Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Agniesiulka moja siostra w tej cenie kupowała fajną spacerówkę w galerii Malta- nie wiem w jakiej części Pń mieszkasz ale jest mega zadowolona a wózek w Panoramie (Górczyn) ale ja bym jakoś nie polecała tzn 1/3 dziewczyn widzę w tych wózkach ale moja Sis oddawała już do 2 razy do serwisu więc jakoś nie ufam tej firmie. A jak chodzi o mnie to ja będę kupować X-landera XS(czy jak tam ona się nazywa w każdym razie jedyna na kiju) bo w końcu się wybraliśmy do Akpolu i mieli promocje i Mąż chwycił w rękę i faktycznie jest leciutka a o to głównie nam chodzi :) Tojah zastanawiam się skąd Ty jesteś ale zapodziałam gdzieś maila i nie mogłam napisać :/ Ehh a u nas maskara przyjeżdża ciotka do teściowej mieszkać na tydzień więc inspekcji mogę się spodziewać w każdym momencie :) byle przyszła bez psa bo ostatnio zaraziła mi kota pchłami... nie jej wina ale jak mi jakieś robactwo wejdzie w kocyki Małej itp to chyba zabije :P a wprost jej nie mogę powiedzieć bo się obrazi... w sumie wkręcamy jej z Teściową że Mała się boi psów bo co jej powiedzieć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem ile mój bąbel waży w piątek szczepienie to się dowiem :) fasolka ja nic nie pieluszkuje, jeszcze w szpitalu powiedzieli że samo się wchłonie to też tak trochę to olałam że tak brzydko to nazwę ale teraz na pewno dopytam czy są czy nie ma i co jeśli są a mam nadzieję że nie ma :D Agniesiluka pierwsza spacerówka bardzo mi się podoba a ta druga taka se :) a swoją drogą fajnie że napisałaś bo już się stęskniłam za twoimi wpisami :) kurna a my dziś do księdza chrzciny w końcu zamówić ciekawe co powie. Chora jestem jak mam iść do księdza, przed ślubem było to samo. A jak szłam do spowiedzi przedślubnej to już w ogóle :( Mój to tak się zasysa kciukiem do tego mega ślinienie a ząbki to raczej nie są bo chyba wszystkie nasze dzieciaczki teraz tak mają to co wszystkim ząbki wychodzą ?? no może będzie jakiś wyjątek. Wczoraj założyłam mojemu na rączki skarpetki co strasznie mu się nie spodobało a kciuka i tak ciągnął tylko przez skarpetkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ;) Youstta - jak fajnie, że z serduszko Kingi jest zdrowe!!! Super! ;) My już po Chrzcie, wszystko udało się znakomicie ;) Natalka spała ok 10 min., a potem do końca Mszy obserwowała wszystko i posyłała słodkie uśmiechy. Na 6 dzieci była najgrzeczniejsza, raz cicho zakwiliła ;) Razem z nami była para, którą poznaliśmy 2 lata temu na naukach przedmałżeńskich także wszyscy byliśmy mile zaskoczeni. Imprezka również udana. Zdjęć jeszcze nie mam bo mieliśmy fotografa, jak tylko coś dostaniemy to wrzucę na skrzynkę. Teraz czeka nas Komunia w maju, a potem 2 wesela w czerwcu i jedno w lipcu. Zapowiada się fajnie ;) Edzia, Mufi - widzę, że Panowie również świetnie się spisali ;) Mufi - to gratuluje pierwszego ząbka. Tojah - podróżniczko pozazdrościć takiego weekendu, wybawiłaś się Kochana na tym placu zabaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufi, gapp fajne te wasze, ale jednak parasolki. a ja nie chcę, bo ma teraz i długo by tu pisać. głównie chodzi o czyszczenie. gapp ja stosuje ten sam trik zawsze co ty, że tesia sie boi psów ;) zawsze działa :P no a te pchły :o wyrozumiała jesteś, ja bym cała winę zwaliła na nią, co to nie widać, ze pies sie drapie? zajrzeć trzeba, ja tam nikosia ogladam całego każdego dnia, bo kocham go i chcę by był dopieszczony i wychuchany, wiec jak