Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Dziewczyny padam :/ w końcu się wzięłam za porządki w szafkach a żelazko to mi uszami wychodzi co ja nigdy nie prasowałam nic oprócz młodego ubranek to chyba to słoneczko tak działa co dziś wyszło :) no i spacerek też zaliczyliśmy bo mama musiała kupić sobie buciki i się pochwalę bo zaszalałam dwie pary jedne szpilki a drugie balerinki :D no a rano szybciutko skoczyłam też na zakupy bo chciałam jakąś kieckę sobie kupić na święta a za dwa tygodnie wybieramy się do kościoła na ślub no i kiecki nie kupiłam za to wróciłam z dwoma pajacami dla Olego :D No dobra to czytam co naskrobałyście i odp od razu :) Edzia to Ci zazdroszczę że już cię nie boli jak się "przytulacie" z mężem, my wczoraj z mężem też 3 podejście i nadal czuję nieprzyjemne jakby rozpieranie. W ogóle jest to dla mnie dziwne że po cc boli sex :/ Gapp zdana obrona to gratulacje :) no i ząbki :) mój się przeokropnie ślini ale nic tam jeszcze nie znalazłam Dziewczyny tak piszecie o rodzeństwie no i ja też bym chciała dla swojego synka siostrzyczkę :) ale na myśl o porodzie cc czy sn przechodzą mnie ciarki brr chyba musi upłynąć trochę czasu Tak ogólnie o tych tabletkach anty chciałam powiedzieć że ze 4 lata temu poszłam do gin i poprosiłam o takie które właśnie powodują tycie :D taka ze mnie chudzina była a i tak nawet kg nie przytyłam. Sparking zdrówka dla Madzi :* _ladybird_ mój bąbel jeszcze ulewa ale już nie tak często jak kiedyś zlot we Wrocławiu no by było super ale o jakieś 285 km za daleko :) kurcze nie pamiętam które pisały że mają nk ?? bo mam tylko kojek20, to bym wysłała namiary, bo bez sensu wszystkim wysyłać jak tylko kilka z was ma konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinka To spróbuje tego sposobu z oilatum. Może pomoże. No bo taka masakra, że mało co pościeli nie podrę :-) Fasolka Cytat: zaliczyłam muzina. ;-) a mąż co na to? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj wymeczona bo malej cos nie pasuje,od popoludnia placze i to tak przerazajaco,wyglada na wystraszona,musze ja caly czas trzymac na rekach bo inaczej bek.nie chce spac, ani za bardzo jesc.nie wiem co jest grane, moze to skok rozwojowy? Bo dzisiaj po raz pierwszy zaczela sie przewracac z brzuszka na plecy i tak ladnie glowe trzymac.az w szoku bylam :-) zawsze jak ja kladlam na brzuchu to plakala albo zasypiala z reka w buzi a dzis szalenstwo :-) moze mata ja zainteresowala,bo wczoraj jej kupilam :-) az sie boje co bedzie w nocy :-( i ja tez jestem z tych nietykalnych. Normalnie po porodzie cnotka niewydymka ze mnie. He he ,zero ochoty :-( tika nie ma jakiejs wspolnej poczty,wysylamy sobie zdjecia z wlasnych poczt. Podaj maila to cie dziewczyny dopisza do listy. Chyba ze juz podawalas to sorry :-) No i popisane,znowu placz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka Nie wiem, nie wiem nie wnikam :-) Kurcze tak patrzę, że na tym zdjęciu co Wam wysłałam to może nie widać dokładnie, ale w szoku byłam co ten brzdąc dziś nagle zaczął wyprawiać i szybko cyknęłam. W każdym bądź razie on tą główkę to w powietrzu trzyma, a jak mu za chwilę podałam ręce to normalnie usiad ł. Czy ja mogę mu już na to pozwalać? Nie chce mu zrobić krzywdy, ale tak się cieszył jak mu pomagałam podając ręce, a z kolei strasznie się wkurzal jak się silowal, a nie było efektu. Jak myślicie, możemy ćwiczyć takie podnoszenie? A no i było wazenie. Metodą "z mężem i bez" wyszło 6,3 kg, z czego się bardzo cieszę, bo przestał przybierać