Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

no to ja też się zmierzyłam i zważyłam przed ciążą brzuszek +/- 67 cm obecnie 34 tc 100 cm waga przed 55 kg obecnie 68 kg Na szczęście rozstępów na brzuchu nie mam ale na piersiach coś się zaczyna dziać i dopiero teraz zaczęłam smarować się kremem :/ (nie lubię się kleić po tych oliwkach czy balsamach) a ja głupia wierzyłam że mnie one nie dopadną. a ja mam taki smętny dzień nic mi się nie chce... cama, elzunia śliczne brzuszki :) a jak tą wróżbę się robi ?? może pisałyście i przegapiłam Ja to sobie robiłam z obrączki nad dłonią tzn jak obrączka robi kółko to dziewczynka a jak tak wzdłuż to chłopak mi zawsze wychodziło 3 dzieci zawsze w tej samej kolejności chłopak dziewczyna chłopak i niby się sprawdza bo czekamy na pierwszego chłopaszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer!!!! dostałam przed chwilą telefon z laboratorium, żebym jak najszybciej skontaktowała się ze swoim ginekologiem! Tydzień temu robił mi wymaz na paciorkowca i chyba wyszło, że mam to cholerstwo. Nie chciał mi nic powiedzieć przez tel, a więc od razu siadłam na neta i czytam, czytam... że to bardzo poważna sprawa. Wiem, że któraś z Was miała z tym problem. Pomocy, bo nie wiem co mam teraz myśleć! Cała ciąża bez problemu, a tu na koniec taki numer. Jeszcze jak czytam że dziecko może mieć przez to poważne choroby, to.....och!!! W piątek jadę do swojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfettka - no ja np. miałam. Dostałam antybiotyk - globułki na bazie augumentinu i dzisiaj dostałam wynik - i już brak GBS. :) Elzunia też miała i też brała antybiotyk tylko ona chyba też doustnie i pisała ostatnio że tez udało jej się wyleczyć. A w pierwszej ciąży lekarz tylko przepisał mi DUOMOX tak abym wzięla tuż przed porodem, w trakcie ciaży tego nie leczyłam. Córka urodziła się zdrowa, zrobili jej tylko dodatkowo CRP. Chyba warto to leczyć w czasie ciąży.. da się to wytępić. ale nie wiem jaką strategie przyjmie Twój lekarz. Dziewczyny a ja po wizycie, szyjki przewie nie ma - poniżej 1cm, rozwarcie nadal jest. Zmniejszam ilość fenoteroli z 6 na 2 i czekam na rozwój "akcji" ;) Za tydzień znowu wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Współczucia dziewczyny ,że musicie się faszerować jeszcze na tego paciorkowca , i inne ja to nawet nie wiem czy wszystko ok bo nie mam takich badań :P w sumie to i nie mam się czym martwić , co będzie to będzie :-) A za to mam zaś problem z tym swiństwem z hemoroidami już drugi raz w tej ciąży może z miesiąc temu wyleczyłam a dziś zaś mi popękały :-( dobrze że zostało mi parę czopków to podlecze i będę mysiała lecieć po receptę na następne bo to mało ohhh już mam ich dość . chyba sobie kupie ten zamrażacz choć narazie szoda mi kasy bo trochę kosztuje a tu jeszcze świeta itd. ale chyba będę musiała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżunia - tak, właśnie te proporcje miałam na myśli :) Patent z butelką to rada położnej, bo niby wygodnie :) Jagódka - tylko się cieszyć, że tyle dostałaś ciuszków. Ja też trochę mam od znajomych, co bardzo doceniam, to duża oszczędność a maluszki tak szybko z tych szmatek wyrosną! Madzia_mi - tak, ja piorę wszystko. Rożki na razie jeszcze nie wyprane, bo nie mam gdzie ich schować, więc wypiorę w bliżej TP. I tak jak Mufi chcę wyprać w proszku niemowlęcym nawet swoje