Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

ja mam ok 104 cm, ale na wagę już nie wchodzę:) a przed chwilą ubrałam choinkę i parę cukierków ubyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docia1986 kochana ja mam az 117 cm szok i opuścił mi się brzuch jakos inaczej wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ok 100cm. Kokosznel a ty to już w ogóle chyba brzucha nie masz. :P W temacie staników to już mam orientację w kwestii tego sklepu o którym pisałam -teraz tylko złapać mojego kierowcę i poprosić o dowóz. :P Mają takie rozmiary jakie mnie interesują. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel brzuszek mam spory tylko ja zawsze byłam chudzina a nawet za chuda więc 95 cm moze wydawać się mało a tak naprawdę jak na mnie to chyba dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mój brzuszek wygląda jak jest odkryty prosze nie zwracać uwagi na rozstepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobre pytanie bo nie pamiętam, to znaczy nigdy się nie mierzyłam bo jakoś nie było potrzeby :P przed ciążą ważyłam 45 kg przy wzroście 161 cm i teraz na plusie mam 9 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
171cm, 24kg na plusie, 126cm "w talii" a zaczynałam od 68cm. Ale Wasze brzuszki to też całkiem spore :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w obwodzie 96 cm, a dzis od połoznej usłyszałam, ze jestem chudzina i dostałam solidna porcje na obiad :p Gapp - gratuluje zdanego egzaminu. Elzunia - nie straszysz :), ja moge juz w grudniu rodzic, wazne zeby coreczka była zdrowa i porod przebiegł ok. Leze blisko sal porodowych, czasem dochodza tu rozne odgłosy...jak ja sie tu nasłucham to ze stresu przenosze :) Własnie niedawno na swiat przyszedł nowy dzieciaczek. Opieke mam tu super, ale troszeczke smutno. Odwiedziny tylko na korytarzu, nikogo na trakt nie wpuszczaja, jedynie partnerow na porod rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 112 w obwodzie na wysokosci pepka cama ja mam podobny brzuszek do ciebie i te rozstepy tak samo :):) wczesniej zawsze mialam rozna wage bo raz tylam raz chudlam mam niedoczynnosc tarczycy hashimoto i waga byla rozna.akurat przed ciaza wazylam 63 kilo a teraz 77 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docia1986 no to ja ciebie pobiłam tymi cm :) a moja waga przed ciążą to 65 a teraz 82 a rozstępy wyszły mi przy ciąży i pewnbie już zostana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi ja się tylko obawiam ,że one zostana :( jeszcze ostatnio oglądałąm rozmowy w toku i tam akurat był temat o rozstępach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechałam na małe zakupy i masakra reklamówek w samochodzie pełno czeka aż małż mój z pracy wróci, a jaki ruch na ulicach no i nie miałam gdzie zaparkować ludzie zamiast pracować to po sklepach biegają.Padnięta jestem a Wy tu już dwie strony naprodukowałyście :) idę czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale Wy pędzicie Sylwia witamy kolejne dzieciątko na świecie tak czytam to chyba jeszcze kilka z nas się rozpakuje w tym roczku U mnie 10 kg na plusie, obwód brzucha 97cm - zaczynałam od 66cm i czuję się duża Pomału kończę zakupy, wczoraj najazd na aptekę zrobiłam, brakuje mi jeszcze pieluch jednorazowych i tetrowych, koszuli do szpitala dla siebie - mam tylko jedną bawełnianą reszta to same satyny itp haleczki więc raczej się nie nadają :P piżamy też raczej odpadają bo to mało praktyczne - zresztą tę zmam może ze 2 szt i jeszcze kocyk musze dokupić i ręczniczek/otulacz dla dziecka, prześcieradła i ochraniacz na materac do łóżeczka i wstępnie będzie chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuskukus
Cama rozstępy nie znikną,mogą zblednąć ale nie znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, byłam dziś na Karowej, dostałam jeszcze większe dawki insuliny i do tego jeszcze taką długo działającą na noc. Okazało się, że u kobiet z cukrzycą poród wywołuje się wcześniej i mam się zgłosić 2 stycznia do szpitala na indukcję :( Kurczę, nie chcę no :( Ale mam przeczucie, że wcześniej nic samo nie zacznie się dziać, ech... Wiosna, podaję link do naklejek - mają jeszcze fajne rybki :) http://allegro.pl/naklejki-scienne-zestaw-30x130cm-kwiatki-motylki-i1951315161.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapp gratuluję zdanego egzaminu docia1986 mój mały też wieczorami mi daje popalić więc zaciskam nogi i czekam do stycznia :) Cama ja zamierzam wszystko prać w 40. Brzuszek śliczny i duży :) Fasolka 99 a te zwierzaki to sama rysowałaś? i mogę zgapić? elzuniaw ciuszki ślicznie poukładane :) A ty wyglądasz ślicznie i dlatego sunia Ci się tak przygląda ;) Aniela na pewno ta 3 to 3 styczeń :) Youstta ale poszalałaś z tą talią :) ja mam 108 i wydaje mi się że to dużo a przytyłam 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem ile mam w obwodzie, bo nie mam miarki :) , ważyć też już się dawno nie ważyłam chociaż wagę mam, ale jakoś nie czuję potrzeby... :) ale pewnie z 17 kg już spokojnie na plusie. W dodatku czuję, że woda mi się zatrzymuje, bo trochę czasem mi puchną dłonie, a nogi codziennie jak ściągam skarpetki to mam szlaczki :) Ale ja się nie