jak szalony, ale coś tam mu przyrsta. Dobranoc, idę spać, bo zaraz pierwsze kamienie, później drugie i trzecie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki.napisze jutro mufi,bo swojego na forum nie moge napisac bo mam pelnym imieniem i nazwiskiem swoj adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparking-to zdrówka dla Madzi. ladybird-u nas problemu z ulewaniem nie bylo,czasami tylko (mam takie wrazenie,ze sie przejadla)tak jakby zwymiotuje,z 3 razy zdarzylo sie ze odbilo jej sie konkretnie a tu chlust cos na podloge polecialo :P fasolka-bo kafe uzaleznia,mi sie czasami zdarza,ze Weronika marudzi a ja jej mowie"Chwileczke kochanie,tylko mamusia jeszcze cos przeczyta":/.Dlatego staram sie czytac wieczorem jak ona spi,a efekt tego taki,ze ona wyspana a ja nie :P Co do pieluszek jakos nie czulam zeby smierdzialy,chociaz ostatnio jak ktoras z was o tym napisala,to zas wąchalam hehehe :D,ale ja wszystkie pieluszki wyciagam z opakowania i wkladam do szuflady. Gapp-ja dzis zjadlam pol litra budyniu czekoladowego,taka mialam ochote na słodkie:P DoniaJulia-No reklama super,robi wrazenie :),az mi sie micha cieszyla tika kochana ja mialam ci odpisac.Bo teraz wysylamy zdjecia na prywatne maile wiec podaj swojego maila to Mufi ci liste mailingowa prześle bo tak jak youstta pisze to Mufi trzyma z tym porzadek :) JulkaZ-To ty z tymi tab.anty tak jak ja mialam nadzieje ze po nich przytyje i nic. camilla-jak nie chce jesc to moze cos z uszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorowo, Uuu płodne jesteście przed świętami. Oczywiście literacko, nie bójcie się nie mówię o ten teges. Pewnie to "ten teges" się przyjmie. Maminka i jak poszło przesiedlenie dziecka na obce łóżeczkowe terytorium? Sparking to zjedz pół tej pomarańczy. Tym bardziej, że już mało karmisz:) Mój ma trochę ponad dwa miesiące i luźno zjada 120ml. Czasem to nawet 150ml. Oczywiście na mleczko z piersi ma dodatkową kieszonkę jak Lisabell na deser :D Alka uff dobrze, że Hania ok. Ladybird no widzisz też dajesz wit D, czy tylko ja i Youstta (Konradowi z racji ciemiączka) nie podaję? Hmmmmmmm żyrandol rządzi! Agniesiulka zdrowia rzyczę. Co do chleba to u nas piecze mąż. Wyrabia ręcznie pół godz ja bym nie dała rady. Pycha! i pieczemy co kilka dni. Edzia , Agniesiulka ja też nie istnieję towarzysko, ani nk ani fb :) Gapp zdolniacha! brawo! No i super, że po wizycie ok. I jeszcze zęby! to się u Ciebie dzisiaj działo! Edzia hmm chyba tylko możesz ściagać trochę pokarmu do uczucia ulgi. Zmerffetka no to smacznego jajka! Mufi 42kg....no ależ waga piórkowa to teraz wazysz 43? No fajne zdjęcia ślubne szczegolnie to "na anioła" Fasolka no weź nie strasz, rzadziej bywać :-( Lisa ale paka ciuszków! A i chciałam Ci powiedzieć, że idąc Twoim przykładem synek śpi już w swojej pościeli pod kołderką! A powiedz ubierasz synka na co dzień, czy jest w pajacyku? Bo ja zaczęłam od kilku tygodni normalnie, portki i bluzka jak dorosłego. Bo tak to był ciągle w pajacyku, bo fakt wygodniej. Jagódka ładna waga 7 kg. Musze moją kluskę w końcu zważyć. Gapp też przekładam pieluchy. O i kisiel muszę sobie zrobić. O i budyń-mniam! Mancia ja właśnie dziś padłam z synem po południu na 3 godziny. Taki senny dzień. Donia fajna ta reklama. Fasolka aprosze Cię bardzo: 14-19 tygodni (wydarzenia) Marudne okresy zaczynają być coraz dłuższe, mogą trwać nawet do 6 tygodni i zacząć sie juz w 14-tym tygodniu. Dziecko w 19 tygodniu zaczyna rozumieć zdarzenia, w sensie krótkich sekwencji, czyli