piżamki, pościel - to, z czym dziecko będzie miało największą styczność. Ciebie boli ząb, a mnie dziąsła - strasznie! Wszystkie :( Stan zapalny mi się wdał, szałwia pomaga ale powoli... i tak się męczę od czwartku :( Gapp - ja kupiłam termometr przykładany do czółka, ale jeszcze nie sprawdzałam, jak działa. Właśnie tak myślę, że wypadałoby to zrobić :/ Gratuluję zdanego egzaminu!! Mill-Dell - dzięki za rady!! Agniesiulka - a to niespodzianka z tym fikołkiem, super :) Ja czuję, że moja akrobatla też się już obróciła, ale chyba nie jest ułożona główką w doł, tylko poziomo, ale na pewno główka jest już po lewej, a nie prawej stronie, jak przedtem. No nic, zobaczymy... Aniela - co za historia, ciąża z zaskoczenia, niesamowite. Gratulacje! I głowa do góry, będzie dobrze. Masz mniej czasu niż my na to, by szaleć z radości bycia w ciąży, więc korzystaj maksymalnie!!! :) Aniela6 - pościel śliczna, też myślałam o pościeli tej firmy - świetna jakość i ładne kolory. Ale w końcu zdecydowałam się na sklep Muzpony. Elżunia - moje szufladki też tak ładnie urządzone, ciuszki poukładane, ciekawe czy uda nam się utrzymac ten ład po urodzeniu :) Kokosznel - oj Ty chudzinko!! Ja mam 104 :P, jak Smeffetka. Aguniek - kolejny chudzielec! :) Cama - smaruj brzuch grubo kremikiem, żeby nowe się nie porobiły, ale się nie przejmuj, wiele z nas ma te piękne czerwone linie :) Yousta - trzymam kcuki, byś na tym "braku szyjki" jak najdłużej jeszcze wytrzymała. Ale jak przyjemnie czytać wpis Gosi - "wszystko pozamykane", świetnie :) Idę spać dziewczynki, bo padam na twarz. Miałam dzisiaj sesję z brzuszkiem i strasznie mnie to umęczyło, to nie dla nas teraz takie zabawy!! Pozowanie w szpilkach - dramat, nigdy więcej w tak zaawansowanej ciąży!! Ale może chociaż efekty będą fajne, zobaczymy. Chociaż szczerze mówiąc nie miałam za bardzo energii silić się na wyszukane pozy... byłam taka nudna, jak i umęczona. Nie polecam 6 godzin pozowania..., nie w ostatnim tygodniu 8 m-ca! :) Dobrej nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej powiedzcie mi co sie robi gdy ma sie anemie? co jesc? bo wyszło mi w morfologi, mała ilośc czerwonych krwinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini- moja dobra rada dla ciebie i chyba na ten moment jedyna idz prywatnie do tego okulisty zapalac tą stówe i miej z głowy rozumiem ze mozesz nie miec itd . ale chyba wzrok i spokoj wazniejszy niz 100 zł! pożycz najwyzej od kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam tą wróżbę z obrączką i szklanką i wyszlo mi 15 :D:D:D :) czyli wygląda na to że jutro hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Millea tak jutro albo za 15 dni :D trudno to określić mi wyszło 3 i nie wiem czy za 3 dni ,czy 3-go st :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się robi tę wróżbę ze szklanką ?? Na anemię żelazo, ja też łykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sobie powrozylam i wyszlo 8 uderzen :-) i sie zastanawiam czy za 8 dni sie mam szykowac czy na 8 stycznia (tak mam termin) he he gdyby tak z wrozby sie mozna bylo tego dowiedziec,byloby fajnie :-) ale pobawic sie mozna :-) Ja w koncu spakowalam torbe (rozmiar wkladow bella mama mnie porazil! ) wszystkie rzeczy dla maluszka juz praktycznie mam,dzis jeszcze dostalam mase ciuszkow od cioci meza.nie mam pojecia gdzie ja to wszystko zmieszcze,tyle tego sie uzbieralo! Mam