psiaka kocha to niech też go codziennie oglada :D:D:D julka bardzo mi miło :) mi właśnie ta 2 sie bardziej podoba, jest też lżejsza. no ale ta rączkanie ma regulacji i kosz za mały, a z doświadczenia wiem, że kosz musze mieć mega no i teraz nie mam regulowanej rączki. ja sobie radzę, ale mąż narzeka. nie stresuj się rozmowa z ksiedzem. nie wszyscy są rąbnięci, na prawdę mozna trafić na super X :D ja tam się nie denerwuje, ja tam zawsze byłam oddelegowywana do naszego proboszcza, z którym nie mozna było do łądu dojść, na nic sie nie chciał godzić, a ja jakos tak zawsze z nim się dogadałam :) artystka na mnie mówił :D po prostu umiałam sobie z nim poradzić na około :D tak drążyłam, drążyłam, argumenty dawałam, ze nawet imprezy robiliśmy w domu parafialnym :D aguniek super, ze wszystko sie udało. ja dopiero zaczynam w tym temacie. byłam w jednym lokalu, gałki oczne mi wyszły na wierzch :o chcieli 60 zł za zupę i 1,5 porcji mięsa, kubek soku, kawę lub herbatę, no i ziemniaczki i surówkę. a ciasto, reszte napojów we własnym zakresie! oszaleli chyba :o będziemy tam raptem 3h! bo chrzciny o 18, czyli w lokalu od 19 do max 22, bo każdy ma malutkie dzieci, to uciekać będzie. docia młoj mały ma 6500 a ważył 2780, no ale to wcześniak, to nie zdążył nabrać w moim brzuszku - odbił sobie później ;) choc po cieżkiej operacji, 9 dni na oiomie... sama nie wiem jak go liczyć. pediatra zachwycona. no i ważne czy dzidzia na mm czy naturalnym. u nas ciągle natura górą, no i mały ma skończone 4 m-ce. lecę po tesię, pa :) dawajcie swoje propozycje spacerówek, tylko lekkie proszę, lekkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka napisz mi dlaczego nie chcesz parasolki, bo ja zupełnie nie doświadczona. I napaliłam się na ten Twój Bebetto Filippo tylko muszę iść go zobaczyć. Ładny i tylko 0,5kg cięższy od mojego a to dla mnie najważniejsze, no i chyba wygodniejszy dla dziecka i śpiworek bardziej przystosowany na chłodne dni. Gapp z x-landera rezygnuję - same złe opinie o nim usłyszałam. A który model Twoja siostra tak często serwisuje bo nie załapałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Ja dziś od 5 rano na nogach... Synek pięknie spał tfutfu od 20-do 3rano i na śpiocha dałam mu butlę, bo dalej by spał... A później mąż mnie o 5 obudził, żebym dzwoniła po pogotowie, bo on się źle strasznie czuje... Boli go w mostku, poszedł zwymiotował, nie mógł złapać oddechu... masakra. Zabrali go do szpitala i co? zrobili morfologię i stwierdzili, że to albo wrzody, albo jelitówka. On pyta co dokładnie , bo ma małe dziecko i boi się , żeby nie zarazić w razie czego a oni, ze nie wiedzą... NO ręce opadają ... Wrócił i pojechał do lekarza ogólnego, dostał zastrzyki do piątku no i albo wóz, albo przewóz... nosz kur...a mać . Powiedzieli, że na gastroskopię czeka isę 2miechy, więc nawet nie dają skierowania... Jestem mega zła...a w czwartek mamy szczepienie, to się dowiem ile waży... Ja mam wózek bebetto solaris 3w1 i spacerówka jest dość duża, ale strasznie skrzypią te wózki, choć smarowałam olejem silikonowym... Youstta - bardzo się cieszę, że serduszko zdrowe... Aguniek- bo nasze dzieci forumowe są takie grzeczne:) Wczoraj zamówiłam inhalator philipsa z nebulizatorem do zatok- czy któraś używa takiego sprzętu? http://allegro.pl/inhalator-philips-pro-nebulizator-do-zatok-medel-i2250268907.html sorki, ze się nie odniosę do wszystkich postów, ale mam teraz dwóch chłopców w domu, którzy wymagają opieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tak na szybko, edzia ja mam z tej firmy inhalator familly znaczy dalam cos kolo 130zl dla mnie jest troche glosny no i te maski mogly byc lepsze czyli twardsze no i bez otworow, masz inny wiec nie mozna porownywac. A i mam pytanie ktora z was idzie na rehabilitacje chodzi o glowke kajek czy kika ktoras z was? nie pamietam dokladnie i jakie cwiczenia tam byly? Bo mi sie zdaje ze z moja tez bede musiala isc na kontrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.dziewczynki możecie mi sprawdzic w siatkach centylowych jak wypada mój dzidek???waży 6.740 bo ja się na tym nie znam i napisac jak to wypada dobrze czy żle.z góry DZIEKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie i dzidziusie :) u nas dziś lepsza pogoda, tzn. co prawda zimno,ale piękne słoneczko i spacerek napewno zaliczymy :) tika27 - waga około 25 centyla, tzn., że 25% dzieci w tym wieku waży tyle lub mniej... czyli nie jest najcięższe, ale też nie jest źle. moja np. waży 5480g w 3 mcu :/ mufi - a dlaczego szukasz spacerówki? nie masz wózka wielofunkcyjnego? Agniesiulka - no wreszcie jesteś :) Twoje posty zawsze wprawiają w dobry nastrój :) Edzia- współczuję - wiem co to znaczy chory facet:/ale z drugiej strony życzę mężowi dużo zdrówka i oby to nic poważnego nie było... my po szczepieniu... dziś była tragedia. malutka wrzeszczała strasznie... ja się poryczałam po wyjściu z przychodni... :( najważniejsze, że to za nami. jednak im dziecko straszne tym bardziej to rozumie i przeżywa... ojoj mała obudziła się i płacze...:( dziś chyba będzie ciężko... miłego dnia kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) ehh miałam tu nie wracać, ale co mam zrobić, że się za TOJAH stęskniłam :D widzę, że forum odżyło więc napisze tutaj bo już się gubię co do chrzcin, w skrócie: była 4 dzieci, tylko Laurka spała, reszta dzieci cuda wianki wyprawiała, rodzice musieli bujać, nosić, jeździć wózkiem, a Laurka spała :) tylko ranek był ciężki, ubralam się w byle co, poszłam nieumalowana, w za dużym płaszczu, Laura płakała w domu, była senna ale nie dałam jej spać bo strasznie balam się, ze mi zacznie plakać, wymęczyłam ją no ale za to od momentu złapania powietrza poza domem spała, obudziła się dopiero 1-15h po powrocie do domu, goście byli u nas 7h i było 20 osób! gotowala teściowa z siostrą męża, pare osob pomagalo nosic, było normalnie jak na weselu :) tylko łóżko z sypialni wywalić i muzykę puścić :) a ja się rozchorowałam niestety, dziś lepiej się czuje, ale wczoraj jak widmo chodziłam Mufi- ja też myślę o kupnie innego wózka, ja mam xlandera xa (starszego typu, nie najnowszy model) i szczerze jest cholernie cięzki, trzymam go na parterze w klatce, ale sąsiedzi są upierdliwi, krzywo się patrzą, raz już usłyszalam uwagę, kwestią czasu jest aż ktoś zgłosi do spoldzielni, że zasmiecam klatkę, u mnie musi być najlżejszy możliwy, znalazłam rano bardzo ciekawy prawie 5kg waży to sie okazuje, że chyba sie nie rozkłada siedzisko :/ nic, szukam dalej, muszę mieć wózek taki, że biore pod pachę, dziecko na ręcę i schodze z 3 piętra monia_1983 - u nas też rzeźnia po szczepieniu, ale rozmawiałam z siostrą i ona mnie jakoś tak uspokoiła, że dziecku no nic sie nie dzieje, płacze no bo co ma robić jak nic powiedzieć nie umie, szybko potem o tym zapomina a tak to widzi mamę zdenerwowaną i jeszcze gorzej :/ muszę do tego podchodzić na chłodno bardziej Youstta - super , że serdeszko Kini sie naprawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszecie o tych szczepieniach to aż mnie ciary przechodzą po pierwszym szczepieniu po powrocie do domu dzieciak nie płakał a wył bez przerwy ze 3 h a ja srałam po gaciach czy oby mu ta szczepionka nie zaszkodziła tyle się teraz o tym mówi:( a teraz idziemy w piątek to aż mi się ciepło robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JulkaZ - moja niunia była 2 razy szczepiona i zawsze ten sam scenariusz ryk przy kłuciu i oczekiwaniu na kolejne, zaraz po wyjściu z gabinetu daje cyca, potem ubieramy na szybciora i w nogi, i w nosidelku usypia, potem juz jest spoko, żadnej gorączki nie miałyśmy, nic, tylko to trzymanie jej przy kłuciu to jest masakra bo zanim pielęgniarka raczy przygotowac kolejną porcję to mija parę minut i młoda tak strasznie płakusia :( na szczęscie nie miałam tak jak ty żeby dzieciątko w domu płakało, ale wystarczy mi ten piskliwy ryk te 5-10 minut w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzunia - oooo, no to mi raźniej... myślałam, że tylko ja bez makujażu chrzciłam dziecko :D wszyscy oczywiście się wyrobili, tylko ja nie zdążyłam... ale przed pójściem do restauracji szybciutko coś tam rzuciłam na oko ;) co do wózka ja mam 4runner'a i mimo średnich opinii sobie go chwalę... spacerówkę też mamy do niego, więc myślę że spokojnie jeszcze z 1,5 roku pojeździmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka jak ja lubie Ciebie czytac hehe :) podoba mi sie ta spacerówka co pokazała Mufi, poza tym znajomi mi polecali kiedys spacerówki espiro, co dla mnei wazne wlansie zeby nie byla to parasolka i podobno powinna sie na lezaco rozkladac by dziecko moglo spac, dla mnie boki jeszcze powinny byc dosc zabudowane by dziecka główka byla bezpieczna i stabilne dobre kółka :) ohh wszystkie dzieci wiec wkladaja raczki do buzi :( to u mojego napewno nie sa to zabki hehe tylko takie etap rozwoju chyba mamy teraz jakis etap bo w nocy czesciej sie budzi w dzien nie spi, non stop je.... poczekam z tydzien ale jak tak dalej bedzie z jedzeniem moze mm, a moze moja wina bo tak rano chce sie wyspac to młodego usypiam przy piersi i sie nauczyl ze rano spi w lozku z mamą, lubie to ale jak go potem oducze :P a z dzrugiej strony dziecko potrzebuje bliskosci, przelozylam mu glowke w lozeczku na druga strone bo sie zawsze obracał w lewo teraz mam klopot go wkladac do lozeczka i w nocy sie rozbudza gdy to robie, nie mam wprawy w wkladaniu na tą stronę teraz ma główke po mojej lewej gratuluje udanych chrztów Mufi nie parasolka bo dziecko nie ma twardego podparcia pod plecami a to w wózku wazne jesli chce sie wozic dluzej, w parasolce dziecko siedzi jak w foteliku do auta te ramiona ma zazwyczaj tak "skulone" poniewaz to materiał "wisi" na bokach - tak rpzynajmniej mialy dzieci mojej cioci i wygladalo to niewygodnie, a w tych wózkach od Agniesiulki wlansie jest takie twarde podparcie na plecki dziecka tika - fajna wyglada na lekką, ale cena :( my szczepienie chyba w czwartek.... elzunia ja mam gondole w domu a stelaz w piwnicy zamykanej tylko dla lokatorów i kiedys w koszu na zakupy znalazłam puszke po piwie... odnosnie upierdliwych sąsiadów, nawet wiem kto to ale co zrobie jak nie chwyciłam za reke, ludzie są chamscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chrzest udało mi sie umalowac, ale dlatego ze bylam u rodziców i małego pomagali mi wybierac:) idziemy na spacer :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózka to fakt