może np. nauczyć sie wyciągnąć rękę po zabawkę, złapać ją jedna ręka, potrzasnąć, przekręcić i włożyć do buzi. Dziecko może łączyć dźwięki np mamama, tatata. Nowe umiejętności: Przekręca sie z pleców na brzuch lub odwrotnie Próbuje raczkować Podpiera się na rękach i podnosi tułów Lubi ruszać ustami, wystawiać język Może wziąć przedmiot do jednej reki i przełożyć go do drugiej Wkłada rzeczy, rękę mamy, taty do buzi, żeby je zbadać, ugryźć Próbuje uderzać zabawkami o stół Zrzuca świadomie zabawki na podłogę Szuka rodziców Reaguje na własne odbicie w lustrze radością lub strachem Reaguje na własne imię Rozumie słowa Wymawia nowe dźwięki vvv,sss, zzz, rrr itd Używa spółgłosek Wyciąga ręce, gdy chce by je podnieść Cmoka ustami, gdy jest głodne Odpycha butelkę/pierś, gdy sie naje Może przesadnie reagować, np zakasłać jeszcze raz, gdy rodzice zareagowali na poprzednie zakasłanie Tika nie olałyście, czasem się przeoczy. Maarcia ja wiem nawet dokładnie godzinę w której zaszłam w ciąże :-P przy in vitro to nie trudne :D Betinka zdrowia! no i ten teges :D Kajek pomalujesz jaja i będą ozdoby.:) Julka a szpilki wysokie? ja też własnie wrociłam do szpilek i dziwnie się chodzi po takiej przerwie. Monia_aa buuu. Camilla może ma po prostu gorszy dzień. Lisa nie wiem czy możemy ale ja się przyznaję, że kilka razy tak zrobiłam. Z drugiej strony dwa razy widziałam jak lekarz tak robił z moim synem i mówił, że silny chłopak. Też będę ważyć metodą " z mężem i bez" :D Tojah gdzie jesteś? :-P No i po łebkach ogarnęłam. Przyznaję ilość postów imponująca. Jutro biorę się za sprzątanie. Jeju trochę późno i w sumie piętrzy mi się robota a ja mam do tego bałaganu ostatnio bardzo lajtowe podejście. Za to ogród wygląda super.:-P Kupiłam dziś wage elektroniczną i będę sprawdzać przyrost wagi syna i ubytek (mam nadzieję) mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapraszam do obejrzenia przecudnych ubranek dla maluszków renomowanych angielskich firm -na allegro. NIK koniknabieguna_h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie tojah zdjęcie nowej fryzurki prześlij :) sparking kurcze nie pamiętam ile Mati wypijał mm jak miał 2,5 miesiąca, wtedy jeszcze był na karmieniu mieszanym, teraz ma prawie 4 miesiące i wg instrukcji na bebilonie powinien wypijać 6 x na dobę po 150 ml wody + 5 miarek mm, a wypija tylko 2 x po 150 ml wody +mm i 4 x po 120 ml wody + mm, a więc wg instrukcji za mało :) rozmawiałam z pediatrą i to ona poradziła mi nie zwiększać dawki póki Mati się tego nie domaga i że są to max dawki ladybird ja też zauważyłam , że te pampersy śmierdzą i że czasem nei wiadomo czy to kupa czy siku :) Mati też ulewa, do mleka dodajemy nutriton gapp Pięknie! Gratulacje!! to fajny dzionek miałaś, taki udany :) moniaa napisałabym nieładnie że czekolada :) ale nie napiszę bo sama pożarłam dziś 5 michaszków :) po świętach planuję koniec ze słodkościami :) moniaa i smefetka, sparking, camilla Nie tylko Wy nie teges... ale trzeba by było bo we wtorek idę do gina i pewnie spyta czy są jakieś problemy... i co mu powiem, że nie ma jak w sumie nie wiem czy są... :) JulkaZ Po cc też boli??????? nawet mi nie mów ... (czytaj wyżej) ja mam NK i FB lisabell Ja też się właśnie zastanawiam czy nasze dzieciaczki mogą się już tak podnosić, Mari jak tylko dam mu ręce to podnosi się do siadania... ale to chyba za wcześnie jeszcze, boję się o jego kregosłup :( kushion To możesz tego dnia też świętować :) aha mój synuś też uwielbia żyrandole :) i