Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Hej wszystkim:) Ja tu tylko na chwilke, wrociłam z zakupow i musze zrobic obiad. Kupiłam sobie płaszczyk taki na jesien i zime bo kurtki juz nie dopne, duzo nie kosztował, a i po porodzie bedzie ok bo jest rozszerzany. Zaopatrzyłam sie w koszulki i szlafrok do szpitala, a dla coreczki mam juz 2 opakowania pampersow:) Agus - jak tam dzis brzuszek? Martini - mysle, ze nie masz powodu do zmartwien, dziecko widocznie ma mniej aktywne dni. Moja tez czasem jest spokojna i nawet po czekoladzie da mi tylko kilka kopniaczkow. Trzymam kciuki! Daj nam znac jak wrocisz. Wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 ooo kochana jaki płaszczyk kupiłas bo ja będe musiała sobie cos kupić bo już nie mogę się zapnąć w tych płaszczykach co mam a coraz zimniej jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...dziewczyny dopadla mnie chyba jakas infekcja,ale dziwna bo kurde nic w srodku nie swedzi,tylko na zewnatrz.i pytam was czy moge z tym podjechac na izbe przyjec,bo lekarza swojego mam dopiero nie za cale 2tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tika - pewnie Ci się zapalenie przyplątało.. Te wszystkie dobre leki to są na receptę (gynazol, pimafucort, nystatyna).. Bez recepty też są jakieś specyfiki.. np. masć clotrimazolum, tantum verde itp.. może zapytaj w aptece.. A jak masz silną tą infekcję to jedź do lekarza, bo one też mogą być szkodliwe.. monia_aa - no pewnie, napisz co tam u Ciebie.. tojah, agniesiulka - piszecie dziewczyny o tych testach na alergię.. moja Majka też miała podejrzenie alergii wziewnej, ale pediatra alergolog powiedziała że te testy, panele to po 3 roku życia dopiero robią się warygodne.. Ja jak z majką leżałam w szpitalu na zap. płuc to jej zrobili badanie na przeciwciała we krwi - IGE - przy normie 0-19 IU/ml wyszło jej 209 - co wskazyło na b. silną reakcję alergiczną, Zrobili też jej panel (tan z krwi) na pyłki i nic nie wykazało... Później zaczela brać na stałe syrop Xyzal i Singular tabletki i objawy alergiczne przeszły.. Mufi - noo.. dobrze to ujęłaś, podwójne zmartwienie ale i podwójne szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki...jadę tylko czekam na mojego M kurde jak bym mogła to siadłabym na szczotkę z wc i tak bym sobie poskakała:) dzwoniłam na IP i przyjmną mnie maskara jak nie urok to sraczka,ja nie wiem sexu nie robimy,dbam o higienę jak nigdy dotąd i takie coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstaa u mnie jaki widać bedzie synuś :) 13 dni temu zostałam żoną :) mam też problemy z krótką szyjką,miała 3 cm,ale w zeszłą sobote byłam na wizycie i na szczęscie jes lepiej,bo ma 3,4 cm. hm co tu jeszcze,a robiłam gluzkoze już i glukoza na czczo 74 ( 70-110); -II- po 1 godzinie 113 ( 110-140) -II- po 2 godzinach 110 (70-110) morfologia ok ale mogłoby byc lepiej,toxo ujemne. A mocz powtórzyłam bo w pierwszym wyniku wyszło mi,że liczna flora bakteryjna. Ale powtórzyłam i jest lepiej,flora bakteryjna nieliczna. podczytywałam Was na bieżąco tylko jakoś zebrać sie nie mogłam do napisania. :) no i macie piękne brzuszki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tika ja jak brałam luteine to mnie swędziało,ale pare razy posmarowałam sie kremem nivea tam na dole i przeszło. Zresztą chyba teraz jesteśmy bardziej podatne na te wszystkie infekcje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja biore luteine jeszcze,wiesz ale wole zeby zobaczył te moje wargusie:)lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tika termin na 28 :) tak mam wpisane w karte ciąży :) no ja biore nospe forte i asmag b,i brałam luteine ale w sobote na wizycie gin powiedział mi,że moge odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu bierzesz no-spe teraz???ja biore sporadycznie,a magnez 2X1 czemu z tą szyjką jest coś nie tak???mi lekarz powiedział że norma jest do 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakieś twardnienia brzucha czy co???bo mi tez twardnieje,pare razy na dzień,zapytam lekarza tez od razu o to jak bedzie jakis fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin powiedział że jak szyjka ma do 25 mm to zakładają szew. No a moja krótka i miękka. Ale zamknięta. Nospa jest rozkurczowa. Czasem czuje tak brzuch,nie wiem czy to ból jest czy co. Po prostu go czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a tak w ogóle to lekarz jak pyta mnie kiedy była ostatnia miesiączka to zawsze się śmieje bo moja była 20.04 w urodziny hitlera....i zawsze się śmiejemy ze niezły łobuz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