z takich malych rozmiarow po ok 20-30 body,spioszkow,kaftanikow itp do tego ponad 50 par skarpetek! Zeby to wszystko wykorzystac,bede musiala dziecko co godz. Przebierac :-) ale,jak daja to biore,bo wszystko takie ladne :-) Brzucha to nawet nie mierze,bo taki wielki :-) ale naszczescie rozstepy sie nie pojawily :-) Spoznione Gratulacje dla kolejnej mamusi :-) codziennie czytam i czekam na nastepne rozpakowywania :-) Dobrej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goha- to zależy jak dużą masz anemię. Ja miałam 10,6 hemoglobiny. Dostałam Biofer Folic 3x1 i Wit. B12. Teraz jest już ok, w granicach 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ! Camilla - niezła wyprawka, będziesz miała małą strojnisie ;) Muszę się dzisiaj zorganizować bo pracowity dzień się zapowiada. Dokończyć szycie, ogarnąć mieszkanie, obiad, długi spacer z suńką , a na 15-stą umówiłam się że wpadnę do pracy i po męża potem pojadę, będę przez jakąś godzinkę galerianką,a potem SR-na 18-stą i do domu. Uf ale ta ciąża szybko leci a ja się bałam że z nudów umrę na tym L4 :) miłego dzionka A macie może jakiś przepis na ciasto do uszek z żółtkiem i śmietaną bo kiedyś miałam ale zaginął a były przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............aktualizacja 15.12.2011................. NICK............TERMIN PORODU........DNI DO PORODU?? -Aniela6............02.01.2012................18 -Miśka_22..........03.01.2012...............19 -wiosna7575.........04.01.2012...............20 -elzuniaw1.........04.01.2012...............20 -Ivona82...........04.01.2012...............20 -Natel111..........05.01.2012...............21 -Aguniek0121.....05.01.2012...............21 -Fasolka 99........06.01.2012...............22 -martini657........06.01.2012...............22 -Ana Lena..........07.01.2012...............23 -camilla2011.......08.01.2012...............24 -Madzia_mi........08.01.2012...............24 -kajek20...........08.01.2012...............24 -Sandra 11.........08.01.2012...............24 -smeffetka.........10.01.2012...............26 -Groszek 25.......10.01.2012...............26 -Mufi................11.01.2012...............27 -Lisabell............11.01.2012...............27 -goha24............11.01.2012...............27 -jagódka_1984....12.01.2012...............28 -monia_1983.........13.01.2012............29 -Gapp...............14.01.2012...............30 -docia1986.........15.01.2012...............31 -bagatelka11.......15.01.2012...............31 -kokosznel.........15.01.2012...............31 -Aless...............15.01.2012...............31 -betinka1..........17.01.2012...............33 -Alka28.............22.01.2012...............38 -agniesiulka.......22.01.2012...............38 -zoooja............22.01.2012...............38 -Patka1986.........22.01.2012...............38 -Akinom77..........22.01.2012...............38 -ira1................24.01.2012...............40 -rozsan............27.01.2012................43 -Cama_85..........27.01.2012...............43 -tika27.............27.01.2012...............43 -monia_aa...........28.01.2012...............44 -ZUZIA_K...........29.01.2012...............45 -pati1784..........30.01.2012...............46 -JulkaZ..............30.01.2012..............46 Mamusie już rozpakowane NICK..wiek..miejscowość..z OM..data porodu..