telewizor, puściłam dziś babytv i jak się wpatrzył to go oderwać nie można było :) dziewczyny, które mają już starsze dzieci Zaęszczałyście kiedyś mleko kaszką mleczno-ryżową? Słyszałam że można po troszku wprowadzać to z mlekiem w butelce, dosypując np 1 łyżeczkę, chciałam spróbować ale jakoś nie mam odwagi i czy to przeleci przez smoczek 2, bo na smoczek na kaszke to zdecydowanie za wcześnie no i nie bedzie to przeciez typowa kaszka tylko troszke gęściejsze mleczko... fasolka kiedy planujesz wprowadzić filipkowi coś nowego do menu? mam na myśli np marcheweczkę znikam spać, jutro sprzątanie mnie czeka bo dziś prawie nic nie zrobiłam oprócz zakupów kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia na zatrzymanie laktacji lub je unormowanie, gd mleczka za dużo pij szałwię, 2--3 razy dziennie :) jagodka tak trzeba pamiętać o piciu. u nas pomalutku wszystko wraca do normy :) współczuje sadzy w kuchni, nawet to sobie wyobrażam, ja miałam p remoncie łazienki masę pyłu w kuchni - jedyne pomieszczenie którego nie zakleiliśmy. ale teściowa wpadła i mi szkła i szafy pomyła :D monia nie doczytałas :P nie upiekłam chlebka bo sie z zakwasem zgapiłam :( sam zakwas robi sie 3 doby, potem około 12-24h trzeba ciasto zarobić przed pieczeniem chlebka. betinka :D mazurek zrobiony, wykorzystałam masę lukrową co mi została z tesi tortu (znaczy nie użyta :D) a co! mazurek musi byc słodki :D ale tego mojego to tylko po łyżeczce, nikt chyba wiecej nie przełknie :D taki słodki :D zrobiłam wariację mazurkowo-prinzesskową :D zobaczymy co z tego wyszło :) pasztety siedzą w lodówce, mazurek też, jutro robie małe babeczi z masą kajmakową (została mi z mazurka, więc bedzie kolejna wariacja :D i sałatke i babkę :D i wsio, wiecej nie dam rady. maacia nikos też uwielbia lampy + obrazy. pozawieszałam mu drewniane zawieszki na nich, jak leży to mu nimi kręce - jest przeszczęśliwy. a dzis doszły karuzelka do wózka, pałąk i kocyk dla nikosia. super fajne, tylko mąż zaczął naprawiać jedna zabawkę bo nie stykała, chciałam odesłać, ale sie uparł i teraz już nie styka na całego :D:D:D gapp gratulki ogromne :) i super, ze z małą ok :D ja na obiad miałam lasagne z pesto z bazylii :D mniam, zostało jeszcze na jutro :D łe cicho, zabawka gra :D czyli naprawił, ale czy całkiem, czy tak jak była na początku... zobaczymy :D ja w ksiażeczce siatki sprawdzać nie mogę, bo on ma siatki centylowe dla wcześniaków ;) ale duzy chłop mi rośnie, bo chodzi już spokojnie w 68. yousta czy ja dobrze czytam, ty studiujesz?? no podziwiam, podziwiam. 3 dzieci w tym 2 w jednym wieku, niemowlaki, śle pokłony :) my używamy cały czas huggisów, dla nas ekstra, z tesia były tylko pampersy. jedne i drugie polecam ;) no to byłam właśnie lutować kabelki, bo mąż twierdzi, ze niedowidzi :D zabawka gra, ale nie zawsze działa przy starcie :/ chińszczyzna :/ mancia smacznie brzmi ale tucząco :D gapp dowaliłas z ta smietaną :D ja nie pamiętam kiedy ostatni raz smietany używałam, hmmm jakieś 8 lat temu chyba :D no ale masz dziś swój wielki dzień :) mufi obzdjęciuj komplecik :D donia ja tą rekalmę widziałam pare lat temu ;):D jagódka :) zupka mleczna? chyba też sobie jutro strzelę :D no więc jednak zabawke zepsuł :o:D moniaaa daj mi z jedna @ :D kushion :D ja kilka razy tylko piekłąm bochenkowy - wyrabiany, a zazwyczaj razowy wylewany na blaszki, szybki i bez "uduszania" :D aaa powiem wam, zę nikos ostatnio tak bardzo dyskutuje :D wystarczy,z ę sie nad nim pochyle a ten juz nadaje :) i jezyk mu lata po brodzie :D zreszta jedno takie zdjecie z wywalonym jezykiem wam posłałam :D heheh "odpycha butelkę lub pierś, gdy sie naje" :D:D:D nigdy w życiu :D u nas: "mamusia odsysa mu kącik ust i wyciąga pierś wsuwajac szybko smoczek, którym on pluje, bo głupi nie jest" :D:D:D dobra wiecej nie piszę, bo i tak mówicie, ze tylko tojah długie posty pisze :D:P co tam bedę się wychylać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ale głupio napisałam. Przecież jakby metoda wazenia naprawdę była "z mężem i bez" to nie dość, że z różnicy nie wyszła by waga Czarka tylko męża to jeszcze Czarek musiałaby trzymać męża na rękach :-D silny jest, ale bez przesady! :-D :-D :-D oczywiście jest odwrotnie, ważymy męża z Czarkiem i bez. To niech metoda zostanie "z i bez" ;-) Ja też wczoraj używalam wagi i coś tam znowu drgnęło delikatnie :-) Kushion No ja właśnie też ostatnio go przebieram po nocy. I zakładam te pajace lub śpiochy jeszcze raz. Bodziaka zmieniam. Kizia A crocsy są z autkami i oczywiście dla takiego już chodzącego brzdąca. Agniesiulka Nie no ty też piszesz długie posty i to częściej niż tojah :-) cacy cacy dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z poranną kawką :) oj ale u nas ponuro, pogoda do spania a nie do sprzątania! fasolka dziś my mamy problem z kupą... Mati pręży się i niespokojnie je, a wczoraj zrobił tyci tyci więc to chyba to bo brzuszek lekko twardawy :( na szczęście czopki mam... kurcze u nas to norma zawsze jakiś problem przed weekendem albo świętami :( udanego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobietki, Święta już tuż tuż.. Ja rok temu w Wielką Sobotę w ciążę zaszłam :) ja nic nie przygotowuję, jedziemy na Święta do teściów. Jutro czeka nas 3godz. jazdy samochodem. Wesoło będziemy mieli w aucie w 5 :D tylko moje dzieciaki tylko jak widzą fotelik to prawie od razu zasypiają. Majka na początku jazdy zawsze śpiewa a później też pada do snu. agniesulka - dwa tygodnie po porodzie siedziałam już na zajęciach :) to w sumie nie są studia tylko specjalizacja w ramach zawodu który wykonuje, już ostatni, III rok. Pamiętam że w wakacje razem się uczyłyśmy :)) A ja kiedyś o tu sprawdzałam te siatki: http://strony.aster.pl/100ania/ sparkig - moje 120ml wypijały Mufi a macie już zaklepany żlobek? my Majkę teraz będziemy do przeszkola próbowali podesłać sylwka - ja zagęszczałam taką zwykłą kaszką ale na pewno nie było to wcześniej niż jak Majka miała 5msc. Tylko musiałam kupić taki specjalny smoczek trójprzepływowy. Ja za 3 tyg. zacznę coś wprowadzać. Ahh.. nie moge się doczekać kiedy zobaczę te umorusane mordki :)) kushion - dzieki za wklejenie tych wydarzeń. Moje jeszcze sie nie przekręcają.. a o raczkowaniu to w ogóle nie ma mowy. Lisabell - jestem pod wrażeniem siły Twego syna.. camilla - i jak mineła nocka? JulkaZ - hehe.. i tak będzie coraz cześciej. Idziesz kupić coś dla siebie a wracasz z ubrankami dla dziecka. Fasolka99 - no coś Ty, jak nasze maluchy dorosną to fora to będzie przeżytek :)) aaa.. i skończyłam karmienie. Boże.. jakie piwo po roku jest przepyszne. Nażłopałam się jak jakaś pijaczka w środę wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird - a połóż malucha od czasu do czasu na brzuszku, to zawsze dobrze robi na brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamcie , wpadłam tylko złożyć Wam życzenia świąteczne , nie mam czasu nawet poczytać a widzę że jest co , chyba że się wyrobię to kliknę wieczorem . Dziś jedziemy na pierwszą rehabilitację , ale wcześniej ,mamy wizyte