że ja xlandera chcę kupić parasolkę ale później tzn na przyszłą wiosnę bo na razie spacerówkę mam bo ja kupowałam zestaw tzn gondola i spacerówka :) jak na razie jestem zadowolona ale do spacerówki Mała pewnie wsadzę za jakiś miesiąc :) A może na weekend majowy jak będzie gorąco? Nie wiem sama ale ogólnie ja się rodziłam koniec stycznia i na weekend majowy jechałam w spacerówce a moja początek stycznia ale jakoś nie mogę uwierzyć że mogłabym ją położyć do spacerówki- mi się wydaje czasem że ona nadal ma miesiąc :P ten wózek co siostra serwisuje to kaps3 model jazz czy jakoś tak :) youstta Przepraszam zapomniałam napisać- gratulacje z powodu serduszka- a mówiłyśmy że będzie wszytko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę- dzwoniłam do kadr. Urlopy zaległe wybiera się przed urlopem wychowawczym. Jeżeli chcemy też urlop za cały ten rok, to musimy złożyc deklarację, ze na pewno na urlopie wychowawczym będziemy i przynajmniej do końca roku. Mam dostać druki na maila, jeśli któraś jest zainteresowana to mogę przesłać... Mam 18dni zaległego i 26 dni nowego:) hip hip hurra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho! Na sekunde, bo nie mam czsu,bo mąż zaraz wróci i mnie nakryje,a gary nie pomyte i bedzie olaboga! Agniesiulka - no! wreszcie! :-) I nawet nie przeprosiłas,ze Cię tyle nie było i polecone poszły za Toba. Wózki potem obejrze, ale ponoć coneco mają fajne. W ogóle odradzam takie spacerówki z dwoma rączkami, choć sama taką mam, bo jednak wygodniejsza była by z jednym pałąkiem, jedną ręką wtedy mozna sobie fajnie radzic. my mamy lire czy coś w tym stylu. potem znajdę. Tika - sprawdziłam na siatkach - ponad 50 centyl,zatem rewelacyjnie! akurat. :-) Docia - moja w 13tyg ważyła w domowych warunkach wagowych ok. 5300. ur się 3330 Elzunia - TYś chyba dawno klapsa nie dostała! coś nie chciałą tu pisać? co to ma znaczyc! dobrze,ze Cię mój szacowny autorytet tu przygnał ;-) Wiecie, czasem jak sobie pomyslę,ze mogłabym byc niektórych z Was mamą.... to mi miło hihi Youstta - a u Ciebie to chyba się jakaś pusza z dobrymi wiadomościami otworzyła! Najwazniejsza sprawa! Kingulka! Suuuuuper!!!! I zaraz druga mama!!!! taka cudna waga.... ehh.. ale robisz - masz! :-) Agniesiulka - a jak ja Tobie tej 6 z przodu zazdroszczę, ja cały czas powyżej... 70,6, 70.2, 70.8, 71. noż a 69,9 nie chce się pojawić, choć nie wiem jak tam się sadowie na tej wadze... ale wszystko to wina braku vacu hihi Kurde... tyle musze popisać i kiedy? może z wieczora jak dziecka pospią. bo dziś mam dwie w domu i jutro też, bo jakiś wirusik wpadł do złoba... i przez to czasu na nic,ale poszłam na łatwizne i obiad kupiłam w zaprzyjaźnionym barze. I ja chce mieć trójkę dzieci? ja? jak sobie z dwójką nie radzę organizacyjnie. porażka. ;-) Fasolka - nie martw się, dopiero teraz zaczniesz podrózowac, bo my też zaczeliśmy jak się Karola urodziła. na roczek wybralismy się do Pragi, a co! niech dziecko ma fajne urodzinki..;-) ona na szczeście rodzona w długim weekendzie i czasem się uda, ze kilka dni wolnych. Dobra, zmykam, bo czuję że mąż już do auta pod pracą wsiada. Buziaki.. A co z maminką? Ona też chyba chrzciła teraz, no nie? bo ja też bym się o pogodę zapytała hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, kamień z serca z tym serduszkiem, ciesze się że mój Kingulek jest zdrowy :))) no, a ja wczoraj polazłam pierwszy raz po porodzie na zakupy, kupiłam sobie jakieś bluzki i spodnie, no i kieckę na