Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość ja też mam termin
Ula, ależ ja cię nie wyganiam -tylko pomyślałam że może się pomyliłaś. A zapytać każdy może przecież. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 trzymaj się ja też czuję się "niewyraźnie", ale chyba ze zmęczenia bo pół dniaw autobusach, oczywiście we wszystkich stałam w tłoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny kurujcie się, żeby Was bardziej nie rozłożyło. U mnie "odpukać" dobrze. Zmęczona tylko jestem, bo od rana na nogach. Jeszce teraz muszę się pakować na te wesele co jedziemy. A wyjazd jutro koło 16, a ja po 15 lekcje kończę.. tak więc wszystko na tip-top muszę mieć ogarnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez tak cos niewyraźnie :( mam nadzieje ,że się nie rozłożę tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj jaka cisza... nikt nie pisze. Ja padam na łeb i szyję. Spakowana jesteś na wyjazd i do szkoły. Musiałam też swojemu kawalerowi koszule wyprasować :P a teraz już zmykam spać. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
martini657- ja wczoraj mało czułam moje malenstwo,na wieczorm troszke kulo mnie w lewym boku.Ale na poczatku ciazy tak mialam ze dosc czesto mnie kulo.Lekarz przepisal mi Buscopan,nrala go przez 10 dni dwa razy dziennie i przeszlo,powiedzial ze potem sporadycznie jak bedzie bolalo to tez brac,ale jakos nie musze.:) Co do spodni dostalam dwie pary z pasem,ale narazie w nich nie chodze bo sa za grube,takie bardziej na jesien,a mam juz problem od dawna z dopinaniem sie w spodnie (wszytskie na recepturkach hehe i tuniki) :P:P.Trzeba sobie jakos radzic. Jutro czeka mnie duzo pracy ostatnie generane porzadki i w sobote jestesmy z mezem w swoich pierwszych czterech katach :)...Wiec zmykam spac,trzeba byc wypoczetym...Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejak :) Ja już po spacerku z suńką bo mąż pojechał dzisiaj bardzo wcześnie i nie zdążył z nią wyjść, muszę przyznać że te poranki to już takie jesienne. A ja jeszcze myślałam o wypadzie nad jeziorko na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja witam wszystkich z rana. miałam wczoraj dzien pełen wrazen.byłam u kolezanki ktora przygotowywała sie do porodu.... chyba to ja tak przezywałam wszystko bo ona byla spokojna i zrownowazona.. najpierw dostała kroplowke, i mezowi kazano liczyc czas skurczow, niesamowite dla mnie byo to ze najpierw co 5min sie powtarzały dosłownie regularnie co do sekundy, potem co 3. rozwarcie na 7cm, potem zabrano ja do sali i spuszczono wody, leżala tam chyba ok 1h zanim sie zaczeło. wszystko trwało ogólem ok 2h. chyba pozazdroscic takich krotkich porodow..:P tylko zastanawialo mnie to czy urodziła szybko bo na oddziale był akurat lekarz do ktorego chodziła prywatnie, czy miała juz do tego predyspozycje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktoras z was kupowała ostatnio jakis szlafrok, bo przydałby mi sie link z czyms fajnym... najbardziej interesuja mnie frote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jak zwykle z rana wcinam musli i myślałam że coś poczytam, ale widzę że cisza u nas. To pewnie znak że dobrze się czujecie :-). Już się zrobiło bardzo zimno, ale ja Wam powiem że ja lubię te zmiany pór roku. Zimę też uwielbiam, bo 11 lat temu w styczniu zaczęłam się spotykać ze swoim mężem, no a teraz w styczniu będziemy jeszcze mieli wielką uroczystość. Mój maluszek jest taki żywy że budzi mnie w środku nocy kopniakami. Ja Wam powiem, że ja wciąż nie mogę uwierzyć że tam w brzuchu mam nowe życie. Szczególnie rano jak się budzę, to zastanawiam się czy mi się śniło czy my naprawdę leżymy w łóżku we troje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochane:) wreszcie