Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Madzia_mi ja bym coli nie piła... fast foodów nie jem wcale waga rośnie ile masz już na plusie wagi ?? a warzyw i owoców sporo jem czasem słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi wowo to malutko ja już mam z 10 juz nawet na wage boje się wejść :( a masz obrzęki nóg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także pomimo tych grzeszków nie tyje, ale musze sie wziąśc za siebie i zmuszam sie do warzyw i owoców:) i musze ograniczyc ta cole:( nie mam obrzeków nóg, nic mi nie puchnie:) na szczeście odpukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super no u mnie puchną kostki niestety... i waga większa ale pewnie od zatrzymanej wody w organiźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo często chodzę do WC może nie 15 razy ,ale myślę ,że tak w ciągu nocy z 7 razy ??w ciągu dnia tez często chodzę potrafie mieć tak ,że zrobie usiądę i zaraz znowu do Wc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę a ja nie mam takich akcji z sikaniem. W dzień chodzę częściej niż przed ciążą to prawda, ale nie jakoś mega dużo. A w nocy raz, a ostatnie kilka nocy to w ogóle bez pobudek było... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisabell to sie kochana ciesz! ja nie dosc ze spie przy scianie to musze spełzać z łózka, swojego budze w nocy zeby mi pomógl wstac:P hehe i co chwila mi sie chce:P i robie najwyzej kropelke a mam wrazenie ze chciala mi sie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluch zamiast główką do dołu jest pupą do doły moze skutecznie mnie kopie w pęcherz dlatego chodze tak sikac heh? sama nie wiem. ja własnie nie lubie spac od brzegu heh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też śpię od brzegu mimo, że nie lubię, bo przede wszystkim nie muszę męża budzić bo nie przefrunę przez niego :) a sikanie to męka idę do gina po wyniki badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini657 to daj znać jak wrócisz jak z wynikami :) Madzia_mi a ja nawet nie wiem jak maluch jest ułożony :) ale szczerze wszędzie prawie czuje kopniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi cieszę się, cieszę. :) Ale za to miałam problem z dwójeczką ;) ale na szczęście teraz jest ok :) A miejscami też się zamieniliśmy z mężem, bo z tej mojej strony miałam taki labirynt do wyjścia między łóżkiem a szafą i ciężko mi było przechodzić jak taka zaspana byłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj maluch jak sie nie przekreci to bedzie cesarskie ciecie. ale jeszcze ma sporo czasu na przekrecenie sie:) lisabell widzisz zawsze jest cos:) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak z innej bajki. Co myślicie o Tummy Tub - tzw. wiaderkach do kąpieli dla noworodków i niemowląt ? Nam z mężem bardzo się one podobają. Chyba właśnie w takim naczyniu będziemy kąpać naszego malucha. Jedyne co mnie jeszcze zastanawia to to, czy można w nim kapać dziecko, któremu jeszcze nie odpadła pępowina, bo niby nie powinno się tego moczyć. Ale tam na jednym, filmiku który załączę ewidentnie widać, że kąpany jest taki właśnie bąbelek jeszcze z pępowiną. :) Tu filmik reklamowy: http://www.youtube.com/watch?v=vbrNt24eHVQ Tu instrukcja od polskiej położnej: http://www.youtube.com/watch?v=ChXxdftN-ng&feature=related Znajomi, którzy niedawno zostali rodzicami mówią, że kąpiele u nich są straszne, bo mały płacze, a właściwie drze się.I oni niemal płaczą razem z nim z bezsilności i nerwów. A tu same zobaczcie jak się maleństwo uspokaja w tym wiaderku: http://www.youtube.com/watch?v=ff9WM_HfiYs I jak tam Wasze opinie? Jak na szkole rodzenia będzie nt pielęgnacji noworodka to sie jeszcze położnej wypytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam w gabinecie na gina, dostałam nowa karte ciazy. W tamtej rubryczki sie skonczyły poniewaz kazda wizyte na usg w szpitalu wpisywali,a było juz tego troche. Dlatego tak bardzo chciałabym zeby termin porodu był blisko, mam dosc tych wszystkich badan. Mufi i Lisabell - bede Wam niezmiernie wdzieczna gdy bedziecie dzieliły sie z nami najwazniejszymi info.ze szkoły rodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell- wiesz co trudno mi powiedziec cos na temat tego wiaderka, ale zastanawiam sie czy w takim wiadrze maluchowi jest wygodnie?? aguniek- uwierz mi tez juzs bym chciala byc po porodzie:) ja dziś ide do szkoły rodzenia tez chetnie sie podziele wrazeniami:) Cama_85 no slicznie wygldasz, to babsko na bank ci po prostu zazdrosci:) cudnie kochana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×