chrzest. Kurcza, tylko brzuch mi sie odznaczn we wszystkim, zastanawiam się czy jakiejś koszulki modelującej nie kupić. no i byłam u mojego szefa, dogadaliśmy się że do pracy wracam w połowie września, caaale wakacje przede mną. A później to nie chcę myśleć nawet, bo teściowa powiedziała że bliźniakami sama zajmować się nie będzie, musi mieć nianię do pomocy. No i ne wiemy teraz co robić, bo teściowa musiałaby mieszkać z nami od pon. do pt a dodatkowo musielibyśmy płacić niani. Zaczne myśleć w lipcu co zrobić. Najchętniej to zbrałabym maluchy do pracy :D ladybird - ja zamawiam mleko w dodomku.pl piszą ze za granicę też dostarczają kika - moje na razie leżą w leżaczkach, ale ostatnio Kinga coś wlasnie zaczeła mostek robić no i na matę ją wtedy kłade i jest happy. Konradowi leżaczek nadal się pododoba.. smeffetka - 3godz. do pracy??!! o matko! to może poszukaj czegoś bliżej, bo kupe życia stracisz na dojazdach.. Ze szczepieniami to przychodnia do mnie dzwoniła jak długo nie pojawialam się z majką, chyba z miesiąc. Fasolka99 -180 ml?!! ale chłop ma pojemny żołądek. Moje nadal 120ml doją. No to ciesze się że moje doświadczenie się trochę i Tobie przydało :) Słoiczek jak nie był podgrzewany to ja trzymałam tak kilkanaście godzin w lodowce, a jak był podgrzewany to resztę ja zjadałam :p Konradek ma jeszcze wodniaka, ale takiego śladowego, w porównaniu z tym co było 2 msc temu to można powiedzieć że śladowy został. samamama - ja dawałam tak średnio po 12 kropli 4 razy dziennie. Póżniej wyjęłam to plastkiwowe coś z butelki bo mnie denerwowało że musiałam czekać aż kropla raczy spaść i lałam "na oko". kokosznel - to powodzenia na wizycie? a u ciebie z jakiego powodu kardiolog? szmery? ira1 - moje 2 godz. aktywności i ucinają drzemką kajek20 - no to mocno trzymam kciuki żeby u Was też się wszystko ładnie zamkneło. Lekarz wczoraj powiedział że ta dziurka u Kingi była wynikiem niedojrzałości układu sercowego (mała urodziła się 3 tyg. przed termnem). U Twojej córeczki jest mniejsza ta dziurka, więc są napradę duże szanse że przed 2 rokiem życia się samo zamknie. U nas było 6-7mm i ubytek był na tyle duży że byliśmy po urodzeniu zgłoszeniu do rejestru wad wrodzonych. c.d.n. aaa i dzieci.. nie, nie planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzisiaj pierwszy raz wybrałam się na zakupy sama z Hanią. Moje dziecię w końcu zaakceptowało smoczka - więc dydek do buzi i był spokój :) uff Matka nie za bardzo zaszalała, kupiłam tylko dwie pary spodenek i dwie zabawki edukacyjne. Hanka niebawem kończy 3 miechy a kupuję jej rzeczy na 6-9 miesięcy - pokręcona rozmiarówka. Muszę jej kupować spodnie z szeroką gumką i nie za ciasne bo ona ma dość duży brzuszek - taki żabi. Przez to też wylądowaliśmy raz na dobę do szpitala. Co ja się nerwów przez to najadłam. Kupilam też wagę elektroniczną - chwila prawdy nastała. Mam do zrzucenia jeszcze 9 kg !!! Ważę 68 kg. youssta Wspaniale, że serduszko zdrowe. Pewnie się nieźle stresowałaś. Nas czeka jeszcze badanie bioderek przez specjalistę. Jutro idę pogadać z pielęgniarką o wyborze mleka, jeżeli będzie potrzebne jakieś dla alergików to wtedy chyba do lekarza będę musiała jeszcze skoczyć. Może dostanę je potem w aptece za darmo. Za leki z recepty nie płacę ale nie wiem czy tak jest z mlekiem. monia_aa Jakaś dziwna ta siatka. W książeczce zdrowia Hanka na 75 centylu a tutaj na 10. Co do wózków i spacerówek to ja mam 3w1 Quinny buzz. http://www.sklep.quinny.pl/Quinny_Buzz_3-k52-0-3-default.html