Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość Kamilcia_w
bl rzeczywiście Dorotus robi wypieki pierwsza klasa, ja też już kilka rzeczy robiłam z jej przepisów, cudny jest tort bezowy z masa daktylowa, naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama jakich kodach? ja mam Play ale pół rodziny ma Orange wiecie, poszczęściło nam się z wyprawką, nic nie kupuję bo ciotka ze Stanów nam kupi wszystko, musimy tylko dać znać jaka płeć :) mi pozostaną tylko produkty pielęgnacyjne do kupienia, tata robi łóżeczko, a wózek dostaniemy od szefa mojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini567 to super :) tak myślałam czy bratowa mi pożyczy łóżeczko bo jej synek już kilka miesięcy w nim nie śpi, ale nic nie wspomina o takiej możliwości więc muszę się szykować na zakup mama obiecała wózek więc chociaż to z wydadków mi odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bl super, ale znając siebie pewnie i tak coś dokupię :) kurczę, jest tak zimno... aż nie chce się wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w pracy więc o wyjściu mogę pomyśleć dopiero przed 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne stronki, kiedys moze sie przydadza. Dzieki. Cama - ja mam Plusa i tez nie wiem o co chodzi. Martini - fajnie masz z ta wyprawka. Pochwalisz sie tym łozeczkiem jak juz bedzie gotowe bo jestem b.ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, wrzucę zdjęcie ale to dopiero za ok. 2 miesiące też jestem ciekawa, podobno ma to być połączone z kołyską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis piekna pogoda, dzieciaki od rana szaleja na placu zabaw bo to ostatni dzien wakacji. Sama mam braciszka 12-letniego i wczoraj do mnie dzwonił i mowił, ze mieli pozegnalny wakacyjny mecz :) Mam nadzieje,ze jesien bedzie ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łóżeczko kupię chyba takie najzwyklejsze w ikei ok 90 zł + materacyk ok 70 wogóle to oglądałam pościel w ieki dla dzieci, są takie fajne w kolorowe bembenki albo paski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kody jest teraz akcja Orange są kody które wysyłasz na bezpłatny numer i dostajesz Bonus dziś naprzykład dają 50 zł na wykorzystanie na połączenie z internetu przez kome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Mój lekarz powiedział, ze na badanie 3d,4d w 28TC najlepiej. Dzwoniłam też do lekarz, który robi ów badanie- potwierdził, więc nie wiem ... Cama_85- ja mam również sieć PLAY:) i jestem bardzo zadowolona bo wygraliśmy PS3 właśnie:) hihi grac nie lubię, ale blu-ray przyda się... Piszecie o wyprawkach- u mnie wózek kupią moi rodzice, a łóżeczko teściowie więc mam o wieeele mniej zakupów...:) No a później będę Was pytać ile czego do ubrania kupować:P Chleba nigdy nie piekłam- zawsze wydawało mi się to zbyt czasochlonne...a tak naprawdę to nie umiem i moja mama tez nie umie (choć pracowała w cukierni 25lat temu:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) wow ale wam fajnie ja nigdy nie wygrałąm nic tzn odkąd mam 2o lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ale napisalam :P Chodziło mi Cama_85, że mam tak jak inne dziewczynki playa...a nie orange... jakaś zakręcona jestem- może dlatego że przysnęlo mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to każdy kto ma play może wygrać, tylko trzeba się "pogimnastykować" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bl - to tanie łozeczko, ale u nas Ikea to dopiero w planach budowy. W pon.ogladalismy meble i były tez takie dla dzieci to łozeczko kosztowało 1300zł - ładne, ale bez bajerow i taka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba polecić znajomych , którzy wezmą abonamenty na łączną sumę 250zł. np. 10 osób po 29zł (najniższy abonament) ja miałam 5 osób po 59zł:) i udało się :) A jak uzbierasz 150zł, to możesz wziąć PSP... Właśnie czekamy na telefon od nich i odbiór przesyłki:)hihi(na stronie playa powinno być opisane dokładniej) Więc ryba- przejdź do play:P Wygląda prawie jak reklama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mamy Play i nie narzekamy, co prawda nie wszystkie telefony są zawsze dostępne ale dobry abonament, masa minut i złotówek i stan darmowy pomiędzy Play:) zjem coś i lecę po to zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam termin- czekamy zatem na wieści z USG o płci dzieciaczka :) Cama_85 - zrób pyszną kolację, to lepsze niż niejeden kupowany prezent :) Madzia_mi - do lekarza bez gadania :) jakaś dziś jestem nieprzytomna, godzinę temu wstałam po raz drugi dziś, zjadłam barszczyk i chyba znowu się położę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw- no to podajmy sobie dłonie:) Ja też jestem strasznie dzisiaj skołowana i kłótliwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś brzuch boli coś, nie wiem od czego ale cały czas prawie leżę i nic nie robię, mała poszła z teściową na spacer to mam chwilę spokoju, a propo teściów to lepiej tam się z nimi za bardzo nie kłócić zawsze to jest komu dziecko zostawić szczególnie jak rodzice daleko tak jak u mnie :) a co do przyjaciółek to wiecie dziewczyny, jeśli one nie mają dzieci i aktualnie nie są w ciąży to dla nich nasz stan jest totalną abstrakcją i te wszystkie bóle i badania i wątpliwości to dla innych, szczególnie młodych osób nie jest zupełnie interesujące, ja pamiętam jak sama byłam młodsza moja siostra była w ciązy to ja miałam to gdzieś, brzuch jej rósł i tyle potem doszły pieluchy i płakanie i to że na nic już nigdy nie miała czasu, a teraz jak sama jestem mamą to już inaczej jest z nią pogadać zupełnie. dlatego niestety ale z "przyjaciólkami bez dzieci" coraz ciężej bęzie znaleść wspólny temat, lepiej poczekajcie chwile jak wyjdziecie na spacerek z dzidziusiem to się zaraz znajdzie inna "samotna" mamusia (samotna w sensie że sama na spacerze, dziecko śpi i nie bardzo jest co robić) i zaraz się zaczną rozmowy.. i nowe przyjaźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1784
Dziewczyny popatrzcie jak tam u Was jest z tym stopniem dojrzałości łożyska,bo u mnie nawet połowy ciąży nie ma a już drugi stopień,trochę się martwie.W trzy tygodnie z zerowego na drugi mi przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - przeczytałam własnie, ze zdarza sie tak, ze łozysko osiaga II st.dojrzałosci w II trymestrze i to nie oznacza niczego niepokojacego. Nie moge wejsc przez kom.na wszystkie str.zeby cos wiecej Ci napisac, a sama tez sie na tym nie znam. Moze inne dziewczyny beda cos wiedziały. Nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Ja wlasnie wstalam z poobiedniego leniuchowania, a że dzisiaj nie mam na nic sily i checi wiec chyba wroce do lozeczka i cos poczytam, albo poogladam w sieci wozki itp. Trzymam kciuki za podgladajace. Niestety w sprawie lozyska nie pomoge, bo nawet nie wiem czy moj lekarz to sprawdzal. Pati - skoro lekarz tego nie komentowal specjalnie wydaje mi sie, ze nie jest to cos czym nalezy sie niepokoic. A moze zadzwonisz do swojego lekarza i dopytasz. Po co sie denerwoac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×