u lekarza bo nam go zmienili i musi Kajtka znowu obejrzeć , przez ostatine dwa tygodnie bardzo dużo nadrobił więc po cichu liczę że może nie będzie potrzeby jeździć na te ćwiczenia . No więc życzę Wam wspaniałych, tych pierwszych świat z naszymi maluchami, zdrowych, pogodnych ,odpoczywajcie w miłym towarzystwie i zajadajcie się pysznościami :):):):):):):):) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mancia_ewcia - jeszcze na szybo Ci odpisze że w kapieli to małżonek trzyma na rękach malucha, zazwyczaj podtrzymuje główkę a ja i Majka myjemy. A jak chcę wykąpać sama i na szybo to rozbieram do golasa, biorę pod pachy i pod kran z ciepłą wodą, tylko wtedy włosów nie myje. A podkładek żadnych z gąbki czy coś nie kupowałam, bo podobno to siedlisko bakterii. Przynajmniej tak piszą na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama123456
Dziewczyny orientuje sie może któraś z Was jak to jest z tym nabiałem.Jeśli np na herbatnikach pisze ''serwatka w proszku" to też powinnam odstawić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, ale jestem smutna i rozżalona i zła i w ogóle dupa blada. Starsza nie dostała się do przedszkola ( bo ja nie pracuje) , Młoda na złobek też nie ma szans, bo podań 2 razy więcej niż miejsc,a ja nie pracuje... do tego tak krowa ,szefowa mojego męża zabrała mu urlop na który miała iść i moje odsysanie w vacu poszło z dymem, bo kto mi o 10 rano przez 10 dni popilnuje dziecko? nikt! DO tego wyjazd zlotowy pod znakiem zapytania, bo zamiast od maja to juz od kwietnia idzie w dyżurach i wszystko mi się wali. idę płakać! a potem się spakuje i pojadę do rodziców na święta, jak upiekę mój owsiany mazurek i zjem go całego to może mi się polepszy. Wracam w pon, bo skoro nie ma urlopu to do wtorku nie posiedzimy. A poza tym jest ok, siedzimy w domu , Młoda gada, starsza spiewa - youssta - tak jak u Was, tylko do auta wejdzie... hihi I agniesiulka, no przecież ja tylko ze 2-3 razy strzeliłam długiego posta, teraz już ledwie wpadam i zaglądam, zatem pisz, pisz :-) Sylwka - zaraz prześlę :-) Ja bym nie dałą kaszki, zresztą moje dziecko się wychowałao bez kaszek,bo one słodkie nieziemskie. zaczeliśmy zagęszczacz melko kleikiem kukurydzianym, potem ryżowym ,potem na zmianę. i je polecam. a tak to jak kaszką bym miała to nigdy nie wiedziałam jakie proporcje dać melak i kaszki, jeśli już chcesz to kaszką bezmleczną weź dodaj do melka, bez skąłdu pisze, ale obie mi wyją i nie moge mysli zebrać. jedynie czasem dawałam kaszki zdrowy brzuszek, czy jakieś takie 7 zbóż one niby bez cukru a też słodkie mocno. dobra, to tyle. Kusion, tylko TY się tu z okolic ostałaś, Natel nas olała...hihi i dziecko tyle ma umiec olaboga..dobrze, moja ma jeszcze czas ;-) I ja też nadal bez seux po porodzie, jejuś to już niedługo chyba pół roku bedzie... ale co tam grubam to i sama bym się nie tkneła. eh.. głupio już pisze, mąż mnie kocha nad życie i ja wiem o tym,ale jakoś się nie skłąda, kiedy z Kindziulkiem śpie hihi Cudnych, radosnych, rodzinnych Swiąt Wam życzę! Buziaki. Wracam we wtorek. piszcie krótko.. ;-) a fotki zaraz jakieś podeśle! znaczy dziś jeszcze spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinka1- podaję małemu NAN, bo nic innego nie było wmałych opakowaniech:) Fasolko- ja wzięłam sobie ten szerszy pas- tyle, że jest widoczne jak mam go założonego, ale jak pomaga... :P Mój Szymek obudził się dziś o 5:30 i od tamtej pory nie śpi:( Muszę kończyć , bo jęczy... ehh może później uda mi się Wam odpisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinka Mała siedziała ale wiadomo że się bujała i nie było to takie klasyczne siedzenie :) Dolina chyba się pomyliłam z tymi ząbkami ;( a tak sie cieszyłam w sumie to nawet nie wiem czemu :P przecież ma jeszcze kupę czasu :P Głupia Matka :D No i zdrowych wesołych;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh Gapp, zapomniałam, GRATULACJE! :-) i z ząbkami lepiej troszke poxniej :-) dla ząbków...nie beda się tak psuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z poranną kawką zbożową U nas znowu szaro buro, ale na spacer trzeba wyjść później. kushion ja ze względu na klimat jaki tu panuje podaje wit.D - słońca jak na lekarstwo. Muszę się wybrać na zakupy bo do tej pory też ubieram Hankę w pajacyki, wygodnie tak i sie przyzwyczaiłam, rzadko kiedy ubieram ją w spodenki i bluzeczki. Chyba czas już zacząć stroić małą pannę. My jeden dzień w święta spędzimy ze znajomymi, nikt z mojej, czy męża rodziny do nas nie dołączył ale za to na przełomie czerwca i lipca lecimy do Polski na jakieś 2,5 tygodnia, wtedy też będziemy chrzcić nasze dziecię. youssta Kładę często na brzuszek w ciągu dnia. Lubię patrzeć na tego małego sfinksa jak tak leży, śmiać mi się chce jakie miny strzela. mancia_ewcia Ja trzymam Hanie na jednym ręku w wanience a drugą myje. Już mi coraz ciężej, bo ona strasznie szaleje mi kąpieli, tzn. uwielbia się kąpać ale bardzo ruchliwa się zrobiła. Dzisiaj kończy 10 tygodni i waży ok. 5700g. Gapp Gratulacje piąteczki ! Przypomniały mi się moje studia :P wcale za nimi nie tęsknie. Robiłam dwa kierunki na raz. Bedziesz chciała robić jeszcze magistra ? agniesiulka Jak zwykle dajesz kulinarnego czadu. Podziwiam Cie, że dajesz tak rady z dwójką dzieci. Ja nie mam czasu nic ugotować. Mąż urzęduje w kuchni. Do tego moja dieta beznabiałowa, buu a ja uwielbiam mleczne produkty. Śluz w kupie jeszcze się pojawia. Nie wiem czy nie wprowadziłam kolejnego alergenu - piję teraz mleko sojowe, i co tu robić. O ho i już się napisałam . . . Głodomorrra wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie mam czasu was poczytać bo dom w opłakanym stanie a zaraz mąż przyjedzie i jedziemy. Tylko tak krótko: Lisa ja nie dostałam fotki - zaraz dostaniesz. Po tabletkach anty mi też libido spadło do zera więc jak nie stosowałyście to uważajcie na to. Ja je brałam bo miałam problem z krwawieniem przy owulacji i żeby zajść w ciążę musiałam na jakiś czas owulację "wyłączyć" Ten teges :D ja tam mówię wprost - sex :D Lipa straszna i to po CC - nigdy nie przypuszczałam, ale to pewnie przez karmienie. Kochane zdjęć wam nie prześlę bo mi się komputerek obraził i wiesza się jak podłączam kartę. youssta niby się dostał do żłoba ale oficjalna lista będzie w sierpniu. Przymierzyłam płaszcz - zapinam się - więc dieta NŻ u mnie działa. Fasolka idę 13 na tą parafinę przed chrzcinami. Kushion i ja od wczoraj ubieram go w bluzeczki i spodenki bo piszecie mi że on wygląda na pół roczne dziecko a ja go ubieram jak malutkiego chłopczyka - więc od wczoraj strój wyjściowy w domku :D Dobra spadam nastawić kolejne pranie. Znów pościel i koce :D tym razem ja bo zachciało mi się spać na brzuchu i piersi ściśnięte tryskały :D ale oczywiście Młody też mi się zsikał ale to dlatego że mi się nie chciało nad ranem pampersa zmieniać bo jeszcze nie był bardzo pełny. Dodajcie mnie do NK - Kika ma mnie w znajomych. Nazwisko macie w mailach ode mnie. Buźka - może się jeszcze jutro odezwę jak będzie czas po święceniu