Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Alka - bo ja to tutaj taka etatowa Zołza jestem ;) monia- mnie też pępek nie boli . Mufi- brakiem witamin się nie martw, jak badania wychodzą ok to nie są potrzebne . Ja tez mam jutro wizytę , nareszcie ... chyba będę miała usg i liczę że poznam płeć dzidziusia :) Ja idę na 16 i całe szczęście bo jutro jakieś zamieszanie ma być na drogach przez pogrzeb tego komendanta straży . kokosznel- no taki ten świat mały ;) synia- witaj :)) Gosia - stopki to bardzo dobry pomysł :) Mnie chodziło o to że to jest forum otwarte , każdy może pisać i czytać , mniej czy więcej , ja też pisze różnie , codziennie albo co kilka dni, bo albo nie mam czasu albo nie mam ochoty albo brakuje weny , więc uważam że każdy kto jest w temacie forum może się dopisać do tabelki . A jak ktoś chce być bardziej prywatny to może założyć forum zamknięte i po problemie . Ja zostaje w starej tabelce i zrobię sobie stopkę . Z mojej strony koniec tego tematu bo są inne fajniejsze :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin porodu "z ostatniej miesiączki" jest stały i nie zmienia się. Osobiście tego się trzymam ;) Przy każdej wizycie u lekarza i mierzeniu malucha może być wyznaczany różny termin porodu, gdyż bazuje na wielkości=długości dzidziusia, a każdy rozwija się ze swoją własną szybkością - stąd te różne terminy. Spokojnie dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synia87
styczniówki 2012 znacie juz plec waszych dzidzi ??? :) dane do tabelki styczniówek :) wiek 24, Gliwice woj.slaskie, plec jeszcze nie znana :P termin na 22.01.2012 wg badania prenatalnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra - własnie o Tobie wczoraj myślałam , bo się długo nie odzywałaś i Cię chyba myślami ściągnęłam. Pamiętam , że miałaś wyjazd do Warszawy i chciałaś tam iść do lekarza udało się ??? Ja tez już chcę zacząć na dobre zakupy maluszkowe jak poznam płeć :) Po za tym co mamy po córci to na razie kupiłam tylko niebieski kombinezon na przyjazd ze szpitala :) Oglądam sobie teraz komody do kąpania dzidzi , obok sypialni mamy malutką łazienkę, ciasno tam na wanienkę wiec córkę kąpaliśmy na łóżku w sypialni i mój kręgosłup bardzo to odczuł . Podobają mi się takie : http://allegro.pl/komoda-kapielowa-brevi-acqua-wanienka-przewijak-i1751181411.html albo takie : http://allegro.pl/wanienka-przewijak-komoda-regal-kapielowy-0045-i1744024619.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, już zakładam konto na garnek.pl , robię fotki i już wklejam to moje niedzwiedziowe cudo...przy okazji pokażę wam mój gruby brzuch... PS. 5 minut....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - ja też zaczęłam się rozglądać za wanienkami, na pewno kupię taką z "wkładką", aby maluszek mógł na niej leżeć. Myślałam o takich zestawach jak pokazałaś, ale jeszcze nie wiem, nie bardzo mam miejsce. Na razie myślałam o stojaku do wanienki (chyba się składa). Poza tym zastanawiam się nad zakupem kołyski, takiej na kółkach, aby można było ją przemieszczać di drugiego pokoju, np. taką: http://allegro.pl/gluck-kolyska-z-baldachimem-dla-dziewczynki-i1754854815.html a łóżeczko kupilabym po ok. 3 miesiącach. kat-har-sis i Martini - tak, każdy maluszek rozwija się w swoim tempie, ja z ostatniej miesiączki termin mam na 03-01-2012 i tego się trzymam, z USG miałam już na 30-12-2011, ale na ostatniej wizycie znów 03-01-2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan - ale masz zgrabniutki brzuszek, ja przy Tobie wyglądam jakbym jechała już na porodówkę.... Wieczorkiem może wrzucę moje zdjęcie, ale jestem naprawdę duża... Ciuszek słodziutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32---wrzucaj wrzucaj, coś ta trzecia ciąża faktycznie na razie mnie oszczędza..hehe..w poprzednich w tym tygodniu wyglądałam już jak po terminie ...byłam przeogromna i na wadze miałam już plus15kg do końca ciąży następne 15 przybrałam w tej jak na razie nie przytyłam więcej jak3 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synia87
do GOSIACZEK 126 - jakbym siebie słyszała :))) mi juz minely 3 pierwsze miesiace ciazy i "ciezkie" dolegliwosci mijaja...chodz niektore zapachy do dzis nie strawie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan dokładnie tak sobie Ciebie wyobrażałam :d Malusi brzuszek Kika nie przypominaj mi o tej kołysce bo znowu mnie na nią najdzie ochota a ja już dałam sobie z nią spokój :D Ta komoda fajna sprawa, ale kolejny wydatek. Ja wymyśliłam że na pralce zrobię sobie blat na którym położę przewijak i tam będę mydlić dzidziusia a potem mąż będzie wkładał do wanienki na stojaku, no ale jeszcze zobaczymy. Ale mi dziś brzuch rozpiera na wszystkie strony, jestem ogromniasta - aż sie boję pomyśleć co będzie za 5 miesięcy. Już 91 cm w brzuszku a na wadze jakieś 2,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja tez mam duży brzuszek, wrzucałam już zdjęcie rozsan, ten