Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Ja czuję najbardziej jak położę się na płasko na plecach. Tylko nieraz trzeba poczekać z godzinkę,, zanim się ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 - ja np. nigdy prawie nie czuję dzidziusia gdy kładę się na boku, tylko na plecach, a od niedawna również na siedząco i zupełna nowość - stojąco agniesiulka - ja wczoraj pytałam mojego lekarza jak jest z tymi ruchami, czy mogę nie czuć ich przez parę dni lub czuć raz mocno raz słabo i powiedział, że na tym etapie jest to zupełnie normalne, dzidzia ma jeszcze sporo miejsca i nie wszystkie ruchy czujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz czuję jak siedzę:) wow może dlatego że kakao było przesłodzone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA wydaje mi się że w Tesco kupowałam albo w Piotrze i Pawle pamiętam że nazywało się Hej i chyba miało 3,8% a nie 3,6% mniam Cama ja też nie wiem czy moja dzidźka już kopie.Tylko raz mi się wydawało że maiła czkawkę , śmialiśmy się wtedy z męże z ruchów brzucha i było faktycznie czuć delikatne ruchy ale może to jakaś rewolucja żołądkowa bo od tamtej pory praktycznie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama nie martw się, ja też do 20ego tygodnia nie czułam nic, a teraz co chwila, czasem widać na brzuszku górki i pagórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Donia ale niespodzianka, no to teraz gratuluje synka :), elzuniaw najważniejsze, że dzidzia zdrowo rośnie. Mój mąż też miał taka mine jak dowiedział się, ze będzie drugi chłopak - bardzo chciał córeczkę. A teraz cieszymy się. W sumie to wydaje mi się, że dla rodzeństwa lepiej jak są tej samej płci. Wczoraj przypadkowo odnalazłam karton z malutkimi ciuszkami po pierwszym synku, bardzo się ucieszyłam, bo wydawało mi się, ze wszystko oddałam koleżance, a tu taka niespodzianka :). Tak więc troche ciuszków już mam. A mój pierwszy zakup dla synka to kombinezon (śpiworek) zimowy, nie mogam się oprzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj będę w Piotrze i Pawle po warzywa(sokowirówka właśnie przyjechała) to sprawdze to mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
agniesiulka nie przejmuj sie tak czasami jest ze,dzidzius sie mniej rusza,ja tez tak mialam czuje mojego maluszka codziennie a jednego dnia mialam duzo pracy bylam przemeczona i prawie caly dzien go nie culam,wiecorkiem odspalnelam i dzidius aczol wariowac. Moj maluch jak sie zacząl ruszac to odrazu czulam mocne kopniaki i widoczne wzgorki na brzuchu,u mn ie nie bylo mowy o motylkach hehe(moze ze to moja pierwsza ciaza i nie umialam tego odroznic od np pracy jekit),ale suma sumarum te ktore jezcze nie czuja swojego malenstwa i niewiedza jak to jest to napewno beda wiedziały kiedy babasek wariuje po raz pierwszy tak zeby mama go poczula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajek20 też tak myslę to bardzo ciekawe uczucie i pewnie wszystkie w ciągu kilku dni napiszą, że coś poczuły :) co do dziąseł to ja zastanawiałam się nad Elmexem, zapytam dentystę pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też musze kupić jakąś dobrą pastę bo również dziąsła mi krwawią najgorsze, że przez odruch wymiotny zęby myję krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę odgrzać sobie zupkę ogórkową(tak, tak wy miałyście w zeszłym tygodniu, ja robiłam dopiero wczoraj:)) Wpadnę później- Cama wyczekuj cierpliwie:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do pracy zabrałam wczorajszą zacierkową i już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane nie pisze, bo mam okropne problemy ze swoim, pojechał z najlepszym kolega na delegację i kolega się udławił i nie żyje;/ Moj jest załamany jestem na zwolnieniu i siedze z nim. nie mialam głowy do forum.... u mnie i z dzidzia wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - tak mi przykro:/ Zastanawiałam się własnie co tam u Ciebie, a tu takie wiadomosci. Donia - gratuluje synka:) Fajnie,ze dziewczynki beda miały braciszka. Elzunia - witaj w gronie "mamus coreczek", maz tez oswoi sie z ta mysla, bedzie miał swoja krolewne, a synek bedzie nastepny. U nas jak dr w 17tc powiedział, ze skłania sie ku dziewczynce to maz w zartach "co ja bede z nia robił":p Ale tydz.temu po wizycie juz zadowolony i chwalił sie swoim rodzicom. Martini - ost.moje badania tez miały lekkie odchylenia od normy, ale i w szpitalu i moj gin mowili,ze sa dobre takze sie nie martw. Zrob tak jak Mufi napisała. Ja tez wcinam buraczki, a i czytałam, ze picie pokrzywy poprawia wyniki. Dzis mam leniwy dzien, za to niunka nadrabia aktywnoscia. Na 15h ide do stomatologa, 2 m-ce czekałam na ta wizyte, takie ma kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimela, a to ci sprawa. przynajmniej my dwie miałysmy się okazję zobaczyć na żywo. Muszę powiedzieć, że ślicznie wyglądasz, kwitniesz. :) Wszystkim dziewczynom dziękuję za gratulację. I życzę Wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, taki wypadek, straszna sprawa :(:( Aguniek jeżeli jestes z W-wy to mogę dac namiary na moją stomatolog, leczy i prywatnie, i na NFZ, jest sympatyczna, fachowa i ma wolne terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ojej, straszna historia - madzia_mi! trzymajcie się! Nawet sobie nie wyobrażam! Donia i Rimela - na drugi raz to na kawkę skaczcie.. i lody! Aguniek - 2 miechy to się naczekałaś,musisz zatem koniecznie iść :-) Ja w lutym wyleczyłam wszystkie zęby,ale chyba kontrolnie podejdę,bo kto wie, moze coś już się posypało. oby nie. W pierwszej ciązy, na początku wyleczyłam jakieś drobiazgi i potem długo miałam spokój. Agniesiulka - daj maluszkowi troszkę wypocząć, cisnienie spada, wszyscy senni od niedzieli to i maluch też ma gorszy okres! niech sobie wypoczywa,a TY nie wariuj! Infekcja teraz,a na początku ciąży to dwie rózne sprawy,teraz dziecka takie rzeczy kompletnie nie ruszają :-) MIłego! Pozdrawiam! A i dawaj mi tu szybko przepis na swój chlebek, bo ja dziś piekę mój,ale następnym razem chce odmiany! :-) Mam też przepis od znajomej na taki ziarnisy,ale jakis taki pokręcony,ze 5 razy już się dopytywałam i nadal nie wiem jak go ruszyć hihi Kajek - racja! nie Ci nie podziekuję za poświęcenie, nikt nie będzie Ciebie żałował jak coś się stanie. I co najlepsze,każdego mozna zaastąpic. :-) Zadbaj o dzidzię i siebie,bo to jest teraz priorytet. Wiecie,ze chyba zaraz to kakao sobie zrobię, byłam z Młodą na spacerze i nas wywiało i przemroziło i chyba czas na taką dobrą rozgrzewkę :-) Elzunia - a ja to się dziwię,ze męża płęc ruszyła. z Twoich opisów wynika,ze on tak ogólnie chłodno nastawiony do ciąży i emocji nie okazuje,a tu proszę! Moim zdaniem to super, bo wychodzi,ze on sie bardzo przejmuje,choć ukrywa skrzętnie - twardziel taki! Ale na pocieszenie (jemu, nie Tobie) powiem,ze mój jak lekarz orzekł,ze dziewczyna to aż krzyknął: i co ja teraz zrobię! A lekarz popatrzył na niego spojrzeniem mówiącym: człowieku córa to największy skarb! i orzekł...cóż nauczy się pan sikać na siedząco hihi Ale jak się Mała urodziła to świata poza nią nie widzi - taka prawdziwa to córcia i tatuś i drugie też chce córcie! A jak się super bawią! I u Was będzie tak samo! Drugie też będzie potem Twój mąż chciał, aby dziewczynka była hihi A tak w ogóle to ja zawsze powtarzam wszystkim facetom,ze niestety żale to tylko do siebie, bo to ich materiał decyduje o płci, tylko i wyłącznie.zatem co wypuścili to mają ;-) Ebel - tak, plany mam spore. oby się choć tę jogę udało zrealizować. Bl - płeć mozna na zwykłym usg też okresłic, ja nigdy na 3d nie miałam okreslanej. Zawsze na zwykłym usg. TO tylko fachowość lekarza i raczej najważniejsze - dziecko decyduje. BO jak się nie bedzie chciało ujawnić to żadne cuda świata nie pomoga,a jak chętne do współpracy to żaden problem. :-) Mufi - to są typowe zajęcia dla kobiet ciężarnych,zatem żadne cuda! ;-) ale że ja gimnasyki nie widziałam długo na oczy,a jogi nigdy,to mam cykora,czy w ogóle cokolwiek dam radę. Uciekam. MIłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :-) a ja dzisiaj po wizycie.to juz skonczony 21 tydz,dzidzus kopie juz calkiem mocno i codziennie coraz czesciej.czasem,to spokojnie polezec nie moge,bo tak sie kreci i caly brzuch skacze he he ale na usg standardowo spal:-) dzis w pozycji "na zabke", nozki podwiniete,zgiete w kolanach,raczki zgiete w lokciach pod glowka:-) super to wygladalo :-) wazy juz 530 gr i prawdpodobnie jest dziewczynka :-) na nastepnej wizycie,jeszcze bedziemy potwierdzac,ale wszystko na to wskazuje,a poza tym ja od poczatku czuje,ze to coreczka :-) takze sie bardzo ciesze :-) Mi gin przepisala zelazo i wysyla do lekarza rodzinnego zeby sprawdzil czy wszystko u mnie ok bo,Badania mi dobrze wychodza a czesto robi mi sie bardzo slabo i czasem przy tym wymiotuje.no nic,musze sie wybrac :-( i jeszcze czeka mnie krzywa cukrowa 75g ble... :-( zycze wszystkim milego dnia,ja pedze przesadzic kwiatka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
Donia, gdyby nie mój facet pewnie od razu poszłabym zagadać, ale czuł się tam dość nieswojo ;) i dzięuję, faktyczie czuje się świetnie, a potym jak się dowiedziałam, że mam tą swoją wyśnioną gwiazdeczkę to aż mam iskierki w oczach :) tojah lody wcinałam zaraz po badaniu, niestety bez Doni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1784
Cześć dziewczyny! Tak przejrzałam Wasze zdjęcia i macie już spore brzuszki,a mojego nie widać za bardzo.Termin mam na koniec stycznia co prawda,ale brzuch jeszcze nie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah - dzięki, rozbawiłaś mnie tym okrzykiem swojego męża :) mój Bogu dzięki nie komentował na gorąco, a dziś rano wychodząc do pracy powiedział "kocham was moje dziewczyny"... madzia_mi - szok, przykro mi... camilla2011 - gratuluję córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstta -ale duży bliźniaczy brzuszek :) laska z Ciebie, że hej :) pati1784 - spokojnie, brzuszek wystrzeli w odpowiednim czasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×