jajek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Agniesiulka a bierz tą cholere (@) ode mnie! ;) nawet alwaysy w prezencie moge Ci dac :D ja w przyszłym tyg kupuje kaszke ryżową lub kukurydzianą i będę podawać Tymulkowi. Pytałam sie lekarza i moge. mąż chce ten teges tylko ja na bakier z tym :o ide po kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytam wieczorem bo mam prasowanie a musze sie wyrobic bo weekend nas nie ma - no cale swieta:) ale moze u tesciowej bedzie czas to nadrobie chcialam tlyko napisac ze u mnie laktacja juz chyba tez ok wczoraj duzo przystawialam i czesto do obu piersi, niestety przez noc bylo dalej slabo i maly sie czesciej budzil na cyc bo tak mu szybko i fajnie nie lecialo i nie najadal sie jak zawsze ale dzis tak czuje ze ok a moze to wczorajsza melisa, piłam zawsze ostatnio sie skończyła i nie piłam i wczoraj kupiłam hmmm wazne ze ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mam pytanko,tylko zawsze zapomne Was zapytać,czy Wam też urosły stopy? normalnie mnie buty cisną :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozna kleikiem ryzowym albo kukurydzianym zageszczac wlasne odciagniete mleczko? moze za kilka tyg bede tak robiła na noc, a dzis sie obudził o 1, potem o 4, potem znowu go maz obudzil i mnie po 6 ale dałam smok i spał do po 8 :) któras z was mi pisała by dawac smoka i sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisabell ja nawet nie załapałam, ze czarek męża na rękach trzymał na wadze :D oj dziękuje, ze mnie tak ładnie pochwaliłaś, ja wiem, wiem, robie dużo literówek i pewnei dlatego nie czytacie, ba nawet nie zauważacie mnie :P ale przez to, ze ja mam w głowie tysiac słów a ręce za mało sprawne :D nie nadążają klikać prawidłowo, a czasem za późno shift puszczają i wychodzą polskie znaki nie tam gdzie powinny :o ale szkoda mi czasu na poprawianie, a chyba każda doczyta że "z ę" to że :D:D:D yousta bije pokłony podwójnie, bo ci sie należy :D tojah daj sie przytulić ❤️ musi w końcu sie wszystko ułożyć ;) pomyśl, zę inni maja gorzej... chocby te bliźniaki, o których wczoraj czytałysmy w linku yousty. wiem, kiepskie pocieszenie, ale zawsze jakieś, nie? no. to głowa do góry i do przodu - masz wspaniałego mężusia, i córcie prześliczne, zdrowe :) i oby tak dalej :D i jedz mazurka na zdrowie :D i przepis podeślij, bo brzmi zdrowo :D:D i małokalorycznie :D o ile mazurek moze mieć mniej niż 1000ckal na porcję :o no i żeby nie było nie jestem zazdrosna o to, zę tylko twoje posty dziewczyny widzą :D bo naprawde ciebie sie milusio czyta ;):D ladybird daje czadu, daję, ale lubie, tym bardziej, zę wszyscy wokół chwalą to mnie napędzają do roboty :D monia wiesz, chętnie bym wzięła (@ nie alwaysy :D), od kilku dni pobolewaja mnie jajniki, ale szyjka nie zmienia się, więc nie wiem o co chodzi... stopy mi nie urosły ;) za to paluchy tak = brak obrączki na palcu :( jagódka jak karmisz swoim mleczkiem to produkty dodatkowe wprowadzasz po 6 m-cu, tak donoszą najnowsze badania who. i nie stresuj sie, mleko mamy do 6 m-ca daje wszystkie niezbędne składniki i dopasowuje sie do potrzeb malca. mm trzeba urozmaicać, bo dziecko nie miałoby zapewnionych odpowiednich wartosci odżywczych, witamin, itp. stad podawanie "słoiczków" przy mm należy rozpocząć po 4 m-cu. dziewuszki :D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA ŚWIĘTA. niech bedą radosne, rodzinne i ciepłe. i żeby nam za duzo na tyłkach balastu nie zostawiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×