Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Zastanawiam się tylko czy zostanę styczniówką czy może grudniówką :) Wolałabym urodzić w styczniu, ale mam termin na 5 stycznia więc wszystko jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym wolala urodzić w styczniu ale kto wie:) U mnie z imionami zamieszanie juz sama nie wiem co mi sie podoba:P mam nowe typy:P Natalia, Iga, Wiktoria Ksawery, Krzysztof , Mikołaj:P i juz sama nie wiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już zdecydowaliśmy się na Natalię, mąż zakochał się w tym imieniu :) Do nazwiska też pasuje. Wszystkie Twoje typy również mi się podobają. Mam chrześnicę Wiktorię. Myślałam też o Weronice, ale mąż nie chciał. Dla chłopca mamy 3-4 typy imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mojemu tez bardzo podoba sie imie Natalia głównie to byla jego propozycja:) sama nie wiem hehe wiecej ladnych imion jest meskich i wiekszy wybór:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) cały weekend tu nie zaglądałam i teraz nadrabiam :) ja jeszcze nie wiem jak z imieniem bo z mężem mamy odmienne gusta, czuję że będziemy się ostro spierać :D z męskim będzie najgorzej bo mało które mi się podoba :P a taka jestem ciekawa czy dziewczynka czy chłopczyk będzie :) my wczoraj wybraliśmy się nad jezioro Solińskie jako co roku 15 sierpnia:) pogoda nam dopisała:) a teraz za oknem szaro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki narazie nie myślę o imionach bo nie wiem co w brzuniu mi siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokosznel - właśnie odnalazłam link z sukienką, która tu pokazywałaś (wcześniej na kom.nie mogłam zobaczyć zdjęcia). Jest naprawdę bardzo ładna, świetna sukieneczka. Zamówiłaś ją? Tylko ja bym się obawiała zamawiać w ciemno bo mam złe doświadczenia. Cama - też nie wiem co tam w moim brzuszku rośnie, ale o imionach rozmawialiśmy z mężem już daaawno, gdy jeszcze w ciąży nie byłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 w końcu jej nie zamówiłam, ale jeszcze nie wiem co zrobię, chodziłam po sklepach i nic fajnego nie znalazłam ... teraz kurczę wszystkie sukienki są "na jedno kopyto"... ale mam dzisiaj lenia, nic mi się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja też mam lenia i strasznie chce mi się spać. Spałam bardzo mało, długo nie mogłam zasnąć, budziłam się dwa razy. Śpimy tu u teściów na poddaszu i nad ranem strasznie padało i deszcz tak walił w dach, do tego psy sąsiada wyły ;/ Idę zrobic sobie kawę. Dzień taki pochmurny, choć teraz chyba niesmiało wychyla się słoneczko :) Chcieliśmy zrobić ognisko wieczoram, ale patyki zalało i chyba nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi-bardzo podoba mi sie imie Natalia, niestety u mnie w rodzinie juz zostalo zarezerwowane,podobnie Olga ;) Ja wogole mam dylemat z imieniem, bo chcialabym ,zeby to bylo imie ktore dobrze funkcjonuje i w UK i w PL, wiec wybor jest naprawde ograniczony...a podoba mi sie wiele imion polskich ktore dyskwalifikuje stopien trudnosci wymowy zagranica-b.podoba mi sie imie Milosz,Bartosz ...tylko tutaj takie imiona to by nam utrudnialy zycie :( A tak na marginesie, to w pierwszej ciazy pomylili mi sie z plcia dziecka ;) mialam usg w Pl i w Uk, i powiem,ze ciezko jest sie przestawic w jednej chwili z chlopca na dziewczynke ;P wiec teraz bede ostrozniejsza i nie bede sie nastawiala na 100 % Ale Wy w Pl macie duzo wiecej badan usg wiec prawpodobienstwo pomylki jest niewielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolatta-- my tez mielismy problem czy imionka wybrać polskie