Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

dziewczyny, ale się rozpisałyście :) a ja na spacer lecę :) rozsan - ja też chcę figle z moim mężem :) my się zgrać nie możemy, ja wolę rano, ale on wczas wychodzi a wieczorem to mnie już inne rzeczy interesują, ale i tak powiem, że miesięczny zakaz od lekarza zrobił bardzo dużo dobrego dla tej sfery naszego związku :) ehhh mnie boli kręgosłup codziennie, ale nie tak żebym musiała się martwić lub brać prochy, nawet śmieję się z tego czasem bo zwykle jak wstaje to nie mogę zrobić kroku i idę jak robot, ja mam skrzywienie kręgosłupa i czuję, że da mi to jeszcze w kość potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki macie jakieś pomysły na bezsenność nocą ?? co pomaga ?? bo szczerze mam dość niespania w nocy i patrzenia jak mąż smacznie śpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Napisałam długiego posta i mi go "wcieło" :( Ja juz jestem w domku, ale zmeczona i teraz odpoczywam. Dzidzius zadowolony,ze wrocilismy bo szaleje:) Zaraz chyba zasne. Obiadek dzis u mnie szpitalny, ale lepsze to niz nic. Postawił mnie tam na nogi podczas czekania, ale jadłysmy z czekajacymi dziewczynami na krzesłach, z talerzem zupy w rekach i drugim na kolanach:)) Zupka była ,,przednia,,. Szyjka w normie, nic sie nie zmieniło, a najwazniejsze ze twarda i ładnie zamknieta. Tak mi lekarz powiedział i bardzo uspokoił. Wypis dostałam ekspresowo po badaniu. Widziałam tez mojego skarba, serduszko, to jak krew przepływa. Tetno sprawdzali rano i po południu. Kamien spadł mi z serca. Miłego dnia! Ja ide spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85- liczenie baranów raczej nie pomaga (próbowałam hi hi):P spróbuj wypić melisę przed snem-( można pić w ciąży):)połóż się spać na lewym boku(jest to dla nas najzdrowsza pozycja w ciąży), poproś męża o masaż pleców, pośladków i ud- bardzo rozluźniający...(sprawdzone:P) hmm i chyba skończyły mi się pomysły Aguniek0121- bardzo się cieszę , że wszystko jest dobrze- odpoczywaj teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 moze melisa wieczorem, mi to pomaga. A o ktorej kładziesz sie spac? Ja mam słaby przyrost wagi, wyszłam z 54,5 kg i mam takie ruchome 2 kg, raz mniej raz wiecej. To juz 19 tc, ale nikt mi nic na ten temat nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) NIESTETY TE SPOSOBY NIE POMAGAJĄ MI :( i staram się leżeć na lewym boku ,ale zaraz się przewracam na drugi bok męża nie mogę poprosić o masaż bo on po całym dniu pracy jest padnięty i zaraz zasypia ja ostatnio zanim zasne to przez 2 godziny sie wierce :( a chodze spać o 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 - ja nie przytyłam nic od początku ciąży, w pewnym momencie waga poszła mi w dół, ale tylko o 200 gramów, teraz wróciła do początkowego stanu Cama_85 - a śpisz w ciągu dnia? bo ja w nocy też nie mogę czasem spać, nie mogę się ułożyć itp. ale ja w dzień podsypiam :) więc może to dlatego :) i mam to samo z mężem co ty ;) prędzej mnie pies wymasuje niż mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85---a próbowałaś , tych starych sposobów?? cieplutkie mleczko, relaksująca książka, długi spacer weczorem przed snem żeby się dotlenić...może nie po pierwszym dniu ale po kilku na pewno będzie Ci lepiej zasypiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama, ja mam tak że budzę się w środku nocy na siku i potem czasem trudno usnąć, zwłaszcza jak nabiję sobie głowę myślami. Jeszcze nie mam na to sposobu, ale postanowiłam właśnie mieć przy łóżku zaparzoną meliskę od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 no wczoraj w ciągu dnia spałąm godzinkę teraz tez mnie cos na sen bierze ...ale wytrzymam i zobaczę czy to od tego ?? rozsan mleczka nie piłam ksiązki też nie czytałam a spacery wieczorne we wsi raczej niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a męża nie będę specjalnie budzić aby mi plecywymasował moje kochane biedactwo ciężko pracuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85---a widzisz jak byś zaczeła, to od razu sen murowany. nie lubisz mleczka, to pij kakao, książkę zastąp fajnym czasopismem, a wieś obejdź 3 razy, a sen przyjdzie jak nigdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan mleczko uwielbiam :) i przed snem wypije sobie :) i wezmę jakąś gazetkę :) zobaczymy czy pomoże ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedactwo... Cama 85 - dziewczyny mają dobre pomysły,(z tym mlekiem też słyszałam) a mojego męża maltretuje masażami co wieczór(choć pracuje fizycznie po 10 godzin dziennie). :) Wiem, że jest zmęczony, ale nigdy nie odmówił:) (jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia:) mój robi dziennie po 13-14 godzin naprawia z tatą swoim traktory.. więc jest naprawde zmęczony a ja stęskniona za nim ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom niesttey mąż tylko teraz zarabia ja siedzę w domku i tak całe dnie sama siedze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dopiero teraz pisze bo mnie ź forum wyrzucalo i nie chcialo mi sie nic wkleic. jestem w kwaterze z mama blisko morza za osobe placimy tylko 30 zl i jestem zadowolona blizko wszedzie. dzis poopalalam troszke nozki :) Eh wytrzymalam na plazy. kupilysmy namiot plazowy cobym sie nie nagrzewala i bobasa ale nie umialsymy go rozlozyc musimy poprobowac jeszcze :) pogoda rewelacja :) co do spania w nocy. meliska. i cieple mleko heh ogladanie tv do usniecia? a macie jakis pomysl na to sikanie w nocy? wykonczy mnie to 3-r razy wstaje w nocy na siku masakra jakas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 Wieczorny Spacerek na wsi jest najlepszy,cisza,cykanie swierszczy,gwiazdy nad nami :-) uwielbiam :-) i lepiej sie spi :-) A moze ty za pozno wstajesz? Ja spie do poludnia i potem bardzo pozno chodze spac ok 24-1 :-) bo wczesniej nie zasne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia_mi a gdzie dokładnie wynajmujecie kwatere?? kurcze męża musze wyciągnąć koniecznie nad morze Co do spacerów wieczornych po wsi to nie zabardzo bo psy luzem biegaja gospodarzy pozatym duoz mlodziezy pijanej :( ja chodze spac o 22 a wstaje zazwyczaj tak 7-9 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
Cama wiem coś o tym, najgorsi są Ukraińcy pracujący na wsi- nie dyskryminuje tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już kiedyś wspominałam ,że ja osobiście nie mam żadnych problemów z nutką do spania, a już kilka razy mi się zdarzyło jak wstałam w nocy do toalety, siedząc na kibelku i robiąc siusiu po prostu zasnełam...Dopiero mój miś mnie budził , czy ja napraawdę już w domu nie mam lepszych miejsć na sen jak łazienka i kibelek..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy samym kosciele ul..Zlota :) jestes przemeczona widac kochana.:( ale tu w tej mojej kwaterze ciezko z miejscami chyba dopiero od polowy sierpnia cos jest wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
Donia, ale masz duzy brzuszek już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini, no brzuszek rośnie, rośnie. ale cóż, maleńka także :P imprezy w brzuchu chyba ma non stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia_mi no jestem przemęczona ,ale i odpoczynek mężowi by sie przydał koniecznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×