(CC/SN)..imię..waga/cm 1.Kika..32..Rzeszów..03.01.2012..07.12.2011..CC..synek..3890g/55cm 2.Sylwka.32.Siemian.Śl..02.01.2012..12.12.2011..CC..Mateusz..2900g/54cm 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznę od ; jeszcze 4 dni ... Alka28 to wrzuć jakąś fotkę po tej sesji brzuszkowej :) camilla2011 ilości ciuszków imponujące, i nie przejmuj się lepiej mieć więcej niż odwrotnie , nie bedziesz musiała co chwile prać - super wygoda Ebel widzę że przed tobą ambitny dzień , ja wczoraj miałam taki napięty grafik a po 17 to powietrze ze mnie zeszlo i nawet na mycie naczyń nie dalam rady ja lece na 9 na SR ostatnie spotkanie a potem w poszukiwaniu stanika , na obiad planuje gulasz z kaszą i potem trochę porządków,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Ja dziś bardzo dobrze spałam ale nieco w stresie. Wczoraj mnie sąsiadka na klatce dopadła i pyta się kiedy rodzę, no to mówię że w styczniu, a ona do mnie że o ile wytrzymam bo brzuszek wyraźnie mi się obniżył. No i faktycznie od poniedziałku lepiej mi się oddycha a sikam co chwila. Mąż potwierdził. Mama mnie jedynie pocieszyła że u nas w rodzinie to i 4 tygodnie niektóre chodziły z brzuchem nisko. Paczuszka wczoraj doszła, wszystko ok, więc jak coś to polecam. Tylko była troszkę przykurzona. Czekałam na nią cały dzień a jak pojechałam na zakupy o 19:00 to w tym czasie był kurier, ale na szczęście wszystko w całości. youstta pojechałam wczoraj po tą sukienkę ale nie było, mam jeszcze dwa H&M, ona kosztuje w sklepie 39,99 zł. A w ogóle jakie wyprzedaże to szok, koleżanka mówi że po świętach będą jeszcze lepsze. Smeffetka a może nie chodzi o GBS. Goha to że masz mało czerwonych krwinek to nie oznacza od razu anemii, muszą być spadki jeszcze w innych wartościach, a jaką masz tą hemoglobinę? Ewentualnie polecam ascofar bez recepty. Martini podpisuję się pod tym co pisze Madzia_mi - odżałuj te 100 zł na okulistę. camilla2011 mi ostatnio kuzynka powiedziała że będę potrzebowała tak 20-25 par body bo dziecko czasem nawet co godzina się przebiera. A wiecie jak się wczoraj wkurzyłam. Poszłam do apteki po coś na gardło, no i stoję w kolejce, a Pani otworzyła drugą kasę no i babsztyl za mną się wpierniczył. Ja do niej mówię że stoję dłużej, a ona bezczelnie że jak stałam w tamtej kolejce to mam sobie dalej w niej stać, normalnie aż łzy miałam w oczach. Facet w życiu by czegoś takiego ciężarnej nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka28 - ulala, to sesja z prawdziwego zdarzenia była? też chcę! tylko nie w szpilkach bo ja nigdy na nogach takowych nie miałam, chodzę wyłącznie na płaskim i pewnie zabiłabym się :) no i wrzuć jakieś zdjęcie jak będziesz miała, nawet bez głowy :) goha24 - czerwone winogrona (ale to już chyba było minęło), buraczki, szpinak, mięso czerwona -wątróbka, ale tak jak Madzia_mi pisze - nam lekarze przepisali żelazo na receptę, mi się unormowało, teraz mam łykać 1 tabletkę co 2 dzień i chyba mam kontynuować, aha i witamina c pomaga przyswoić żelazo, błonnik zdaje się (bo np. płatki owsiane) i wapń przeszkadzają Ebel - ja też myślałam, że umrę z nudów na l4, a teraz czasem nie mogę sobie trafić palcem do du... :D martini - tak jak ci radzi madzia_mi, skoro uważasz, że po porodzie sn wzrok ci się może pogorszyć to idź prywatnie na wizytę, przecież niedługo dostaniesz becikowe, pożycz i oddasz komuś camilla2011 - no ja też nie wiem co ja zrobię z