należę pod Zus w Legnicy. Też martwiłam się co będę robić ale jak na razie to nawet nie mam czasu domu posprzątać :) bo ciągle gdzieś wybywam i tak szczerze to do końca września raczej będę tam gościem bo nad jeziorkiem zamierzam siedzieć, no i jak małż mój dostanie urlop jeszcze to koniecznie nad morze na dorsza smażonego pojedziemy. Musze się pochwalić że przy stażu 8 lat pracy to moje 2-gie L4 ale od razu konkretne :) Pierwszy raz byłam jak palce u nogi połamałam - sierota taka czasami jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimela widzę ,że i ty się zdecydowałas na pokazanie brzunia Śliczny domek maluszka :)szczuplutka jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek, nie ma za co :) Życzę powodzenia i trzymam kciuki aby było wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 ] ja też mam dylemat co założyc dziś do lekarza pewnie tuniczkę założe i leginsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimela już na Garnku dodałam ciebie do ulubionych i komentarz nawet ci dałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , ja tylko ciemny chlebek wsuwam no i duzo tluszczow omega 3 spozywac tak mi gin powiedzial. a no i mam zaparcia to sliwki jem, ale to tez mi tak az nie pomaga, mam problem Postaram sie zrobic zdjecie brzuszka, i puzniej wkleje. A co do zapalen pochwy to slyszalam ze rumianek koi, i zmiejsza swedzenie. Moja corka jak miala zapalenie to raz a porzadnie trudno bylo ja wyleczyc, caly czas drapala i zaparzalam kilka saszetek rumiamku i wlewalam z woda do miski lub do wanny i ona sobie tam siedziala i moczyla z kilka minut.... a usg tez juz mialam brzuszne, to zalezy od sprzetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimela Juz na Garnku dodałam ciebie do ulubionych :) i nawet dałam ci komentarzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
dzięki Cama :) ja szczuplutka? ja się już czuje jak wieloryb i startowałam z 60 kg przy 165 cm :) ale ponoć tej wagi po mnie widać nie było, chyba fitnes zrobił swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 chyba idzie ta pogoda w Twoją stronę :P także może złapiesz jeszcze dziś trochę promyków :D Ebel ja w poprzedniej pracy też pisałam do ZUS o kontrole moich pracowników. Tyle że w moim przypadku to od pierwszego dnia będzie płacił mi ZUS. Koleżanka ma znajomą w zasiłkach i mówiła że robią sporadyczne kontrole w domu. Przynajmniej w naszym mieście. I był tu na kafe jeden topik na ten temat. Ja osobiście nie znam żadnej mamy która miała kontrolę w czasie ciąży. Może i mi sie upiecze, ale wolę dmuchać na zimne i raczej z domu nie wychodzić. Jak cię nie ma w domu to zostawiają list w skrzynce że masz wyjaśnić dlaczego Cię nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimela Tak kochana szczupła ja z koleji startowałam z wagą 63 przy wzroście 160 więc ja mogę być jak wieloryb :) hhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Dzień dobry dziewczyny....a co tu tak pusto??? wstałam z myślą ,że musze nadrobić wpisy a tu nic nie ma....oj dziewczyny meldować się...szybciorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki my to jestesmy ekspresowe w pisnaiu postów, weszłam na grudniówki, to maja dopiero 50 stron i ledwo 1/4 zapisanych ciezaróweczek co my hehe:D styczniówki góra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
o przepraszam są z rana wpisy , laptop mi nie odświeżył strony..ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rimela ladny brzusio... ja to chyba bede miala z was najwiekszy brzusio he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ze zwolnieniem to zależy co macie wpisane, bo jeśli nie musisz leżeć to nie musisz siedzieć w domu. Ja mam wpisany kob 2B i codziennie spaceruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ja bym dała zeby moc pojsc sobie na takie L4 a tu dupa bede musiala pracowac do konca ciazy:( odbije sobie przy drugiej cazy jesli takowa bedzie:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 a ja to chyba jednak zaprezentuję się u gina w sukience bo niebo się przejaśnia i jak sprawdzałam pogodę to ma być słoneczko po południu, a poza tym jest ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 nie mogłam się oprzeć i ja dodałam Ci komentarzyk bo przypomniałam sobie, że mam tam konto ;) Liliowa to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira1 czekaj aż zobaczysz jaka ja już jestem wielka :-) i mąż i mama mówią że mi w pupę trochę poszło, ale tego Wam nie pokażę :D Aless nie do końca tak jest jak piszesz, to że masz chodzące nie oznacza że możesz iść na zakupy, a jak przyjdzie kontrola i Ciebie nie będzie to i tak będziesz musiała się wytłumaczyć gdzie byłaś, nawet jak masz 2B. Mój pracownik miał leżące, otworzył drzwi babeczce z ZUS trzymajć mopa w ręku bo właśnie sprzątał - nieźle się musiał tłumaczyć żeby mu zasiłku nie cofneli. Teraz jest dużo kontroli bo ludzie na masową skalę kombinują. Traca prace od razu zwolnienie, ale nie stresujcie się tym. Wystraczy powiedzieć że byłyście na badaniach i sparwa załatwiona. Gorzej jak ktoś was podkabluje bo i tacy uczynni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) nie mam kiedy tu zajrzeć i poczytać bo cały czas mnie coś rozprasza, poza tym ogarnęła mnie mania sprzątania prania układania, gotowania, i czegoś robienia ogólnie mówiąc :) poprostu nie mogę w miejscu usiedzieć tyle mam energii :) a jeszcze się pochwalę że ostatnio jak leżałam wieczorem to maluszek tak fikał w brzusiu, super uczucie naprawdę.. teraz juz jestem pewna że to był on. a i jeszcze coś, pisałam ostatnio że nie bardzo jestem głodna i wogóle.. no to się właśnie niedawno zmieniło.. odkąd mnie opanowała energia do działania tak jestem potwornie głodna, wczoraj w nocy wstawałam i płatki z mlekiem wsuwałam- szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna ja wybywam bo u nas jeszcze nie pada poczytam i odezwę się wieczorkiem. miłego bezdeszczowego dzionka życzę i pozytywnych wizyt u ginka. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoniaJulia jeszcze jedno pytanko do Ciebie mam ;) Czy odczuwałaś jakoś tą skracającą się szyjkę, bolało Cię coś? Dziewczyny podeślijcie jeszcze jakieś linki gdzie można zamówić fajne ciuch ciążowe, bo nigdy przez neta nie kupowałam ubrań, a teraz chyba będę zmuszona. Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 Ja to się wybiore na zakupy do H&M fajne ciuszki tam mają ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi czy byłaś na badaniach można sprawdzić, może lepiej być np w aptece??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira słodki masz brzuszek dodałam ciebie do ulubionych jestem GaZar na garnek.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cama ja kupilam ostatnio dzinsowe z H&M ale w niemczech super i pas nie jest az tak duzy, i bardzo wygodne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
ira fajny domek :) widać każda z nas ma inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×