czy typowo Szwedzkie, ale staneło na tym że pierwsze imionka bedą typowo Polskie HANIA I MAKSIU. a drugie będą typowo Szwedzkie, niestety nie mamy jeszcze typów co do imion Szwedzkich.. A co do usg i pomyłek, ja będe mieć chyba jedno usg do końca ciaży więc nie nastawiam się że dowiem się co tam się kryje miedzy nóżkami, będzie niespodzianka przy porodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bee dziewczynki sobie zaglądałą o czym gawędzicie a w między czasie nastwie pranie i zrobie obiadek a ma dzis Barszczyk mieszany z żurkiem do tego jajeczko i ziemniaczki z kiełbaską białą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaryba
Witajcie ja też styczniówka;D dokładnie termin na 23;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan to daj znac jak bedziesz juz miala jakies typy szwedzkie , bo jestem ciekawa :) Hania ---super imie, ale niestety moj maz jest nieprzekonany do niego za bardzo:( Zreszta on wogole ma inne wyczucie smaku co do imion , podobaja mu sie bardzo stare polskie imiona typu Tekla,Pelagia, Roman... ale moze to dlatego,ze on jest Anglikiem i dla niego te imiona brzmia ciekawie. Narazie mamy Amelie, ale ja odkad tylka siegam pamiecia chcialam miec dziewczynke o tym imieniu, wiec w nieoczekiwanym momencie kiedy pojawila sie na swiecie dziewczynka zamiast chlopczyka nie mialam z tym problemu :) Dodam,ze jak juz mialam skurcze, ale czekalam w domu zeby sie nasilily siegnelam o dziwo po film "Amelia" :) :) nie wiem czy to byl czysty zbieg okolicznosci czy jakies podswiadome przeczucie :) Dziewczyny piszcie ,bo ja sie strasznie nudze w pracy :) nie mam co robic i musze sciemniac, nie lubie tego, wole byc zajeta bo wtedy czas mi szybciej leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaryba Witaj niewiele przedemną jesteś :) bo ja mam termin na 27 stycznia i jak czujesz może już ruchy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolatta - hahaha rozbawiałaś mnie z tą pracą :) Gosiaryba - witaj :) co do imion to ja mam już po 1 typie dla chłopca i dla dziewczynki, jak już kiedyś wspominałam imiona zostawiam dla siebie i nikomu ich nie zdradzam, nie wiem czemu, jakoś tak sobie postanowiłam :) generalnie szukałam imion, których dzieci nie będą się wstydzić, ale też nie będą zbyt popularne tak jak w moim roczniku imię Anna, wydaje mi się, że mając jakieś takie fajne imię dziecko będzie lepiej zapamiętywane w klasie itp., tak sobie rozkminiałam, szukając imienia zwracałam też uwagę aby broń boże nie kojarzyło się z jakimś serialem lub - o zgrozo - z jakimś znajomym/znajomą lub kimś nielubianym przy okazji imię chłopięce jest imieniem mojego prapradziadka więc też jakiś plus :) ja dzisiaj jestem bardzo leniwa, nawet psu skróciłam spacer :/ a wcześniej to położyłam się i spałam sobie w moim przyszłym mieszkaniu kończy się romont łazienki, jeszcze tyle przed nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :-) Ja dzis niestety leze w lozeczku,rozchorowalam sie :-( katar taki,ze oddychac nie moge,do tego kaszel eh,szkoda gadac :-( kupilam,jakies leki w aptece,dodatkowo wspomagam sie herbatka z malinkami. Co do imion tez mam problem.szczegolnie z dziewczynka :-( jakos zadne mi sie nie podoba,a te nad ktorymi myslalam juz rodzina i kolezanki ukradly,np.Natasza,Lena. Mezowi podoba sie Natalia,ale mi nie bardzo,pozatym w rodzinie juz jest. Ale chyba zdecydujemy sie na Emilke.Niby juz duzo tych emilek jest,ale ja zadnej nie znam,w okolicy tez zadnej nie ma :-) a chlopczyk chyba Nataniel bedzie :-) Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam przy okazji powiedzieć, że