kombinezonik jest cudaśny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika79 - fajna ta kołyska, ja myślałam raczej o drewnianej, ale w takim razie jeszcze muszę się zastanowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, dziewczyny, robimy się coraz mniej anonimowe :) Rozsan - zgrabniutki brzuszek, no a kombinezon-futrzak przezabawny i praktyczny, w sam raz na szwedzkie mrozy :) Kika - haha, podoba mi się Twój nowy przydomek :P Refleksyjne zołzy są na wagę złota :) Jeśli będę miała córę, na niewiniątko nie będę jej chciała wychować, ale na charakterną, choć wrażliwą, babę z pazurem. Ale jeśli mowa o płci, zmienia mi się przeczucie - zaczynam podejrzewać, że jednak syna pocznę :) Mimo że wysypało mi nieco twarz krostami, co wg mojej bratowej niezawodnie wskazuje na lokatorkę brzucha... :P A macie już pomysły na imiona? Czy nie zdradzamy? Ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka28, dla chłopca Piotr Tomasz, tak jak lider Paktofoniki, Magik (nie obchodzi mnie ze nie żyje ani opinia innych) dla dziewczynki nie wiem, byłam nastawiona na chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej wanny na podwyższeniu, fajna sprawa, nawet nie sądziłam, że takie wynalazki już są na rynku. Bardziej mi sie podoba pierwszy link Kiki. Ale ja pojęcia nie mam, jak się będę organizować, gdy dziecko przyjdzie na świat, bo planujemy przeprowadzkę jesienią, choć nie wiemy jeszcze, gdzie... Więc trochę muszę poczekać, zanim zacznę planować wyposażenie. Ale fajnie, zbieram dzięki Wam przydatne informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaa - rozsan, dla córki mamy takie samo imię :) Dla synka Staś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam nastawiona bardziej na chłopca i już od dawna miałam imię pewniaka - Maciek. A teraz zastanawiam się nad imieniem dla dziewczynki - nie jest łatwo, na chwilę obecną moim faworytem jest Agata, wcześniej zastanawiam się nad Asią. Tak naprawdę podobają mi się jeszcze 2 imiona: Pola i Iga, ale mamy już zajęte w bardzo bliskiej rodzinie, niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi - ja na razie tylko marzę o tej kołysce , bo nie wiem czy będą pieniążki na nią ,a wózek i kojec jest więc to w sumie zbędny wydatek, tylko taka moja zachcianka :) Fajne te komody , jak takiej nie kupię to też chociaż stojak i nową wanienkę bo ta Zuzi pękła , a leżaczki tez mam . Nie polecam tylko tych podkładów -wkładów czy jak tam zwał z gąbki np sa takie w kształcie misia , to jest tylko siedlisko bakterii , trzeba je porządnie płukać albo prać i jeszcze porządniej wysuszyć . A czemu chcesz mydlić obok wanienki , trochę niebezpiecznie tak przenosić dziecko . Alka - moja znajoma jak była w ciąży powtarzała cały czas że chce mieć synka bo dziewczyny (kobiety ) to mają przewalone , zawsze dostają po tyłku itd ale w końcu jej się odmieniło że jedak może byc córka bo ona ją wszystkiego nauczy , jak sobie radzić w życiu i urodziła córkę :) Co do tego że "córka zabiera urodę matce " to jakoś w to nie wierzę , z Zuzą nie miałam żadnych problemów z cerą , wyglądem i wszyscy twierdzili że dla tego będzie chłopak . Ja dla dziewczynki miałam wybrane Liliana ale znajoma mi podkradła i już nie chcę , teraz mam Laura albo Ola , a dla chłopca jeszcze z pierwszej ciąży był Kajetan , a ostatnio podoba mi się Aleks , mąż sie jeszcze nie wypowiedział w tym temacie . Mam nadzieję że lekarz jutro trochę ułatwi szukanie imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan - Twoje fotki zobacze jak bede korzystała z komputera. My dla dziewczynki wybralismy Natalie, a dla chłopca Dawid, Damian albo Kuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszyscy do brzuszka mówią Dawidek, więc pewnie już tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika z tym mydleniem poza wanienką to mam tak po kąpielach chrześniaka, ale jeszcze zobaczymy jak nam będzie wygodniej z naszym. Pamiętam jak urodziło się moje rodzeństwo to były kąpiele w pokoju, koniecznie fiolet do wody :D ach.. ale miło to się wspomina. 5 osobowa rodzinka w kawalerce :D My do brzuszka mówimy Wiktorek - naprawdę zdziwię się jak będzie dziewucha. Wtedy będę musiała jakoś męża namówić na Małgosię. Mi też podoba się imię Aleks, a Wiktor to wynik kompromisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan mam takie same okulary (te z czerwonymi oprawkami :) ) brzusio cudny :) ciuszek extra :) co do imion chłopak: Mikołaj,Adam dziewczynka: Anastazja,Laura,Roksana,Alicja,Marcelina aby wybrać coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan - brzuszek bardzo ładny i jeszcze mały ;) - nie jestem sama. Uszatek rewelacyjny, u mnie to znajdzie się na 1 miejscu "ciuszkowej" listy ;) Kika - świetne są te kołyski które pokazałaś. Do tej pory jeszcze nic nie oglądałam, ale jak patrzę na takie słodkie rzeczy to z miejsca ruszyłabym na łowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×