moge naspokojnie popisać z Wami:) czuje sie juz dobrze:) elzuniaw1 polecam 3x dziennie wapno, 3 x dziennie rutinoskorbin, kanapki z czosnkiem, duzo herbaty z cytryną i miodem. mleko z miodem i masłem. na ból gardła tamtum verde:P odeszło jak reką odjął:) Mój maluszek tez daje juz o sobie porządnie znać:) jejku jak ja już ją kocham pomimo ze jej jeszcze nie widziałam:) moja mama popadla w zakupy ciuszkowe iiii mamy juz z 6 worków ciuchów:P a to jeszcze nie koniec:P nawet nie pytam jej ile wydala bo suma z pewnoscią by mnie zszokowała:P, Macie może pomysł na jakies szafki kuchenne? bo ja jestem w przysłowiowej dupie a tu tylko niecaly miesiac został:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane:) Cama_85, elzuniaw1- jak się czujecie? mam nadzieję, że troszkę przeszło... Dziewczyny moje kochane - piszecie o remontach mieszkań, a my jeszcze nie mamy swojego... Ale wczoraj oglądaliśmy i chcemy je kupić, tylko nie wiem jak i gdzie osprawdzać, czy mieszkanie nie jest zadłużone, czy nie ma na nim hipoteki itp...tak bardzo pragnę mieć swój kąt z moją małą rodzinką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) jeśli miałabym Ci coś polecić to dobrze jest skorzystać z biura nieruchomości, tylko takiego które ma już renomę na rynku. Oni Ci wszystko sprawdzą, załatwią, umówią później z notariuszem. Powiem Ci że na początku szkoda nam było, bo to był koszt 1% wartości nieruchomości (normalnie jest 2,5 % ale pośredniczką była znajoma - zawsze można negocjować warunki) ale nie za bardzo mieliśmy wyjście bo mieszkanko które nam się spodobało było do sprzedania tylko poprzez pośrednika. Koniec końców mimo wydanych pieniędzy dużo zaoszczędziliśmy bo w biurze podpowiedzieli nam gdzie można coś taniej załatwić, oszczędzili nam czasu a dodatkowo załatwili tak taniego notariusza że aż 3 razy pytałam jaki jest koszt usługi bo nie mogłam uwierzyć. Jeśli nie to wybierz się do spółdzielni i poproś sprzedającego o wyciąg z ksiąg wieczystych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjofobiqe uwazaj zebys sie nie przeziebiła, jak zimno to uciekaj z tamtad, szkola ważna ale zdrowie Twoje i dziecka najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! U nas pogoda sliczna od wczoraj i korzystam ile tylko moge. Ja natomiast kocham słonce i upały :) Nie lubie pluchy jesiennej i takiej zimowej "ciapki" brrr Ale teraz czekam z niecierpliwoscia na styczen. Sama jestem ze stycznia, z Dnia Babci dokładnie:) Jak dzidzius urodzi sie w terminie to beda 2 okazje do swietowania. Elzunia i Cama - dbajcie tam o siebie, zdrowka Wam zycze. Stosujcie wszystkie domowe sposoby. Teraz juz zaczna sie jesienne przeziebienia, mnie tez to pewnie czeka. Martini - ja tez jem niezdrowe rzeczy, wczoraj np.chipsy. Lece na sniadanko dopiero. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi- to mieszkanie jest bez pośredników((ostatnio jak byliśmy w pewnej znanej firmie , to szczęka nam opadła- 5tyś, nie ważne jakie mieszkanie!!!) Będę sprawdzać wszystko dogłębnie, bo jednak kredyt z pętlą na szyi będzie prawie do końca życia:) ehh szukam info w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1784
A mnie co jakiś czas znajomi się dopytują czy nadal jestem w ciąży,bo brzucha w dalszym ciągu nie widać.Z jednej strony to dobrze,dłużej się mieszcze w swoje ubrania,nie muszę jeszcze kupować ciążowych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia:) własne mieszkanko to jest to:) ja juz sie nie moge doczekac kiedy my sie wprowadzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1784