tymi moimi ciuszkami, tyle tego i każda rzecz piękna, a przecież przez te najbliższe miesiące zimowe to dziecko będzie schowane głęboko pod kocykiem na spacerach, gości pewnie też zbyt wiele nie będzie, to komu sie pokazać? :P ja to bym dała radę nawet i z 5 kompletami ubrań bo co za problem uprać, ale nie narzekam, jak szwagierka dała to biorę i micha mi sie cieszy :) Mufi dzięki za przypomnienie, że mi 20 dni zostało! :D Fasolka 99 - no tak tobie 4 :P e to ja mam luzik ;-) o gulasz z kaszą mniam! chciałabym zjeść taki jaki dawali w przedszkolu, ale ja nie umiem zrobić takowego, ja dziś nie mam weny co przyszykować na obiad a ja dziś idę do lekarza, w sumie to sie denerwuję, ale nie bardzo wiem czym, może się boje że mi lekarz powie, że urodzę do tygodnia, czy coś :) miałam sobie spisać na kartce pytania do niego (nawet na forum to deklarowałam) i jak zwykle lipa, muszę podumać...to będzie chyba ostatnia wizyta chyba, że przenoszę Mufi - no pi.pa z tej baby, ale widzisz, jedna baba drugiej babie.. a potem baba babie wilkiem - jeśli wiesz o czym mówię :D i mówisz, że przebierała 20 razy? dla mnie bomba, to jednak może choć raz ubiorę me dziecię we wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi, (ja was dalej odwiedzam) dlaczego pije się napar z liści malin 4 razy dziennie? Chodzi w końcu o to, by wywołać skurcze czy wzmocnić je, gdy już same przyjdą? 4 razy to nie za dużo? W pierwszej ciąży piłam raz dziennie od 38. tyg., ale nic mi to nie dało. Mogę liczyć, że szyjka macicy szybciej będzie się od tego rozwierać, albo skracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki :) Jak tam noc przespana ?? Jak samopoczucia?? Jak pogoda z rana dopisuje?? Dziewczynki któraś z was pisała ,że dobrym sposobem na obrzęki stóp są okłady z liści kapusty tak ?? Dobrze pamiętam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi spało się wyjątkowo dobrze... ale czym blizej końca tym śpię więcej... jeszcze chwila to w ogóle nie będę wstawać hehe wczoraj np poszłam spać o 23, wylazłam z lóżka ok 11 zjadlam śniadanie i poszłam znowu spać... :) wstałam o 14 zrobilam obiad i o 16 znowu lulu do 21... :) o 24 do wyrka i spalam dzisiaj do 9 :) W życiu tyle nie spalam co w tej ciąży... nadrabiam chyba wszystkie noce jakie do tej pory naderwalam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuskija tez czekam i po swietach uderzam na zakupy bo beda przeceny, mam problem z kurtka bo nie mam moja to juz jest za mala chyba jutro sie wybiore, Ja bede miala cc jestem ciekawa na kiedy mi gin wyznaczy termin.. Wrzucam moj foto brzuszka he he http://www.garnek.pl/irra1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer w chmurach położna na SR zaleciła nam pić tą herbatę 4 razy dziennie od początku 38tc. Powiedziała że nie wpływa ona w żaden sposób na skurcze, ale pomaga przygotować szyjkę do macicy. Nie mówiła by o tym gdyby się nie przekonała sama o jej właściwościach. Powiedziała że swego czasu jak zaczęła na SR polecać tą herbatę to rodzące przyjeżdżały z taką ładną cieniutką szyjką. I jak pytała czy piła dana dziewczyna tą herbatkę to się to tylko potwierdzało z efektami. Nic innego nam nie polecała, typu olejek rycynowy co tu się często o nim pisze bo tego nie przetestowała, ale herbatkę z liści malin jak najbardziej. No a żeby był efekt to właśnie trzeba pić jej dużo. Jedyna co może wywołać