czuję gruba mimo tych kg, tylko mam zadyszkę lekką jak na to nasze 3 piętro się wczłapię. A tak to spoko, w nocy śpię, bez problemu przekręcam się z boku na bok, siusiu raz w nocy - mąż za każdym razem jak wstaję się pyta czy wszystko ok. No i łapię zadyszkę jak za dużo gadam... :) Ale ja się teraz lepiej czuję niż w 8. msc - to była kicha. Dziś byłam na mierzeniu tętna, pukało 144 razy/min, więc wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 109cm oj rosnie rosnie dzis jak chodzilam to wydawalo mi sie jakbym miala rodzic, musialam zwolnic tempo. Wizyta za tydzien ciekawa jestem ile wazy moja dziewczynka. dziewczyny macie sprawdzony przepis na sernik z kakalem? mam zamiar zrobic, a nie chce robic z nie sprawdzonych przepisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 109cm dziewczyny czy ktoras z was ma sprawdzony przepis na sernik z kakalem? mam zamiar zrobic a nie chce brac z internetu bo ostatnio to wyszedl mi zakalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym nie chciała,żeby to maleństwo ucierpiało przez moją chorobe,wystarczy,że ja dostałam w kość:-( Ale może tak jak mówicie dwa dni to dzieciaczek nie zdążył odczuć,korzystała z moich zapasów,a teraz musze je pomału odbudować:-) Wiecie co mnie zastanowiło,byłam 1grudnia na wizycie,na USG lekarka stwierdziła,że dzieciątko fajnie główka w dół już jest ułożone.Moja reakcja też była niezła,bo spytałam czy tak już zostanie,nie wiem czemu tak jakoś mi samo do głowy przyszło:-) Rzeczywiście ostatnimi czasy jak miała czkawkę to czułam na dole jakoś ,a przed chwila też dostała czkawki i w moim odczuciu było to u góry pod żebrami. Kurcze teraz to juz chyba za późno na takie fikołki w jedna i druga strone,bo to już 33tygodnie.No cóż poczekam do następnej czkawki i zobacze gdzie będe czuła ją.Ale już małej powiedziałam ,żeby sie nie wygłupiała,bo ja nie wyobrażam sobie cesarki,ze strachu bym umarła chyba,bo to jak normalna operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ladnie rosniemy ale to nic najwazniejsze ze dzidzie beda zdrowe :):) my baby damy rade :):) ide w sobote na urodzinki na roczek do mojej chrzesniaczki i nie mam pojecia co mam jej kupic pomozcieeeeee plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira1 - to jest mój przepis na sernik dekoracyjny - dolna i górna warstwa jest z kakao, nie wiem czy o to Ci chodziło, robimy go od wielu lat, ja go bardzo lubię:) Ciasto: 1,5 szklanki mąki, pól szklanki cukru, pól kostki masła roślinnego, 2 łyżki kakao, pól łyżeczki proszku do pieczenia, 5 łyżek mleka. Masa serowa: kilogram sera, pól kostki masła, 6-10 jaj, po łyżce maki kartoflanej i budyniu waniliowego, 1,5 szklanki cukru pudru, cukier wanilinowy, olejek aromatyzowany, rodzynki, skórka pomarańczowa. Sposób przyrządzenia: Wszystkie składniki ciasta szybko zagnieść i włożyć ciasto na kilka godzin do zamrażalnika. Ser i masło zemleć w maszynce (chyba, ze ser jest z wiadereczka to już wtedy nie trzeba mielić). Oddzielić białka od żółtek. Do masy serowej dodać żółtka i pozostałe składniki, po czym wszystko zmiksować. Osobno ubić białka na sztywną pianę i delikatnie połączyć z masą serową. Do przygotowanej formy zetrzeć na tarce z dużymi otworami połowę schłodzonego ciasta, ułożyć masę serowa, a na nią zetrzeć druga porcje ciasta. Sernik piec około godziny. Jeszcze ciepły można posypać wiórkami kokosowymi. AnaLena- dzięki za namiary na stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile was tu na forum tyle różnych brzuszków. Cama piękny masz brzusio, a rozstępami się nie martw. Smeffetka to już wyrwałaś widzę z choinką, ja mam zamiar w niedzielę ubierać. A cukierki mam niedobre więc może się powstrzymam, chyba że pójdziemy za tradycją i kupimy małe marsy i snickersy to podejrzewam że do świąt nie wytrzymają :P Aguniek trzymaj się tam dzielnie. Pisz czy jakieś postępy w decyzjach lekarzy, czy tylko każą czekać. Ana Lena ważne że w styczniu :-), ale pierwsze słyszę że z cukrzycą się poród wywołuje. Niektórzy na pewno piszą skierowanie na CC, wiem bo moja koleżanka w trzech ciążach miała cukrzycę no i trzy razy CC. Pati ja byłam u lekarza w 35 tc, mówi mi że dzidziuś ładnie główką w dół i główka jest dość nisko, i ja tak samo jak Ty się go pytam cyz on już tak zostanie, na co lekarz mi odpowiedział: "raczej tak" no ale nie powiedział że na pewno, no i wczoraj wieczorem Maluch miał czkawkę i też go czułam wysoko, ale mąż mówi że to plecki. No i dzisiaj mam znowu kopniaki w żebra więc jestem prawie pewna że się nie obrócił - też mam z nim umowę :D ale wczoraj troszkę się zaniepokoiłam podobnie jak Ty. Docia do jakiej kwoty? Ja ostatnio kupowałam prezent dla takiej dziewczynki. Np. teraz na święta kupuję jej taką suknię w H&M http://allegro.pl/show_item.php?item=1992600155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jakieś dzisiaj widzę pomiary brzuszkowe... :P A ja sobie dogadzam słodkościami. Zrobiłam sobie herbatniczki przekładane masą budyniową, na górę galaretka, a jak się zsiadła galaretka to polałam czekoladą. Mniamuśne..... Brzuszek mnie prawie cały czas boli, tak okresowo...Ale narazie się trzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×