Kosmiczna jest ta spacerówka, jeszcze nie używałam. Ale jak będę lecieć do Polski w czerwcu to ją zabieram. Ma regulacje podnóżka i można ją ustawiać "na leżąco". Kupilam używany zestaw za przystępną cene a widzę, że nowe to mają ceny też z kosmosu. Dzisiaj pierwszy raz ubrałam Hani skarpetki :P Czy któraś z Was kupiła taką nakładkę na palca, którą można masować dziąsła ? Piszę tego posta już chyba godzinę. Hanka się budzi co chwila bo jej smoczek wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My dziś po szczepieniu. Dziś była rączka, rączka, nóżka :( na szczęście nie jest tak źle jak ostatnio. Maksio jest marudny, ale nie płacze non stop. Waży 6800g i mierzy 65cm. Teraz idę zrobić kolację dla córek i dla siebie. A za tydzień Prokocim... :( Ale jestem dobrej myśli :) Buziaki dla was i maluszków :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no mam listę mailową -postaram się podrzucić jakąś fotkę. :) Co do wagi to ja na dzień dzisiejszy ważę jakieś 58kg (no plus trochę po przecinku ale to się waha), mam nadzieję pozbyć się jeszcze ze 3kg i wrócić do mojej idealnej wagi. W każdym razie na teraz już mam prawie 2kg mniej niż przed ciążą. :D Widzę że się pojawił temat spacerówek -ja mam już dwie po starszaku ale chcę kupić trzecią -jakąś parasolkę lekką i z dobrymi kołami. Zaczęły mi wypadać włosy -normalnie jak pies na wiosnę się lenię. Mam nadzieję że coś na głowie zostanie. :P Co szczepionek to moje dziecię ostatnio przy szczepieniu w ogóle nie płakało. Rozbeczał się gdy go zaczęłam ubierać. :) Coś jeszcze miałam pisać ale maluch marudzi na macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. oj ciężki dzisiaj dzień mam, Emilka marudna jakaś. Fasolka kiedyś pisała że ktoś jej dziecko podmienił, i widzę że moje tez mi zamienili, no ale żeby nie narzekać na nią tyle to powiem że dzisiaj pierwszy raz przespała mi całą nockę, w szoku byłam i budziłam się sama co godzinę i zaglądałam. Za to wczoraj wieczorem dała popalić, rzucała się, denerwowała, i cały czas ręce w buzi i gryzła wszystko okropnie. Usnęła mi dopiero gdzieś przed 11 tą. Mnie dzisiaj okropnie boli ząb, już myślałam że mój dentysta coś poradzi od razu a on jeszcze mi kazał rentgena zrobić, więc pewnie najbliższe dni na paracetamolu. No ale dośc już narzekania. Dzisiaj zamówiliśmy wreszcie obiad w restauracji na chrzciny, gościu policzył nam 26 zł od osoby(obiad dwudaniowy, soki, kawa) ciasto i jakieś owoce dostarczamy we własnym zakresie. Ja mam parasolkę coneco, taką zwykłą coś podobnego do tej z linku od Mufi, rozkłada sie do leżenia. No i oczywiście to znowu spadek po mojej starszej córce. Ale póki co będę używać mojego wielofunkcyjnego, kolubryna to straszna, ale przynajmniej dziecko ma komfort bo je nie wytrzepie. Agniesiulka pięknie Ci Nikoś przybiera na cycu :-) elzunia współczuję sąsiadów, u mnie są wyrozumiali a też często tak zostawiam wózek i to prawie przy samych drzwiach wyjściowych. tojah moją mamą chyba nie mogłabyś być :-) co najwyżej siostrą ;-). No i jak masz elektroniczna wagę to odlicz sobie 2kg bo one źle wskazują ;-). Ja właśnie ostatnio oddałam do sklepu z powrotem taką, wkurzyłam się bo moja stara wskazywała właśnie 2 kg mniej. Zresztą kushion tez elektroniczna zawyża to wiesz.....:-), :-), :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel u mnie z włosami kruchutko, są wszędzie, wypadają jak szalone i juz tak mam z 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×