skurcze to sex :-) i to oczywiście też polecała, nawet codziennie, żeby się nie przeterminować, ale znam przypadki w których nawet to nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. NIe wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta... Dużo zmian... Nie dam rady nadrobić wszystkiego,ale chciałabym się nieraz odezwać do WAS:) A więc zacznę od tego że nie miałam dostępu do internetu- hoho kilka ładnych dni(tygodni)..,. Kupiliśmy z mężem mieszkanie, zrobiliśmy remont, kupiliśmy meble i od 2 tygodni mieszkamy wreszcie sami!!! Moje marzenie wreszcie się spełniło!!! Neta dopiero mamy od kilku dni... Mój synek jest bardzo ruchliwy i czasami mój brzuch wygląda jak u "obcego" hehe Pessar bardzo mi pomógł, dzięki temu mogę iść na zakupy, ugotować obiadek czy po prostu żyć ... Bardzo boli mnie pachwina , chwilami nie mogę stanąć na nogę, ale w tym etapie ciąży może być to normalne... Wizytę u gina mam 22.12 , a termin mam na 18.01, tyle że mój gin stwierdził, że chyba będxziemy rodzić wcześniej... Ebel- jak oceniasz SR? Pomogło Wam? Cama_85- czytałam, że zaczęły wychodzić Ci rozstępy- nie przejmuj się - przedwczoraj zauważyłam pierwsze na pośladkach:( masakra... Socjo- co tam u Ciebie? Chyba już do szkoły nie chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Patrysia styczniowego
Poczytuję sobie Wasze forum już od jakiego czasu, ale jakoś nigdy nie miałam odwagi się tu bardziej zaangażować i coś napisać, ale dziękuję Wam, że jesteście, bardzo mi pomaga czytanie Was. Dziś się przełamałam, szkoda tylko, że dopiero teraz. Jestem własnie po wizycie u mojego gin. i serii badań, no i ręce mi opadają. Okazało się, że Patryś ma wadę jednej nerki. Wszystko do tej pory było w porządku, a tu takie rozczarowanie pod sam koniec. Próbuję wszystkich się pytać skąd to się wzięło, ale nikt mi jednoznacznie nie chce odpowiedzieć. Słyszałam już że to wada genetyczna, albo, że to od cukrzycy ciążowej, a dokładniej od tego, że przez dłuższy czas mógł mi się utrzymywać za wysoki poziom cukru. Jeszcze jeden lekarz zaczął mnie wypytywać o wszystkie leki i używki przyjmowane przed ciążą i w ciąży, ale nic nie powiedział. Myślicie, że to może być od mocnej kawy, fajek, albo leków przeciwmigrenowych.- oczywiście przed ciążą.? W końcu komórki jajowe są w naszym organizmie od urodzenia, czy mogłoby to być uszkodzenie takiej komórki jeszcze przed ciążą? Głowę mam pełna myśli i wyrzutów.Chcą mi indukować poród, gdyż podobno ta wada przestanie postępować po porodzie. Okazało się to dopiero w tym tygodniu, wcześniej wszystko było bez zastrzeżeń. Poród chcą wywołać w 36 tc, czyli za tydzień. 36 tc oczywiście liczony według lekarzy. Według mnie Patryś jest młodszy (znam dokładną datę zapłodnienia). Różnica jest 11 dni, co w tym przypadku jest dość dużo. Żaden lekarz nie chce wziąć pod uwagę tych moich wyliczeń, bo na usg im się termin niby zgadza. . Sytuacja jest na tyle poważna, że Patryś byłby wcześniakiem, a 11 dni to na prawdę dużo, jeśli brać pod uwagę 35 tc a 34 i 3 dni Kompletnie nie wiem co robić. Na indukcję muszę wyrazić zgodę, ( mogę jej też nie wyrazić). Czy lepiej, żeby ta wada postępowała, ale nie ryzykować przedwczesnego porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej edzia :) super ,że wróciłaś do nas kochana :) Co do rozstępów to niestety wyszły mi i nic nie poradze na to starałam się zapobiec