Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Gość mam pytanie do was dziewczyny
Admin usunal polowe wczorajszych komentow od pomaranczowych i ja sie pytam czemu??? czy ten Michaszkoo zna tego administratora ??? ktos na was napisze cos wulgarnego i na nastepny dzien juz tego nie ma :[ ja wiem ze regulamin ale na innych tematach admin taki wyrywny do usówania wpisów nie jest to czemu tutaj ....?? co wy ze zlota jestescie ?? nietykalni?? kurde to jest nie fair po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie .....
hej to ciagle ja ta sama osoba co wyzej :D:D tak ogólnie to kibicuje waszemu uczuciu :] które to sie narodzilo na tym topiku, nie zaprzeczaj usmiechnieta bo to widac po prostu ze macie sie ku sobie i to jest bardzo fajne, mam nadzieje ze wam wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie .....
Dobrze - dzieki za lakoniczna odpowiedz ale moje pytanie to bardziej bylo do Usmiechnietej skierowane wiec fajnie by bylo jakbym od niej uzyskala odpowiedz i tak na marginesie wiem ze nie lubicie pomaranczowych ale ja nie bede tutaj was wyzywac ani nic takze moglybyscie zrobic dla mnie ten wyjatek i mi odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec odpowiadam niektore posty do usuniecia zglosilam ja najwidoczniej ktos zglosil pozostale, ze sie nie damy tutaj wyzywac to chyba dziwne nie jest :) a o uczuciach na forum publicznym nie rozmawiam a na pewno nie wprost :) i nie, nie mam nic do pomaranczowych jesli sie normalnie odzywaja a nie gnoja wszystkich na topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie .....
ok racja racja nie dajcie sie szkoda ze nie mozna tematow prywatnych utworzyc takich tylko dla grona wtajemniczonych jak Michaszkoo ma wtyki u Admina to niech mu zarzuci taki pomysl dzieki za odpowiedz nie bede wam juz psuc tematu pomaranczowym kolorem wiec spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonen
Najlepsze odpowiedzi tylko tu: http://poznajdate.com Przystojni faceci bez ograniczeń, kobiety bez uprzedzeń-sprawdź już teraz, to nic nie kosztuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczucie buhahahahaa
Michaszkoo bajerzy dziewuche od siebie :classic_cool: wiec ZU :-D :-D mozesz czekac na ochlapy, jesli mu nie wyjdzie., choc w twoim wypadku dobre i resztki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jeszcze mozemy a od jutra to nas czeka pelen hardcor na meskim portalu to sie przygotuj :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe wlasnie zajarzylem ze to co napisalem mozna odebrac inaczej :) i pomarancze teraz buziek nie zamkna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×