jak u was jest z zębami, oczywiście zaglądam do dentysty na przegląd i jak na razie wszystko zdrowe, niestety czasami czuję że mnie zwyczajnie bolą i obawiam się żeby tym nie zaszkodzić dziecku, dentysta znowu sprawdza i twierdzi że jest ok, ból po jakimś tygodniu mija, teraz mam problem z jedynką która jest już martwa a ja ją ciągle czuję - dziwne o jest i męczące , myslicie że to jakieś bakterie, nie chcę jej rozgrzebywać bo to jednak jedynka osłąbię ją a potem się okaże że jest ok i to przez ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez tak gadał,i nadodatek powiedział zeby wytrzymac do 33 tyg.jak coś bo wtedy dzidzia jest bezpieczna już.no to jeszcze 8 tyg:)jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka ja to mam jakoś stracha na dentyste w ciąży. Ale byłam już pare razy bo po prostu musiałam i zatruł mi ząbka 2 razy i jest ok. Tika niezła data :D ja miałam ostatnią @ 19 kwietnia :) no i też dziąsła mi krwawią ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wydaje mi się że to normalne bo wszystko jest rozpulchnione w ciąży,gdzieś to czytałam ale nie wiem gdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jakoś ostatnio czytam ale pisać nie mam natchnienia. Jak widać lenistwo postępuje. :P co do zębów to byłam na kontroli latem i dostałam pochwałę za zadbane zęby. Miałam problem z krwawiącymi dziąsłami i na to dentysta zalecił płukanie płynem. Płukałam ale coś bez efektu -w pewnej chwili aż mi się lało przy myciu zębów. Aż ostatnio zauważyłam poprawę -wcześniej myłam zęby Elmexem a potem z racji że w sklepie nie było to kupiłam Colgate. No i wyobraźcie sobie że teraz zauważyłam że rozpulchnione dziąsło zmniejszyło się i w ogóle juz nie ma krwi. Jak widać nie każda pasta służy każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio zaczęłam sobie robić wstępną listę rzeczy które muszę kupić dla dziecka. Za przegląd ciuszków zabiorę się gdy mąż skończy swoją małą przeróbkę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pare rzeczy już kupiłam choć boje sie,że to za wcześnie jeszcze. jak mi sie nic nie chce .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja jestem takiego zdania,co ma byc to będzie,może byc teraz super a poród okazac się ......... nawet nie chce tego pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia Młoda Zonko:) Tez mam krotka szyjke, od dawna ma 33mm, ale na szczescie twarda i zamknieta jak do tej pory. Obyło sie bez szwu. Do tego brzuch czasem twardnieje, brałam Mg i No-spe do niedawna, teraz tylko w razie potrzeby. Jakie masz zalecenia od lekarza? Duzo lezysz? Cama - postaram sie zrobic jutro fotke płaszcza to zobaczysz jak wyglada ok. Miłej nocki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, pierwszy dzień za mną. Oczywiście moja mama za dużo nie pozwalała mi szaleć z pędzlem, ale nie narzekam. Narazie córki zachwycone kolorem i efektem. Ja także. Jutro jeszcze druga warstwa i koniec. No nie licząc oczywiście sprzątania :P Przynajmniej mam konkretnie po czym odpoczywać. A za chwilkę będę oglądać z córkami "Noc w muzeum". Życzę Wam miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tika jedź i napisz potem co Ci powiedzieli! czekamy. Aguniek dzięki ;) jak miałam wizyte 12 wrześnie to wyszło z tą szyjką wtedy. Jeszcze mieliśmy iść na wesele i gin powiedział,że spokojnie,że max 2 tańce wolne moge zatanczyć. Przez szyjke miałam wizyty co 2 tyg,teraz już mam za 3 tyg. Leżeć mi nie kazał,ale wiadomo oszczędzam sie,ile moge tyle leniuchuje :) Bałam sie na naszym weselu pogorszy mi sie z tą szyjką ale na szczęście nie skróciła sie. A no i tez jestem ciekawa tego płaszczyka :) ja zamówiłam sobie na allegro takie coś http://moda.allegro.pl/rccfashion-fajny-plaszczyk-grzybek-czarny-2xl-602-i1809233787.html tylko kolor bordo. No ale to nie jest zbyt grube i na zime musze mieć coś cieplejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj monia_aa i gratulacje. Tika współczuję, daj znać co Ci przepisali. youstta chodziło Ci chyba o tantum rosa a nie tamtum verde :-) chyba że próbowałaś tez to drugie stosować :P Fasolka ja na razie nie mam żadnych ubytków, Pani mnie pochwaliła że używam nitki, ale powiem szczerze że z tym to różnie bywa, ale za to teraz jak siedzę w domu to staram się szczotkować zęby po każdym jedzeniu. Mnie też boli jeden ząb co jest martwy, ale dentystka mi wyjaśniła że są to bóle fantomowe, czyli takie co w głowie siedzą np. jak kogoś po amputacji nogi boli ta obcięta noga - szok, ale tak to jest. Także nie przejmuj się zbytnio a po urodzeniu najwyżej zrób zdjęcie. A mnie bierze na całego choroba, już mnie w kościach łamie i z nosa się leje. Coś Martini się od rana nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×