temu ,ale widocznie takie moje uroki przechodzenia ciąży :) co dom pośladków to nie mam są tylko na dolnej części brzuszka i na udach z przpdu z 3 na noge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to są przecież nasze cudowne kreseczki:) Na brzuch używałąm cały czas kremu pharmaceris, na pośladki i resztę ciała zwykły dove- no i mam efekty:) Teraz dokupiłam jeszcze skoncentrowany krem z firmy Palmers i muszę stwierdzić, że naprawdę fajnie nawilża, a więc na zmianę smaruję 2x dziennie, żeby zbyt wiele ich nie wyszło do rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ogarnęłam dziecku pokój po raz n-ty tłumacząc mu przy tym dlaczego warto odkładać zabawki na miejsce. coś na szczęście dociera ale jeszcze potrwa. Teraz odpoczywam chwilę bo jakoś słabo mi sie po tym sprzątaniu zrobiło. Mama Patrysia, nie wiem co ci doradzić bo naprawdę nie mam orientacji dot. nerek u nienarodzonego dziecka. Może warto skonsultować się z innym lekarzem fachowcem w sprawie nefrologii. Ciężko cokolwiek w takiej sytuacji doradzić. Edzia, pewnie że pamiętamy. :D Co do porodu to że tak powiem okaże się w praniu jak to będzie. Czasem wcześniej wygląda na to ze już ma się rodzić i powstrzymują a potem jak już można rodzić to się dziecku nagle nie śpieszy. Takie przekory. ;) Gratulacje z powodu mieszkania. Mufi, chyba też kupię te liście malin skoro tak zachwalasz. ;) A ludzie w aptece czasem tacy są. Ostatnio stałam jak głupia bo w jednym okienku babka się o coś wykłócała więc otworzyli drugie a tam inna babka też miała ruchy ślimaka. Przeszłam do drugiego okienka a zanim mnie obsłużyli to w pierwszym obsłużyli jeszcze 2 osoby. :O Ira, super brzucho. :D Milea, a ja wręcz odwrotnie mogę spać ale jakoś nie chce mi się. Fakt wieczorem padam szybko ale rano to max. do 6.00. Elzuniaw, no to powodzenia na wizycie i melduj się po. :) Ja ide w przyszłą środę. Fasolka, jak tam wszystko gotowe na wielki dzień? Ebel , widze że masz dobrą kondycję że tak latasz z psem. :D Youstta, ja to podziwiam cię -my tu jeden bąbel a ty dwójka naraz to dopiero ci dają czadu. A ty taka twardzielka. :D Camilla, ciuszki się przydadzą -masz dużo więc nie trzeba będzie często prać. choć przy grzaniu w domu to u mnie w łazience szybko wszystko schnie. Martini, dokładnie tak. idź na prywatną wizytę do okulisty, nie ma co się szczypać skoro na NFZ taka kicha. Goha, a co ci gin zalecił? Ech, chyba trzeba skonczyć leżenie i zabrać się za obieranie ziemniaków na zapiekanke bo mi potem mały głodomór zacznie jęczeć że głodny jest. I to jak wilk. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Patrysia styczniowego - kochana fajnie, że napisałaś, witaj nie wiem co ci napisać, nie stałam nigdy przed takim wyborem, zawsze chyba dobrze skonsultować się z innym lekarzem jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, ja generalnie chyba zaufałabym mojemu lekarzowi bo to fajny i mądry człowiek, ja niestety lekarzem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow czytam , że KIKA już urodziła:) Wszystko u nich w porządku? Zaraz zabieram się za prasowanie, bo jeszcze troszkę zostało dla dzidzi:) Na pewno był już ten temat, ale zapytam bo nie dokopię się - jakiego proszku, płynu używacie dla Waszych maleństw? Ja kupiłam proszek lovela, bo znajome mnie namówiły, a może polecicie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×