elzuniaw1- fajny ten wózek,ale sprawdź jeszcze ile waży,no chyba,że mieszkasz na parterze albo domku jednorodzinnym:-) Kolor rzeczywiście trochę za ciemny,a Ty o jakim kolorze myślisz.Ładnie wyglądają połączenia dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati1784 nie przejmuj się że brzuszka nie widać może będziesz miała tak fajnie jak moja kumpela która jest bardzo szczupła i przytyła w ciąży tylko 6 kg, mała urodziła się zdrowa a Iwona po wyjściu ze szpitala wcisnęła się bez problemu w spodnie przed ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanęłam na wagę i się przeraziłam troszkę - przytyłam 7 kg!!! masakra no fakt faktem, że po śniadaniu obfitym jestem... Dziś mam na 15:30 wizytę z USG połówkowym:) już nie mogę się doczekać :) mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja się właśnie styrasznie martwię, bo już drugi dzień ruchów nie czuję, wieczorem tylko bulgotanie... jakbym w ogóle w ciąży nie była... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
Czesc dziewczynki.Ja dopiero teraz skonczylam sniadanko.Zaraz ide pakowac i przegladac rzeczy i chce je dzisc przewiesc do nowego domku :). EdZiA:)- z biurami nieruchomosci tez trzeba ostroznie,ich prowizje jak sama widzialas sa strasznie wysokie.Mysmy raz sie targowali na cenie bo mieszkanie bylo w strasznym stanie.No z ceny zjechali a potem dowalili takie koszta ze mieszkanie suma sumarum wyszlo drozej niz przed negocjacja :/....masakra jakas.Podziekowalam oczywscie.Trzeba miec glowe na karku jak sie kupuje mieszkanie,bo jednak to nie tysiac zlotych. Piszecie juz o takich zakupach,a moj maz uwaza,ze mamy na wszytsko jeszcze kupe czasu:/,zreszta tak jak moja tesciowa.A to,ze mam maly brzuszek nie znaczy ze urodze za 8mc.Fakt teraz duzo kasy poszlo na mieszkanie,ale tylko bedzie wyplata 10 hehe :D to sie odchamie.Kupie upragniony wozek mojemu dzieciatku i jakies ciuszki. Życze milego dznia mamusie,zerke wieczorkiem i poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
martini657- moze pojedz sobie czegos slodkiego.Nie przemeczasz sie tak czasami??Ja jak sie przemeczalam to slabiutko ruchy czulam.A jesli bardzo sie martwisz to ja poprostu wybralabym sie do lekarza na usg.Lepiej sprawdzic niz sie martwic,ale napewno wszytsko jest wporzadku.Glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Hejka, wczoraj się przekonałam że w ciąży chipsy mi nie służą. Wzdyma mnie po nich strasznie. Błech, nie warto jeść w takim wypadku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajek20 ja chodzę na NFZ więc nie zrobią mi USG na życzenie :( wczoraj trochę pojeździłam po mieście, ale nie sądzę żebym się zmęczyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati1784 - a mi właśnie brzuch wystrzelił, pewnie część z was pamięta jak narzekałam, że nic nie widać, no to mam co chciałam :P wczoraj odczułam problem przy codziennej higienie, że już tak się nie zegnę jak dawniej :D i korci mnie żeby podjechać do sklepu po spodnie ciążowe, ale boję się sama bo miewam mroczki przed oczami no i mega parcie na pęcherz :/ co do wózka to kolor jest turkusowy, a niestety ten wózek pochodzi z Holandii, nie ma zupełnie tej firmy na polskim rynku i nie wiem ile waży :/ mieszkam na 3 piętrze bez windy, ale mam zaplanowane wynoszenie gondoli do góry i pozostawianie stelaża (albo i całego wózka) w piwnicy kuruję się od wczoraj, dzisiaj od rana intensywniej, leżę w łóżku, zrobiłam sobie dzbanek herbaty z rumiankiem, cytryną i miodem, cały czas piję bo to mój najlepszy sposób na gardło i takie różne, martini657 - na tym etapie to jest jeszcze chyba normalne i mi lekarz kazał nie panikować, poczekaj spokojnie do wieczora madzia_mi - ja właśnie zamawiam szafki kuchenne, robimy na wymiar kuchnię, zabudowa w literę L, na dole fronty czarne, góra biała, taka nowoczesna kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×