ciąża ma zbawienny wpływ na kondycję mojej skóry twarzy i głowy, do tej pory miałam cerę przetłuszczającą się, rano można było usmażyć jajko na moim czole, od paru tygodni patrzę ze zdumieniem i stwierdzam, że mogłabym nosić grzywkę i nie miałabym problemów z odklejeniem jej później :) podobnie z włosami, dawniej musiałam myć codziennie, teraz są suchutkie, cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 hehe nie zgodze sie z toba:P gdyby miala taki doskonały wpływ to z kad te rozstepy hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - no tak... o tym nie pomyślałam, ale wiesz, głowę widać, a rozstępy zawsze można zasłonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie tez masz racje:D hehe ale te rozstepy to juz mnie wkurzaja mam 4 na brzuchu i cale uda, lekarz powiedzial ze to przez zmiany hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - taki już nasz los :) ja mam stare rozstępy na udach, biodrach, polubiłam je nawet :) no bo cóż zrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wydaje tyle na kremy ze masakra, mam oliwke ze slodkich migdałów, ziaje i jeszcze tsakie z gornej połki, no-scar, i nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania piękne imię ale mój mąż absolutnie się na nie nie zgadza. Rozsan Maksymilian to piękne imię i takie ogólnoeuropejskie. Jakbyś słyszała jak pięknie na naszego Maksia wołali Chorwaci , czy Francuzi, po prostu cudownie. No u nas niestety już imię zarezerwowane. Zresztą mam dużą rodzinę to już wiele imion mam zajętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszle mamusie, chcialam dzis kupic farbe do wlosow i na zadna sie nie zdecydowałam, napiszcie prosze jakich firm kupowałyscie farby i jak cenowo stały, cos kiedys czytalam ze ktoras z was kupowala bez amoniaku, a ja na zadna taka nie mogalam trafic...:( do tego jestem blondynka wiec chyba jescze gorzej taka znalezc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki :))))) Ja wracam do normalność , po trzy dniowym "imprezowaniu " na weselu siostry :P Kokosznel- też oglądałam tę sukienkę , podobała mi się ale teraz gdy jestem w ciaży nie zdecydowałabym sie na zakup przez internet , po prostu nie we wszystkich fasonach jest mi ładnie . Teraz na slubie byłam w czarnych eleganckich spodniach, tunice i białej marynarce a za 3 tygodnie mam wesele brata , gdzie będę świadkiem to sukienkę szyje mi krawcowa , bo ciężko mi coś kupić , a brzuch mam już duuuuży :) Goha- ja farbuję Castingiem z Loreal - są bez amoniaku , cena 18-25zł , bardzo wydajna , minus farb bez amoniaku to to że szybciej się zmywają . Podobne są z Garniera- Color & Shine http://www.goldmax.pl/color-shine-bez-amoniaku-garnier-blond-p-7664.html Są tańsze ale mniejsze opakowanie , na długie włosy trzeba dwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Aguniek nasz domek raczej mały na dole dwa pokoje, kuchnia i łazienka a na górze dwie spore sypialnie i kibelek, ale nasz dom budował teść (jest emerytowanym murarzem) i poddasze to jego wymysł bo go w planach nie ma wogóle, a budujemy ten dom już ze 6 lat tak w sumie ale jest jeden plus bo nie mamy kredytu i jest szansa że wkońcu sie na wiosnę wprowadzimy :) a co do piersi to też mnie ostatnio bolą, czego wcześniej nie miałam i oprucz oliwki kupiłam krem na rozstępy Perfekta mama, używałam go też w pierwszej ciąży i jest ok i nie drogi około 20 zł. a madzia-mi też żyję juz jutrzejszym usg :) a brzunio masz już niezły, zresztą tak jak ja, zaczyna mi przeszkadzać przy schylaniu :) zaraz zrobie foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×